Pokaż wyniki 1 do 12 z 12

Temat: Kochani mamo i tato

  1. #1

    Domyślnie Kochani mamo i tato

    Kochani Mamo i Tato !
    Nie pisałam do Was od czasu mojego wyjazdu na studia i naprawdę jest mi przykro, że nie napisałam do was wcześniej. Teraz jednak opowiem wam o wszystkim, co się u mnie wydarzyło, tylko bardzo was proszę – usiądźcie przed przeczytaniem dalszej części.
    No więc u mnie już teraz wszystko jest w porządku To pęknięcie czaszki i wstrząs mózgu, który miałam wtedy gdy wyskoczyłam z okna akademika- bo zaraz po moim przyjeździe wybuchł tutaj pożar- już prawie zaleczone. W szpitalu byłam tylko dwa tygodnie i teraz widzę już prawie całkiem normalnie, a te okropne bóle głowy miewam już tylko raz dziennie. Na szczęście ten pożar akademika i mój skok z okna widział pracownik stacji benzynowej, która znajduje się obok akademika. To właśnie on zadzwonił po straż pożarną i pogotowie. Odwiedzał mnie w szpitalu, a ponieważ nie miałam gdzie mieszkać, bo akademik się spalił, był tak miły że zaprosił mnie do swojego mieszkania i pozwolił zamieszkać. No właściwie jest to tylko pokój w suterenie, ale za to bardzo fajnie urządzony. On jest bardzo sympatycznym chłopcem, bardzo się kochamy i zamierzamy pobrać. Nie ustaliliśmy jeszcze dokładnej daty ślubu, ale odbędzie się zanim ciąża będzie bardziej widoczna.
    Tak, kochani Rodzice, spodziewam się dziecka! Wiem jak bardzo chcecie zostać dziadkami i świetnie sobie wyobrażam, jak ciepło powitacie mojego dzidziusia. Jestem pewna, że obdarzycie go taką miłością, poświęceniem i czułością, jakimi obdarzyliście mnie gdy byłam dzieckiem. Powodem opóźnienia naszego ślubu jest to, że mój ukochany cierpi na drobną infekcję, którą się zresztą od niego zaraziłam. Jestem pewna że przyjmiecie mojego chłopaka do naszej rodziny z otwartymi ramionami. On jest bardzo fajny i choć niespecjalnie wykształcony, ma jednak naprawdę duże ambicje.
    Teraz kiedy już wszystko wiecie o moimi obecnym życiu, chciałam Wam powiedzieć że nie było żadnego pożaru w akademiku, nie miałam pęknięcia czaszki ani wstrząsu mózgu, nie byłam w szpitalu, nie jestem w ciąży, nie jestem zaręczona, niczym się nie zaraziłam, ani nawet nie mam chłopaka. Ale w tym semestrze dostanę dwóje z fizyki i trzy z dwoma minusami z chemii. Chciałabym więc, żebyście spojrzeli na te stopnie z odpowiedniej perspektywy.
    Wasza ukochana córka
    Zuzia
    hehehe dobre podejście

  2. #2

    Domyślnie

    zaje... hehe

  3. #3
    Nałogowiec Avatar czarnyaniol121
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kępno, kiedyś Zduńska Wola
    Postów
    511

    Domyślnie

    he he srogie...ale już wiem jak w razie czego poinformować mamuśkę że nie zdałam matury....

  4. #4
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    hahahaha niemoge
    podejscie super hahah
    ciekawe czy dziala

  5. #5
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    super...wazne ze humor dopisuje...pozdrawiam

  6. #6
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie Odp: Kochani mamo i tato

    posikałam się ze śmiechu. teraz wiem że mam moją córe pilnować.

  7. #7
    Nałogowiec Avatar wercia
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Krakow
    Postów
    657

    Domyślnie Odp: Kochani mamo i tato

    Kamis ty to zawsze cosik wymyslisz jak w przyszlosci dostane jakis list od corki to najpierw dobrze usiade nim go przeczytam

  8. #8
    Rozkręcanko Avatar dor@
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    71

    Domyślnie Odp: Kochani mamo i tato

    supeeeeerrrrr ale sie usmialam hehehehe .

  9. #9
    Nałogowiec Avatar total
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    542

    Domyślnie Odp: Kochani mamo i tato

    Gdybym ja dostała taki list od córki ,to dobiłabym Po co się to to ma męczyć

  10. #10
    No to..wpadłam Avatar goonis
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    209

    Domyślnie Odp: Kochani mamo i tato

    dobrze, że moja córcia ma dopiero 9 lat i takich listów, póki co, nie spodziewam się

  11. #11
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Kochani mamo i tato

    hahahahaha... ja juz mam takie krecenie rodzicow za soba ale reszta przede mna , mam nadzieje ze nikt mnie nikt taknie wkreci haha

  12. #12
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Kochani mamo i tato

    Słyszałam to tylko że do tego był jeszcze list od rodziców tez cos w tym guście, potem córka odpisała i rodzice znów i tak w kółko.. Polew niezly...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •