Pokaż wyniki 1 do 23 z 23

Temat: Wszystko o kosmetykach firmy CLARENA

  1. #1
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Wszystko o kosmetykach firmy CLARENA

    kupilam żel antybakteryjny firmy clarena Załącznik 37365 jak zaczełam go używać najbardziej wysypalo mnie na czole co raz bardziej mnie to męczy bo to juz dłuższy czas jak go uzywam i to nie znika Powiedzcie mi czy to normalne zjawisko

    i peeling owocowy Załącznik 37366 jak często takie peelingi powinno sie uzywać
    Ostatnio edytowane przez Elizabeth76 ; 13-06-2011 o 13:10

  2. #2
    No to..wpadłam Avatar Joannah
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Dania
    Postów
    227

    Domyślnie Odp: wszystko o kosmetykach firmy CLARENA

    Peeling zazwyczaj zalezenie od potrzeb skóry od 1-2 razy w tygodniu.

  3. #3
    Rozkręcanko Avatar mikusia08
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Poznan/okolice
    Postów
    73

    Domyślnie Odp: wszystko o kosmetykach firmy CLARENA

    Z Clareny sa bardzo dobre kosmetyki.... ale powodow moze byc wiele...
    Jesli chodzi o peeling to zalezy jakie masz wyproski bo byc moze powinnas zrezygnowac z jego stosowania na jakis czas. Czy sa to podskorne czy ropne wykwity?

  4. #4
    Nałogowiec Avatar losek78
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: wszystko o kosmetykach firmy CLARENA

    ja gdzieś wyczytałam że clarena to sama chemia dobra do gabinetów kosmetycznych a nie do stosowania w domu

  5. #5
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: wszystko o kosmetykach firmy CLARENA

    Cytat Napisał mikusia08 Zobacz post
    Z Clareny sa bardzo dobre kosmetyki.... ale powodow moze byc wiele...
    Jesli chodzi o peeling to zalezy jakie masz wyproski bo byc moze powinnas zrezygnowac z jego stosowania na jakis czas. Czy sa to podskorne czy ropne wykwity?
    Peeling jak do tej pory to rzadko używałam ale 2x dziennie ten żel używam
    no własnie takie ropne na czole przy włosach a na całym czole taka kaszka

  6. #6
    Rozkręcanko Avatar mikusia08
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Poznan/okolice
    Postów
    73

    Domyślnie Odp: wszystko o kosmetykach firmy CLARENA

    jesli sa to wykwity ropne nie nalezy ryzykowac i odstawic peeling jak i ten zel do twarzy.... Najlepiej udac sie do dermatologa,aby nie pogorszyc sytuacji...

  7. #7
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: wszystko o kosmetykach firmy CLARENA

    no trochę dziwna spraw ja sobie tłumacze to tym że ten żel na tym etapie wyciaga wszystko z głębi skory i potem to co na wierzchu będzie sie oczyszczalo ale nie wiem czy faktycznie tak moze być poczekam jeszcze jakiś czas poużywam go aby gorzej nie bylo dziwne bo jako nastolatka nie miałam akich problemow jak teraz miejmy nadzieje że moje przepuszczenia sie sprawdza i sie okaże że działanie tego żelu właśnie jest takie

  8. #8
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: wszystko o kosmetykach firmy CLARENA

    u wielu osób po kosmetykach gabinetowych tak się dzieje. Ale ciężko stwierdzić, czy u Ciebie Elu to reakcja alergiczna czy też proces adaptacji produktów ehh. Mi po Clarenie nic nie było. Z tej serii owocowej miałam krem i był bardzo fajny, a tego żelu nigdy nie używałam.
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  9. #9
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: wszystko o kosmetykach firmy CLARENA

    Muszę z przykrościa stwierdzić że kupujac te kosmetyki wyrzuciłam pieniadze w błoto a tym samym zniszczyłam sobie cerę Teraz kupiłam vichy normaderm i stosuje od kilku dni

  10. #10
    Kosmetolog Avatar wisienkakwspz
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Małopolska ;)
    Postów
    842

    Domyślnie Odp: wszystko o kosmetykach firmy CLARENA

    Pozwolę sobie wtrącić 3 grosze, bo pracowałam w gabinecie na tych kosmetykach i... Clarena to bardzo przereklamowana firma, poza świetnym PRem nic dobrego o tych kosmetykach nie mogę powiedzieć. Gdybyście poczytały fora dla kosmetyczek i kosmetologów to większość osób z branży firmę omija z daleka...

  11. #11
    Rozkręcanko Avatar anetta280
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    małopolska
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: wszystko o kosmetykach firmy CLARENA

    wisienkakwspz nie mogę się z tobą zgodzić, od dłuższego czasy używam kosmetyków clarena i jestem z nich bardzo zadowolona, wiele moich znajomych również używa tych kosmetyków i jeszcze nie spotkałam się z negatywnymi opiniami.

  12. #12
    Kosmetolog Avatar wisienkakwspz
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Małopolska ;)
    Postów
    842

    Domyślnie Odp: wszystko o kosmetykach firmy CLARENA

    anetta280 mi nie podeszły, efekt marny... Też uważałam, że są ok dopóki nie miałam przyjemności wypróbować droższych marek I dostępność na All... to dla mnie porażka... Może byłyby dobre do użytku domowego, ale jako kosmetyki gabinetowe

  13. #13
    Nałogowiec Avatar losek78
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: wszystko o kosmetykach firmy CLARENA

    jedna moja klientka bardzo sobie chwali clarenę i ja jej z błędu nie będę wyprowadzać skoro jej służy ale wystarczy przejrzeć składy tych kosmetyków i wszystko jasne

  14. #14
    Rozkręcanko Avatar urbanka1
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    60

    Domyślnie Odp: wszystko o kosmetykach firmy CLARENA

    Nie uważam aby Clarena była złą firmą. Pracuję na niej już kilka lat... Oczywiście ma swoje słabsze strony (która firma nie ma?). Ale np. seria z wit.C wybielająca jest niesamowita. Klienta po takim zabiegu (w którym nie ma kwasów!) jest naprawdę zdziwiona zmianą koloru cery.
    Z 2 strony, klientela jest taka, że najlepiej mieć jeszcze jedną firmę i dostosowywać kosmetyki i zabiegi do potrzeb klienta. Bo od lat już nie robię ściśle zabiegów jak nas uczą np. na szkoleniach, tylko trochę "miksuję" zestawy kosmetyków Ale ja je dobrze znam i wiem co mogę zrobić

  15. #15
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Wszystko o kosmetykach firmy CLARENA

    Mam dziś dzień na odkopywanie starych wątków.

    Ja Clareny nie mam, mieć nie będę, a dla mnie ktoś kto używa jej w gabinecie po prostu ma małe pojęcie o kosmetyce i idzie po najmniejszej linii oporu. Mam w okolicy gabinet, który pracuje na tej firmie i jak słyszę plotki, że to taka droga firma i super kosmetyki to śmieję się od nosem i jednocześnie płaczę, bo jak można tak ludzi wprowadzać w błąd i mamić. Dla mnie tylko znośne mają opakowania, dla laika będą ładniejsze niż drogeryjne kosmetyki i Tyle.

    A wiecie czemu tyle gabinetów pracuje na tej firmie? Wszystko zaczyna się w szkołach, gdzie w większości dziewczyny zabiegi robią na clarenie i bielendzie, potem idą do pracy i jako że już znają te firmy, nie mają wysokich wymagań to idą na to.....


  16. #16
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Wszystko o kosmetykach firmy CLARENA

    Zen chyba trochę przesadzasz. Clarena jest na pewno firmą lepszą niż Bielenda i ma niektóre na prawdę fajne kosmetyki. Gabinet, który zaopatruje się tylko w jednej firmie, to dla mnie jest żenada, nie dawać wyboru klientkom. Ja byłam na szkoleniu w Clarenie, bardzo profesjonalnym z zakresu podologii i nie odczułam, by były to gorsze produkty. Nawet przeciwnie, poznałam kilka fantastycznych, jak choćby Alkaliczny żel do zmiękczania przy pedicure. Teraz zamiast godzinę frezować pięty, nakładam też żel i po 5 minutach skóra ładnie schodzi i pięty są gładkie, ale nie wysuszone na wiór. Mają świetne NIEKTÓRE kremy do twarzy i kwasy. Oczywiście są takie dużo lepsze, ale te nie są najgorsze.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  17. #17
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Wszystko o kosmetykach firmy CLARENA

    Nie wydaje mi się żebym przesadzała, przejrzałam składy, czytam opinie różnych osób na forach kosmetologicznych, nie wiem jak do pedi, piszę o kosmetykach do twarzy. Jeśli uważasz że są dobre - ok- nie moje rybki nie moje akwarium, wyraziłam swoje zdanie A kwasy to dobre ma mediderma, a z bardziej kosmetycznych to np bandi ale na pewno nie clarena.

  18. #18
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Wszystko o kosmetykach firmy CLARENA

    Cytat Napisał sztynka Zobacz post
    Zen chyba trochę przesadzasz. Clarena jest na pewno firmą lepszą niż Bielenda i ma niektóre na prawdę fajne kosmetyki. Gabinet, który zaopatruje się tylko w jednej firmie, to dla mnie jest żenada, nie dawać wyboru klientkom. Ja byłam na szkoleniu w Clarenie, bardzo profesjonalnym z zakresu podologii i nie odczułam, by były to gorsze produkty. Nawet przeciwnie, poznałam kilka fantastycznych, jak choćby Alkaliczny żel do zmiękczania przy pedicure. Teraz zamiast godzinę frezować pięty, nakładam też żel i po 5 minutach skóra ładnie schodzi i pięty są gładkie, ale nie wysuszone na wiór. Mają świetne NIEKTÓRE kremy do twarzy i kwasy. Oczywiście są takie dużo lepsze, ale te nie są najgorsze.
    ja osobiście miałam do czynienia z jednymi i drugimi i nie mogę zgodzić się ze clarena jest lepsza niż bielenda...moze jest wyreklamowana na lepsza niż bielenia...ale tyle ile użytkowniczek tyle opinii nt
    jesli chodzi o kwasy to osobiscie lubie Apis

  19. #19
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Wszystko o kosmetykach firmy CLARENA

    Sztynka
    Czy moge prosić o jakiś namiar na ten żel do pedi?

  20. #20
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Wszystko o kosmetykach firmy CLARENA

    No wiadomo, że każdy ma inne oczekiwania i też jest nastawiony na dany produkt. Ja nie jestem kosmetyczką, dlatego na temat twarzy niewiele się wypowiem, jedynie te kwasy widziałam, że działają.
    Do pedicure polecam jak najbardziej, szczególnie dla diabetyków mają fajną linię ze srebrem.

    Sandrus niestety nie mogę go znaleźć w necie, ale mam go w katalogu Clarena. Ja zapłaciłam za niego na promocji 16 zł/500 ml. Nazywa się Soft Pedicure Gel.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  21. #21

  22. #22
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Wszystko o kosmetykach firmy CLARENA

    Sztynka bardzo Ci dziękuje.
    Też szukałam w necie inie znalazłam.

    ELU to chyba nie to.

    Niestety teraz szukałam po nazwie i też nim znalazłam.
    Ostatnio edytowane przez sandrus ; 26-02-2013 o 14:53

  23. #23
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Wszystko o kosmetykach firmy CLARENA

    Dziewczynki to niestety nie to. Mój ma 500 ml i jest z pompką. Akurat zdechł mi aparat, ale jak się naładuje to wstawię zdjęcie. Jeśli macie katalog profesjonalny clarena to na pewno go znajdziecie.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Zęby - i wszystko co z nimi związane
    By natalia268 in forum Zdrowie
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 26-11-2021, 22:48
  2. Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 27-08-2019, 17:15
  3. Kosmetyki firmy Bingo Spa
    By Ashedalka in forum Kosmetyki
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 09-01-2019, 01:06
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 14-08-2009, 09:12

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •