Strona 6 z 12 PierwszyPierwszy ... 2345678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 126 do 150 z 291

Temat: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

  1. #126
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Są żele twarde i sylikonowe. Żele twarde służą do przedłużania, a do żelowania naturalnej płytki żele sylikonowe, czyli tzw. easy off, czy soak off. Naturalny paznokieć jest giętki i gdy się wygina, może podejść powietrze, a żele sylikonowe ładnie przylegają do płytki więc nic się nie zapowietrzy. O żelach easy off poczytasz tu http://forum.wzorki.info/metoda-zelo...-easy-off.html
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  2. #127
    Szkoleniowiec Avatar soffii25
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 052

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    przy żelowaniu naturalnych paznokci zwsze trzeba pamiętać o dokładnym zabezpieczeniu wolnego brzegu
    i tak jak napisała xsunnyolciax najlepsze do tego są żele typu soak off albo bardzo teraz popularne wśród klientek lakiery hybrydowe
    Szkolenia i Dystrybucja marki Astonishing Nails

  3. #128
    Rozkręcanko Avatar riczka
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    48

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    A czy tymi żelami soak off / easy off można także przedłużać paznokcie na formie? Czy lepiej nie?

  4. #129
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    można
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  5. #130
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Dziewczyny czy po każdej nałożonej warstwie żelu trzeba przemyć ją cleanerem a potem spiłować całą płytkę czy piłujemy tylko przed nałożeniem pierwszej warstwy?

  6. #131
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    nie każdą warstwę przecieramy cleanerem i nie każdą piłujemy.. trochę nie rozumiem pytania...
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  7. #132
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    chodzi mi o to czy za kazdym razem po utwardzeniu zelu w lampie przemywamy paznokiec cleanerem i czy kazdą z 3 warstw zelu trzeba po utwardzeniu zmatowic pilnikiem zanim sie nałozy kolejna warstwe?

  8. #133
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Nie przemywamy i nie piłujemy! wyjmujemy pazurki z lampy i na to kolejna warstwa żelu

  9. #134
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Cytat Napisał mestra7 Zobacz post
    chodzi mi o to czy za kazdym razem po utwardzeniu zelu w lampie przemywamy paznokiec cleanerem i czy kazdą z 3 warstw zelu trzeba po utwardzeniu zmatowic pilnikiem zanim sie nałozy kolejna warstwe?
    Nie trzeba, po to żele mają warstwę dyspersyjną, żeby następna porcja miała się do czego przykleić, opracowujesz ostatnią warstwę nadając porządany kształt.


  10. #135
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    i nie zawsze muszą być akurat 3 warstwy żelu
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  11. #136
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Cytat Napisał xsunnyolciax Zobacz post
    i nie zawsze muszą być akurat 3 warstwy żelu
    Jak to? to od czego zależy ile warstw żelu nakładamy? Słyszałam że musi być warstwa podkładowa, budująca i nabłyszczająca

  12. #137
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    warstwa podkładowa, później budujesz paznokcia, ale niekoniecznie jedną warstwą budującą, zależy od zdobienia, od tego czy jest to french zwykły, czy z coverem, co wtapiasz w paznokcie itd., później ładnie pilnikiem opracowujesz paznokcie i nabłyszczasz żelem nabłyszczającym wychodzi więcej niż trzy warstwy.
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  13. #138
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    dzięki wielkie

  14. #139
    Nałogowiec Avatar kaka80
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    śląskie
    Postów
    697

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Witam,dziewczyny prosze bardzo o odpowiedz
    Zakupilam zestaw startowy Elarto,byl tam m.in.bonder z pedzelkiem,ktorego na szkoleniu nie uzywalismy,tylko na opracowana plytke primer potem zel bezbarwny sredniogesty,nastepnie rozowy mleczny i french extreme white,opracowanie,pokrywalysmy calosc znowu tym bezbarwnym i GlassGo (system 3faz.),czy dla lepszej przyczepnosci moge uzyc tez bondera po primerze
    z gory wielkie dzieki

  15. #140
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Oczywiście możesz użyć bondera, jeżeli jest w formie żelu, to go "wcierasz" pędzelkiem lub gąbeczką w pazurka i utwardzasz tyle ile trzeba. Wiem, ze dziewczyny dla pewności go stosują zawsze.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  16. #141
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Dziewczyny poratujcie mnie, bo już nie wiem co robić. Chodzi o zapowietrzanie żelu. Nie ważne czy przedłużam na tipsie czy na szablonie po mniej więcej tygodniu paznokcie zapowietrzają mi się po bokach i przy wale paznokciowym. Zawsze dokładnie matowię płytkę potem odpylam szczoteczką i odtłuszczam cleanerem. Nie zalewam skórek żelem i nie zapowietrzam paznokci przy przyklejaniu tipsa. Próbowałam używać primera, ale było jeszcze gorzej, mimo że odczekałam jak odparuje. Najpierw zawsze nakładam bazę z Mistero Milano a następnie żel 1-fazowy budujący z linii Esperto z Mistero Milano. Utrwalam w lampie tunelowej 36W przez ok 4minuty, bo zauważyłam że 2minuty to za mało. Kupiłam nowe żarówki, żele, cleaner i tipsy i dalej mam problem Nie wiem co robię źle.... Pomóżcie!

  17. #142
    Totalna maniaczka
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    985

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    A odsuwasz skórki i błonki kopytkiem
    I drugie pytanie skoro używasz żelu 1-fazowego to po co nakładasz pierwszą warstwę bondera? Chociaż już sama nie wiem czy pracujesz na 1- fazówce, czy III, bo napisałaś żel 1-fazowy budujący
    Jeszcze raz napisz nam spokojnie wszystko dokładnie jak zakładasz pazurki

  18. #143

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    może taka płytka że akurat żel jej nie pasuję :/
    ja też już sie pogubiłam 2 posty wyżej ktos piszę że dla pewności dziewczyny kłądą bonder nawet przy 1fazówce a zaraz pod tym jest że tak się nie robi why ? pozatym ja też dziś przeglądając żele na allepaznokcie zastanawiałam się o co chodzi bow opisie było że żel jest 1fazowy-budujący :/ i chce zrobić zakupy żelowe a jestem ciemna :/ jeszcze nie zaczełam z żelem a już mam dość :/ akryl to akryl, proszek, płyn , pędzelek i są paznokcie

  19. #144
    Totalna maniaczka
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    985

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Dwa posty wyżej jest opisana metoda 3 fazowa przy której bonder jest niezbędny (przynajmniej mnie tak uczono) i nie wiem czemu na szkoleniu go pomnięto
    A jednofazówka to jednofazówka czyli bonder, budujący i nabłyszczacz to jeden żel

  20. #145
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Skórki odsuwam kopytkiem, a ostatnio błonki zaczęłam usuwać frezarką. Korzystam z żelu 1-fazowego z linii Esperto z Mistero Milano, ale w ich katalogu jest napisane że można pod niego używać bazę więc skoro bez bazy się zapowietrzał to pomyślałam, że może z bazą będzie lepiej, ale nie jest.
    Może powiem co robię po kolei:
    1. dezynfekuje dłonie i paznokcie
    2. skracam paznokcie naturalne i opiłowuję je.
    3. odsuwam skórki frezarką
    4. matowię płytkę pilnikiem #180
    5. odpylam szczoteczką
    6. odtłuszczam cleanerem
    7. nakładam klej na tips i przyklejam tak żeby nie było powietrza pod tipsem
    8. piłuję tips na granicy z paznokciem
    9. skracam tips i nadaję mu kształt
    10. odpylam szczoteczką
    11. odtłuszczam cleanerem
    12. nakładam cienką warstwę bazy (tak jak lakier do paznokci) zostawiając margines od skórek ok 1mm
    13. utwardzam w lampie uv 36W ok 3min
    14. nakładam żel 1-fazowy (w katalogu MM jest napisane że jest on budujący) w taki sposób że większą kroplę daję na środek paznokcia i podsuwam ją w stronę skórek zostawiając margines 1mm i w stronę wolnego brzegu paznokcia
    15. utwardzam w lampie na prosto 2min potem z boku paznokci przekręcając palce przez 1 min i z drugiego boku 1 min
    16. piłuję żel bloczkiem formując krzywą C (jest ona zawsze niewielka bo nie lubię robić "grubasów" )
    17. odpylam szczoteczką
    18. nakładam lakier UV bezbarwny z Mistero Milano i utwardzam go w lampie przez 1 min.
    Hmm chyba niczego nie pominęłam

  21. #146
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    hmm chętni bym Ci pomogła ale akurat sama zaczęłam prace na żelach jakieś dwa dni temu, wiec sama jestem w tym ciemna, ale powiem Ci ze robię wszystko podobnie. No jak mi się tez zapowietrza po tygodniu to tez będę musiała skorzystac z porad dziewczyn, wiec czekamy głowa do góry b0o moze byc to tylko wina nietolerującej żelu, a jak dla innych klientek ? tez zapowietrza sie? czy tylko jeden pr5zypadek taki mialas?

  22. #147
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    April ja wlasciwie dodaje normalny odtluszczacz zamiast cleanera i primer na pazurki - miedzy 6-7 i wtedy dopiero reszte
    Numeru 11 ja nie wykonuje, po opracowaniu tipsa biore wacik i przecieram by nie bylo pylku i na to klade odrazu warstwe zelu
    Niby wszystko jest ok wiec nie mam pojecia co to moze byc...
    Moze po prostu pazurki nie sa przystosowane do zelu
    Agnieszka

  23. #148
    Totalna maniaczka
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    985

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Hmm rzeczywiście wydaje się, że wszystko jest ok może naprawdę to jest jakiś specyficzny przypadek, czy dzieje się tak u każdego komu zrobisz paznokcie
    Jesli to jest problematyczna płytka, to ja dodatkowo dwa razy odtłuszczam pazurka i nakładam dwa razy primer kwasowy.
    A może wkleisz nam zdjęcie zrobionych pazurków tak jak do oceny, czyli z wszystkimi krzywymi. Może to nam pomoże znaleźć problem

  24. #149
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Kurcze nie mam takiego zdjęcia jednego pazurka z krzywymi na tym może troszkę widać na kciuku krzywą C ale jak tylko zrobię jakieś pazurki to porobię dokładniejsze fotki.
    Niestety zapowietrzenia nie robią się tylko u mnie, tylko u większości koleżanek, którym robię paznokcie Właściwie u mnie są one najmniejsze a u innych robią się zawsze na palcach serdecznych i kciukach (kciuki zawsze robię osobno i osobno utwardzam je w lampie). Zauważyłam że jak robię komuś tipsy pierwszy raz to zawsze trzymają się krócej niż jak po dopełnieniu. Nie wiem czy ma to jakieś znaczenie. Może za mało matowię te paznokcie, ale z drugiej strony nie chcę też za bardzo piłować płytki bo przecież ją uszkodzę...

  25. #150

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    proszę was o pomoc po raz kolejny mam dylemat co do żelu cover . pierwszym linku jest ładny kolor ale nie wiem jak jest z kryciem ;? Czy to również jest żel nadający się do przedłużania łożyska w drugim jest konkretnie napisane do cze3go i co ale kolor mnie razi:/ strasznie ciemny :/ A może na płytce będzie inaczej wyglądał a i jeszcze jedno niby obydwa są z alle ale inna seria ten ntn jest tańsze ale mam te lakiery i sobie mocno chwalę a nie wiem jak z żelami. doradźcie ...

    07.Żel UV - 5ml - natural french - Allepaznokcie.pl
    ŻEL UV - 5g - Gel Cover *NTN - Allepaznokcie.pl



    april- matowiąc płytkę ścieramy tylko kilka warstw paznokcia ok 3-4 a jest ich chyba ponad 200. trzeba zetrzeć tą tłustą warstwę i dobrze odpylić a potem odtłuścić przy żelu chyba tylko przygotowanie płytki , produkty ew. zalane skórki mogą mieć znaczenie jeśli chodzi o trzymanie w akrylu jeszcze właściwa aplikacja czyt. uklepywanie akrylu.
    Ostatnio edytowane przez katarynka89 ; 12-06-2011 o 14:31

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Wszelkie KOLOROWE PAZURKI
    By DymciA in forum Zdjęcia pazurków
    Odpowiedzi: 15177
    Ostatni post / autor: 26-09-2016, 22:10
  2. Wszystko da się wtopić
    By Kamis in forum Ozdoby na paznokcie
    Odpowiedzi: 165
    Ostatni post / autor: 23-01-2013, 15:07
  3. a co powiecie o tych paznokciach? (Nietypowe paznokcie)
    By iwonadc78 in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 328
    Ostatni post / autor: 24-03-2012, 08:17
  4. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 21-05-2009, 10:35

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •