Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 151

Temat: Pazurkowe zboczenie zawodowe :)

  1. #51
    No to..wpadłam Avatar Latika
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Mysłowice/Italia
    Postów
    196

    Domyślnie Odp: Pazurkowe zboczenie zawodowe :)



    No dla mnie to jest masakra,pracować w takim miejscu jak sklep itd i mieć takie coś..szkoda jej 2zeta na zmywacz:/ Osoba pracująca z pożywieniem powinna miec zadbane dlonie bo każdy na nie patrzy na prawde niedobrze się robi patrząc na takie cos...już mi się nie chce mysleć co ma pod tym obskubanym lakieem,ile bakterii :/

    Jeszcze dodam że jadąc autobusem to oblukam kazdego jakie ma pzury To samo będąc we włoszech-dziewczeta nie dbają o paznokcie albo zakładają krzywe paznokcie,frencz na stopach to jakiś 1%,juz częściej pomaluja na 1 kolor...a masa czeka aż im sam lakier zejdzie ...Oglądając fotki z jakiegoś kursu ,budowa paznokcia pozostawiala wiele do życzenia i oni uczą?W necie nie ma żadnych ladnych prac wloszek...może są jakies na północyw co nie wątpię ale poludnie...żal Ale dzięki temu podziwiają moje prace bardziej ,a znajome Polski mają zawsze piękne pazurki
    "Dłonie są krajobrazem serca"

  2. #52
    Totalna maniaczka Avatar Ewelina83
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Pazurkowe zboczenie zawodowe :)

    u mnie twz twn problem patrzenia ludziom na rece tzn na paznokcie najgorzej w sklepie Fakty czesto kobiety na kasie maja zrobine pazurki ale tak jak juz ktos wczesniej pisala tak machaja lapkami ze trudno cos dostrzec

  3. #53
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Pazurkowe zboczenie zawodowe :)

    ja kiedy tylko mogę oglądam czyjeś pazurki w tramwaju, w szkole, w pracy. wszędzie zboczenie to jest i tyle
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  4. #54
    Nałogowiec Avatar czarnyaniol121
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kępno, kiedyś Zduńska Wola
    Postów
    511

    Domyślnie Odp: Pazurkowe zboczenie zawodowe :)

    ehhh chyba wszystkie to mamy
    czasami az mi głupio tak sie wgapiac w czyjes paznokcie ale nie potrafie sie powstrzymać
    wolność zaczyna się tam gdzie kończy się strach...

    http://pl.20dollars2surf.com/?ref=313218



  5. #55

    Domyślnie Odp: Pazurkowe zboczenie zawodowe :)

    Ja to patrzę wszędzie zarówno w autobusie w sklepie a teraz nawet w telewizjii jakie np pazurki ma aktorka piosenkarka dziennikarka mam nawet myk że jak znajdę jakieś zdjęcie kogoś znanego i są widoczne paznokcie to robię kopie i zbieram zdjęcia
    myślę że to choroba!

  6. #56
    Wzorki Club Avatar goslava
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    2 011

    Domyślnie Odp: Pazurkowe zboczenie zawodowe :)

    wiekszosc z nas jak nie wszystkie chyba zwracamy bardzo uwage na cudze pazurki gdziekolwiek bysmy nie byly, ja to nawet potrafie zaczepic babke na ulicy jak mi sie cos podoba i ogladam

  7. #57
    Wzorki Club Avatar julcia88
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Toruń
    Postów
    4 473

    Domyślnie Odp: Pazurkowe zboczenie zawodowe :)

    Ja też mam tak, że nawet jeżeli nie chce to już odruchowo zerkam na paznokcie

  8. #58
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Pazurkowe zboczenie zawodowe :)

    co do warzywniaka to tam potrzeba byloby na stale rekawiczki ale malo kobiet je nosi
    niestety praca dośc brudna moja babcia miala warzywniak takze wiem o co chodzi

    ja sama zaczelam sobie robic czesto pazury bo ludzie sie patrza na moje rece... jak mowie ze robie szponki to dziwnie wyglada jak sama ich nie mam

  9. #59
    Nałogowiec Avatar Zgredo
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    386

    Domyślnie Odp: Pazurkowe zboczenie zawodowe :)

    Ja również się gapię, ostatnio nie mogłam oderwać oczu od męskich dłoni - stał sobie Pan koło drzwi tramwaju w który wsiadłam i miał... krew. Paznokcie zjedzone do połowy - tzn tylko połowę miejsca, gdzie powinna być płytka zajmowała płytka. Nie była gładka - fale sprawiały, że mało co było widać, poza ta krwią...

    Zwracam uwagę na paznokcie w zasadzie bez udziału świadomości, dopiero gdy moją uwagę przykuje coś ciekawego (lub nieciekawego) łapię się na tym, że pooglądałam dłonie wszystkich dookoła
    "Wysoko mnie ceni - mówisz? Wiem, zażądałby więcej niż 30 srebrników"

  10. #60
    No to..wpadłam Avatar moniska139
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Nysy
    Postów
    143

    Domyślnie Odp: Pazurkowe zboczenie zawodowe :)

    ja dzisiaj się tak zapatrzyłam na paznokcie babki z polskiego, że zaczęła się ze mnie śmiać, a jak zgłupiałam bo sie ogladam do tyłu a tam już nikt nie sedzi i ona do mnie 'do ciebie sie uśmiecham'

  11. #61
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Pazurkowe zboczenie zawodowe :)

    moja znajoma kiedys na lekcji polskiego miala świetnie zrobione pazury ale w moich czasach troche krzywo patrzyli na malowane paznokcie
    i ta znajoma wdala sie w dyspute z nauczycielka bo stanęla w obronie kolezanki
    nauczycielka do niej
    - myslisz ze jak masz pomalowane paznockie to ci wszystko wolno?
    ona na to nie wiele myslac
    - a pani mysli ze jak pani sobie gębe umaluje to pani wszystko wolno?
    nie musze dodawac ze miala problem ze zdaniem matury?

    taki maly offtop

  12. #62
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: Pazurkowe zboczenie zawodowe :)

    ha ha ale biedna potem była





  13. #63
    Szkoleniowiec Avatar soffii25
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 052

    Domyślnie Odp: Pazurkowe zboczenie zawodowe :)

    nie odbiegam od reszty ze swoim zboczeniem gapienia się ludziom na paznkcie
    ale osobiście uważam, że kobiety, które pracują np. w mięsnym nie powinny mieć przedłużonych paznokci, ewentualnie akryl lub żel na naturalkach, ponieważ większość kobiet uważa, że jak ma przedłużone paznokcie to nie musi dbać o ich czystość. Sama mam klietnki, które mają kosmos pod paznokciami, a wiadomo, że czasem ciężko jest samemu wyczyścić spód paznokcia. Poza tym kobitki lubią chodzić z mega odrostami, czasem zapowietrzonymi, a wszędzie zbierają się bakterie.
    Więc moje zdanie jest takie, że nie każda praca pozwala na przedłużone paznokcie zwłaszcza jak się nie potrafi o nie dbać
    Szkolenia i Dystrybucja marki Astonishing Nails

  14. #64
    No to..wpadłam Avatar vanessita
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    193

    Domyślnie Odp: Pazurkowe zboczenie zawodowe :)

    Ja też zawsze przyglądam się cudzym pazurkom. A najgorsze jak np. ciocia bardzo chwali i podnieca się swoją "stylistką", że tak pięknie robi pazurki. A ja widzę, że trącą pseudo. I poprostu nie mogę wyjść z podziwu skąd taki zachwyt. Ale cóż niech ciociunia se nosi i dobrze się czuje. Ale ogolnie i tak jest mało dziewczyn noszących super pazurki

  15. #65
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Pazurkowe zboczenie zawodowe :)

    Ja strasznie zwracam uwagę na paznokcie, czy to oglądając zdjęcia czy film czy chociażby w sklepie, jak widzę, że jakaś kobietka ma paznokcie zrobione od razu m i się oczka wylepiają co ona tam takiego ma. Często też tak zdobywam nowe pomysł, ale w większości przypadków krew mnie zalewa widząc jaką amatorszczyznę mają na swoich paluszkach i często zastanawiam się czy one tego nie widzą? No ale ten typ już tak ma.

  16. #66
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: Pazurkowe zboczenie zawodowe :)

    to mamy podobnie, ja również wszędzie zwracam uwagę na to co maja panie na pazurkach, i zanudzam komentarzami mojego mężczyznę





  17. #67
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Pazurkowe zboczenie zawodowe :)

    hehe a moj tak już się przyzwyczaił, że stwierdził , że sam już też patrzy na paznokcie, ostatnio przyszedł do do mu i opowiadał mi jak kobitka chwaliła się paznokciami a on stwierdził, ze jego Sandra robi lepsze. No ba to jest chyba zaraźliwe

  18. #68
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: Pazurkowe zboczenie zawodowe :)

    mój robi to samo, haha ale mamy kochanych mężczyzn





  19. #69

    Domyślnie Odp: Pazurkowe zboczenie zawodowe :)

    Hehe Ja tak samo... Też wszędzie wgapiam się w pazurki innych... W sklepach, w gazetach, w telewizji itp itd wszędzie gdzie tylko mam możliwość to patrzę

  20. #70
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: Pazurkowe zboczenie zawodowe :)

    Ja ptrze wszystkim na łapki i pierwsze na co zwracam uwage u innej osoby to pazury tak jakbym, nic innego na świecie nie widziała tylko pazury, pazury, pazury...
    Mnie też wkurzają babki ze sklepów bo tak szybko tymi łapkami machają , a pare razy kilka miało całkiem fajny wzorek , a nie mogłam gozobaczyć tylko kolorowe smugi bo tak szybko łapkami machały


  21. #71
    Nałogowiec Avatar paznokietki000
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    498

    Domyślnie Odp: Pazurkowe zboczenie zawodowe :)

    Hehe Ja dzisiaj złapałam się na tym , że patrzyłam się ciągle na paznokcie przyjaciółki , które sama parę dni temu zrobiłam xDD

    A mojego faceta ostatnio zaczęła irytować moja mania pazurkowa. Hm... stwierdził że się na tym nie zna i jest facetem , dlatego powinnam zbastować z opowiadaniem mu o wszelkiego rodzaju wzorkach, kształtach itp

  22. #72
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Pazurkowe zboczenie zawodowe :)

    mo męzczyzna nawet rozponaje krzywe c tunele itd... nie daj boze jak ktos ma zrobione pazurki przez pseudostylistkę jest niemilosierny dla tej co nosi i dla tej co robila
    zreszta to on mi mowi np. ze nierowna dlugosc albo ze krzywo french albo ze sa jeszcze gory i doliny do zalania

  23. #73
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: Pazurkowe zboczenie zawodowe :)

    Cytat Napisał paznokietki000 Zobacz post
    Hehe Ja dzisiaj złapałam się na tym , że patrzyłam się ciągle na paznokcie przyjaciółki , które sama parę dni temu zrobiłam xDD

    A mojego faceta ostatnio zaczęła irytować moja mania pazurkowa. Hm... stwierdził że się na tym nie zna i jest facetem , dlatego powinnam zbastować z opowiadaniem mu o wszelkiego rodzaju wzorkach, kształtach itp
    ja zazwsze jak widze babke , która nosi moje pazurki, które jej zrobiłam, to mówie "pokaż lapkę" i oglądam swoje "dzieła"
    A facet opowiada Ci moze o czymś o czym Ty nie chcesz słuchać Np. o samochodach?


  24. #74
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Pazurkowe zboczenie zawodowe :)

    paznokietki mój ostatnio ma to samo... i sobie wymyślił coś co mnie wkurza - mówi do mnie TIPSIARA strasznie mnie to denerwuje. A jak jemu się podobają moje paznokcie to mówi, że ładne, ale ostatnio ma jakieś dziwne ALE co do pazurków
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  25. #75
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: Pazurkowe zboczenie zawodowe :)

    ja też wszędzie widzę paznokcie, czy to w teledysku i zastanawiam się jak można przy tak krótkiej plytce nie przedłużyć łożyska, albo ostatnio jakieś zdjęcia dody były na stronce to jak zobaczyłam te przyklejone pazury z "kiosku" to nie wierzyłam własnym oczom, albo w "mam talent" takie dwie dziewczyny występowały co jedna grala na fortepianie czy pianinie i miala do obgryzionych pazurów białe tipsy przyklejone. To zboczenie, serio...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Pazurkowe spotkanka i szkolenia
    By czarus in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 62
    Ostatni post / autor: 10-03-2010, 15:24
  2. Choroby zawodowe - moja prośba
    By kingaaa in forum Materiały pomocnicze do nauki
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 14-07-2009, 21:30
  3. Warsztaty Pazurkowe Pajęczno
    By centerbeauty in forum Archiwum warsztatów
    Odpowiedzi: 81
    Ostatni post / autor: 07-07-2009, 10:28

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •