Strona 7 z 12 PierwszyPierwszy ... 34567891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 151 do 175 z 291

Temat: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

  1. #151
    Totalna maniaczka
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    985

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    katarynka89 niestety ani jednej firmy nie używałam, więc nie pomogę. Ja używałam i tańszych i droższych coverków i za każdym razem co mi nie pasowało, ale teraz mam coverek z INDIGO i jestem mega zadowolona, kryje już po cieniutkiej warstwie i więc jest bardzo wydajny i mają dużo kolorków więc każdy znajdzie coś dl siebie

    April winą zapowietrzeń na pewno jest źle przygotowany paznokieć, wiadomo nie możesz go mocno piłować, ale na tyle żeby pozbyć się błonek i zmatowić naturalsa. Na zdjęciu wygląda jakbyś dawała również zbyt dużo masy na wolnym brzegu, co też może dodatkowo obciążać paznokieć i spowodowac zapowietrzenia.I niestety wydają mi się płaskie pazurki
    Spróbuj jeszcze raz, dokładnie i czekamy na zdjęcia do oceny

  2. #152
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    ŚLĄSK
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Super że sa takie osoby, które maja czas i chęci by pomóc innym.

    ---------- Dodano o godzinie 21:45 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:35 ----------

    Ja miałam podobnie nie pamiętam przy jakim żelu, napewno był jednofazowy, ale nie pamiętam z jakiej firmy. april a spróbuj pierwszą warstwę żelu, tą cienką trzymać krócej ok 1 minuty. Pamietam że wtedy to pomogło

  3. #153
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Dzięki dziewczyny, już chyba wiem co było nie tak, jak nałożyłam żel na pazurek to wszystko było ok, tylko nie zauważałam, że spływał on na skórki w lampie, nie dużo, ale widocznie wystarczająco żeby później się zapowietrzyć. Spróbowałam zrobić wszystko wg Waszych wskazówek i dziś mijają 2 tygodnie i mam minimalne zapowietrzenie tylko na 1 paznokciu przy wale paznokciowym, więc jest postęp pozostałe pazurki w stanie idealnym tylko odrost się już pojawił Poniżej wrzucam zdjęcia sprzed 2 tygodni i proszę w miarę możliwości o ocenę i wytknięcie błędów z góry dzięki za każdą opinię
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Ostatnio edytowane przez plushak ; 10-07-2011 o 18:30

  4. #154
    Totalna maniaczka
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    985

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Super, że rady się przydały
    Ogólnie pazurki ok jedynie we wskazującym krzywa jest za bardzo przesunięta w stron wału, na kciuku widać trochę nierówności zdj. 5 i mogłaś frencha bardziej uśmiechnąć
    Jest dobrze, będzie już tylko lepiej

  5. #155
    Rozkręcanko Avatar miszka21
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Nowa Sól
    Postów
    57

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Ja też jestem początkująca
    Do tej pory pracowałam na żelu jendofazowym z Activ.
    Wszystko co zostało tutaj opisane tak bardzo dokłądnie jest bardzo przydatne.
    Miałam właśnie problem z rozróżnieniem żeli 3-fazowych. Po przeczytaniu i dokładnej skróconej notatce wiem już jakie rodzaje żeli bd mi potrzebne.
    Zastanawiam się tylko nad firmą. Chciałabym zainwestować w bardzo dobre żele, ale niestety jeszcze nie pracuję i nie mogę sobie na to pozwolić. Tak więc bd teraz przeszukiwać forum w poszukiwaniu dobrych i nie za drogich żeli

    Dziękuję za te informacje

  6. #156
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Moze sie Tobie przyda...
    Dziewczyny opisuja w tym temacie produkty polecane, drogie i te z nizszej polki http://forum.wzorki.info/przedluzani...polecacie.html
    Agnieszka

  7. #157
    Rozkręcanko Avatar miszka21
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Nowa Sól
    Postów
    57

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Dziękuję Rudzia1985 za linka, to bardzo pomocne
    i droga na skróty a ja tutaj się gubię co 5 minut hehe więc wielkie dzięki ;*

  8. #158
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Różne sposoby nakładania brokatu

    niektórym to pytanie może się wydać dziwne ale nie daje mi spokoju a że jestem świeżak to wole się zapytać niż sobie coś zpsuć no więc buduje pazurka i tak jak dziewczyny radziły przypiłowywuje go tak żeby był jak najcieńszy przy boczkach i tu pojawia się męczące pytanie... czy przed piłowaniem moge sobie zetrzeć warstwe dyspersyjną, czy użycie cleanera zmniejszy jakoś później wytrzymałość pazurka? i tak samo w sumie czy po spiłowaniu musze go jeszcze czymć przemyć czy poprostu odpylam i nakładam drugą warstwe?

  9. #159
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Różne sposoby nakładania brokatu

    Jak przed pilowaniem zetrzec warstwe dyspersyjna ?
    Nie rozumiem za bardzo...
    Jesli przykleilas tipsa na to cienka warstwe zelu bazowego > lampa > na to nakladasz warstwe budujaca pazura > lampa > i dopiero wtedy przemywasz warstwe depresyjna i opracowujesz pazurka....
    Pierwsza warstwa jest tak cienka, ze jak ja wytrzesz cleanerem to nie bedziesz miala praktycznie nic i pozostale zele sie do niej "nie przykleja"

    Przeczytaj temat, zobacz ile jest tu przydatnych informacji
    Ostatnio edytowane przez rudzia1985 ; 17-10-2011 o 22:19
    Agnieszka

  10. #160
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Wiem, wiem czytałam i bardzo mi się przydał wydaje mi się co prawda że mój post był wcześniej gdzie indziej więc naszkicuje jeszcze raz problem... no więc w innum temacie dziewczyny napisały że budujac pazurka na formie jeżeli wyjdzie za gruby dobrze jest mu spiłować boczki bo pózniej zdaza się że jak nałozysz ozdóbki to podczas końcowego piłowania miały tak że przy boczkach była za cienka ostatnia warstwa i spiłowywał im się brokacik. I stad moje pytanie o cleanera czy przemywamy przed albo po piłowaniu czy tylko odpylamy i nakładamy następną warstwe? mam nadzieje że zrozumiałyście o co mi chodzi bo czesto mam problemy z tłumaczeniem
    Ostatnio edytowane przez rudzia1985 ; 18-10-2011 o 17:06 Powód: poprawione bledy :)

  11. #161
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Byl w Roznych sposobach nakladania brokatu ale o brokacie nic nie pisalas wiec przenioslam do ogolnego tematu o zelach

    Prawde mowiac nie bardzo wiem o co chodzi...Ten brokat to do koncowki frenchowej czy na caly pazurek czy jak ?
    W ktora warstwe chcesz ten brokat nalozyc ? Najlepiej jest nakladac miedzy pierwsza a druga, przed nalozeniem budujacej a przemywasz dopiero jak zbudujesz pazura...
    Agnieszka

  12. #162
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Oczywiście, że przed każdym piłowaniem żelu najpierw przemywasz żel, jeśli szkielet wyjdzie ci za gruby to przemywasz i piłujesz nadmiar żelu, odpylasz, znowu przemywasz i dalej nakładasz ozdoby, żel itd. Nie zapomnij o zaciskaniu tunelu budując szkielet, to wyszczupla i powoduje, że pazurek ma ładny tunel, a cleaner nie osłabia żelu, bo służy właśnie do przemywanie lepkiej warstwy

  13. #163
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    na końcówke i własnie tak jak Malinowa napisała (dziękuje za podpowiedz), że jak wyjdzie za gruba to czy moge spiłować -bo na koniec jak już położe wszystko to i ten brokacik spiłuje... a tak do zaciskania tunelu to chodze i wszedzie szukam jakiejś zaciskareczki i nie moge znaleźć podpowiecie gdzie szukać?

  14. #164
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Co prawda do akrylu ale mozna i do zelu...Czasami wystarcza palce
    http://forum.wzorki.info/sprzet-do-p...do-akrylu.html
    Agnieszka

  15. #165
    Wczytuje się Avatar karolinastylizacja
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Londyn
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Jak duzo podpowiedzi, juz sie biore za czytanie (:
    Ukrywamy tak wielkie cytaty
    Ostatnio edytowane przez natalia268 ; 10-12-2011 o 16:53

  16. #166
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Wielka Brytania
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Hej dziewczyny, czy możecie mi pomóc? Chodzi mi konkretnie o kolorowe żele do paznokci- w jaki sposób i kiedy ich używacie, jak wygląda robienie zdobień i czy żele typu soak off nadają się na paznokcie żelowe zamiast kolorowych żeli? Czytałam już niejedno forum, ale za przeproszeniem jest tyle opinii i żadna tak na dobrą sprawę nie dała konkretnej odpowiedzi na moje pytanie... zaczęłam rozważać udanie się na jakieś szkolenie z tej dziedziny ale tam też nie uczą wszystkiego więc jeśli mogę poznać wasze opinie i metody byłabym wdzięczna.

  17. #167
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Przeszukaj dokładnie tematy, jeśli nie znajdziesz odpowiedzi, zadaj konkretne pytanie w odpowiednim temacie.
    http://forum.wzorki.info/metoda-zelo...e-zele-12.html
    http://forum.wzorki.info/metoda-zelo...m-kolorze.html
    http://forum.wzorki.info/metoda-zelo...-easy-off.html

    ________________________________________


  18. #168
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Wielka Brytania
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    dziękuje serdecznie, znalazłam to czego szukałam jednak mam inne pytanie- szukam żeli trzy fazowych IBD i jak tylko chce znaleźć bonder wyskakuje mi buteleczka z wielkim napisem Bonder ale w opisie jest podane że to primer więc już zgłupiałam i nie mam pojęcia o co tu chodzi? Czy to ma być po prostu zastosowane jako primer czy jak? Ogto link do stronki
    ibd Uv Gel Bonder 14g Ic009 | eBay
    poradźcie bo nie mam pojęcia co już o tym myśleć. Z góry dzięki

    ---------- Dodano o godzinie 22:31 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 16:28 ----------

    aa i jedno pytanko- czy któraś z was używała żeli sunflower uv jednofazowych chłodnych? czy to faktycznie jest coś godnego wypróbowania czy nie bardzo?

  19. #169

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Witam dziewczyny Bardzo ciekawy temat, własnie mam zamiar zamówić sobie zestaw do tipsów. Chcę robić sobie nie planuję eksperymentowania na kimś :d CZy dużym problemem stanowiło dla Was piłowanie prawej reki jak jesteście praworęczne ?
    Z tego co wyczytałam to an początek jednofazowy żel wystarczy? W zestawie mam lampe 36 Wat, wiem, że to jedna z mocniejszych, czy na początek będzie oki czy lepiej jakaś słabsza zakupić ? Jesli napisałam nei w tym temacie co powinnam to bardzo przepraszam.

  20. #170
    No to..wpadłam Avatar marshall
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    niemcy - saarland
    Postów
    264

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    kilka naszych kolorków ,czas je poukładac odcieniami wsumie wszystkich mamy 126 kolorków tylko do wyboru , oprócz tych co widac jeszcze paleta 32 kolorow z holliwod nails

  21. #171
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Mróweczka wszystko się zgadza z tym ibd , to jest żel podkładowy ale smarujesz nim paznokieć i odsączasz nadmiar, żeby tylko taki wilgotny był a potem do lampy na 1 min.

  22. #172
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Szamotuły
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    dziewczyny mam takie pytanko bo pracuje na żelach i ogólnie pracuje na tipsach ale ostatni parę razy robiiłam na szablonie i ogólnie mi się wydaje że są trwalsze ale chodzi mi o to jak na szablonie zrobić dobry tunel?

  23. #173
    Szkoleniowiec Avatar soffii25
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 052

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    ajda po pierwsze dobrze zrolować i podłożyć formę, po drugie musisz wyczuć kiedy żel jest na tyle przymrożony, żeby zacisnąć tunel ( mowa o zaciskaniu szkieletu . Ja do zaciskania tuneli żelowych polecam klipsy
    Szkolenia i Dystrybucja marki Astonishing Nails

  24. #174
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Szamotuły
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    a możesz mi jakieś klipsy polecić? może wstawisz link to sobie poodglądam

  25. #175
    No to..wpadłam Avatar marshall
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    niemcy - saarland
    Postów
    264

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    moim zdaniem żelem na szablonie i tak nie zrobisz tak pieknego tunelu jak akrylem . żel pod wpływem piłowania jest bardziej elastyczny i bedzie i tak sie podnosil .wiec tunel na długie paznokcie lepiej wyglada zrrobiony akrylem, bo jescze rurka dopracujesz tynel i podniesiesz go do gory

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Wszelkie KOLOROWE PAZURKI
    By DymciA in forum Zdjęcia pazurków
    Odpowiedzi: 15177
    Ostatni post / autor: 26-09-2016, 22:10
  2. Wszystko da się wtopić
    By Kamis in forum Ozdoby na paznokcie
    Odpowiedzi: 165
    Ostatni post / autor: 23-01-2013, 15:07
  3. a co powiecie o tych paznokciach? (Nietypowe paznokcie)
    By iwonadc78 in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 328
    Ostatni post / autor: 24-03-2012, 08:17
  4. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 21-05-2009, 10:35

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •