Strona 46 z 51 PierwszyPierwszy ... 36424344454647484950 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 126 do 1 150 z 1259

Temat: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

  1. #1126
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    uzywam indigo ale na bazie i z topem gelish. Top spilowuje, owijam folia z wacikami i trzymam 15 min. Schodzi platami. Teraz utwardzam w led ale wczesniej utwardzalam w uv i wszystko sie utwardzalo. Jesli sie nie utwardza to na bank wina lampy--> wymien zarowki albo zainwestuj w led (taka mala o mocy 9w kupisz juz za 100zl). Jak bedziesz kladla za grube warstwy to sie bedzie marszczylo. Jesli nie ma marszczenia to obstawiam lampe. Musisz tez odczekac az cleaner/primer dobrze odparuje z paznokcia.

  2. #1127
    Gandzia
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    Kochane mam do was pytanie, o tuż sama przerzucam się pomalutku na produkty Indigo.
    Czy klientce która ma cienkie i rozdwajające się paznokcie nałożyć pod hybrydę Harmony Gelish Vitagel Recover jest to odzywka jednocześnie baza UV to cienkich, łamliwych i pękających paznokci?

    Będę w tym tygodniu robić zakupy na stronie Indigo, wykosztuje się troszkę, nie da się tego jakoś gdzieś troszkę taniej kupić?

    I powiedzcie mi czy lepiej kupić osobno Removable Base, Removable Top Coat a zakupić jeden produkt 2w1 Base&Top Coat?
    Ostatnio edytowane przez Gandzia ; 15-10-2014 o 00:38

  3. #1128
    No to..wpadłam Avatar 3524
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    Chyba nie bardzo rozumiem Twojego posta.
    Które produkty taniej kupić? Nie widać zawartości Twojego koszyka, więc nie potrafię odpowiedzieć.

    Co do klientki - jeśli posiadasz tę bazę - użyj, jeśli nie wytrzyma, powinnaś poprawić stylizację używając innych produktów. Czy pani ma cienkie paznokcie z natury? Czy nosi przedłużane paznokcie? Często przyczyną rozdwajania jest zbyt częste mycie rąk - może, ale powtarzam może, to nie jest regułą - ustąpić przy noszeniu hybrydy.

    Ni bazy ni topu Indigo nie znam, nie pomogę, mogę jedynie poradzić, żebyś przeczytała poprzednie posty, znajdziesz tam odpowiedź. HTH

  4. #1129
    Gandzia
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    Post napisałam wyraźnie
    Jest to post o produktach Indigo, wiec o nich piszę.
    A pytanie miałam czy mogę zastosować odżywkę i jednocześnie baze Harmony Gelish Vitagel Recover i nałożyć hybrydę Indigo? Chodziło mi o to czy te dwa różne produkty z różnych firm nie będą się gryzły.

    Co do klientki będzie miała pierwszy raz wykonywaną hybrydę, a wiem że ma cienkie, łamliwe i rozdwajające się paznokcie, i tak pomyślałam czy za miast Indigo Removable Base nie położyć tejże wyżej wymienionej odżywki i jednocześnie bazy.

    A co do produktów jakie chciałabym, zamierzam kupić to owszem nie wymieniłam, tylko podałam przybliżoną cenę jaką zapłacę łącznie za produkty Indigo, i pytanie było takie czy jest możliwość zakupienia produktów Indigo troszkę taniej, nie ważne jakiego konkretnie produktu.

    Co do postu ,to co dopiero zaczęłam czytać

  5. #1130
    No to..wpadłam Avatar 3524
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    Gryźć się nie powinny, natomiast w innych tematach jest napisane, że ta baza i jednocześnie odżywka nie jest tak trwała jak zwykła baza.

    Możesz spróbować uśmiechnąć się ładnie do dystrybutora, natomiast nie sądzę, żeby to przyniosło efekt... Może na święta będzie jakaś promocja?

  6. #1131
    Gandzia
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    Dziewczynki a powiedzcie mi jeszcze czym się różnią Removable Base, Remowable Top od Base&TopCoat?
    Jestem na kupnie bazy i nabłyszczacza do hybryd i do żelków i nie wiem jaki teraz produkt wybrać.
    Mnie się wydaje że najlepsze bedzie Base&TopCoat to takie 2w1 a i tańsze.

    A i czy jest może jakiś dystrybutor z małopolski, bo mam spore zamówienie i teraz w sumie nie wiem gdzie mogłabym je zrealizować

    Powiedzcie mi czym się różni Lanoline Recover od One Phase Remover?
    Obydwa te produkty służą do usuwania hybryd? To który jest lepszy?

    Chciałabym zakupić powiedzmy na początek 5 hybryd i teraz mam problem bo nie wiem gdzie zamówić, otóż na stronie
    Indigo są lakiery hybrydowe ale na LaVive są jakieś lakiery hybrydowe Platinium, czym się one różnią od siebie?

    Zamówiłam sobie żel cover bling bling, jest rewelacyjny, ale czy on jest takie mega gęsty, a na stronie Indigo pisze że jest średnio gęsty. Kiedy odwróciłam pudełeczko z żelem do góry nogami nic nie ucieka - jest super.
    Ostatnio edytowane przez Gandzia ; 15-10-2014 o 10:57

  7. #1132
    No to..wpadłam Avatar 3524
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    I znów spieszę z odpowiedzią jako osoba, która wie gdzie kliknąć, by pojawiły się posty na poprzedniej stronie, oraz potrafiąca czytać i to w dodatku ze zrozumieniem.

    Lista dystrybutorów Indigo: Indigo

    Platinium to poprzednia seria hybryd, która nie jest już produkowana. Tak samo jak one-phase.
    Tak więc czytając ze zrozumieniem wnioskujemy, że One Phase Remover został stworzony do tej właśnie linii produktów. Natomiast ten z lanoliną po pierwsze tę lanolinę zawiera, po drugie czytając na stronie opis produktu dowiadujemy się, że nie śmierdzi on mocno acetonem.

    Mega gęsty żel to taki, który ma konsystencję galaretki - prościej nałożyć go łopatą, niż miękkim pędzelkiem. Mam nadzieję, że przedstawiłam to wystarczająco obrazowo.

    Dokładnie w 13 postów wcześniej padło takie samo pytanie. Zadałam sobie ten trud i policzyłam. I kolejny post był odpowiedzią. Pozwolę sobie zacytować :

    Polecam serie Gel Polish[...]

  8. #1133
    Gandzia
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    Przepraszam jak swoimi pytaniami stworzyłam kłopot, ale post zaczęłam czytać od wczoraj i jeszcze nie przeczytałam do końca, z góry przepraszam, postaram się przeczytać dzisiaj wszystko do końca jak tylko czas mi pozwoli.

    Właśnie sprawdziłam Paint Gel u mnie w 100% odbija się w 3min utwardzania w lampie UV, kiedy trzymałam go krócej 2min jak jest zalecane nie odbijał mi woli w 100%, odbijał tak powiedzmy w 80%. Kiedy dałam na 2,5 minuty już było lepiej, i postanowiłam dać na 3 minuty i odbiło się w 100% Mam lampę UV 4 żarówki po 36W, lapma jest nowa. Kurcze muszę w lampę Led zainwestować.

    W końcu ogarnęłam cały wątek.
    Ostatnio edytowane przez Gandzia ; 15-10-2014 o 15:01

  9. #1134
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    a nie prosciej byloby te wszystkie pytania zadac indigo przez telefon albo na profilu fb? krotko szybko i na temat bys miala bez gdybania i domyslow.

  10. #1135

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    Ja je używam od ponad roku i jest supcio bezproblemowo wszystko!

  11. #1136
    Gandzia
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    Co będę pisać na fc, jak tam zawsze wyśmieją lub nawet prywatną wiadomość co się napisze zamieszczą na swojej stronie, i po co mi to? Tutaj jestem praktycznie anonimowa puki co, a na fc nie

  12. #1137

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    Cytat Napisał Gandzia Zobacz post
    Co będę pisać na fc, jak tam zawsze wyśmieją lub nawet prywatną wiadomość co się napisze zamieszczą na swojej stronie, i po co mi to? Tutaj jestem praktycznie anonimowa puki co, a na fc nie
    że co

  13. #1138
    Rozkręcanko Avatar Martyna.nails
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Sharm El Sheikh,Egipt
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    no właśnie, że co? ? ?
    Od tak dawna śledzę indigo na FB i jeszcze nigdy nie widziałam, żeby kogoś ktoś wyśmiał a zwłaszcza za zadanie pytania o produkty...
    Zapraszam na mojego bloga http://martyna.sharm.pinger.pl/ oraz na profil na facebook'u www.facebook.com/MartinesNailsStylist

  14. #1139
    Nałogowiec Avatar tomaszka
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    LUBLIN
    Postów
    359

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    No chyba, że ktoś pisze z błędami ortograficznymi to można trochę się pośmiac....
    Profesjonalne artykuły do stylizacji paznokci. Dystrybutor SUN FLOWER, EVERSHINE. Artykuły do przedłużania rzęs - NOBLE LASHES.
    LUBLIN UL. LUBARTOWSKA 47.
    DLA FORUMOWICZEK 2% RABATU. TEL. 515 292 993.
    F: http://www.facebook.com/pages/Styliz...83661101693490

  15. #1140
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    ja do nich zawsze pisze na fb jak chce szybko uzyskac odpowiedz-obsluga reaguje natychmiastowo i jest przesympatyczna. Jeszcze sie nie spotkalam zeby na jakims firmowym profilu cytowano prywatne wiadomosci cos kolezanka wybujala fantazje ma albo profil top secret
    Ostatnio edytowane przez czuszka ; 17-10-2014 o 11:00 Powód: literowka

  16. #1141
    Gandzia
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    Nie mam wybujałej fantazji, nie będę podawać osoby która na fc zamieściła na swoim profilu prywatną wiadomość. Dziewczyna pracuje tylko na jednym produkcie z Indigo na Paint gelu.

  17. #1142
    Debiutantka Avatar Greta
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    Witam, jestem tu nowa
    Jestem po dwóch kursach stylizacji paznokci żel/akryl, zdobienia uczę się sama. Dużo rzeczy nie wiem, i podpatruje u innych. Jestem raczej samoukiem Powiem wam że sama mam tysiące pytań, moje kursy to jedna wielka lipa, i kasa rzucona w błoto
    Bardzo się cieszę że znalazłam takie fajne forum, bardzo lubię produkty Indigo, mam przyjemność posiadania kilku produktów które nie tak dawno temu postanowiłam zamówić, i jestem bardzo miło zaskoczona. Staram się teraz odkładać kasę na kolejne produkty tej firmy. Na razie przedłużanie paznokci wykonuje u siebie w domu, gdzie mam swój mały kącik, co prawda jest na razie tak jakby w trakcie remontu. Chciałabym w przyszłości wybrać się na dobry kurs stylizacji. Bardzo lubię zdobienia akrylem oraz Paint gelem. Na tym wątku znalazłam bardzo dużo przydatnych informacji co jest bardzo fajne oraz przydatne
    Czy można mieć do was pytanie związane ze stylizacją paznokci?


    Mam do was pytanie, zauważyłam że do niektórych hybryd jaje się podkład Mr. White lub Mr. Black, czy możecie powiedzieć dlaczego w w jakich przypadkach daje się te dwa kolory?
    Ostatnio edytowane przez Greta ; 19-10-2014 o 09:38

  18. #1143
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    podklad daje sie po to zeby podbić kolor nawierzchniowy, np. bialy daje sie pod neony (ktore sa zazwyczaj poltransparentne) po to zeby dawaly bardziej żarówiasty efekt. Mr. White i Mr. Black są bardzo mocnymi kolorami (czyli biała mocno napigmentowana biel i mocny czarny) stad sa najczesciej wybierane na podklady.

  19. #1144
    Debiutantka Avatar Greta
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    Ok. to biały Mr.White stosuje się jako podkład pod kolory neonowe, a czarny Mr.Black, pod pozostałe kolory, np pod: I'm Indigo, Ti Amo, Hot Strawberry?
    A pod kolory które są jasne ale nie neonowe np. Summer Mint, Lime, Champagane, Paradise Beach, It's a boy to daje się również podkład biały Mr.White?

    \

  20. #1145
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    podklad daje sie tylko wtedy kiedy uznasz ze kolor bazowy nie jest wystarczajaco kryjacy

  21. #1146
    Debiutantka Avatar Greta
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    Mnie właśnie na fc odpisali z Indigo że tych hybryd nie stosuje się jako podkłady do wydobycia koloru.

  22. #1147
    Rozkręcanko Avatar akacyjka86
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    edynburg
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    Hej dziewczyny. Zamówiłam hybryde z Indigo i nie doszła... zamówiłąm z ich oficjalnej strony. Pisałam ale zero odpowiedzi, nic zupełnie. Gdzie Wy zamawiacie ich produkty i czy zawsze wszystko jest ok? może tylko ja miałam pecha.

  23. #1148
    No to..wpadłam Avatar sora-imagica
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    Cytat Napisał akacyjka86 Zobacz post
    Hej dziewczyny. Zamówiłam hybryde z Indigo i nie doszła... zamówiłąm z ich oficjalnej strony. Pisałam ale zero odpowiedzi, nic zupełnie. Gdzie Wy zamawiacie ich produkty i czy zawsze wszystko jest ok? może tylko ja miałam pecha.
    Raz się zdarzyło, że przesyłka w ogóle nie dotarła. Zamawiałam dwa razy w przeciągu 15min(ktoś poprosił mnie o domówienie czegoś) i napisałam do nich z prośbą o połączenie przesyłek. Dotarła tylko ta pierwsza. O tyle dobrze, że za pobraniem. Każdemu może się zdarzyć zamotać, podejrzewam, że mają dużo zamówień.
    O ile zamówiłaś za pobraniem, tak nie musisz się przejmować, zamów znowu. Gorzej, jeżeli wpłaciłaś pieniądze. Zadzwoń, wiadomości lubią ginąć w natłoku.

  24. #1149
    Wczytuje się Avatar Emerald
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    Używałam wcześniej hybryd mistero milano - easy off miał fatalną trwałość, po kilku dniach odpryskiwał, a base & top 2w1 nie schodził ładnie w acetonie, dlatego zamówiłam z indigo gel polish removable base i removable top coat i mam pytanie do Was o jego trwałość
    Bo z tego co wyczytałam rozpuszcza się bez problemu, ale powiedzcie mi czy to nie zmniejsza jego trwałości? ile czasu trzyma się na paznokciach bez odprysków?

  25. #1150
    Wczytuje się Avatar nostromo20
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    śląskie
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    Cytat Napisał czuszka Zobacz post
    uzywam indigo ale na bazie i z topem gelish. Top spilowuje, owijam folia z wacikami i trzymam 15 min. Schodzi platami. Teraz utwardzam w led ale wczesniej utwardzalam w uv i wszystko sie utwardzalo. Jesli sie nie utwardza to na bank wina lampy--> wymien zarowki albo zainwestuj w led (taka mala o mocy 9w kupisz juz za 100zl). Jak bedziesz kladla za grube warstwy to sie bedzie marszczylo. Jesli nie ma marszczenia to obstawiam lampe. Musisz tez odczekac az cleaner/primer dobrze odparuje z paznokcia.
    dzięki za rady, faktycznie pomogło zainwestowałam w lampę, no i niebo a ziemia z tym, co było wcześniej
    natomiast pojawił się inny problem - dlaczego lakier hybrydowy po kilku dniach odchodzi całymi płatami z paznokcia? wystarczy podważyć przy wolnym brzegu innym paznokciem i cały płatek lakieru schodzi używam tylko Indigo, nałożyłam najpierw bazę, potem 2 warstwy lakieru i top. utwardziło się super, no ale po kilku dniach taka sytuacja, czemu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Ombre Nails
    By syrena16 in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 194
    Ostatni post / autor: 05-05-2022, 20:51
  2. Opinie o produktach Modena Nails
    By maboul in forum Modena Nails
    Odpowiedzi: 1369
    Ostatni post / autor: 05-09-2016, 17:35
  3. Opinie o produktach SPN Nails
    By lukasiatko in forum Spn Nails
    Odpowiedzi: 439
    Ostatni post / autor: 10-06-2016, 10:28

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •