Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 114

Temat: Konkursy z nagrodami, paznokciowe i inne ,facebook

  1. #26
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Konkurs z nagrodami do paznokci na facebooku

    Może wkleję grafikę będzie łatwiej!


  2. #27
    Nałogowiec Avatar Malyyyyna
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    335

    Domyślnie Odp: Konkurs z nagrodami do paznokci na facebooku

    oo do dzisiaj tylko już nie mam siły niestety
    "Pasja jest to coś, co się uprawia. Angażuje się w to całe serce, kocha się to i dopieszcza. Chce się w tym zatracić, temu poświęcić i w końcu podzielić z innymi''[/COLOR]

  3. #28
    Nałogowiec Avatar trendy77
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    okolice krakowa
    Postów
    662

    Domyślnie Odp: Konkurs z nagrodami do paznokci na facebooku




    Splendore.pl

    Pozostało niespełna 9 godzin do zakończenia głosowania i wskazania zwycięzców naszego konkursu - a dokładniej jego pierwszej tury!
    Już jutro rozpoczynamy drugą turę konkursu! Znów do wygrania kosmetyki Splendore! Zachęcamy wszystkich do nadsyłania prac od 1 kwietnia na adres podany w zakładce konkurs


    a ja sie tego doczytałam


    ‎"Kiedy nie miałam już nic do stracenia, dostałam wszystko.
    Kiedy o sobie zapomniałam, odnalazłam samą siebie''

  4. #29
    Molestantka klawiatury Avatar zosia_29
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 683

    Domyślnie Odp: Konkurs z nagrodami do paznokci na facebooku

    hihihi ja też za późno się obudziłam.... ooo jeśli druga tura będzie to fajnie

  5. #30
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2010
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Konkurs z nagrodami do paznokci na facebooku

    Tragedia jakie prace wygrały jakiś przekręt chyba

  6. #31
    Molestantka klawiatury Avatar gattina
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 804

    Domyślnie Odp: Konkurs z nagrodami do paznokci na facebooku

    No gorszych prac to ja chyba nie mogłam sobie wyobrazić na podium. Widocznie tylko takie dziewczyny wysyłały swoje prace, bo to niemożliwe aż.

    II edycja:
    'Czasami wkradam się jak złodziej w czyjeś życie.'

  7. #32
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: Konkurs z nagrodami do paznokci na facebooku

    Gdzie można zobaczyć prace z podium? Jestem ciekawa...

    ---------- Dodano o godzinie 09:43 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:43 ----------

    aaaa już znalazłam....

  8. #33
    Nałogowiec Avatar trendy77
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    okolice krakowa
    Postów
    662

    Domyślnie Odp: Konkurs z nagrodami do paznokci na facebooku

    Cytat Napisał katsumoto Zobacz post
    Tragedia jakie prace wygrały jakiś przekręt chyba
    Praca ktora wygrała to po prostu dramat,dziewczna ma tak przepiłowana płytke ze jak na nie patrze to mnie boli a co dopiero nosic takie ''cos''


    ‎"Kiedy nie miałam już nic do stracenia, dostałam wszystko.
    Kiedy o sobie zapomniałam, odnalazłam samą siebie''

  9. #34
    Szkoleniowiec Avatar soffii25
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 052

    Domyślnie Odp: Konkurs z nagrodami do paznokci na facebooku

    jestem w szoku jakie prace wygrały i jakie są zgłaszane
    chyba z ciekawości coś wyślę tylk co ja miałabym zrobić z tymi produktami
    Szkolenia i Dystrybucja marki Astonishing Nails

  10. #35
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Konkurs z nagrodami do paznokci na facebooku

    ej nie bądźcie złośliwe i niemiłe - może jedna z tych prac jest którejś z naszych forumowiczekl? Może poziom nie jest tak wysoki jak niektórych z Was ale nie nam było decydować o wygranej. Może ta osoba ślęczałą i robiła te paznokcie 8 h...i włożyła w to mnóstwo energi i dla niej to jest w tym momencie praca życia. W ten sposób zniechęcacie dziewczyny od nas do udziałów w konkursach bo sie potem boją ,że je wyśmiejecie... oj nieładnie
    Pamiętajmy że tez zaczynałyśmy od zera
    A jak sie komuś polityka konkursu nie podoba- proste NIE BRAĆ W NIM UDZIAŁU....
    Można napisać "mi sie te prace nie podobają osobiście" i koniec, bez wytykania i naśmiewania.



  11. #36
    Molestantka klawiatury Avatar gattina
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 804

    Domyślnie Odp: Konkurs z nagrodami do paznokci na facebooku

    Emilia no masz rację, tylko co jeśli te dziewczyny wygrały i teraz będą myślały, że robią takie super paznokcie i nie poprawią nic? A dobrze wiemy, że jednak nie są idealne i brakuje im czegoś. Z resztą napracować się przy naklejeniu tipsa french zbytnio nie można. Ja aż przejrzałam zdjęcia wysłane do tego konkursu. Są nieliczne zdjecia, które moze nie są idealne, ale są naprawdę ładne i godne podium.
    'Czasami wkradam się jak złodziej w czyjeś życie.'

  12. #37
    Szkoleniowiec Avatar Candynails
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Gliwice
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Konkurs z nagrodami do paznokci na facebooku

    ja nawet z własnego doświadczenia wiem, jak zaczynałam przygodę z pazurkami, że krytyka jest pomocna a uwierzcie, że jak kiedyś mnie skrytykowano to myślałam, że się nie pozbieram! i to nie była krytyka w stylu, że płytka jest przepiłowana, tylko na prawdę chamska i niegrzeczna. Ale zaczęłam się wtedy bardziej starać i dążyłam do perfekcji...no dalej dążę, wiadomo Ale jak się kogoś pociesza, chwali, a tym bardziej jak taka osoba dostaje dyplom wygranej, to raczej nie będzie doskonalić swoich umiejętności. To nie jest z naszej strony złośliwość, ale wiadomo, że w takich konkursach głosują znajomi prawda?

  13. #38
    Szkoleniowiec Avatar soffii25
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 052

    Domyślnie Odp: Konkurs z nagrodami do paznokci na facebooku

    poza tym te dziewczyny też z pewnością odwiedzają jakieś fora i widzą jak powinny wyglądać paznokcie na konkurs, bo moim zdaniem jest to z jednej strony lenistwo żeby tylko nakleić tipsa, pokryć go żelem/akrylem i dawaj na konkurs.
    Szkolenia i Dystrybucja marki Astonishing Nails

  14. #39
    Szkoleniowiec Avatar Candynails
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Gliwice
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Konkurs z nagrodami do paznokci na facebooku

    zgadza się Soffi, to zaniża poziom konkursu, nawet samym organizatorom jest chyba przykro, jak widza takie prace, to faktycznie nie jest tylko kwestia umiejętności, ale niestety niedbalstwa

  15. #40
    Totalna maniaczka Avatar Edyta 1064
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Lich-Germany dawniej Nowa Sól:(
    Postów
    1 154

    Domyślnie Odp: Konkurs z nagrodami do paznokci na facebooku

    Te prace to porażka po prostu i tyle W tej sytuacji z tego co można tam zobaczyć to coś mi się zdaję że prace nadesłane przez nas mogą wydawać się przynajmniej dziwne

  16. #41
    Szkoleniowiec Avatar Candynails
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Gliwice
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Konkurs z nagrodami do paznokci na facebooku

    hahahhah no dokładnie, ale to jest prawda, dla przecietnego smiertelnika takie mega dłygie szpice, edge itd...z postaciami z akrylu, albo czymś w tym stylu są czymś paskudnym, ludzie nie rozumieją, że to na potrzeby konkursu i że takich się nie nosi, nawet już mogę sobie wyobrazić głupie komentarze facetów pod takimi pracami na FB;p

  17. #42
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Konkurs z nagrodami do paznokci na facebooku

    krytyka a i owszem zawsze mile wskazana - ale konstruktywna! A nie czyste nasmiewanie sie. I moim zdaniem nie można oceniać nie znając stylistki bądź dziewczyny która się uczy....bo jeżeli dla nas coś wygląda na banalne i niedbałe dla innych jest szczytem możliwości w danej chwili....
    Na tym polegał ten konkurs...i każdy mógł wziąć w nim udział.
    Teraz to sie łątwo wypowiadać a ile osób wzięło udział w konkursie Różowa wstążka w Masterach a no włąsnie....mówimy o poziomie ale zmierzyć sie z najlepszymi nie było komu... i mi jako jednemu z organizatorów tez było przykro że się nie chciało....ale taki był konkurs i każdy mógł bądź nie brać w nim udział. i fajnie , że w tym konkursie dużo osób sie odważyło - i nie jest powiedziane, że część z nich nie zdaje sobie sprawy z błędów. Dajmy szanse spróbować każdemu, chyba że staniemy sie zadufanymi w sobie stylistkami które zapominają jak to było na początku....
    Ja nie mówie, że każda z tych stylistek poświęciła dużo czasu i pracy....ale nie oceniajmy stereotypowo i ogółem....

    Każdy kto wziął udział w tym konkursie najpierw zaakceptował regulamin....więc nie wiem w czym problem. Organizatorzy tez się z tym liczyli, że wygra nie koniecznie ta "najlepsza" .Przeszkadza Wam, że mógł wygrać ktoś gorszy od was - przykre....



  18. #43
    Szkoleniowiec Avatar Candynails
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Gliwice
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Konkurs z nagrodami do paznokci na facebooku

    a może dziewczyny nie czuły się na siłach na wzięcie udziału w grupie master ja nie brałam w ogóle udziału w tym konkursie bo wyjechałam na dłużej, ale osobiście też bym nie mierzyła tak wysoko, i to nie ze względu na brak chęci do starania się, ale nie będę przeceniać swoich możliwości. Tak jak wcześniej Emilio napisałam, sama byłam ofiarą strasznej krytyki i wiem co to znaczy! i nie naśmiewam się, nie pisze, że prace są koszmarne...fujj itd..tylko dla mnie to jest niedbalstwo. Wiem, że konkursy są dla wszystkich i ok, ale nie wierze, że naklejenie tipsa french i przepiłowanie płytki jest dla kogoś szczytem możliwości;/ a jeżeli tak, to czy taka osoba powinna się tym zajmować?
    Nie chce się kłócić, ale każdy ma prawo wyrazić opinię.

  19. #44
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Konkurs z nagrodami do paznokci na facebooku

    no pewnie ja tez sie nie chce kłócić
    tylko napisałam jak ja to widzę - każdy medal ma dwie strony i każda racja jak i wina też zawsze leży po obu stronach
    ja uważam że zawsze trzeba mierzyć wyżej niż sie da bo tylko tak sie człowiek rozwinie - i część dziewczyn z tego konkursu nauczy sie czegoś nowego , zdobędzie doświadczenie i wyciągnie wnioski a część niestety nie...
    Pamiętam moje pierwsze paznokcie i mój pierwszy konkurs (ale to było stresujące ) i dlatego tak bronie tych dziewczyn (a przynajmniej części z nich).
    Rozumiem tez wasz punkt widzenia bo jesteście na wyższym poziomie wtajemniczenia hehe macie już doświadczenie i dużą wiedzę.

    Ale chodziło mi tylko o jedno - nie naśmiewać sie a konstruktywnie krytykować zachęcić a nie zniechęcić



  20. #45
    Szkoleniowiec Avatar soffii25
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 052

    Domyślnie Odp: Konkurs z nagrodami do paznokci na facebooku

    ale przecież nikt niczego obraźliwego nie napisał
    Ja też doskonale pamiętam swój pierwszy konkurs i wiem z jakim stresem się wiązał, dla tego mam takie a nie inne zdanie.
    Ostatnio miałam mało czasu na wszystko, a więc i na konkursy.
    Odbiegając od tematu - nawet chętnych na darmowe paznokcie brak, a moje niestety już mają dość
    Szkolenia i Dystrybucja marki Astonishing Nails

  21. #46
    Nałogowiec Avatar ducek07
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Świdnica
    Postów
    658

    Domyślnie Odp: Konkurs z nagrodami do paznokci na facebooku

    Nie mam FB i nie mogę tych prac zobaczyć, ale z tego co piszecie to wiem jedynie, że prace, które znalazły się na podium na nie nie zasłużyły, ale w zasadzie nikt nic nie napisał co tak na prawdę w nich było nie tak
    "Powietrze pachnie, jak malinowa Mamba,
    Nikt nie przeklina, nikt nie mówi karamba"

  22. #47
    Szkoleniowiec Avatar Candynails
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Gliwice
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Konkurs z nagrodami do paznokci na facebooku

    jak to nie?;p użycie gotowych tipsów french w sumie mówi samo za siebie;p;p i przepiłowana płytka jest tu wiodącym powodem

  23. #48
    Nałogowiec Avatar ducek07
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Świdnica
    Postów
    658

    Domyślnie Odp: Konkurs z nagrodami do paznokci na facebooku

    Można tu jakoś wrzucić zdjęcie chociaż jednej pracy? Bo chciałaby zobaczyć
    "Powietrze pachnie, jak malinowa Mamba,
    Nikt nie przeklina, nikt nie mówi karamba"

  24. #49
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: Konkurs z nagrodami do paznokci na facebooku

    Każdy wysyła to co chce, a że wygrały akurat takie to już inna sprawa. Jak nie chcecie, to nie bierzcie w tym udziału.
    Ostatnio edytowane przez asiek ; 01-04-2011 o 16:25

  25. #50
    Szkoleniowiec Avatar Candynails
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Gliwice
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Konkurs z nagrodami do paznokci na facebooku

    a ktoś tu kogoś obraził bo albo jestem ślepa i nie zauwazyłam, albo Ty coś źle zrozumiałaśmyślałam, że już wszystko wyjaśnione i w kulturalny sposób doszłyśmy do sedna sprawy, ale niestety zawsze znajdzie się jak widać ktoś, kto się niepotrzebnie denerwuje i wywołuje konflikt

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •