Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 123456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 151

Temat: Pazurkowe zboczenie zawodowe :)

  1. #26
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    Ja to czasami mysle ze u mnie to juz nawet nie zboczenie tylko jakas obsesja na punkcie paznokci zarowno kobiet,mezczyzn i nawet dzieci tak wiele matek ktore same juz we wczesnej fazie znieksztalcaja dzieciom juz plytke przez nieumiejetnosc obcinania paznokci maluchom co pozniej daje sie we znaki w pozniejszym wieku..

  2. #27
    Totalna maniaczka Avatar pisiowa21
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Paterek/Nakło nad Notecią
    Postów
    870

    Domyślnie

    o Aniu a napisz jak sie maluszkom obcina paznokcie
    ja obcinam mojej małaej nożyczkami do skórek zaokrąglonymi.Nie wiem czy to dobrze

  3. #28
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    francja
    Postów
    350

    Domyślnie

    ja rowniez zwracam duza uwage na paznokcie, ogolnie dlonie ale zawsze to mialam , niestety dlonie i stopy to taka wizytowka czlowieka, zwracam tez uwage na wlosy, obrzydzaja mnie brudne nie umyte klaki, tluste i tak zaczesane zeby nie bylo widac okropienstwo! no i czasem az sie dziwie co ludzie z soba wyprawiaja domowymi koloracjami i tak jak ty mala czasem az mam ochote dac wizytowke, po prostu jest nam czasem wstyd ogladac takie niehlujstwo nie

  4. #29
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    Najlepiej uzyc nozyczek o zaokraglonych koncach,dobrze jest obcinac odrazu po kapieli jak one jeszce miekkie,to zalezy jaka ma plytke nie staraj sie tak mocno mu obcinac az do tych skorek, jak wiadomo nie kazdy maluch lubi obcinanie paznokci,wiec warto zawsze jakies zajecie mu znalezc w drugo raczke..

  5. #30
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie

    ja własnie tak robię Jak w skzole jestem to mam dużo pazurków do pooglądania xD Ostatnio koleżanka robiła sobie sama... do 3 kreseczki na szablonie.. emm.. no nie powiem że ładne one były... płaskie a przy frenchu grubsze niż na płytce Powiedziała że wczoraj robiła, a na 2 przerwie już jej 2 pazury odpadły... :O Się zapytałam czy dobrze odtłuśćiła i czy primera, a ona powiedziała, że nie wie co to primer i ze użyła czegoś innego...

  6. #31
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie

    Cytat Napisał basia40 Zobacz post
    hehe ja ostatnio biore gazete z programem tv i na okładce dereszowska a ja pierwsze co mówie.. 'fuj jaki pazur.. mogła coś z paznokciami zrobić na sesje' hehe

    hehe ja dzis czytałam gazete, nagle przewracam na kolejna strone i Lady Gaga i pierwsze co, to nie czytałam tekstu tylko wpatrywalam się w jej paznokcie z myśla 'może wypróbuje'

    ________________________________________


  7. #32
    No to..wpadłam Avatar aniusiablondyna
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    115

    Domyślnie

    to jest właśnie choroba zawodowa miałam taką sytuacje niejednokrotnie ze jak byłam na jakimś weselu to bez problemu mogłam powiedzieć z czego jest zrobiony trot czy ciasto ( z zawodu jestem cukiernikiem)

  8. #33
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie

    No tak to jest Hehe ale wydaję mi się że kazdy tak ma..

    ________________________________________


  9. #34
    Totalna maniaczka Avatar daruniunia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Włoszakowice (koło Leszna)
    Postów
    818

    Domyślnie

    Jak to jest ta praca z pasji to napewno
    "Milczenie jest krzykiem uradowanych motyli"

  10. #35
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie

    Przypomniało mi się jak nawet na egzaminie na prawko parzyłam się na paznokcie egzaminatora tylko to był taki stary dziadek i miał okropne paznokcie......a jak zobaczyłam, że nie ma jednego palucha to już się nie patrzyłam

  11. #36
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie

    ouu.. też bym już nie patrzyła...

  12. #37
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie

    ajjj bez przesady

    ________________________________________


  13. #38
    No to..wpadłam Avatar aniusiablondyna
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    115

    Domyślnie

    mojej przyjaciółki siostra tez nie ma paluszka

  14. #39
    dawniej sylwiakolodziej1985 Avatar Euphoria
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    katowice
    Postów
    701

    Domyślnie

    ja mam obsesje na punkie krzywej C która mi nie wychodzi i jak się patrze na paznokcie to zawsze sprqawdzam czy inni mają ;p

  15. #40
    Totalna maniaczka Avatar pisiowa21
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Paterek/Nakło nad Notecią
    Postów
    870

    Domyślnie

    Cytat Napisał sylwiakolodziej1985 Zobacz post
    ja mam obsesje na punkie krzywej C która mi nie wychodzi i jak się patrze na paznokcie to zawsze sprqawdzam czy inni mają ;p
    ja dosłownie to samo aż mnie nosi jak ktoś ma ...

  16. #41
    No to..wpadłam Avatar annie82
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    świdnica
    Postów
    104

    Domyślnie

    Nooooo. Ja też mam zboczenie. Niedobrze mi się robi jak widzę odstawioną laskę i patrze na jej paznokcie a tam jakieś resztki lakieru , od razu lookam też na stopy(latem jak nosi sie odkryte obuwie). K...a na stopach to baby mają.....masakra bleeeeeeeee. A faceci, jak widzę żałobę pod ich paznokciami to chociaż byłby najprzustojniejszy to już nie jest fajny
    TIPSY ŚWIDNICA

  17. #42
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    Cytat Napisał pisiowa21 Zobacz post
    ja dosłownie to samo aż mnie nosi jak ktoś ma ...

    pamietajcie nie kazda kobieta lubi i akceptuje krzywa c poniewaz niektore posiadaja juz swoja taka plytke a niektore po prostu nie lubia i przewaznie na temat paznokci rowniez wiele wiedza..

  18. #43

    Domyślnie

    oj ja też zwracam uwagę na paznokiety , gdziekolwiek jestem to mi tylko oczy świdrują w stronę rąk i mam tak samo jak annie82 jak facet jest nawet boooski ale ma pazury brudne to mnie odstrasza... no i filmy ,jak ostatnio oglądałam na kompie jakiś filmik to musiałam zrobic stop żeby się pazurom przyjrzec hehe
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  19. #44
    Nałogowiec Avatar iwonadc78
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Soest
    Postów
    366

    Domyślnie

    U mnie jest podobnie jak u wszystkich dziewczyn,strasznie zwracam uwage na paznokcie,gdziekolwiek nie jestem,nieraz mysle ,ze to chyba choroba ,ale juz jestem spokojniejsza,bo to nie tylko ja tak mam,az mi sie lzej zrobilo

  20. #45
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    no dziolszki ja pracujac w mc donald'sie spotykam wieeeele pan... i jak jest wiele pan tak wiele wzorkow... czasami wrecz to dziwnie wyglada bo sie na pazury patrze

    ---------- Dodano o godzinie 17:42 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:41 ----------

    Cytat Napisał pisiowa21 Zobacz post
    o Aniu a napisz jak sie maluszkom obcina paznokcie
    ja obcinam mojej małaej nożyczkami do skórek zaokrąglonymi.Nie wiem czy to dobrze
    kochana pisiowa... dzieciakom od malenkosci powinno sie pazurki obcinac na PROSTO... nie mozna obcinac na okragla... przez takie wlasnie obcinanie pozniej wystepuje problem wrastajacych paznokci .

    ---------- Dodano o godzinie 17:45 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:42 ----------

    Cytat Napisał ivonna70 Zobacz post
    Ja też bardzo zwracam uwagę na paznokcie zarówno kobiet jak i u mężczyzn. Często mnie niestety rzuca, bo kobieta wygląda na zadbaną, a paznokcie brudne z odpryskującym lakierem. Bardzo dużo młodzieży ma poobgryzane paznokcie i wyskubane skórki, a do tego kilogram tapety na twarzy. Wygląda to tragicznie. Ale są też sytuacje, że widzę u kogoś piękne paznokcie. Tak było ostatnio w piątek. Zmienialiśmy z mężem bank i kasjerka, u której wpłacaliśmy pieniądze miała tak piękną naturalną płytkę paznokcia, że nie mogłam się napatrzeć - wąska, smukła i do tego pięknie zadbana. Oczywiście nie wytrzymałam i powiedziałam jej, że ma piękne paznokcie. Trochę była zdziwiona, ale wytłumaczyłam, że to zboczenie zawodowe.
    co do zadbanych kobiet , paznokci itp itd ..... moim zdaniem ( mowie to jako przyszla kosmetyczka ) : pierwsze o co kobieta powinna zadbac to moje kochane nie sa paznokcie ... wiadomo powinny byc na tyle zadbane zeby byly czyste , obciete itp ... najpierw powinnysmy zadbac o odpowiednia pielegnacje skory jak wiele jest kobiet ktore robia sobie tipsy a nie maja np:brwi zrobionych , oczyszczonej , jedrnej skory .... moim zdaniem wlasnie taka powinna byc kolejnosc dbania o siebie ...

  21. #46
    Nałogowiec Avatar paznokietki000
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    498

    Domyślnie Odp: Pazurkowe zboczenie zawodowe :)

    To jest straszne, ale Ja cały czas się patrze ludziom na paznokcie ;o ! DZIECIOM , FACETOM , KOBITOM ! dosłownie ciągle, ciągle , ciągle ! a jak kobitka ma jeszcze zrobione pazury, to oglądam je dokładnie z każdej strony czasem się boję sama siebie, a te kobity się na mnie patrzą jak na nienormalną

  22. #47
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Pazurkowe zboczenie zawodowe :)

    ja też tak mam... to jest straszne to juz pod leczenie podhodzi mi sie wydaje

  23. #48
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Pazurkowe zboczenie zawodowe :)

    ja od zawsze zwracalam uwagę na czystosc paznokci samam nosilam pilnik i czyscilam kiedy sie dalo...
    nawet na obozie harcerskim

  24. #49
    No to..wpadłam Avatar Latika
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Mysłowice/Italia
    Postów
    196

    Domyślnie Odp: Pazurkowe zboczenie zawodowe :)

    Ja też mam pilnik zawsze przy sobie,podobnie,mokre chusteczki i dezodorant..na paznokciu maltretowalabym bez pilnika,muszę go mieć przy sobie bo bym zrobila sobie krzywdę gdyby mi sie wydarzył jakis pazurkowy wypadek.

    A co do brzydkich paznokci to właśnie przez to zmienilam warzywniaka...baba ma tak obgryziony lakier...pomaluje raz jakis wzór i lata w tym przez miesiąc...nie mogłam patrzeć jak dotyka mioch owocków takimi łapami...fujjj
    "Dłonie są krajobrazem serca"

  25. #50
    Nałogowiec Avatar paznokietki000
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    498

    Domyślnie Odp: Pazurkowe zboczenie zawodowe :)

    Biedna Latika ...
    Ja wczoraj w warzywniaku kupiłam sobie kapuche kiszoną, bo uwielbiam ją jeść i kobita miała takie dłonie ... że od razu mi się odechciało tej kapustki ... no i nie zjadłam ... cały czas miałam przed oczyma ta dłonie i paznokcie. gr

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Pazurkowe spotkanka i szkolenia
    By czarus in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 62
    Ostatni post / autor: 10-03-2010, 15:24
  2. Choroby zawodowe - moja prośba
    By kingaaa in forum Materiały pomocnicze do nauki
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 14-07-2009, 21:30
  3. Warsztaty Pazurkowe Pajęczno
    By centerbeauty in forum Archiwum warsztatów
    Odpowiedzi: 81
    Ostatni post / autor: 07-07-2009, 10:28

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •