Strona 40 z 51 PierwszyPierwszy ... 3036373839404142434450 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 976 do 1 000 z 1259

Temat: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

  1. #976
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    Czy hybryda London Bridge Gel Polish to w rzeczywistości kolor szary

  2. #977
    Wczytuje się Avatar angelisia871
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Tarnów
    Postów
    26

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    Dla mnie to taki szary z odrobina jakiegos b jasnego moze pastelowego fioletu (mam nadzieje ze wiesz o co chodzi) hmmm aczkolwiek bardzo daleeekooo mu do fioletu.Takie moje wrazenie po odkreceniu niestety na paznokciach jeszcze nie mialam.Mam nadzieje ze nie wprowadzam w blad

    A ja mam pytanie odnosnie neonow
    Czy jest jakas roznica w odcieniach neonow w roznych wersjach tzn polish ,platinium,gel neon ?

  3. #978

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    Czy rasy shape buder można kłaść na naturalna płytkę?

  4. #979
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    lubuskie
    Postów
    70

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    Dziewczyny kładłam hybrydkę Indigo gel polish chic nude na zmatowiony żel, utwardzałam 2 warstwy po 2 minuty, kładąc top hybrydowy zauwazylam przy skórkach takie ''smugi'' tak jakby hybryda się nie utwardziła, żarówki mam dobre..Nie wiem co jest..Ktos mial podobnie?

  5. #980
    No to..wpadłam Avatar sora-imagica
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    Cytat Napisał kajka11 Zobacz post
    Dziewczyny czy ma moze któraś z was problem z base&top platinium? moje klientki skarżą sie ze nablyszczacz sie sciera przy koncach i po całej dlugości ..ja osobiście zrobilam sobie french..oczywiście cale paznokcie na zelach indigo..basa, cover ,x-white i base&top...i po tygodniu czasu moje paznokcie wygladaja tak paskudnie ze szok! nablyszczacz sie pościeral z koncówek..przez co odpryskuje french i paznokcie wgladaja jak brudne..Zglaszalam to juz przy ostatnim zamowieniu,,,kupilam wtedy kolejny duzy top dostalam w gratisie jeszcze maly i znowu to samo...Dzwoniłam do firmy w poniedzialek mieli to sprawdzic i mi wieczorem oddzwnic i cisza...
    Używam Base&Top do wszystkich stylizacji żelowych i nie zauważyłam takiego problemu u siebie. Może spróbuj następnym razem po nałożeniu jednej warstwy B&T zmatowić ją lekko i kolejny raz przemalować. Ja tak robiłam w przypadku gdy po wyjęciu z lampy pazurek nie błyszczał się jak należy(głównie kolor, z frenchem mi się nie zdarzyło).

  6. #981
    No to..wpadłam Avatar Kasia991
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Kraków
    Postów
    161

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    Ja przy żelowych też nie mam problemu i nadal go używam, ale przy hybrydach problem był, dlatego zmienilam

  7. #982
    Nałogowiec Avatar tomaszka
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    LUBLIN
    Postów
    359

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    Dziewczyny nigdzie nie mogę się dowiedzieć: DLACZEGO w sklepie nie ma lakierów do paznokci Indigo, mimo, że w prasie branżowej idzie reklama jako nowość i na dodatek do końca roku 2+1 gratis. Cena jest podana tylko jaka szkoda, że NIGDZIE tych lakierów nie ma. Po prostu nie istnieją. Za dwa dni koniec roku a nikt ich nie widział i żaden z dystrybutorów nie wypowiada się mimo, że pytam na różnych forach. Może wy jesteście kochane lepiej poinformowane?
    Profesjonalne artykuły do stylizacji paznokci. Dystrybutor SUN FLOWER, EVERSHINE. Artykuły do przedłużania rzęs - NOBLE LASHES.
    LUBLIN UL. LUBARTOWSKA 47.
    DLA FORUMOWICZEK 2% RABATU. TEL. 515 292 993.
    F: http://www.facebook.com/pages/Styliz...83661101693490

  8. #983
    Nałogowiec Avatar kaka80
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    śląskie
    Postów
    697

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    lepiej z rana zaraz zadzwon do nich bo moze sa a nie wstawili jeszcze ....wtedy bys sie jeszcze załapala na ta promocję

  9. #984
    Wczytuje się Avatar angelisia871
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Tarnów
    Postów
    26

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    Dziewczyny może ktoras napisać mi jak używać Matt effect Czy utwardza się go w lampie Daje się na nablyszczacz czy na kolor bezpośrednio czy może na zmatowiony nablyszczacz? Przeciera się go Na filmiku yt jest ze sam się matowi mi to nie wychodzi,:-/

  10. #985
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    Orientujecie sie kiedy i czy wogole w sklepie internetowym będa dotępne wzorniki kolorów

  11. #986
    Nałogowiec Avatar kaka80
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    śląskie
    Postów
    697

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    angelisia871 matt top dajesz bezposrednio na kolor/french ,zmatowieje dopiero jak wyciągniesz z lampy i go przetrzesz cleanerem

  12. #987
    Rozkręcanko Avatar kajka11
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    82

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    dziewczyny jak kładziecie transparentne mgiełki gel polish? z kazdym kolorem mozna je laczyc?
    a i jeszcze pytanie odnoście foli..wszystkie mi sie scieraja a tam gdzie kladlam na caly paznokiec i na nia dodatkowo warstwa zelu aby zabezpieczyc i dopiero nablyszacz...wszystko odchodzilo bokami...?

  13. #988
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    Dziewczyny czy kładziecie shine on na 'mokry' zel kolorowy? Do tej pory tak robilam i wszystko bylo ok, od jakiegos czasu paznokcie zaczely pękać...

  14. #989
    No to..wpadłam Avatar amorek
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Postów
    180

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    Cytat Napisał maddy Zobacz post
    Dziewczyny czy kładziecie shine on na 'mokry' zel kolorowy? Do tej pory tak robilam i wszystko bylo ok, od jakiegos czasu paznokcie zaczely pękać...
    Mam taki sam problem ;/ pęka mi okropnie nabłyszczacz.. Trzeba zabezpieczać jeszcze warstwą jednofazówki?

  15. #990
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    Po potwierdzeniu meilem przez indigo o nadaniu przesyłki po jakim czasie dostajecie linka ze śledzeniem przesyłki

    A i jeszcze jedno czy w danych do wysyłki jest że można podać numer telefonu dla firmy kurierskiej bo co ja sie tej opcji naszukałam hmm i nie znalazłam

  16. #991
    Wczytuje się Avatar madzia1298
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Otwock
    Postów
    24

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    Dzisiaj pierwszy raz kładłam hybrydę gel polish. Niestety zawiodłam sie na niej. Malowałam 4 warstwy i nadal nie pokryła dokładnie. Najgorzej wygląda przy skórkach.Nie wiem czy może być powodem fakt,że użyłam do skórek zmiękczacza z MM. Kupiłam ostatnio 6 kolorków gel polish.Mam nadzieję,że szybko uda mi się je okiełznać

  17. #992
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    madzia1298 a jaki kolor Ja kupiłam i jestem bardzo zadowolona

  18. #993
    Wczytuje się Avatar madzia1298
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Otwock
    Postów
    24

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    kolor Very Berry.Nałożyłam go na gelishową odżywkę i może to jest przyczyną.Do tej pory kładłam na nią Platinum i współgrały.Pokombinuje jeszcze i zobaczymy...

  19. #994
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Postów
    111

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    Ja ten kolor klade na baze gel polish po wczesniejszym przetarciu suchym wacikiem i nie mam problemu,klade dwie warstwy.

  20. #995
    Wczytuje się Avatar madzia1298
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Otwock
    Postów
    24

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    Przecierałam vitagel ale widocznie nie wspólgra z gel polish. Nastepnym razem użyje normalnej bazy.

  21. #996
    No to..wpadłam Avatar sora-imagica
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    Cytat Napisał amorek Zobacz post
    Mam taki sam problem ;/ pęka mi okropnie nabłyszczacz.. Trzeba zabezpieczać jeszcze warstwą jednofazówki?
    Z tego co wiem to żeli typu "szkło" nie powinno się nakładać na mokry żel. Tylko i wyłącznie na zmatowiony. Jeżeli pracujecie techniką "kolor na końcu" to polecam nałożyć dodatkową warstwę żelu budującego, zmatowić go i wtedy nabłyszczyć. Albo po prostu zmienić top na taki, który zostawia warstwę dyspersyjną/jest miękki.

    Cytat Napisał Elizabeth76 Zobacz post
    Po potwierdzeniu meilem przez indigo o nadaniu przesyłki po jakim czasie dostajecie linka ze śledzeniem przesyłki

    A i jeszcze jedno czy w danych do wysyłki jest że można podać numer telefonu dla firmy kurierskiej bo co ja sie tej opcji naszukałam hmm i nie znalazłam
    Ja jeszcze nigdy nie dostałam maila z informacją o przesyłce. Natomiast kilka razy otrzymałam wiadomość sms od Indigo, że w danym dniu mogę się spodziewać dostawy od kuriera. Natomiast jeżeli chodzi o podawanie numeru kurierowi to robią to raczej automatycznie, gdy nadają przesyłkę. Nie trzeba nigdzie wyrażać zgody. A jeżeli kurier nie dzwoni to najprawdopodobniej taką umowę ma podpisaną z pracodawcą(nie ma w obowiązku dzwonić do klienta).

  22. #997
    Rozkręcanko Avatar kajka11
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    82

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    A jak trzeba przecierać baze gel polish ? ja przecieralam i cały wacik mi sie do niej kleił.

  23. #998
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    Cytat Napisał sora-imagica Zobacz post
    Ja jeszcze nigdy nie dostałam maila z informacją o przesyłce. Natomiast kilka razy otrzymałam wiadomość sms od Indigo, że w danym dniu mogę się spodziewać dostawy od kuriera. Natomiast jeżeli chodzi o podawanie numeru kurierowi to robią to raczej automatycznie, gdy nadają przesyłkę. Nie trzeba nigdzie wyrażać zgody. A jeżeli kurier nie dzwoni to najprawdopodobniej taką umowę ma podpisaną z pracodawcą(nie ma w obowiązku dzwonić do klienta).
    U mnie DPD ma punkt odbioru paczek i jak maja numer do nadawcy paczki to dzwonia trzeba ja osobiście odebrać ,a jak nie to ta paczka wieki koczuje u nich az kurier sie zlituje i rozwiezie ja czekałam na swoją od 3 do 7 stycznia to dość sporo .Bo jakbrałam z allegro tym samym kurierem mieli mój numer telefonu to babka dzwoni i paczka była na drugi dzień. Nie wiem czy w uwagach następnym razem ten numer wpisać żeby podali dla kuriera

  24. #999
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Postów
    111

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    Cytat Napisał kajka11 Zobacz post
    A jak trzeba przecierać baze gel polish ? ja przecieralam i cały wacik mi sie do niej kleił.
    Ja przecieram jednym zdecydowanym ruchem no i wacik bezpylowy oczywiscie

  25. #1000
    Rozkręcanko Avatar kajka11
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    82

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    Cytat Napisał Kamillka Zobacz post
    Ja przecieram jednym zdecydowanym ruchem no i wacik bezpylowy oczywiscie
    oczywiscie ze wacikiem bezpyłowym to robie...tylko ze ja tak dotykalam a moze wlasnie trzeba zdecydowanym ruchem to zrobic. a czy jesli sie nie przetrze bazy to czy ma to wpływ na trwałość hybryd?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Ombre Nails
    By syrena16 in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 194
    Ostatni post / autor: 05-05-2022, 20:51
  2. Opinie o produktach Modena Nails
    By maboul in forum Modena Nails
    Odpowiedzi: 1369
    Ostatni post / autor: 05-09-2016, 17:35
  3. Opinie o produktach SPN Nails
    By lukasiatko in forum Spn Nails
    Odpowiedzi: 439
    Ostatni post / autor: 10-06-2016, 10:28

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •