Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki 51 do 59 z 59

Temat: Rzęsy a wada wzroku / choroby oczy

  1. #51

    Domyślnie Odp: Rzęsy a wada wzroku / choroby oczy

    Dziewczyny mam pytanie. Moja siostra dwa lata temu leżała w szpitalu, ponieważ odklejała jej się siatkówka. Teraz jest wszytko w porządku nic się nie dzieje. Czy mogę jej przedłużyć rzęsy? Szukałam informacji w internecie ale nic nie znalazłam.

  2. #52
    No to..wpadłam Avatar asiuniak33
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Rzęsy a wada wzroku / choroby oczy

    ja mam klientkę po takim zabiegu, lekarz prowadzący nie miał przeciwwskazań więc dalej nosi rzęsy, musiała jedynie odpocząć na okres rekonwalescencji.

  3. #53
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Rzęsy a wada wzroku / choroby oczy

    Witam,

    Piszę z takim problemem, odbylam szkolenie z metody 1:1 gdzie nie bylo problemow radze sobie z klejeniem rzes, choc wiem ze trzeba cwiczyc i cwiczyc . Natomiast ostatnio odbylam szkolenie 2:1 i 3:1 i pojawil sie problem z nietrafianiem w rzese. Mam wade wzroku -2,75 i -1, dodatkowo od urodzenia zez, obecnie nosze slabsze okulary niz moja wada. Jestem tym faktem przerazona, szkoleniowiec polecil probowac ze specjalnymi szklami powiekszajacymi lub tez zmiane okularow przystosowane do akiej pracy jednak wystepuje tez mozliwosc ze nie bede w stanie przedluzac rzes . Zapisalam sie do okulisty na badania i nie wiem co dalej, prosze o rade tym bardziej ze jedna z uzytkowniczek napisala ze zez wyklucza prace stylistki rzes, dlaczego?

  4. #54
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: Rzęsy a wada wzroku / choroby oczy

    Kochanie nie martw się. Ja mam na jednym oku minus 8 dioptrii a na drugim prawie minus 9. Fajnie co ?
    Pierwsze 7 miesięcy pracowalam w szkłach kontaktowych o mocy minus 8. Potem nabawiłam sie jakiegoś zapalenia oczu, przestałam widzieć wyraźnie, skopałam kilka aplikacji bo wklejałam maluchy .
    W akcie rozpaczy zalożyłam staaare okulary minus 7 i... teraz pracuje tylko w nich. Ale nie ze kleje patrząc przez szkła. Kleję patrząc na rzęski klientki "gołymi" oczami a okulary trzymam na koncu nosa zeby zerkac przez nie na paseczki rzęs obok glowy klientki. Normalnie z moich własnych slepych oczu sobie lupe zrobiłam bo patrze na rzeski z dległosci okolo 20-25 cm Wszyyyystko widze

    Fakt: po każdej aplikacji obowiązkowo robię 10-15 min przerwy i wyglądam przez okno gdzies daleko i najchetniej na zielone. Tak zeby miesnie oka odpoczęły.
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  5. #55
    Rozkręcanko Avatar patka_przedluzanie_rzes
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    kościan
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Rzęsy a wada wzroku / choroby oczy

    czesc, gdy klientka miala zabieg laserowy korekcji wzroku po jakim czasi emoze przedluzac rzesy?

  6. #56
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Rzęsy a wada wzroku / choroby oczy

    patka zapytam okulisty i dam znac najlepiej jak ci przyniesie zaswiadczenie od okulisty ze juz moze

  7. #57
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Rzęsy a wada wzroku / choroby oczy

    Moim zdaniem nie ma to korelacji. Można nosic.

  8. #58
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Rzęsy a wada wzroku / choroby oczy

    Jak najbardziej mozna,aczkolwiek dla mnie okulary przy sztucznych rzęsach są raczej niewygodne:

    Po pierwsze rzęsy takie sa bardzo długie tak wiec zahaczają o okulary
    Po drugie nie ma takiego efektu, a przecież chodzi o to aby te rzęsy były widoczne

    Polecam ogólnie poszukać soczewek kontaktowych, sama mam na oczach obecnie podkreślajace kolor moich oczu ( niebieskie) a to jest naprawdę bardzo ładne. Soczewki kupowałam w Trendy Optitians https://trendyopticians.pl/ Ze sklepów optycznych jakie są mi znane maja obecnie najlepsze promocje.

  9. #59
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    679

    Domyślnie Odp: Rzęsy a wada wzroku / choroby oczy

    Mam taki sam problem - wydaje mi się, że gorzej widzę, ale nie wiem czy to od rzęs czy po prostu mam jakąś wadę. Nie chce ryzykować pogorszeniem widzenia, dlatego wybieram się do poradni okulistycznej. Na ich stronie internetowej: https://www.citomed.pl/poradnie/okul...miana-soczewki widziałam, że mają w ofercie konsultacje, więc myślę, że warto skorzystać.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 23-03-2021, 10:26
  2. Zestawienie cieni do koloru waszych oczu
    By pisiowa21 in forum Makijaż
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 28-01-2018, 01:52

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •