Strona 10 z 12 PierwszyPierwszy ... 6789101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 226 do 250 z 291

Temat: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

  1. #226
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    łosz.. dziękuję za odpowiedź, ale bałam się takiej;/chyba muszę poszukać czegoś innego. A co do frezarki dlaczego myślisz, że bedzie zła? miałaś podobną? kusząca jest ta suszarka do paznokci w tym zestawie;/ jejku trudno się na coś zdecydować;/

  2. #227
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Ostatnio edytowane przez natalia268 ; 14-12-2012 o 19:32

  3. #228
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    kojarzę tą lampę, przeglądałam z nią zestawy, ale nie ukrywam, że nie wiem czy w ogóle sprawdzę się w robieniu paznokci, i może nie najlepszym pomysłem jest wydawanie tak dużo na to pieniędzy.

    Nie chcę Was męczyć i tak już mi pomogłyście, ale mam ostatnie pytanie czy np. ta lampa byłaby lepsza?
    ZESTAW DO TIPSÓW PAZNOKCI LAMPA UV ŻELE GRATISY D8 (2821550482) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

    wiem ze kolezanka miala gorsza i nawet była dobra.

    a co do frezarki, ta z zestawu byłaby na początek, wiem, że jest beznadziejna, ale z czasem bym dokupiła ta lepszą

  4. #229
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Jak masz zamiar w przyszłości kupować coś lepszego to najlepiej od razu zainwestować w dobry sprzęt
    tak to pieniądze wydane podwójnie

  5. #230
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    no w sumie przemyśle jeszcze sprawę, chociaż co do tej lampy z 2 zestawu, to juz jest lepsza bo właśnie tak jak zasugerowała rudzia1985 ma lampę na 4 żarówki bo zestaw z lampą tą co Ty wrzuciłaś fotę, jest już za 230zł;/ a ten tylko 175.

  6. #231
    Nałogowiec Avatar karchola
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    406

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Ja miałam dawno temu taką frezerkę bo w jakiejś gazecie była gó**o warte 10zł i nawet na naturalkach się zatrzymuje.
    Lampa z tego 2 zestawu - ta na 4 żarówki powinna być super. Te lcd bywają kapryśne i częściej się psują niż te białe.
    Ja w ogóle odradzam kupowanie zestawów. Z reguły wszystko jest małych pojemności, pilniki są kiepskiej jakości, a na tych szablonach to sobie można nie przedłużyć a skrócić i to raczej życie niż paznokcie z racji tego jak się przy nich można nadenerwować ;p

    secretive przemyśl dokładnie czy chcesz zaczynać stylizacje paznokci skoro jest dla Ciebie różnica czy zestaw kosztuje 230zł czy 175. Chyba każda z obecnych tu dziewczyn potwierdzi, że niestety ta pasja jest studnią bez dna i zawsze znajdzie się coś co trzeba dokupić.

  7. #232

  8. #233
    Totalna maniaczka Avatar Patrycja_92
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Oborniki Śląskie
    Postów
    840

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Ja tylko uważam, że kupowanie frezarki od razu to nienajlepszy pomysł. Po pierwsze nie wiesz czy będziesz pracować z pazurkami dłużej niż tydzien, bo sama nie wiesz, czy tego chcesz, więc wydasz kase na darmo. Po drugie jeśli nie pracowalas nigdy na żelu i akrylu to używanie frezarki na pierwszy raz może okazać się niebezpieczne. Poświęć troszke czasu na piłowanie ręczne, żeby poznać materiał, jego wlasciwosci, twardość, dowiesz się ile musisz pilowac zeby spilować masę, wypilować ksztalt, opracować pazurka itd Ale to tylko moje zdanie, więc rób jak uważasz
    http://www.pati-nails-lashes.blogspot.com/- amator, samouk, zapraszam
    _______
    Nie wzbijesz się w niebo machając rękami.
    Wybuduj rakietę, zwaną ciężką pracą,
    napędzaną cierpliwością,
    a gwarantuję Ci,
    że osiągniesz to co zamierzyłeś.
    ________________

  9. #234
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Popieram Patrycję

    Chociaż jeśli masz dużo kasy, to kupuj, jeśli niekoniecznie to przemyśl to

    Z drugiej strony nie jestesmy w stanie przewidziec co sie wydarzy za jakis czas..

    ________________________________________


  10. #235
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Dziękuje wszystkim
    zaryzykowałam i kupiłam ten drugi zestaw, a nóż zobaczymy ale napisze Wam jak wypróbuje;D bo spodobało mi się to forum będe tu częściej zaglądać na pewno i jesteście super, że w ogóle mi odpisałyście jak mi wyjdzie pazur w miare ładnie może nawet wrzucę fotkę pozdrawiam Was ciepło

    ---------- Dodano o godzinie 23:04 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:59 ----------

    Cytat Napisał karchola Zobacz post
    Ja miałam dawno temu taką frezerkę bo w jakiejś gazecie była gó**o warte 10zł i nawet na naturalkach się zatrzymuje.
    Lampa z tego 2 zestawu - ta na 4 żarówki powinna być super. Te lcd bywają kapryśne i częściej się psują niż te białe.
    Ja w ogóle odradzam kupowanie zestawów. Z reguły wszystko jest małych pojemności, pilniki są kiepskiej jakości, a na tych szablonach to sobie można nie przedłużyć a skrócić i to raczej życie niż paznokcie z racji tego jak się przy nich można nadenerwować ;p

    secretive przemyśl dokładnie czy chcesz zaczynać stylizacje paznokci skoro jest dla Ciebie różnica czy zestaw kosztuje 230zł czy 175. Chyba każda z obecnych tu dziewczyn potwierdzi, że niestety ta pasja jest studnią bez dna i zawsze znajdzie się coś co trzeba dokupić.
    aha zapomniałam odpisać jak na razie jest to dla mnie duża różnica ponieważ kupuje ten zestaw głównie z myśla o sobie, ponieważ mam tak słabe naturalne paznokcie, ze potrafią łamać się nawet wzdłuż;/ więc nie mam wyboru musze je jakoś wzmocnić. a jesli jednak będę miała jakiś "talent" do tego, wtedy kupie lepsze elementy;D

  11. #236
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Ja z kolei kupuje wszystko co potrzebne ale w hurtowni, nie kupuje zestawu na allegro tylko sama dobieram każdy element
    Stawiam wszystko na jedną kartę, bardzo chce się nauczyć i wiem że mi się uda, dlatego od razu inwestuje

    jeśli zamówiłas zestaw z tą lampą której zdjęcie wkleiłam to nie będziesz żałować

  12. #237
    Rozkręcanko Avatar paula2329
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Trzebnica
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    ja z kolei używam frezarki od początku ale nie do sciągania masy ale do przygotowania paznokcia,w szczególności skórek. Po odsunieciu patyczkiem skórek odpowiednim frezem scieram je delikatnie a drugim o malej ziarnistosci matowie calosc.jest to bardzo wygodne i przyspiesza prace

  13. #238
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Cytat Napisał paula2329 Zobacz post
    ja z kolei używam frezarki od początku ale nie do sciągania masy ale do przygotowania paznokcia,w szczególności skórek. Po odsunieciu patyczkiem skórek odpowiednim frezem scieram je delikatnie a drugim o malej ziarnistosci matowie calosc.jest to bardzo wygodne i przyspiesza prace

    i zmniejsza ryzyko zapowietrzen

  14. #239
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Dlatego właśnie ja zaczynam dopiero pracę przy paznokciach i od razu inwestuje w frezarke

  15. #240
    Nałogowiec Avatar syrena16
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    584

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Dziewczyny mam małe pytanko bo walcze z żelem....
    https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...11739045_n.jpg
    źródło https://www.facebook.com/Tinas.Nageldesign

    Jak to jest z tym frenchem żelowym ?
    Czy jak robię białą końcówkę to powinna być ona nadbudowana na tyle aby w procesie obróbki uwydatnić białą masę równomiernie czy też jak na obrazku powinna być ona zakryta równomiernie clearem?
    Pytam bo czasem jak się uczę spiłowuje mi się wolny brzeg do białej masy i są różnice w wyglądzie pazura...
    Jak jest prawidłowo?
    "Wczoraj- to historia
    Jutro - to tajemnica
    Dziś to dar od losu....."

  16. #241
    Nałogowiec Avatar Drapi
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    635

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    wg mnie powinno byc minimalnie clear zeby biala koncowka nie zzolkla ( zazwyczaj cleary maja filtr przeciw zolknieciu a biale niekoniecznie) . takie jest moje zdanie. ( ale nie az tyle jak na tym obrazku )
    www.fenixsklep.pl <-- serdecznie zapraszam
    DYSTRYBUTOR MARKI PEGGY SAGE oraz MISTERO MILANO .
    www.salonfenix.pl
    http://pazurkomania.blogspot.com

  17. #242
    Molestantka klawiatury Avatar asiekfr
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Made in Poland;) / teraz Paris
    Postów
    1 636

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Jak robiez zelem to u mnie wlasnie tak to wyglada jak na obrazku.Moj bialy jest calkowicie przykryty.

  18. #243
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    przecież zawsze trzeba ten paznokieć zbudować. wiec biały ląduje pod spodem chyba że robimy białym rzadkim mocno napigmentowanym już na zbudowany paznokiec.




  19. #244
    Nałogowiec Avatar syrena16
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    584

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    jam Ci akrylowa ... a tak poważnie to próbuje obstukać też żeliki... stąd też to pytanie

    Chciałabym Wam serdecznie podziekować za odpowiedz- bo wkurzał mnie ten french- nie mówiąc już o krnąbrnym żelu który mnie nie słucha- hihi ale okiełznam gada
    "Wczoraj- to historia
    Jutro - to tajemnica
    Dziś to dar od losu....."

  20. #245
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    a widzisz no ale jak kładziesz akryl french to potem też budujesz , prawda.




  21. #246
    Nałogowiec Avatar syrena16
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    584

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    no i tak i nie to zalezy od techniki... to czyli prawidłowo paznokiec zelowy jaka powinien miec grubość?
    "Wczoraj- to historia
    Jutro - to tajemnica
    Dziś to dar od losu....."

  22. #247
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    90% moich stylizacji to french.
    W związku z tym,że lubię gęste białe żele końcówkę robię na szkielecie(wczesniej oczywiscie uformowane coverowe jajo)
    na to budowa,piłowanie ale nie dopiłowanie się do białego zelu i nabłyszczacz.

    Chciałam sobie powiedzmy umilić i ułatwic pracę i zakupłam biały rzadki bez przemywania(Reforma) aby dawać go pod nabłyszczacz.
    póki co wrazenia niezbyt.
    na zmatowionym biały wchodzi mi w rowki po kostce,na utwardzonej i nieprzemytej warstwie się kurczy...

    Będę miała czas to moze coś na niego wymyśle,ale póki co mój popisowy french tylko z gęściocha

  23. #248
    Nałogowiec Avatar syrena16
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    584

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    ... a co sądzicie o tym filmiku?

    Step by Step - Forma Marylin Crystal Nails - YouTube


    Wy też tak opiłowujecie cover? Ciekawa technika i extra efect...
    "Wczoraj- to historia
    Jutro - to tajemnica
    Dziś to dar od losu....."

  24. #249
    Molestantka klawiatury Avatar asiekfr
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Made in Poland;) / teraz Paris
    Postów
    1 636

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Ja tak robie przy akrylowach,tylko bez opilowania lini usmiechu.
    &#192; wracajac do zelu ,bo fajna metoda,widzialam ja juz ,chyba u Natalyi Furman.Fakt ze usmiech jest jak zyleta.

  25. #250
    No to..wpadłam Avatar marshall
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    niemcy - saarland
    Postów
    264

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    syrena16 już mi cos takiego ktos pokazywał ale na akrylu ale czy w pracy na normalnych salonówkach to sie by sprawdziło wątpie , duzo czasochłonne bynajmniej to moje stwierdzenie ,a i tak wole żel. frećzyk biały to tylko białe indigo i mistero milano polecan rewelka a zauwaz ze ona poswieca 10 min na palec

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Wszelkie KOLOROWE PAZURKI
    By DymciA in forum Zdjęcia pazurków
    Odpowiedzi: 15177
    Ostatni post / autor: 26-09-2016, 23:10
  2. Wszystko da się wtopić
    By Kamis in forum Ozdoby na paznokcie
    Odpowiedzi: 165
    Ostatni post / autor: 23-01-2013, 16:07
  3. a co powiecie o tych paznokciach? (Nietypowe paznokcie)
    By iwonadc78 in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 328
    Ostatni post / autor: 24-03-2012, 09:17
  4. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 21-05-2009, 11:35

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •