Strona 2 z 51 PierwszyPierwszy 12345612 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 1259

Temat: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

  1. #26
    Nałogowiec Avatar minimouse
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    570

    Domyślnie Odp: INDIGO Nails Lab

    a ten żel bazowy jest potrzebny czy po primerze można od razu budujący

  2. #27
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: INDIGO Nails Lab

    Mini... wiadomo, że im dokladniej zrobisz pazurki wg instrukcji producenta, tym lepszy powinien być efekt końcowy. Po to się tworzy całe "rodziny" produktów, aby stylizacja trzymała się jak beton. Każdy producent daje gwarancję tylko wtedy, jeśli spelnisz wszelkie normy jakie on założył tworząc produkt. Nawet kupując drewnianą podłogę nie wsadzisz pod którąś z warstw specjalnej pianki jaką sugeruje producent - nie uzna on potem reklamacji i nie zagwarantuje trwałości materiału.
    Możesz na własną rękę zaniechać stosowania niektórych produktów, zamiennie dać coś innego, ale musisz się liczyć potem z tym, że może to przynieść nieprzewidywalne konsekwencje.
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  3. #28
    Nałogowiec Avatar minimouse
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    570

    Domyślnie Odp: INDIGO Nails Lab

    czyli potrzebuje baze cover biały i budujący aby zrobić porządne paznokcie ... a wie ktos może na ile klientek mniej więcej starczy 30 ml żelu tak około ...

  4. #29
    Przedstawiciel Mistero Milano Avatar Alicja Chrzanowska
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    326

    Domyślnie Odp: INDIGO Nails Lab

    minimouse żele cover Mistero Milano są żelami 3-fazowymi czyli zgodnie z naszą terminologią służą do wykonania wszystkich faz budowania paznokci i nie wymagają stosowania żelu podkładowego. Covery MM można stosować bezpośrednio na płytkę zaraz po użyciu primera. W najbliższych dniach wprowadzamy nowym odcień coverka, więcej szczegółów na naszej stronie.

    Z racji, iż jest to temat poświęcony produktom INDIGO prosiłabym pytania dotyczące produktów MM zadawać w wątku http://forum.wzorki.info/sprzedawcy-...ro-milano.html



  5. #30
    Szkoleniowiec Avatar KasiaZbroińska
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Gubin- Zielona Góra
    Postów
    345

    Domyślnie Odp: INDIGO Nails Lab

    KOchana żele budujące indigo sa żelami jednofazowymi, więc spokojnie możesz zrobić nimi wszystko (warstwa bazowa, budujaca i nabyłyszczająca). Natomiast jesli używasz covera i dasz pod niego bazę to nie ma opcji by coś sie zapowietrzylo. Zawsze jak żel jest napigmentowany to lepiej baze dać, ale można sprobować najpierw bez. wszystko zależy od paznokci i sposobu użytkowania. MOje klientki przychodza co 6 tygodni i wszystko jest jak książka pisze Rekord mialam 10tygodni. Kilka razy się zdarzyło, ale to nie były stale klientki tylko przychodziły jak juz stwierdzały że paznokcie mają za duże odrosty...
    A na ile starcza hmmm.... no ja mam 4 klientki dziennie na pazurki przez pięć dni w tygodniu. taki żel mam na około 3 tygodnie. czyli wychodzi około 60.wszystko zalezy od tego jak dużo masy kładziesz... Moje klientki to w wiekszości naturalki, więc tego żelu kłade stosunkowo mało. Kiedys liczyłam, że koszt paznokci zrobionych na produktach indigo w calości to ok. 15zł Są bardzo wydajne. Kup sobie probeczki. U mnie w sklepie często są promocje z 15% rabatem, więc wyjdzie jeszcze taniej
    www.lavie.com.pl
    Szkoleniowiec INDIGO Nails Lab
    Dystrybutor INDIGO oraz Kodi Professional

  6. #31
    Wizażystka Avatar Lady26
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    47

    Domyślnie Odp: INDIGO Nails Lab

    Bardzo mi się podobają te żele i będę musiała sobie zakupić jakiegoś białaska, coverka nr 4 i cleara. No i ten bazowy też się przyda, a przy okazji rzucę się na oliwki . Jaki biały żelik z indigo możecie polecić,żeby był naprawdę BIAŁY? No i nie za rzadki Ps- kiedy jakieś rabaciki będą w sklepiku?

  7. #32
    Szkoleniowiec Avatar KasiaZbroińska
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Gubin- Zielona Góra
    Postów
    345

    Domyślnie Odp: INDIGO Nails Lab

    Gesty i bardzo biały jest igloo white cream Polecam, dam sobie ręke obciąć że będziesz zadowolona A rabaciki są co jakiś czas u różnych dystrybutorów, trzeba obserwować wątek
    www.lavie.com.pl
    Szkoleniowiec INDIGO Nails Lab
    Dystrybutor INDIGO oraz Kodi Professional

  8. #33
    Wizażystka Avatar Lady26
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    47

    Domyślnie Odp: INDIGO Nails Lab

    Świetnie! Jak tak napisałaś o tym białym żeliku to wydaje się,że jest dla mnie stworzony
    Nie ma co się zastanawiać- trzeba otworzyć swój umysł i portfel na nowe doznania!

  9. #34
    Szkoleniowiec Avatar KasiaZbroińska
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Gubin- Zielona Góra
    Postów
    345

    Domyślnie Odp: INDIGO Nails Lab

    Lady to daj znac jak go przetestujesz Ten żel jest o konsystencji pianki, wiec baaardzo latwo sie nakłada, mimo ze jest gęsty nie rozlewa się i mozna na raz zrobic 5 pazurków
    www.lavie.com.pl
    Szkoleniowiec INDIGO Nails Lab
    Dystrybutor INDIGO oraz Kodi Professional

  10. #35
    Wizażystka Avatar Lady26
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    47

    Domyślnie Odp: INDIGO Nails Lab

    Na pewno dam znać,sądząc po konsystencji i Twoim opisie, już czuję,że to będzie najlepszy biały żelik, jakim miałam okazję pracować...
    Mam nadzieję,że uda mi się je zakupić jeszcze w tym tygodniu. Dzięki za pomoc!

  11. #36
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: INDIGO Nails Lab

    zaczely mnie interesowac te zele ale mam pytania.
    Jezeli chodzi o hybrydy- czy trzeba matowic paznokiec przed nalozeniem bazy?
    W ofercie macie bialy zel ale nie ta pianka tylko ten drugi. Czytalam ze jedna wartswa idealnie pokrywa, czu nadaje sie do nalozenia na warstwe budujaca?

  12. #37
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: INDIGO Nails Lab

    Cytat Napisał unita Zobacz post
    zaczely mnie interesowac te zele ale mam pytania.
    Jezeli chodzi o hybrydy- czy trzeba matowic paznokiec przed nalozeniem bazy?
    co do pierwszego pytania wystarczy przeczytać opis na stronie sklepu

    Sposób użycia:
    Na zmatowioną płytkę nakładamy odtłuszczacz, primer. Następnie nakładamy cienką warstwę Indigo Base & Top Coat i utwardzamy w lampie LED: 30sec. Standard : 4x9 ( 36 Wat ) : 1min. Następnie nakładamy Indigo Platinium Uv Hybrid i utwardzamy w lampie LED: 30sec. Standard : 4x9 ( 36 Wat ) : 1min. Przy niektórych kolorach czynność powtarzamy. Aby nadać paznokciom piękny połysk nakładamy jako ostatnią warstwę nabłyszczającą Indigo Base & Top Coat i utwardzamy w lampie LED: 30sec. Standard : 4x9 ( 36 Wat ) : 1min. Na koniec przemywamy warstwę dyspersyjną.

  13. #38
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: INDIGO Nails Lab

    dzieki za odpowiedz, a tak na marginesie chyba po to jest ten temat zeby zadawac pytania, wiec zgryzliwosci sa absolutnie niepotrzebne

  14. #39
    Szkoleniowiec Avatar KasiaZbroińska
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Gubin- Zielona Góra
    Postów
    345

    Domyślnie Odp: INDIGO Nails Lab

    Pazurki matujemy ale tylko bloczkiem!

    Co do żeli białych są ich cztery ale spoko, chyba chodzi igloo white medium
    Jest mega, mega bialy i baaaaardzo napigmentowany. Można polożyć go na opracowaną warstwe budującą, ale trzeba wcześniej pokryć bazą lub żelem budującym (cieniutka warstwa, tak by była warstwa dyspersyjna. po to, by łatwiej przetrzec usmiech )
    www.lavie.com.pl
    Szkoleniowiec INDIGO Nails Lab
    Dystrybutor INDIGO oraz Kodi Professional

  15. #40
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: INDIGO Nails Lab

    Ja wlasnie wytestowalam na kilku klientkach ten Igloo White Cream i jestem w szoku! Miałam juz podobne zele jesli chodzi o konsystencje ale ten przebija wszystkie
    To będzie naprawdę PRODUKT ROKU:}
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  16. #41
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: INDIGO Nails Lab

    Cytat Napisał unita Zobacz post
    dzieki za odpowiedz, a tak na marginesie chyba po to jest ten temat zeby zadawac pytania, wiec zgryzliwosci sa absolutnie niepotrzebne
    unitko nikt nie jest zgryzliwy ela tylko odpowiedziala na twoje pytanie

  17. #42
    Wizażystka Avatar Lady26
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    47

    Domyślnie Odp: INDIGO Nails Lab

    Wow! To ja tym bardziej go teraz pragnę

    ---------- Dodano o godzinie 08:29 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 08:27 ----------

    Cytat Napisał Chocolata Zobacz post
    Ja wlasnie wytestowalam na kilku klientkach ten Igloo White Cream i jestem w szoku! Miałam juz podobne zele jesli chodzi o konsystencje ale ten przebija wszystkie
    To będzie naprawdę PRODUKT ROKU:}

    WOW! To mnie już NIC nie jest w stanie odwieść od zakupu tego białaska!

  18. #43
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: INDIGO Nails Lab

    Cytat Napisał KasiaZbroińska Zobacz post
    Można polożyć go na opracowaną warstwe budującą, ale trzeba wcześniej pokryć bazą lub żelem budującym (cieniutka warstwa, tak by była warstwa dyspersyjna. po to, by łatwiej przetrzec usmiech )
    czyli ta baza jest wtedy konieczna bez niej nie bedzie sie trzymal? pytam, bo teraz mam bialy z abc i jego daje sie na zmatowiona powierzchnie, chcialabym sie dowiedziec czy wasz zel jest podobny do niego ale chyba najlepiej jak zamowie probke

  19. #44
    Szkoleniowiec Avatar KasiaZbroińska
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Gubin- Zielona Góra
    Postów
    345

    Domyślnie Odp: INDIGO Nails Lab

    Na zmatowioną powierzchnie nie, dlatego, że ciężko Ci go będzie ładnie przetrzeć. Wystarczy warstwa jednofazowego żelu zamiast bazy
    www.lavie.com.pl
    Szkoleniowiec INDIGO Nails Lab
    Dystrybutor INDIGO oraz Kodi Professional

  20. #45
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: INDIGO Nails Lab

    Kasiu jeżeli clear czy pink jest żelem jednofazowym to nie ma konieczności stosowania bazy bo jak sama nazwa wskazuje to żel przeznaczony jest jako i warstwa podkładowa-czy dobrze myślę? jeżeli chcę położyć cover to wystarczy ze pod nią położę jedną cienką warstwę clear lub pink.

  21. #46
    Nałogowiec Avatar syrena16
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    584

    Domyślnie Odp: Produkty INDIGO Nails Lab

    Jeszcze jedno małe pytanko:
    ilu gramowe sa te pudry kolorowe i jaki wtedy użyć liquid? szybkoschnący czy normalny?


    To jeszcze jedno

    Jaka jest różnica miedzy podstawowymi a podkładowymi pudrami?
    Czy to znaczy że podkładowe nie nadaja sie na 3d ? jest inna paleta kolorów i dlatego pytam.


    Czy do hybryd tylko lampa led czy uv zwykła tez bedzie ok?
    Ostatnio edytowane przez syrena16 ; 23-05-2011 o 11:32

  22. #47
    Szkoleniowiec Avatar KasiaZbroińska
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Gubin- Zielona Góra
    Postów
    345

    Domyślnie Odp: Produkty INDIGO Nails Lab

    Syrenko wszystkie odpowiedzi masz na stronie sklepu
    Zwykła lampa UV również będzie odpowiednia, ale wtedy czas utwardzania wydłuża się do 2min.
    Pudry mają 7g i uzywasz do nich liquidu standardowego, takiego, by TOBIE się dobrze pracowało
    Akryle podkładowe są trudniejsze w opanowaniu kwiatków, gdyż maja troszkę inną strukturę, jednak jest to wykonalne Polecam akryle metaliczne, są podobne do podkładowych a baaaardzo pastyczne i pięknie się mienią
    www.lavie.com.pl
    Szkoleniowiec INDIGO Nails Lab
    Dystrybutor INDIGO oraz Kodi Professional

  23. #48
    Nałogowiec Avatar syrena16
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    584

    Domyślnie Odp: Produkty INDIGO Nails Lab

    Dziękuje serdecznie za odpowiedz. Przepraszam że sama nie poszukałam odpowiedzi na moje pytania ale moje dziecko nie zawsze pozwala mi na moje wędrówki po internecie.
    Bardzo cieszy mnie informacja o praktycznym zastosowaniu pudrów podkładowych.
    Szkoda że paleta kolorów nie jest wspólna dla obu grup... ale jak to mówią praktyka czyni mistrza... Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam

  24. #49
    Rozkręcanko Avatar urbanka1
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    60

    Domyślnie Odp: INDIGO Nails Lab

    Witam!
    Kupiłam produkty Indigo do manicure hybrydowego i jestem bardzo z nich zadowolona. Kolory są piękne, i z utrzymywaniem się nie mam jak zarazie żadnych problemów
    Mam jednak 2 pytania:
    - raz jak nakładałam już 2 warstwę koloru to na powierzchni (po włożeniu do lampy) na 2 paznokciach zrobiła się jakby fala, nie wiem czy może to nie od za grubej warstwy, bo teraz już tak się nie dzieje.
    - i 2 pytanie- jakie kolory z hybrydowego mogę użyć do frencha? Ponieważ nie chcę kupić zbyt ciemnego i kryjącego koloru na bazę.
    Pozdrawiam serdecznie

  25. #50
    Szkoleniowiec Avatar KasiaZbroińska
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Gubin- Zielona Góra
    Postów
    345

    Domyślnie Odp: INDIGO Nails Lab

    urbanko żel Ci się pokarbował prawdopodobnie przez to, że nie wymieszałaś lakieru mocno nim potrząśnij przed użyciem nie przymrażaj równiez tylko od razu utwardź tyle ile ma być (zwykła lampa uv 2 min, led 30sec)
    Jesli chodzi o frencha ja używam bazy, następnie french, później znów baza
    Możesz też użyć kolorku tego---> Platinium UV Hybrid 15ml P01
    To jest przeźroczysty róż, perłowy, mieniący sie na rózne kolorki.
    Niedługo będzie większy wybór kolorów lakierów do frencha
    www.lavie.com.pl
    Szkoleniowiec INDIGO Nails Lab
    Dystrybutor INDIGO oraz Kodi Professional

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Ombre Nails
    By syrena16 in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 194
    Ostatni post / autor: 05-05-2022, 21:51
  2. Opinie o produktach Modena Nails
    By maboul in forum Modena Nails
    Odpowiedzi: 1369
    Ostatni post / autor: 05-09-2016, 18:35
  3. Opinie o produktach SPN Nails
    By lukasiatko in forum Spn Nails
    Odpowiedzi: 439
    Ostatni post / autor: 10-06-2016, 11:28

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •