Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 1259

Temat: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    No to..wpadłam Avatar kasiek2501
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    183

    Domyślnie Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    a ja mam pytanie czy z hybrydkow sa kolory do frencha? bo z tego co widze chyba nie ma ale wole sie upewnic.

  2. #2
    Molestantka klawiatury Avatar dizzzy_girl
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    1 853

    Domyślnie Odp: INDIGO Nails Lab

    kasiek - jest frenchowa biel

  3. #3
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Produkty INDIGO Nails Lab

    Cytat Napisał Indigo Nails Lab Zobacz post
    Zgodnie z obietnicą, dumą i radością... :
    Hybrid Platinum UV - lakiery hybrydowe o trwałości platyny

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

    czy ta czerwień w pierwszym rzędzie ostatnie to R02

  4. #4
    No to..wpadłam Avatar Wena
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    266

    Domyślnie Odp: INDIGO Nails Lab

    Oooo wygląda ciekawie pewnie za jakiś czas zamówię jakieś próbeczki Ciekawa jestem liqudiu, bo od dawna szukam czegoś o mało intensywnym zapaszku.

  5. #5

    Domyślnie Odp: INDIGO Nails Lab

    dziewczyny wypróbowałam piękne pudry kolorowe podkładowe Indigo. są z piękną poświatą. dołączam zdjęcia. są superowe efekt jest powalający.


    te 3 zdjęcie Prisma Violet 05 nie wygląda jak ten fiolet na stronie nie wiem dlaczego
    Ostatnio edytowane przez agnieszka-x ; 04-05-2011 o 22:24

  6. #6
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: INDIGO Nails Lab

    agnieszko bardziej bym powiedziała ze to granatowy

  7. #7
    Molestantka klawiatury Avatar NiCoLa
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    2 035

    Domyślnie Odp: INDIGO Nails Lab

    kolorki rzeczywiście bardzo ładne
    ale faktycznie ten Prisma Violet wygąda jak niebieski

  8. #8
    Molestantka klawiatury Avatar dizzzy_girl
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    1 853

    Domyślnie Odp: INDIGO Nails Lab

    Wow świetne kolorki Trzeba zbierać kasę na jakieś zamówionko

  9. #9

    Question Odp: INDIGO Nails Lab

    Cytat Napisał agnieszka-x Zobacz post
    dziewczyny wypróbowałam piękne pudry kolorowe podkładowe indigo. Są z piękną poświatą. Dołączam zdjęcia. Są superowe efekt jest powalający.


    Te 3 zdjęcie prisma violet 05 nie wygląda jak ten fiolet na stronie nie wiem dlaczego

    jak aplikowalas te pudry? Mieszalas z clear gel czy clear gel z pudrem a na to sam cler?

  10. #10

    Domyślnie Odp: INDIGO Nails Lab

    Cytat Napisał monikacaramida1@gmail.com Zobacz post
    jak aplikowalas te pudry? Mieszalas z clear gel czy clear gel z pudrem a na to sam cler?
    Puder akrylowy z Liquidem. potem jak się już utwardził, zmatowiałam i nabłyszczyłam żelem nawierzchniowym.

  11. #11
    Nałogowiec Avatar syrena16
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    584

    Domyślnie Odp: Produkty INDIGO Nails Lab

    Czy możecie mi powiedzieć jak bardzo oryginalne kolory pudrów róznią sie od fotek tu i na stronce? Na ile te kolory sa realne

    Pozdrawiam?



    Cytat Napisał KasiaZbroińska Zobacz post
    Kochani o to część kolorówki akrylowej INDIGO. jak tylko zostaną zrobione kolejne zdjęcia to będzie ciąg dalszy
    Każdy kolorowy akryl kosztuje tylko 19zł


  12. #12
    Szkoleniowiec Avatar KasiaZbroińska
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Gubin- Zielona Góra
    Postów
    345

    Domyślnie Odp: Produkty INDIGO Nails Lab

    Syrenko w zasadzie to nie zauważyłam żeby odbiegaly... na prawdę myśle, że nie ma w nich różnicy. mogłabym zrobić zdjęcie paletki, na którą na kładałam kolory, ale i tak wszystko zależy od swiatła dziennego, oświetlenia, aparatu czy też ustawień monitora... Myśle, że w przypadku tych akryli spokojnie możesz się sugerowac tą paletką
    Natomiast podkładowe czy metalik dużo tracą, bo w rzeczywistości są przepiekne. Bardzo polecam nowe akryle metaliczne. są cudne i mega plastyczne piękne kwiaty z nich wychodza a końcówki kolorowe..mmmmm... marzenie))
    www.lavie.com.pl
    Szkoleniowiec INDIGO Nails Lab
    Dystrybutor INDIGO oraz Kodi Professional

  13. #13
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Produkty INDIGO Nails Lab

    Cytat Napisał KasiaZbroińska Zobacz post
    Syrenko w zasadzie to nie zauważyłam żeby odbiegaly... na prawdę myśle, że nie ma w nich różnicy. mogłabym zrobić zdjęcie paletki, na którą na kładałam kolory, ale i tak wszystko zależy od swiatła dziennego, oświetlenia, aparatu czy też ustawień monitora... Myśle, że w przypadku tych akryli spokojnie możesz się sugerowac tą paletką
    Natomiast podkładowe czy metalik dużo tracą, bo w rzeczywistości są przepiekne. Bardzo polecam nowe akryle metaliczne. są cudne i mega plastyczne piękne kwiaty z nich wychodza a końcówki kolorowe..mmmmm... marzenie))
    yh i w tym momencie zaluje ze nie pracuje akrylem...

  14. #14
    Molestantka klawiatury Avatar asiekfr
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Made in Poland;) / teraz Paris
    Postów
    1 636

    Domyślnie Odp: INDIGO Nails Lab

    pudry metaliczne .... chyba znowu sie zglosze do Choco

  15. #15
    Nałogowiec Avatar minimouse
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    570

    Domyślnie Odp: INDIGO Nails Lab

    ja zastanawiam się nad zmianą moich żeli i zastapienie ich żelami indigo ... tylko zastanawiam się czy nie są dla mnie troche za drogie ... zawsze sobie powtarzam że jak kupie następny 30 ml żel to sprawdze na ile setów mi starczy ... niestety na słowach się konczy ...
    czy ja dobrze rozumiem ze do żeli indigo trzeba używać bazy czy żel cover lub biały można nałożyć bezpośrednio na cienką warstwe żelu budującego i nie wiem co lepsze mistero milano czy indigo

  16. #16
    Nałogowiec Avatar syrena16
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    584

    Domyślnie Odp: Produkty INDIGO Nails Lab

    Jeszcze jedno małe pytanko:
    ilu gramowe sa te pudry kolorowe i jaki wtedy użyć liquid? szybkoschnący czy normalny?


    To jeszcze jedno

    Jaka jest różnica miedzy podstawowymi a podkładowymi pudrami?
    Czy to znaczy że podkładowe nie nadaja sie na 3d ? jest inna paleta kolorów i dlatego pytam.


    Czy do hybryd tylko lampa led czy uv zwykła tez bedzie ok?
    Ostatnio edytowane przez syrena16 ; 23-05-2011 o 10:32

  17. #17
    Szkoleniowiec Avatar KasiaZbroińska
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Gubin- Zielona Góra
    Postów
    345

    Domyślnie Odp: Produkty INDIGO Nails Lab

    Syrenko wszystkie odpowiedzi masz na stronie sklepu
    Zwykła lampa UV również będzie odpowiednia, ale wtedy czas utwardzania wydłuża się do 2min.
    Pudry mają 7g i uzywasz do nich liquidu standardowego, takiego, by TOBIE się dobrze pracowało
    Akryle podkładowe są trudniejsze w opanowaniu kwiatków, gdyż maja troszkę inną strukturę, jednak jest to wykonalne Polecam akryle metaliczne, są podobne do podkładowych a baaaardzo pastyczne i pięknie się mienią
    www.lavie.com.pl
    Szkoleniowiec INDIGO Nails Lab
    Dystrybutor INDIGO oraz Kodi Professional

  18. #18
    Nałogowiec Avatar syrena16
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    584

    Domyślnie Odp: Produkty INDIGO Nails Lab

    Dziękuje serdecznie za odpowiedz. Przepraszam że sama nie poszukałam odpowiedzi na moje pytania ale moje dziecko nie zawsze pozwala mi na moje wędrówki po internecie.
    Bardzo cieszy mnie informacja o praktycznym zastosowaniu pudrów podkładowych.
    Szkoda że paleta kolorów nie jest wspólna dla obu grup... ale jak to mówią praktyka czyni mistrza... Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam

  19. #19

    Question Odp: Produkty INDIGO Nails Lab

    Witam serdecznie.
    Pisze z zapytaniem do stylistek paznokci pracujących na produktach marki Indigo, chodzi dokładnie o żele i hybrydy. Jakiś czas temu zakupiłam kilkanaście kolorków Indigo i na chwilę obecną nie jestem z nich zadowolona. Nie wiem czy robię coś źle, ale wcześniej pracując na hybrydach Semilac nie miałam żadnego problemu. Odkąd zaczełam malować klientkom paznokcie Indigo (utwardzam standardowo lampa UV 2min - 3min) i niestety po kilku dniach klientki przychodziły i skarżyły się ,że paznokcie im odpadły. Było to dla mnie ogromnym szokiem, gdyż w semilacu nigdy taka sytuacja nie miała miejsca. Chodzi dokładnie o sytuacje typu (ściągnęły się same, odprysły na końcach, zeszły).

    Wykonuje manicure dokładnie tak:
    1. polerka
    2. odtluszczacz
    3. baza 2min
    4. kolor 2- 3 min
    5.top 2 min
    6. odtluszczacz

    Zastanawiam się czy moja lampa Uv nie ma jakiegoś wpływu na te hybrydy, czy Indigo można tylko utwardzać w ledzie? Czy może jest do tego potrzebny primer bezkwasowy? PROSZĘ O RADĘ, gdyż jestem początkująca w tej kwestii.


    Pozdrawiam serdecznie
    Ewelina

  20. #20
    Wczytuje się Avatar kropka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław/Jeszkowice
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Produkty INDIGO Nails Lab

    Dodaj po odtłuszczaczu primer bezkwasowy. Hybrydy Indigo utwardzają się już po 1 min. w lampie cyfrowej 36wat. Pozdrawiam i Wesołych

  21. #21

    Domyślnie Odp: Produkty INDIGO Nails Lab

    Właśnie od dzisiaj zaczynam dodawać do hybryd primer bezkwasowy. Czy są jakieś specjalne wymagania odnośnie hybryd indigo?

    Pozdrawiam i również wesołych świąt

  22. #22
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Produkty INDIGO Nails Lab

    hej, używałam wielu żeli troche znanych i tych mniej ale ostatnio sie skusiłam na indigo clear i powiem wam ze jestem załamana. Jednym słowem jest to **** nie wiem co robie źle. Po nałożeniu na następny dzień klientka przyjechała z dwoma wykruszonymi paznokciami, po tyg dowiedziałam się że odpadły jej, tak jak jej córce i innym klientką. Na innych żelach 6-8tyg i był luzz... One tak jak ja są zaskoczone. Dla dziewczyn chcących odp. że trzeba mieć szkolenia odrazu mówie; mam szkolenia skończyłam szkołe paznokcie robie od 5 lat, i jestem w ciężkim szkoku, co jest nie takk...

  23. #23
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Produkty INDIGO Nails Lab

    Andzia... sorry ale próbuj najpierw szukać błedów u siebie zamiast w produktach! Indigo mają swietna jakość. Napisz dokladnie jak zrobilas pazury po kolei i z pewnoscia Kasia odkryje gdzie popelnilas blad, Zreszta swoja droga rejestrujesz sie, nie przedstawiasz, wpisujesz 1 zdanie i znikasz... wiec coz to moze byc za opinia...
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  24. #24
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: INDIGO Nails Lab

    welur wygląda rewelacyjnie, takie troszkę kiciusię





  25. #25
    Wczytuje się Avatar angelisia871
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Tarnów
    Postów
    26

    Domyślnie Odp: INDIGO Nails Lab

    Uwielbiam tego typu paznokcie takie z "pazurem" ten velvet jest boski Kolejna rzecz do mojej listy zakupów Chyba zbankrutuje a jest gdzies moze dokladnie napisane jak tego uzyc Bo gdzies wyczytalam ze na koncowa faze a co do stalej ceny przesylki to jest naprawde super

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Ombre Nails
    By syrena16 in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 194
    Ostatni post / autor: 05-05-2022, 20:51
  2. Opinie o produktach Modena Nails
    By maboul in forum Modena Nails
    Odpowiedzi: 1369
    Ostatni post / autor: 05-09-2016, 17:35
  3. Opinie o produktach SPN Nails
    By lukasiatko in forum Spn Nails
    Odpowiedzi: 439
    Ostatni post / autor: 10-06-2016, 10:28

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •