Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 123456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 291

Temat: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

  1. #26
    Totalna maniaczka Avatar pa_pi1
    Zarejestrowany
    May 2009
    Postów
    715

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Jade! Ogromne podziękowania dla Ciebie. Jest to bardzo pomocne

  2. #27
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Nie ma za co dziewczyny ciesze sie ze sie komus przyda ten material

  3. #28
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Jestem b. wdzięczna za wszystkie informacje ktore tu pilnie czytam Właśnie przechodzę z tipsów na żel i chłonę wszystkie informacje jak gąbeczka. Dziękuję!

  4. #29
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Jade - jestes wielka !
    Potrzebowalam takich informacji i dzieki Tobie mam je w zasiegu reki
    bardzo i to baaardzo dziękuję
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  5. #30
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Bardzo mi milo i bardzo sie ciesze ze ten material moze wam pomoc

    ---------- Dodano o godzinie 20:35 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:01 ----------

    Male uzupelnienie odnosnie pilnikow
    Ksztalty pilników:

    - Pilnik banan
    Pilnik banan znajduje zastosowanie przy opracowywaniu paznokci naturalnych i przedluzonych.
    Lukowaty ksztalt pilnika umozliwia dotarcie do trudno dostepnych miejsc, zwlaszcza przy skórkach
    – ksztalt pilnika banana dodatkowo chroni skórki paznokcia przed uszkodzeniami.

    - Pilnik prosty
    Pilnik prosty sluzy do opracowywania paznokci naturalnych oraz do pracy na paznokciach przedluzonych.
    Pilnikiem tym mozemy nadac paznokciom pozadany ksztalt i dlugosc. Jest to najbardziej uniwersalny typ pilnika.

    - Pilnik w ksztalcie rombu, lódki
    Jest bardzo wygodny w uzyciu, zwlaszcza przy modelowaniu krawedzi bocznych.
    Mozna go uzywac zarówno do pracy przy naturalnych paznokciach, jak i przedluzonych.


    Blok
    Bloki sluza do matowienia i polerowania paznokci (bloki polerskie) lub do usuwania duzej warstwy akrylu/zelu.

    Polerka
    Polerke stosuje sie w celu nadania ostatecznego polysku paznokciom oraz wyrównania drobnych rys mogacych powstac w trakcie uzywania pilnika.

    Ziarnistosc
    Ziarnistosc pilnika oznacza ilosc ziarenek znajdujacych sie na 1cm2 pilnika.
    Im wiecej ziarenek, tym pilnik jest delikatniejszy. Odwrotnie, im ziarnistosc jest nizsza, tym ziarenek jest mniej, sa wieksze i ostrzejsze.

    Ziarnistosc 80 – 100
    Pilniki o tej ziarnistosci stosowane sa do skracania oraz pilowania sztucznych paznokci, nadania im wstepnego ksztaltu.

    Ziarnistosc 150
    Pilniki 150 stosowane sa w celu wyrównania miejsca lacznia naturalnej plytki paznokcia z tipsem
    oraz do pilowania górnej powierzchni przedluzonych paznokci.

    Ziarnistosc 180
    Pilniki o tej ziarnistoscia sa idealne do ostatecznej obróbki masy zelowej/akrylowej, do ostatecznego wykonczenia.
    Stosuje sie je takze do przygotowania naturalnej plytki paznokcia do przedluzania.

    Ziarnistosc 240, 280, 320, 460
    Jest to ziarnistosc polerek sluzacych do polerowania i nadawania polysku paznokciom.

    W trakcie pracy nie zapominajmy jak wazna jest kolejnosc uzywania pilników – od najmocniejszego do najdelikatniejszego
    oraz aby przed pierwszym uzyciem stepic jego krawedzie boczne, co pozwoli ochronic skórki przed skaleczeniem.

    zródlo: Kosmetomania

    ---------- Dodano o godzinie 20:38 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:35 ----------

    W która warstwe wtapiac ozdoby?
    Ozdoby najlepiej jest zatapiac w pierwszej, cienkiej warstwie produktu – zelu badz akrylu.
    Jezeli zauwazymy, ze przy pilowaniu paznokci, czesc ozdób (np. bulionu, pazlotka) ulega spilowaniu, oznacza to,
    ze ozdoby powinnysmy zatapiac glebiej – pierwsza warstwe produktu nalozyc cienko, na niej ozdoby, a nastepnie polozyc warstwe grubsza.

    Jak zatapiac cyrkonie i inne wieksze ozdoby?
    W przypadku metody zelowej, najlepszym rozwiazaniem jest zatopienie cyrkonie w ostatniej, nablyszczajacej,
    cienkiej warstwie zelu – nakladamy zel, potem cyrkonie na paznokiec, lekko dociskamy cyrkonie patyczkiem,
    a nastepnie utwardzamy w lampie UV. Inna technika jest przyklejanie cyrkonii i innych wiekszych ozdób, klejem do tipsów.

    W jaki sposób zatapiac koronke i inne ozdoby, które moga odstawac od powierzchni plytki?
    Koronke, folie cieta i podobne ozdoby, które sprawiaja trudnosci podczas zatapiania najlepiej jest przykleic klejem do tipsów.
    W przypadku metody akrylowej, ozdoby takie kladziemy na jeszcze nie do konca wyschniety produkt i dociskamy patyczkiem
    lub pedzelkiem az do momentu zaschniecia masy. W przypadku zelu sprawa jest prostsza – nakladamy ozdoby na warstwe zelu,
    dociskamy patyczkiem i wkladamy do lampy UV.

    Czy grube ozdoby mozna zatapiac w dowolnym miejscu paznokcia?
    Grubsze ozdoby, jak na przyklad „donaty” najlepiej jest zatapiac w srodkowej czesci paznokcia,
    zatem w miejscu gdzie jest on najgrubszy. W innym wypadku grubsze ozdoby beda odstawaly, na przyklad przy brzegu paznokcia.

    Niestety nie pamietam zrodlabo to bylo bardzo dawno

    ---------- Dodano o godzinie 20:58 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:38 ----------

    I jeszcze takie cos wygrzebalam w starociach,moze sie powtarzac co nieco al nie chcialo mi sie wycinac i oczywiscie sorki po raz enty niewiem gdzie to znalalam

    Zapowietrzenia masy zelowej/akrylowej sa jednym z najczesciej wystepujacych problemów poczatkujacych stylistek paznokci.
    Zapowietrzenia, to nic innego jak pecherzyki powietrza pojawiajace sie pod masa.

    Problem tej natury wynika z technicznych bledów popelnianych przez manikiurzystke, badz jest wynikiem nieodpowiedniego doboru produktów. Niezwykle wazne w unikaniu zapowietrzen jest staranne i precyzyjne przygotowanie plytki paznokcia – wszystkie wskazówki jak postepowac, aby uniknac tego problemu.

    W pracy nad paznokciami szczególna uwage trzeba zwrócic na:
    • Dokladne zmatowienie plytki przy skórkach i przy brzegu paznokcia
    • Precyzyjne odtluszczenie plytki paznokcia
    • Dokladne i precyzyjne odsuniecie skórek
    Zmiekczone specjalnymi preparatami skórki mozna odsuwac przy pomocy metalowego kopytka, badz drewnianego patyczka.
    Jednak trzeba pamietac, aby robic to dokladnie.
    • Przestrzeganie wskazówek producenta

    Nalezy pamietac, ze producent przedstawia zawsze instrukcje uzycia swoich wlasnych produktów. Czesto na opakowaniach pojawiaja sie dodatkowo informacje ze wskazówkami mówiacymi, aby nie laczyc danego produktu z produktami innych firm – wlasciwosci dwóch róznych preparatów moga byc odmienne i nie wspólgrac ze soba,
    powodujac w konsekwencji zapowietrzenia.

    • Wlasciwe nakladanie primera
    Masy nie mozna klasc na mokry primer. Dodatkowo pamietajmy, ze primer nakladamy punktowo – dobrze odsaczonym pedzelkiem dotykamy plytki w kilku miejscach. Jezeli robimy wszystko prawidlowo, to primer rozleje sie sam, a po 15-20 sekundach sam odparuje. Jezeli tak sie nie dzieje, to znaczy ze zostal nalozony w zbyt duzej ilosci.

    • Wlasciwe proporcje proszek - liquid (w metodzie akrylowej)
    Skladniki musza sie odpowiednio zwiazac - trzeba uwazac, zeby masa nie byla z jednej strony zbyt sucha, a z drugiej zbyt mokra.

    Zdecydowanie nie wolno:

    • Zalewac skórek masa
    Wazne jest rozprowadzenie preparatu w taki sposób, aby nie dotykal on skórek. W przypadku poczatkujacych stylistek zalecane jest,
    aby najpierw pracowaly one na gestszych materialach, które ulatwiaja manewry zapobiegajace nadlewaniu skórek. Przejscie miedzy masa,
    a naturalna plytka powinno byc plynne. Odstep o szerokosci 1 milimetra nie jest widoczny, a paznokcie nie podejda powietrzem.

    • Nakladac zbyt duzej ilosci preparatu, zwlaszcza przy skórkach
    Warstwa nie moze byc ani zbyt gruba, ani zbyt cienka.

    Generalnie, najwazniejsza jest praktyka i wycwiczenie wszystkich etapów pracy nad paznokciami –
    im wiecej wprawy maja stylistki, tym mniej bledów popelniaja. Warto jednak równiez przypominac swoim klientkom,
    ze one same musza odpowiednio dbac o paznokcie zelowe/akrylowe – powinno sie unikac czestego moczenia ich w detergentach
    oraz innych srodkach chemicznych, unikac uszkodzen mechanicznych, gdyz wszystko to równiez sprzyja zapowietrzeniom.

    ---------- Dodano o godzinie 09:44 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 20:58 ----------

    Systemy polegajace na bezposrednim laczeniu zelu z pudrem akrylowym (combo)


    1.Technika polegajaca na posypywaniu warstwy zelu pudrem akrylowym i utwardzeniu w lampie UV

    -Zdezynfekowac,oczyscic oraz zmatowic delikatnym blokiem lub pilnikiem powierzchnie naturalnej plytki paznokciowej
    -Odtluscic paznokiec i przykleic np.tips french z fantazyjnym efektem linii usmiechu
    -Obciac tips na odpowiednia dlugosc,nadac ksztalt pilnikiem,a blokiem dokladnie zmatowic jego powierzchnie
    -Caly paznokiec dokladnie pokryc zelem,uwazajac aby nie zalac skorek wokol walu(niektore zele wymagaja przed ich aplikacja na naturalny paznokiec zastosowanie primera)
    - Zel posypac pudrem akrylowym i utwardzic w lampie UV.W razie potrzeby czynnosc powtorzyc
    -Zmyc warstwe dyspresyjna i opracowac paznokiec,nadajac mu prawidlowy ksztalt
    -Usunac pyl i nalozyc zel nablyszczajacy

    2.Zanuzenie zelu w pudrze akrylowym

    -Zdezynfekowac,oczyscic oraz zmatowic delikatnie blokiem lub pilnikiem powierzchnie naturalnej plytki paznokciowej
    -Odtluscic paznokiec i przykleic tipsanp.naturalny
    -Obciac tips na odpowiednia dlugosc,nadac ksztalt i opracowac jego kieszonke,by zrownala sie z powierzchnia paznokcia i stala sie niewidoczna
    -W razie potrzeby na naturalny paznokiec naniesc niewielka ilosc primera.Primer musi wyschnac
    -Na koncowke pedzelka nabrac porcje zelu i zanurzyc go w pudrze akrylowym,oba produkty latwo sie polacza
    -Powstala z polaczenia zelu i pudru masa pokryc dokladnie cala powierzchnie paznokcia i utwardzic w lampie UV.Sprawdzic grubosc i wrazie potrzeby czynnosc powtorzyc
    -Zmyc warstwe dyspresyjna i opracowac paznokiec nadajac mu prawidlowy ksztalt
    -Usunac pyl i nalozyc zel nablyszczajacy


    z ksiazki ,,Zdobienie zelem i akrylem,,

    ---------- Dodano o godzinie 09:57 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:44 ----------

    Zele kolorowe,podobnie jak lakiery,sa rzadkiej konsystencji,czesto osadza sie w nich pigment,wiec przed uzyciem trzeba je dokladnie wymieszac.Wystepuja w kolorach matowych,neonowych,pastelowych i perlowych,czasem zawieraja drobinki brokatu.Sa kryjace lub transparentne.

    Zele kolorowe mozna dowolnie z soba mieszac tworzac nowe odcienie.Mozna laczyc je z z zelami budujacymi nadajac im nowy odcien.Przy uzyciu kolorowych pudrow akrylowych mozna takze nadawac kolor zelom.

    Zele kolorowe moga zastapic tradycyjne malowanie paznokci.W przeciwienstwie do lakieru sa bardziej trwale,nie trzeba ich tez suszyc,co jest bardzo wygodne dla klientek.Trzymaja sie na paznokciach o wiele dluzej.Aby pomalowac zelem naturalny paznokiec trzeba go najpierw zmatowic,pokryc cienka warstwa zelu jednofazowego lub przeznaczonego do naturalnej plytki,utwardzic,nastepnie nalozyc kolor w dwoch warstwach,utwardzic i bez przecierania warstwy dyspresyjnej wykonczyc zelem nablyszczajacym.

    Z tej samej ksiazki

  6. #31
    No to..wpadłam Avatar deissy
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Dworszowice kościelne,okolice Pajęczna,Częstochowy
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Po prostu kocham to forum To jest dla mnie normalnie biblia.Nigdzie nie mogłam znaleźć w jednym miejscu tylu informacji.Dziękuje kochana
    Jade a mam pytanko bo trochę się pogubiłam po każdej warstwie którą utwardzimy przecieramy clinerem czy dopiero na końcu?
    Ostatnio edytowane przez deissy ; 22-07-2009 o 19:16

  7. #32

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    są dwie szkoły i z tego co się orientuje sporo zależy od produktów na jakich się pracuje

  8. #33
    Szkoleniowiec Avatar nieszkam78
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Dublin , Citywest
    Postów
    495

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    a powiedzcie mi dziewczyny czy primera kwasowego używać tylko do metody akrylowej, czy przed żelem też można?
    Wszystko jest w naszych rękach, więc nie mogą zostać pominięte.
    (G. Chanel)

  9. #34
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    57

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    wszystkie dziękujecie za kawał dobrej roboty i dobrze. Ale jest wiele niescisłosci w opisie metody żelowej. Nie można każdej żelowej stylizacji wrzucać do jednego worka. Każda firma ma inny skład żeli. Są również żele nie wymagające primera. A jak kupujecie pędzelek w dobrej firmie to otrzymuje sie instrukcje że nie czysci ich się -powinna zostac w nich warstwa żelu. Czyszczenie ich płynami skraca ich żywotnośc. Swoje ręce dezynfekujemy również - a nie tylko kiedy mamy grzybicę (to woła o pomstę do nieba! stylistka z grzybicą?) widzę, że na forum są szkoleniowcy. Czy żaden z nich nie wyłapał blędów? Przecież będą to powielać dziewczyny zaczynające swoją pracę z paznokciami. Nie mówię że wszystko jest źle- ale co nieco nadaje się do korekty.

    ---------- Dodano o godzinie 09:37 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 00:34 ----------

    Cytat Napisał nieszkam78 Zobacz post
    a powiedzcie mi dziewczyny czy primera kwasowego używać tylko do metody akrylowej, czy przed żelem też można?
    Każdy system żelowy ma swoje primery- oczywiście jesli są to żele kwasowe. Nie mieszamy dwóch firm. Są również żele bezkwasowe- wówczas nie używamy primera.

    ---------- Dodano o godzinie 10:16 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:37 ----------

    Cytat Napisał Jade Zobacz post
    Bardzo mi milo i bardzo sie ciesze ze ten material moze wam pomoc



    Zele kolorowe,podobnie jak lakiery,sa rzadkiej konsystencji,czesto osadza sie w nich pigment,wiec przed uzyciem trzeba je dokladnie wymieszac.Wystepuja w kolorach matowych,neonowych,pastelowych i perlowych,czasem zawieraja drobinki brokatu.Sa kryjace lub transparentne.

    Z tej samej ksiazki
    To czy musimy wymieszać kolorowy żel- zalezy od producenta. Są żele, których nie wolno nam mieszać bo wprowadza się powietrze. Technologia wykonania tych żeli jest na bardzo wysokim poziomie- w nich pigment nie osadza się na dnie
    Ostatnio edytowane przez ssisi2 ; 27-07-2009 o 09:27

  10. #35
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Po pierwsz nie jestem Instruktorka ani nie jestem po kursie jak narazie,materialy sa zebrane z jakiegos forum pazurkowego pisane prawdopodobnie przez osobe po kursie inne z ksiazki dla stylistow wiec nie sadze zeby autor nie wiedzial o czym pisze.Dziewczyny czytaja i wylapuja bledy,trzeba czytac komentarze ktore byly wstawiane.

    ,,Swoje ręce dezynfekujemy również - a nie tylko kiedy mamy grzybicę (to woła o pomstę do nieba! stylistka z grzybicą?),,Logiczne ze swoje rece dezynfekujem.A z grzybica sie nie wykonuje zabiegow!

  11. #36
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    57

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    [quote;=Jade;39595] Po pierwsz nie jestem Instruktorka ani nie jestem po kursie jak narazie,materialy sa zebrane z jakiegos forum pazurkowego pisane prawdopodobnie przez osobe po kursie inne z ksiazki dla stylistow wiec nie sadze zeby autor nie wiedzial o czym pisze.Dziewczyny czytaja i wylapuja bledy,trzeba czytac komentarze ktore byly wstawiane.

    ,,Swoje ręce dezynfekujemy również - a nie tylko kiedy mamy grzybicę (to woła o pomstę do nieba! stylistka z grzybicą?),,Logiczne ze swoje rece dezynfekujem.A z grzybica sie nie wykonuje zabiegow [/quote]



    jd

    ---------- Dodano o godzinie 00:45 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 00:38 ----------

    Cytat Napisał Jade Zobacz post
    Po pierwsz nie jestem Instruktorka ani nie jestem po kursie jak narazie,materialy sa zebrane z jakiegos forum pazurkowego pisane prawdopodobnie przez osobe po kursie inne z ksiazki dla stylistow wiec nie sadze zeby autor nie wiedzial o czym pisze.Dziewczyny czytaja i wylapuja bledy,trzeba czytac komentarze ktore byly wstawiane.

    ,,Swoje ręce dezynfekujemy również - a nie tylko kiedy mamy grzybicę (to woła o pomstę do nieba! stylistka z grzybicą?),,Logiczne ze swoje rece dezynfekujem.A z grzybica sie nie wykonuje zabiegow!
    cytuję : "Plyn do dezynfekcji zabezpiecza on paznokcie przed grzybica –
    jezeli robisz klientce paznokcie (dla siebie nie potrzebujesz pod
    warunkiem, ze masz zdrowe pazurki."

    Co pomyśli dziewczyna, która zaczyna robić pazurki dopiero czytając to?

    Przeczytałam cały post uważnie również komentarze. I nie napisałam, że jesteś instruktorką tylko, że instruktorki nie wyłapaly błedów a powinny. Jeśli nie jesteśmy pewne źródła ani poprawności w opisie to nie powielajmy tego.
    Każde żele mają zalecenia stosowania od producenta. Nie można wrzucać wszystkiego do jednego worka.
    Uważam, że powinno to wyglądać tak np."Opis metody żelowej żelami takiego a takiego producenta"

    I teraz początkująca dziewczyna wydrukuje sobie opis, kupi "jakieś" żele a za jakiś czas napisze post na forum: "pomocy wszystko robię jak w opisie a robią sie zapowietrzenia i paznokcie odpadają"

    Forum jest po to aby sobie pomóc- dlatego napisłam komentarze. Fajne jest otrzymywać pochwały, ale nie można obrażać się gdy ktoś wytknie błędy.

    Już lepiej aby dokładny opis systemu żelowego lub akrylowego wstawił jakiś szkoleniowiec (oczywiście tego na ktorym pracuje). Ale tego raczej nie zrobi- bo to jego kasa.

    Sama nie jesteś pewna kto to napisał- może wcale nie osoba po kursie albo osoba po beznadziejnym kursie.

    Ale opis pilniczków jest w porządku!
    Ostatnio edytowane przez ssisi2 ; 28-07-2009 o 01:44

  12. #37
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    sisi od kiedy tu jesteś to tylko wytykasz - nawet pierdoły. A to Ci się nazwa tematu nie podoba a to teraz doczepiasz się do szkoleniowców że nie ma w tym temacie zdania "swoje ręce też dezynfekujemy" - ale dokładny opis dezynfekcji jest w innym temacie - wystarczy przeczytać! Aż odechciewa mi się wchodzić na to forum gdy widzę że z bardzo miłej atmosfery robi się nam to forum takie jak inne.

  13. #38
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Trzeba bylo dopisac uwage na ten temat,a ja sie wcale nie obrazam bo jestem troche za stara na takie fochy.Kazdy moze przeczytac i wpisac swoja uwage.Dziewczyny czytal i same wstawialy podziekowania ja ich nie zmuszalam.I nie jestem tutaj po to zeby zbierac podziekowania tylko zeby poznac milych ludzi,nauczyc sie czegos,poprawic bledy.I na tym koncze ten temat.Jak masz cos do przekazania to bardzo prosze.I tak jak pisze Ladyss sa rozne tematy na ktorych sa dodatkowe informacje.

  14. #39

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Ladyss wg mnie potrzebne są osoby takie jak sisis które pokażą błędy w końcu nie ma ludzi nieomylnych. Zwłaszcza przy takiej ilości materiałów można czegoś nie doczytać lub nie wyłapać.
    Co nie zmienia faktu że mimo drobnych nieścisłości opisy przedstawione przez Jade są bardzo wartościowe

    Zgodzę się z tobą że jak ktoś nie do końca coś rozumie z opisów z tego wątku może skorzystać z wyszukiwarki bo na większość zagadnień były już dyskusje na forum.

  15. #40
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Kamis oczywiście że tak - ale trzeba to robić z TAKTEM! Nie raz widziałam jak annamon zwracała na coś uwagę i jeszcze otrzymała za to ode mnie podziękowanie bo nie robiła to w sposób który może kogoś urazić.

  16. #41
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    "Plyn do dezynfekcji zabezpiecza on paznokcie przed grzybica –
    jezeli robisz klientce paznokcie (dla siebie nie potrzebujesz pod

    warunkiem, ze masz zdrowe pazurki."

    Gdzie to jest,bo chyba jestem slepa?
    .

  17. #42

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    właśnie, rozumiem wytykanie błędów ale tak jak pisze Ladyss w sposób który nikogo nie urazi... a jak by każdy miał dac temat jak się robi tipsy metodą żelową jego żelem to by się tu zrobił syf jak nie wiem co ,bo pewnie takich tematów by było z 50 jak nie więcej...
    a poza tym jak któraś nie wie do końca o co chodzi to zawsze się może poradzic nawet na pw ...
    nie no wolę się już dalej nie wypowiadac na ten temat ... ehhhh

    ---------- Dodano o godzinie 11:04 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:59 ----------

    Cytat Napisał Jade Zobacz post
    "Plyn do dezynfekcji zabezpiecza on paznokcie przed grzybica –
    jezeli robisz klientce paznokcie (dla siebie nie potrzebujesz pod

    warunkiem, ze masz zdrowe pazurki."

    Gdzie to jest,bo chyba jestem slepa?
    .

    tez jkos tego nie widze...
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  18. #43
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    cytuje:,,Co pomyśli dziewczyna, która zaczyna robić pazurki dopiero czytając to?,,
    Bedzie sie pytalapo to jest forum i nauka metoda prob i bledow.Jak ja zaczynalam tez niewiedzialam wielu rzeczy,czytalam podpatrywalam styliski. I do tej pory niewiem wszystkiego wiec sie pytam.Kazdy ma swoj sposob,wiec inne sa tez porady.

  19. #44
    No to..wpadłam Avatar tipserka78
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    104

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    ciekawe informacje i szczegółowo opisane
    na pewno się dziewczynom początkującym przyda

  20. #45
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    jak ja czegoś nie rozumiem to po prostu piszę...kto pyta nie błądzi
    uwagę trzeba zwracać z taktem lub po prostu na PW
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  21. #46
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Nie trzeba na pw,wystarczy jak ktos napisze np.tak jak mala ze znalazla takie cos a powinno byc tak i jest ok.Ja niemam do nikogo zalu za to ze zwraca uwage i chce to poprawic.Opis byl pani X i ona napisala to tak bo na takich produktach pracuje i logiczne jest ze kazdy produkt jest inny i inaczej sie go stosuje.Tylko fakt jest taki ze to co niby znalazla sisis nie moge w tym opisie znalesc i jak zauwazylam dzidzia tez.

  22. #47
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    57

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Cytat Napisał Ladyss Zobacz post
    sisi od kiedy tu jesteś to tylko wytykasz - nawet pierdoły. A to Ci się nazwa tematu nie podoba a to teraz doczepiasz się do szkoleniowców że nie ma w tym temacie zdania "swoje ręce też dezynfekujemy" - ale dokładny opis dezynfekcji jest w innym temacie - wystarczy przeczytać! Aż odechciewa mi się wchodzić na to forum gdy widzę że z bardzo miłej atmosfery robi się nam to forum takie jak inne.
    Nie wytykam pierdoł tylko zwracam uwagę na błędy- aby mniej doświadczone dziewczyny ich nie powielały. Miła atmosfera to nie tylko maślenie i psanie samych pochwał.

    A dezynfekcja jest NAJWAŻNIESZA! Klientki przychodzą nieraz z malutką brodawką i nawet nie wiedzą że maja coś takiego na dłoni.

    Na temat dezynfekcji moje uczennice muszą wiedzieć wszystko i nawet przez sen powiedzeć co pierwsze trzeba zrobić zanim zabierzemy się za wykonanie usługi.

    To nie jest tak, że złe rzeczy spotykają tylko innych - jeśli nie będziemy uważać same wylądujemy u dermatologa.

    Napisałam wyżej w jakimś komentarzu, że jeśli jakaś mloda dziewczyna (która nie skonczyła np. kursu) wydrukuje sobie taki opis to będzie powielac to, co w nim się znajduje.

    I nie ma co się obruszać, bo forum to nie tylko wychwalanie. Chyba po to się tu zagląda, żeby jeszcze dowiedzieć się czegoś ciekawego.

    Mam tylko nadzieję, że będzie ktoś kto skorzysta z moich komentarzy.

  23. #48
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Masz racje na temat dyzynfekcji i tego nie neguje.Tylko sorki ale nie moge tego znalesc co ty znalazlas,pozatym post jest juz bardzo dlugo wiele dziewczyn go czytalo i nieznalazlo tego i nie sprostowalo .Jezeli jest cos takiego dziekuje za poprawe bledu.I sie wcale nie oburzam.

  24. #49
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    57

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Cytat Napisał Jade Zobacz post
    Masz racje na temat dyzynfekcji i tego nie neguje.Tylko sorki ale nie moge tego znalesc co ty znalazlas,pozatym post jest juz bardzo dlugo wiele dziewczyn go czytalo i nieznalazlo tego i nie sprostowalo .Jezeli jest cos takiego dziekuje za poprawe bledu.I sie wcale nie oburzam.
    Nie chce mi się szukać drugi raz więc wstawiam z wyszukiwarki. Nie pisze uwag gdy nie ma powodu. Przykro mi, że to ja wytknęłam pierwsza braki. Nie chciałam nikogo urazić. Uważm, że forum jest od tego.Poprawiłabym więcej błędów, ale post jest zbyt długi (np. czyszczenie pędzelka).
    Post istnieje tak długo, że dziwi mnie brak poprawek przez szkoleniowców. Często w takiej sytuacji pojawia się pytanie: czy to celowe? czy też tak uczą? Sorki ale to są myśli, które przebiegły mi przez głowę a nie jakaś chęć rzucania sarkazmami.
    Pisząc uwagi nie używałam brzydkich słów i nie uważam abym kogos uraziła.

    Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd - Forum Paznokcie ...
    Liczba postów: 25 - Liczba autorów: 14 - Ostatni post: 22 Cze
    jezeli robisz klientce paznokcie (dla siebie nie potrzebujesz pod warunkiem, ze masz zdrowe pazurki -zele UV (najlepiej sprawdzonej ...
    forum.wzorki.info/przedluzanie.../608-wszystko-o-paznokciach-zelowych-produktach-itd.html

  25. #50
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    sisi NIKT nie zabrania Ci poprawiać innych ale tak jak napisałyśmy wcześniej rób to z TAKTEM i choć jak zaznaczyłaś nie używasz brzydkich słów to ton Twojej wypowiedzi jest dość dziwny - czasami czuje się jak na dywaniku u dyrektora i do tego jeszcze ten tekst o twoich uczennicach... My nimi nie jesteśmy, chcemy być wszystkie koleżankami dlatego nie robimy sobie suchych i zgryźliwych wykładów - można sobie pomagać w przyjacielski sposób i przyniesie to lepszy skutek niż powtarzanie w kółko że w tym temacie nie jest rozwinięta szczegółowo dezynfekcja - bo o tym jest osobny dział i warto go przeczytać. Ale widzę że jest to zbyt trudne do zrozumienia.
    Ale przyłaczam się do słów dzidzi - już wolę się nie wypowiadać na ten temat. Tylko mam nadzieję że co niektóre osoby nie będą teraz myślały "nie wkleję artykułu bo pewnie dostanę ochrzan że nie jest on profesjonalny".

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Wszelkie KOLOROWE PAZURKI
    By DymciA in forum Zdjęcia pazurków
    Odpowiedzi: 15177
    Ostatni post / autor: 26-09-2016, 23:10
  2. Wszystko da się wtopić
    By Kamis in forum Ozdoby na paznokcie
    Odpowiedzi: 165
    Ostatni post / autor: 23-01-2013, 16:07
  3. a co powiecie o tych paznokciach? (Nietypowe paznokcie)
    By iwonadc78 in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 328
    Ostatni post / autor: 24-03-2012, 09:17
  4. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 21-05-2009, 11:35

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •