Strona 47 z 51 PierwszyPierwszy ... 37434445464748495051 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 151 do 1 175 z 1259

Temat: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

  1. #1151
    No to..wpadłam Avatar carmenita
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    207

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    Może płytka nie jest dobrze zmatowiona i odtłuszczona?

  2. #1152
    Wczytuje się Avatar nostromo20
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    śląskie
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    no właśnie zmatowiłam i odtłuściłam, więc nie wiem naprawdę, co jeszcze mogłam zrobić źle ale wyczytałam też, że niektóre płytki paznokciowe "nie tolerują" hybryd i nigdy się żaden lakier nie będzie trzymał. czy któraś z Was się z tym spotkała? czy to bzdura jakaś? może ja po prostu mam takie właśnie paznokcie?

  3. #1153

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    tak ja sie spotkalam wsyztskei firmy zlazily dziecwyznie platami probowlama primer kwasowy bezkwasowy pomogl wytrawiacz z gelisha hybro cos tam ale nosila 2dni dluzej a takto 2 /3 dzien wsyztsko schoidzilo... neistety nic z tym nie zrobic jedynie co polozyc cienka warstwe zelu i na to hybryde i wtedy bedzie sie tryzmac

  4. #1154
    Kosmetyczka Avatar Nefra
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Lubelskie
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    Opłatami to zeszła hybryda mojej koleżance jak zaczęła brać hormony

  5. #1155
    Wczytuje się Avatar nostromo20
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    śląskie
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    hmm, tak mnie teraz natchnęło, jak przeczytałam o tych hormonach... miesiąc temu urodziłam dziecko, może to ma jakiś wpływ na te odłażące hybrydy?

    i od razu kolejne pytanie mam, może ktoś podpowie...
    używacie żelu Illumination? kupiłam ostatnio 1 kolor i on wcale nie chce mi się utwardzić nie wiem jak to możliwe - trzymam go 2 minuty w lampie, a nawet i dłużej, a on normalnie ściera się potem wacikiem, jest całkiem mokry, jakbym go wcale do lampy nie wsadzała co się dzieje? lampa dobra jest...
    Ostatnio edytowane przez nostromo20 ; 30-11-2014 o 14:12

  6. #1156
    No to..wpadłam Avatar carmenita
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    207

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    A czy miała któraś problem z żelem nr 6? Jest jasno-różowy kolor naprawdę śliczny i podoba się klientkom, ale w lampie generalnie nie chce się utwardzać... Naprawdę płatami schodzi nawet przy bardzo cienkiej warstwie... Jakiś koszmar... Pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło. Na pewno zgłoszę to do Indigo, może coś mi poradzą. Inne kolory utwardzają się normalnie. Nawet nową lampę zakupiłam... ech

  7. #1157
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    dziewczyny a bella vita?co to za zapach?

  8. #1158
    No to..wpadłam Avatar Honey
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    DE
    Postów
    290

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    Czy wysyłacie paczki za granicę? Chodzi mi o Niemcy. Jeśli tak to jaki jest koszt. Niestety nie mogę się dodzwonić.
    Zapraszam na mój rzęsowy blog w nowej odsłonie
    http://wimpernmannheim.blogspot.de/
    Oraz na moją strone fb
    https://www.facebook.com/LashesByBasia/

  9. #1159
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    ostatnio coś świrują- tel cały czas sygnał zajętości a na fb nie odpisują...

  10. #1160
    No to..wpadłam Avatar Honey
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    DE
    Postów
    290

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    Dzisiaj tez próbowałam i nic.Znalazłam innego dystrybutora,ale tam nie ma tego co chciałam.
    Zapraszam na mój rzęsowy blog w nowej odsłonie
    http://wimpernmannheim.blogspot.de/
    Oraz na moją strone fb
    https://www.facebook.com/LashesByBasia/

  11. #1161
    No to..wpadłam Avatar gonia1203
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Lbn
    Postów
    195

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    Ja się zawiodłam zrobiłam zamówienie w tym 2sztuki 50ml easy shape builder a otrzymalam builder clear i co ja mam teraz zrobić, używam lampy led 36w i nie wiem czy on się utwardzi a nie mam też czasu na reklamacje pomijając to że wogóle nie idzie się dodzwonic do firmy ;/ z podsumowaniem zamówienia też mam coś pokręcone z ilośćią oliwek jakie zamawiałam...

  12. #1162
    Debiutantka Avatar miscola
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    W razie gdyby ktos byl ciekaw kolorkow - 2 zdjecia (z fleshem i bez)
    Na dole podpisy:
    G.P. - Gel Polish
    G.B. - Gel Brush

  13. #1163
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    Witajcie
    Po kilku latach chciałabym wrócić do paznokci żelowych. Wtedy używałam żelu jednofazowego, teraz chciałabym spróbować z żelami 3-fazowymi właśnie z Indygo. Jednak nie umiem się zdecydować co wybrać może Wy mi poradzicie

    Aktualnie będzie to głównie utwardzanie naturalnych paznokci żelem
    Jako żel bazowy oczywiście Perfect Base.

    Ale na żel budujący już nie umiem się zdecydować... Zastanawiam się nad Easy Shape Builder, Rose Pink lub Perfect Clear.
    No i żel nabłyszczający... gdzieś wyczytałam, że można użyć do tego żelu bazowego. Czy w tym przypadku też? Jeśli nie to co myślicie o Shine On?
    Będę ogromnie wdzięczna za wszelkie rady na co się zdecydować

  14. #1164

    Question Odp: Produkty INDIGO Nails Lab

    Witam serdecznie.
    Pisze z zapytaniem do stylistek paznokci pracujących na produktach marki Indigo, chodzi dokładnie o żele i hybrydy. Jakiś czas temu zakupiłam kilkanaście kolorków Indigo i na chwilę obecną nie jestem z nich zadowolona. Nie wiem czy robię coś źle, ale wcześniej pracując na hybrydach Semilac nie miałam żadnego problemu. Odkąd zaczełam malować klientkom paznokcie Indigo (utwardzam standardowo lampa UV 2min - 3min) i niestety po kilku dniach klientki przychodziły i skarżyły się ,że paznokcie im odpadły. Było to dla mnie ogromnym szokiem, gdyż w semilacu nigdy taka sytuacja nie miała miejsca. Chodzi dokładnie o sytuacje typu (ściągnęły się same, odprysły na końcach, zeszły).

    Wykonuje manicure dokładnie tak:
    1. polerka
    2. odtluszczacz
    3. baza 2min
    4. kolor 2- 3 min
    5.top 2 min
    6. odtluszczacz

    Zastanawiam się czy moja lampa Uv nie ma jakiegoś wpływu na te hybrydy, czy Indigo można tylko utwardzać w ledzie? Czy może jest do tego potrzebny primer bezkwasowy? PROSZĘ O RADĘ, gdyż jestem początkująca w tej kwestii.


    Pozdrawiam serdecznie
    Ewelina

  15. #1165
    Wczytuje się Avatar kropka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław/Jeszkowice
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Produkty INDIGO Nails Lab

    Dodaj po odtłuszczaczu primer bezkwasowy. Hybrydy Indigo utwardzają się już po 1 min. w lampie cyfrowej 36wat. Pozdrawiam i Wesołych

  16. #1166

    Domyślnie Odp: Produkty INDIGO Nails Lab

    Właśnie od dzisiaj zaczynam dodawać do hybryd primer bezkwasowy. Czy są jakieś specjalne wymagania odnośnie hybryd indigo?

    Pozdrawiam i również wesołych świąt

  17. #1167
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Produkty INDIGO Nails Lab

    30.12 zamówiłam rzeczy na stronie Indigo. 08.01. pokazało się, że zamówienie zostało wysłane i do dzisiaj nic nie doszło nie dostałam nawet numeru przesyłki...
    pisałam do firmy, ale nie dostałam żadnej odpowiedzi... jutro będę dzwoniła... miała któraś z Was taki problem?
    Ostatnio edytowane przez Destiny ; 15-01-2015 o 22:00

  18. #1168
    No to..wpadłam Avatar amorek
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Postów
    180

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    Ja złożyłam jakoś przed sylwestrem żeby jeszcze załapać się na promocję, tylko że nie przez sklep, bo wariował, a wiadomość wysłałam, co się dzieje i w tym wypadku co chce zamówić. Zero odzewu, więc napisałam ponad tydzień temu na Fb, to otrzymałam wiadomosć, że odnalazł się mój mail, ale osoba odpowiedzialna za zamówienia była na urlopie, dlatego jest obsuwa, ale moje zamówienie już idzie do realizacji. Po ponad tygodniu nadal głucho i zero reakcji, a żele pomału się kończą, więc nie wiem.. też będę musiała jutro zadzwonić jak znajdę czas. Daj znać jutro co zdziałałaś

  19. #1169
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    Na pewno dam znać
    Ja zamawiałam przez sklep, po też chciałam skorzystać z promocji, ale wszystko było ok.
    Boję się, że moje zamówienie w ogóle nie dojdzie skoro już tydzień temu dostałam informację, że zostało wysłane :/

  20. #1170
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    witam.mam pytanie co do kremów do rąk indigo.które polecacie jeśli chodzi o zapach i czy są dobre do salonu

  21. #1171
    Nałogowiec Avatar kaka80
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    śląskie
    Postów
    697

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    pewnie,ze są dobre polecam,są i mniejsze pojemnosci ...do torebki,wyprobuj nie bedziesz zalowac

  22. #1172
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    Cytat Napisał nostromo20 Zobacz post
    no właśnie zmatowiłam i odtłuściłam, więc nie wiem naprawdę, co jeszcze mogłam zrobić źle ale wyczytałam też, że niektóre płytki paznokciowe "nie tolerują" hybryd i nigdy się żaden lakier nie będzie trzymał. czy któraś z Was się z tym spotkała? czy to bzdura jakaś? może ja po prostu mam takie właśnie paznokcie?
    Tak nie wiem od czego to zależy. Ale mi się trzyma tylko gelish na ich bazie i topie. Jak robię inne kolory z innych firm to mi się nie trzymają. Pròbowalam kolry indigo, tifton semilac. Ale klientom się trzymają. A to najważniejsze

  23. #1173
    Wczytuje się Avatar karooosia
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Postów
    28

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    Hej dziewczyny mam taki problem posiadam klej do foli z Indigo, po odcisnieciu foli i po pokryciu jej topem po jakims czasie ta folia odchodzi dlaczego? dodam ze po odcisnieciu na warstwie dyspresyjen jest wszystko ok tylko ze nie na wszystkich typach zeli czy hybryd nie odbija sie dobrze dlatego wolalabym uzywac klej. Pomozcie

  24. #1174
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    ja mam tez ten problem.choć mam kle z innej firmy. folia odchodzi a top jest na niej miękki po utwardzeniu jak stary niedoschniety lakier.strasznie mnie to wkurza ....

  25. #1175
    Wczytuje się Avatar karooosia
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Postów
    28

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    nie no mi sie top utwardza tylko po kilku dniach odchodzi

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Ombre Nails
    By syrena16 in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 194
    Ostatni post / autor: 05-05-2022, 21:51
  2. Opinie o produktach Modena Nails
    By maboul in forum Modena Nails
    Odpowiedzi: 1369
    Ostatni post / autor: 05-09-2016, 18:35
  3. Opinie o produktach SPN Nails
    By lukasiatko in forum Spn Nails
    Odpowiedzi: 439
    Ostatni post / autor: 10-06-2016, 11:28

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •