Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 789101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 251 do 275 z 291

Temat: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

  1. #251
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    French z filmiku b.ładny
    Cover świetny kolorek,ale faktycznie to była zabawa z paznokciem

  2. #252
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2013
    Postów
    7

    Unhappy odpryskiwanie końcówki na naturalkach

    Dziewczyny mam problem jedynie z żelem na paznokciach naturalnych, po prostu odpryskuje żel na końcówce nie jest to wina żelu bo bez różnicy czy robie french czy kolorowe tak się dzieję. Na kursie instruktorka mówiła ze może się tak dziać jeśli ktoś ma słabe paznokcie naturalne i zeby najlepiej je sfrezować(usunąć te naturalne) pod spodem ale co w przypadku gdy ktoś chce takie krótkie utwardzone żelem? i nie ma jak usunąć naturalnych bo ledwo wychodzą za opuszek?

    Dodam ze jeśli przedłużam na formie nic nie odpryskuje, matowie też dokładnie i frezarką i blokiem tak jak nauczyłam się na kursie no i nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje z naturalkami?

    Będę wdzięczna za każda odpowiedź

  3. #253
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: odpryskiwanie końcówki na naturalkach

    Cytat Napisał miskolala Zobacz post
    Dziewczyny mam problem jedynie z żelem na paznokciach naturalnych, po prostu odpryskuje żel na końcówce nie jest to wina żelu bo bez różnicy czy robie french czy kolorowe tak się dzieję. Na kursie instruktorka mówiła ze może się tak dziać jeśli ktoś ma słabe paznokcie naturalne i zeby najlepiej je sfrezować(usunąć te naturalne) pod spodem ale co w przypadku gdy ktoś chce takie krótkie utwardzone żelem? i nie ma jak usunąć naturalnych bo ledwo wychodzą za opuszek?

    Dodam ze jeśli przedłużam na formie nic nie odpryskuje, matowie też dokładnie i frezarką i blokiem tak jak nauczyłam się na kursie no i nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje z naturalkami?

    Będę wdzięczna za każda odpowiedź
    W przypadku słabych, giętkich paznokci najlepiej podłożyć formę i choćby minimalnie przedłużyć, bo inaczej końcówka odpryskuje. Sama mam paznokcie na których żel sam bez przedłużki nigdy się nie utrzyma, choćby nie wiem co, nie zależy to od rodzaju żelu choć oczywiście im bardziej elastyczny tym lepiej.

  4. #254
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Hej niestety u większości Pań się tak dzieje , że odpryskuje. Robisz tak, że nakładając pierwszą warstwę żelu wcierasz ją w płytkę, a potem czubkiem pędzelka miziasz wolny brzeg i delikatnie zawijasz pod spód paznokcia niteczką żelu. Przy uzupełnieniu frezem walcem diamentowym, lub kapturkiem 240 od spodu wypiłowujesz naturalka przed uzupełnieniem. W ten sposób pozbywasz się paznokcia, bez szkody klientki, bo wciąż ma od góry żel klientka tego nie odróżnia, więc nie zwróci uwagi nawet.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  5. #255
    Rozkręcanko Avatar jauntyangel
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Czarże
    Postów
    87

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Też mi się tak 0zdarzyło na samym początku mojej przygody z paznokciami, a przyczyną było to, że nie zabezpieczyłam linii włosa - najprościej mówiąc po prostu podczas nakładania żelu trzeba musnąć brzegi paznokcia tak, by wszystko oprócz spodu(i skórek oczywiście ) było zabezpieczone żelem

  6. #256
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    dziewczyny ja 95% robię żel na naturalnej płytce i nie mam żadnych problemów z odpryskiwaniem żelu na wolnym brzegu nawet jeśli jest to słaba i miękka płytka, przede wszystkim ważne jest przygotowanie płytki i nie jakimś tam bloczkiem, tylko pilnikiem o gradacji 180, pierwsza warstwa żelu lub żelu bazowego powinna być wtarta w płytkę w niewielkiej ilości, nic nie podwijam w czasie budowy paznokci bo i tak to się spiłuję przy ostatecznym opracowywaniu żelu, na końcu tylko nabłyszczaczem dokładnie zabezpieczam wolny brzeg i wszystko się trzyma do następnej wizyty.

  7. #257
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2013
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Dopiero dzisiaj przeczytałam bo już nauczyłam się obsługiwać forum i chyba się uzależnie

    Dziewczyny dziękuje Wam bardzo za odpowiedzi będę próbowała robić tak jak mówicie i zobaczymy co z tego wyjdzie
    Jeszcze raz dziekuje

  8. #258
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2013
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    I zrobiłam tak jak mówiła sztynka i jauntyangel (pierwszą warstwę to wcierałam zawsze ) ale potem czubkiem pędzelka z zelem pokryłam wolny brzeg i zawinęłam pod spód (przyłożyłam się do tego naprawdę wydaje mi się ze zabezpieczone byly idealnie), no ale niestety i tak odpryskiwały, dodam ze u tej samej osoby na przedłużonych kompletnie nic się nie dzieje 4tyg nosi spokojnie, no ale nie chce przedłużać na razie, a ja chciałabym się nauczyć takie też opanowywać i już nie mam pomysłu;/

  9. #259
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Dziewczyny ja mam jeszcze jeden sposób na żelowanie naturalnych paznokci. Gdy już nałożę wszystkie warstwy i opracuję . Dosłownie przed samym nabłyszczeniem przejeżdżam frezarką paznokcie od dołu. Tak aby troszkę spiłować naturalki. Dopiero po odpyleniu daję nabłyszczacz. Wszystko świetnie się trzyma i nic się nie odwarstwia. Mam pewność.

  10. #260
    Debiutantka Avatar ANGELAangel
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    Kraków
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Cześć dziewczyny ))
    Mam pytanie przymieżam się do zakupu nowego kamuflażu może macie jakieś propozycje który waszym zdaniem będzie najlepszy


  11. #261
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Wrzucam linka do tematu, bo pewnie nie czytałaś http://forum.wzorki.info/metoda-zelo...ver-zel-6.html

    ________________________________________


  12. #262
    Debiutantka Avatar ANGELAangel
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    Kraków
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    nie czytałam dzięki za pomoc

  13. #263
    No to..wpadłam Avatar amorek
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Postów
    180

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Cytat Napisał malinowa Zobacz post
    dziewczyny ja 95% robię żel na naturalnej płytce i nie mam żadnych problemów z odpryskiwaniem żelu na wolnym brzegu nawet jeśli jest to słaba i miękka płytka, przede wszystkim ważne jest przygotowanie płytki i nie jakimś tam bloczkiem, tylko pilnikiem o gradacji 180, pierwsza warstwa żelu lub żelu bazowego powinna być wtarta w płytkę w niewielkiej ilości, nic nie podwijam w czasie budowy paznokci bo i tak to się spiłuję przy ostatecznym opracowywaniu żelu, na końcu tylko nabłyszczaczem dokładnie zabezpieczam wolny brzeg i wszystko się trzyma do następnej wizyty.
    Możesz zdradzić na jakim żelu pracujesz? Tak w ogóle szukam jakiegoś gęstego żelu do budowania paznokcia. Pracowałam bardzo długo na żelach vital (jeśli chodzi o budowanie). Teraz szukam czegoś ciut może lepszego. Możecie coś poradzić?

  14. #264
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    amorek jakies półtora roku pracuje na żelach z silcare jeśli chodzi o budowę, obecnie na clear v i affinity niebieskim, mam również cover basic i z base one, róż przeźroczysty i mleczny też z base one, podkładowego żelu użuwałam do niedawna z sun flower a teraz jako bazę używam żelu Żel UV i-nails BUILDER Brick 15ml - Sposób na trudne paznokcie Nowa Formuła :: dobrarada, wcieram go w płytkę i na to dalej buduje żelami z silcare, trzyma się z każdym żelem, mam jeszcze cover z EF I też jest ok, białego używam z SPN bo jest gęsty, a ja taki biały właśnie lubię, nabłyszczacz mam taki Eco Universal Top Coat : Star Nail używam do hybryd i do zwykłych stylizacji żelowych i akrylowych, jest naprawdę świetny, polecam

  15. #265
    No to..wpadłam Avatar amorek
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Postów
    180

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Dzięki malinowa
    A ten nabłyszczacz można kupić gdzieś w Polsce? Bo z nabłyszczeniem też mam ostatnio problem ;/ nigdy nie było mowy o zmatowieniu, a teraz jak dam oliwkę albo jak przetrę wacikiem po zakończonej stylizacji to zaraz paznokcie się nie błyszczą A mam dwa : jeden top z SPN a drugi z Indigo, więc chyba powinny być dobre. Możliwe żeby oliwka była jakaś mocniejsza i to z jej winy się tak dzieje?

  16. #266
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    amorek, a może spróbuj dłużej utrwardzać gloss i dłużej czekać zanim wetrzesz oliwkę?,
    nabłyszczacze kochają nowe żarówki


  17. #267
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd


  18. #268
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Konin
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    amorek może masz słabe żarówki? Po wyjęciu ręki z lampy nie nakładaj od razu oliwki, niech paznokcie chwilkę ostygną.

  19. #269
    No to..wpadłam Avatar amorek
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Postów
    180

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Mówimy tutaj o 20-30 sec czy raczej dłuższym czasie - 3-5 min ?

    Kupiłam nowe lampy dzisiaj, zobaczymy czy problem tkwił w żarówkach

  20. #270
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Ja wkladalam zawsze na 2 x 3 min, ok 2 min po wyjeciu czekalam i wtedy dawalam oliwke, blyszczaly sie wtedy ok 1 miesiaca, Glossa z Alle mialam
    Agnieszka

  21. #271
    Rozkręcanko Avatar parafina80
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    warszawa
    Postów
    86

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Super podpowiedzi - dzięki !

    Do podziękowań służy przycisk 'Dzięki'
    Ostatnio edytowane przez natalia268 ; 04-12-2013 o 18:43

  22. #272
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Witam,jestem tu nowa i dopiero zaczynam przygodę z pazurkami. Robiłam ostatnio paznokcie żelowe i wszystko niby fajnie tylko one są takie sine(odkupiłam żele już używane) i teraz nie wiem czy to moja wina(brak umiejętności)czy może tych żeli,były firmy sunny nails.

  23. #273
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    witam serdecznie
    również jestem nowa
    metodą prób i błędów szukałam żelu na którym bedzie mi sie dobrze pracowało...
    zaczęłam od firmy sunny nails poprzez Lina (chyba najtansze "cóś" jakie można dostać), The Edge i IBD. Mam rownież kolorki z EzFlow.

    co do Sunny Nails to nie mialam problemu sinych paznokci o ktorym pisze Zazdrośnica.

    Mam pytanko. Czytalam caly opis z pierwszej strony o tym jak zrobic paznokcie żelowe i co przykuło moją uwage to, to że tipsa przykleja się na paznokiec pokryty jedna warstwą żelu
    nie mowie że to źle (z moim niespelna rocznym doświadczeniem to powinnam siedziec cicho ) ale pierwszy raz o czyms takim slyszalam, nawet na kursie slowem o czyms takim nie wspomnieli. Chcialam spytac czy wy takie cos stosujecie? jak klej do tipsow zachowuje sie w takich przypadkach nakładania tipsa na warstwe żelu.
    Wybaczcie moje zdziwienie ale ani nie widziałam żeby ktos tak robil ani do tej pory nie slyszałam o takiej metodzie. Zawsze było mowione ze tipsa nakładamy na czysty naturalny paznokiec.
    z góry dziekuje za odpowiedzi

  24. #274
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Postów
    111

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Ja nie widze zeby tak pisalo!

  25. #275
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    w drugim poście na pierwszej stronie:

    "ZEL NA TIPSIE
    Uwaga! Jezeli przedluzamy paznokcie zelem jednofazowym to pamietamy, ze stosujemy go
    do nakladania kazdej kolejnej warstwy. Natomiast w ponizszym opisie wyjasnilam jak
    stosowac zel 3-fazowe
    1.Dezynfekujemy dlonie klientki plynem odkazajacym
    2.Paznokcie skracamy do opuszka palca, lekko matowimy pilnikiem
    drobnoziarnistym 180/180
    Jezeli na paznokciu pozostaja nierownosci – paznokiec nie jest gladki, nalezy je wypelnic
    zelem budujacym i utwardzic pod lampa uv, nastepnie przemyc spirytusem i zmatowic bialym blokiem. Cala powierzchnia
    paznokcia musi byc gladka!
    W przeciwnym razie klej nie bedzie trzymal tipsa! "

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Wszelkie KOLOROWE PAZURKI
    By DymciA in forum Zdjęcia pazurków
    Odpowiedzi: 15177
    Ostatni post / autor: 26-09-2016, 22:10
  2. Wszystko da się wtopić
    By Kamis in forum Ozdoby na paznokcie
    Odpowiedzi: 165
    Ostatni post / autor: 23-01-2013, 15:07
  3. a co powiecie o tych paznokciach? (Nietypowe paznokcie)
    By iwonadc78 in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 328
    Ostatni post / autor: 24-03-2012, 08:17
  4. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 21-05-2009, 10:35

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •