Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 76 do 100 z 174

Temat: Matura ustna - pomocy!

  1. #76
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Matura ustna - pomocy!

    nie zapeszajac.. mysle ze zdałam na spokojnie ten angielski...

    pisałam troszke kali jeś kali pić ale nie wazne
    dwa listy do napisania wiec prosta sprawa.. nie to co jakies podanie na uniwersytet czy reklamacja

    a teraz weekend odpoczynku i we wtorek ustny angielski.. pos*am sie w gacie chyba...

    ________________________________________


  2. #77

    Domyślnie Odp: Matura ustna - pomocy!

    no to super

  3. #78
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Matura ustna - pomocy!

    dacie radę, ustna trudniejsza, ale ważne, żeby nerwy opanować, bo inaczej można dużo zapomnieć
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  4. #79
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Matura ustna - pomocy!

    A było czytac lektury?,

    Nata moze i nie charakterystyka, ale generalnie o Justynie,skrot myślowy głupi, soooryyy

    Zdacie zdacie laski, na pewno tylko na ile procent mozecie się zastanawiać, ale jestem przekonana, ze mature już macie w kieszeni

    Wstepne wyliczenia mojego dziecka, calkiem zalamanego:
    polski na 80% podstawowa matma na 90% rozszerzona matma niestety na 40%

    czekam na niego co mi powie o angielskim,ktory jest dzisiaj- tez pisze rozszerzony i podstawowy

    Moje dziecko zyskało nowy przydomek"Jarzyn" nie chwaląc się samiśmy go tak nazwali
    przyłazi po tych maturach siada na krześle, nie reaguje na bodźce, patrzy w okno dwie godziny bez ruchu i tylko patrzeć jak mu będzie leciała ślina z kącika


    Doooobrze, dooooobrze. Stres jest imannentną częścia życia

  5. #80
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Matura ustna - pomocy!

    matko Kuraaa teraz to jak podałas jego procenty to az wstyd mi

    ________________________________________


  6. #81

    Domyślnie Odp: Matura ustna - pomocy!

    mi też wstyd
    ale te 2 godziny po maturze to ja miałam podobnie tylko ja siedziałam i odświeżałam strone z wynikami

  7. #82
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Matura ustna - pomocy!

    Dziwicie sie
    Jak Kura gna go pazurami do nauki to sie chlopak wystrzaszyl i musial zdac


    Ale tak na powaznie to wierze, ze zdacie wszystkie Jestescie zdolne i to najwazniejsze !
    Agnieszka

  8. #83
    Nałogowiec Avatar KarolciaK
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    391

    Domyślnie Odp: Matura ustna - pomocy!

    po dzisiejszym sądzę, że nie jestem na aż takim niskim poziomie z angielskiego jak myślałam ;p a w poniedziałek mam ustny, ;D

  9. #84
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Matura ustna - pomocy!

    Rudzia, nie gnam...., no dobra, gnam, ale tylko w ten sposob, ze mu net odłączałam i z nudów zerkał w testy(ale dwa tygodnie przed maturami dopiero, przysiegam)

    Ja Wam powiem dziewczyny tak, nie zanizajcie nawet wstepnie liczac procentów swoich wyników, choc to moze dobra metoda potem jest mile zdziwienie.

    Moj syn musi miec 800 punktów zeby sie dostac na kierunek, ktory wybrał na uczelnie,ktora rowniez wybrał.. na razie poległ, ale jakie to ma znaczenie... Wazne zeby zdac, a potem... coś sie wymyśli(acha, procentów z angielskiego jego jeszcze nie znam, wylaczył telefon, pewnie zawisł jako "Jarzyn" na jakims slupie w miescie Dynda, telefon mu z kieszeni wypadł, a wiatr mu poły galowej marynary rozwiewa)

  10. #85
    Taisa
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Matura ustna - pomocy!

    Angielski ustny jest łatwy

  11. #86
    Nałogowiec Avatar Malyyyyna
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    335

    Domyślnie Odp: Matura ustna - pomocy!

    to i ja dołączę do was mam juz za sobą polski ustny prezentacja: miłosc do kobiety jako siła twórcza i destrukcyjna i wam powiem ze nigdy w zyciu sie tak nie trzęsłam:/ to było straszne, tzn samo mówienie bo zapominałam fragmentów i co chwile była cisza, troche pomieszałam słowa ale tego komisja niewiedziała. Pytania były lajtowe z życia: czym dla mnie jest miłość i jakie są rodzaje miłości, z jaka historia bohaterów utożsamiam sie najbardziej(wybrałam romeo i julię) oraz jaka była Łęcka w stosunku do wokulskiego i jaka figurke miała w swojej sypialni Stes mnie zjadł totalnie ale komisja widziała chyba ze umiem prace i z tych nerwów tak wyszło bo rozmowa poszła fajnie, wszyscy sie smialismy czasami bo powiedziałam ze miłosc moze byc do gitary, psa i kota hehe a co sie okazało 20/20! wiec nawet jak sie zatniecie nie ma co na zapas przezywac komisja to tez ludzie

    ---------- Dodano o godzinie 18:26 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:25 ----------

    kura a jak sie oblicza te punkty? chyba chcialas napisac 80 a nie 800 ?P

    ---------- Dodano o godzinie 18:28 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:26 ----------

    pewnie zaraz zapytacie czemu miałam dzisiaj ustny polski, a jutro angol - w niedziele a dlatego ze w mojej szkole tak wymyślili wszyscy sa zdziwieni... ale chociaz szybciej to za soba bedziemy miec...

    ---------- Dodano o godzinie 18:34 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:28 ----------

    a co do Ciebie Natalia jesli chodzi o polski to witaj w klubie, mam identyczne odczucia zawaliłam wypracowanie całkowicie... jestem załamana i jak zalicze to za rok bede poprawiac bo az wstyd duzo osob mówiło i nawet nauczycieli ze temat był bardzo trudny ajj...
    "Pasja jest to coś, co się uprawia. Angażuje się w to całe serce, kocha się to i dopieszcza. Chce się w tym zatracić, temu poświęcić i w końcu podzielić z innymi''[/COLOR]

  12. #87

    Domyślnie Odp: Matura ustna - pomocy!

    u mnie w szkole też dzisiaj ustny polski był a jutro angielski i rosyjski. No ale u mnie to szkoła zaoczna.
    a kupowałaś wyborczą było mniej więcej opisane co powinno być w wypracowaniu, niby nie oficjalnie ale podobno co roku trafiają.
    Ja byłam pewna że zawaliłam a sie okazało że napisałam bardzo podobnie jak było w wyborczej, wiadomo jakieś błedy bedą na 100% ale ja na wiele nie liczyłam , poszłam postrzelać

  13. #88
    Nałogowiec Avatar Malyyyyna
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    335

    Domyślnie Odp: Matura ustna - pomocy!

    nie kupowałam ale z tego co mi dziewczyny mówiły co jest w kluczu to mam prace nie na temat aby zdać chociaż, te wyniki mogłyby być troche wczesniej a nie 30 czerwca dopiero :/
    "Pasja jest to coś, co się uprawia. Angażuje się w to całe serce, kocha się to i dopieszcza. Chce się w tym zatracić, temu poświęcić i w końcu podzielić z innymi''[/COLOR]

  14. #89

    Domyślnie Odp: Matura ustna - pomocy!

    wiesz oni dają punkty za wstęp, rozwinięcie, zakończenie, akapity, czytelne pismo itd więc tak czy siak jakies punkty się złapie napewno zdasz wystarczy 21 punktów

  15. #90
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Matura ustna - pomocy!

    ale jak praca jest nie na temat to juz nawet do konca nie czytaja i dają 0 pkt.


    i dla mnie tez głupota ze tak późno te wyniki... ustne od razu - to zrozumiałe.. i na poczatku czerwca powinny byc odpowiedzi.. a nie na koncu ;/

    ________________________________________


  16. #91

    Domyślnie Odp: Matura ustna - pomocy!

    wiesz co wydaje mi się z tym nie na temat to że jak każą napisać o czerwonym kapturku a ktoś o smerfach albo muminkach napisze. A to czy ktoś trafi w klucz to loteria tak na zdrowy rozum Mi polonistka rok temu mówiła że nawet jak nie bede wiedzieć co to za lektura czy coś to żeby pisać , pisać, pisać pamiętać o stylistyce, akapitach no i ilości słów, że zawsze jakieś punkty wpadną.

  17. #92
    Nałogowiec Avatar Malyyyyna
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    335

    Domyślnie Odp: Matura ustna - pomocy!

    staralam sie pisac o tych fragmentach, streszczac, jakos interpretowac ale jak sie o całosci nic nie wiedziało to i tak du*a blada... mam nadzieje ze zdam, załamka, na probnej 70% a teraz sie modle zeby zaliczyc :/ matura jest nieprzewidywalna P

    ---------- Dodano o godzinie 20:54 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:53 ----------

    jak egzaminator bedzie czylam moja prace to sie usmieje, aż mi wstyd, co on sobie o mnie pomysli? ze jakis jelen ta mature pisał chyba
    "Pasja jest to coś, co się uprawia. Angażuje się w to całe serce, kocha się to i dopieszcza. Chce się w tym zatracić, temu poświęcić i w końcu podzielić z innymi''[/COLOR]

  18. #93

    Domyślnie Odp: Matura ustna - pomocy!

    ja też nie czytałam tej granicy ale tam w gazecie pisali że chodziło o pokazanie justyny ze strony każdego z bohaterów, jak ją widziała matka zenona, zenon i ta elżbieta o ile dobrze pamiętam. Ze każdy ją widział inaczej itd.

  19. #94
    Nałogowiec Avatar Malyyyyna
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    335

    Domyślnie Odp: Matura ustna - pomocy!

    to to niby mam, ale nie napisałam o aborcji i nie odniosłam sie do całosci lektury
    "Pasja jest to coś, co się uprawia. Angażuje się w to całe serce, kocha się to i dopieszcza. Chce się w tym zatracić, temu poświęcić i w końcu podzielić z innymi''[/COLOR]

  20. #95

    Domyślnie Odp: Matura ustna - pomocy!

    akurat w wyborczej bynajmniej nie było ani słowa o aborcji Ja też nic nie napisałam o tym nie stresuj się zdasz na bank

  21. #96
    Nałogowiec Avatar Malyyyyna
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    335

    Domyślnie Odp: Matura ustna - pomocy!

    teraz to i tak juz po ptakach, zostaje tylko czekac, co bedzie to bedzie
    "Pasja jest to coś, co się uprawia. Angażuje się w to całe serce, kocha się to i dopieszcza. Chce się w tym zatracić, temu poświęcić i w końcu podzielić z innymi''[/COLOR]

  22. #97
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Matura ustna - pomocy!

    Nie Malyyyna, chcialam napisać 800

    Zalezy na jaki kierunek i jaka uczelnia, wzóry obliczenia punktacji na rózne uczelnie są rozne
    -nie mylmy jej z punktacja maturalna, bo po maturze wypadałoby się gdzies dostac

    na AGH na studia inzynieryjne tak sie liczy się mozliwa punktację np z matematyki

    ( okresla to dokladnie wzór ale nie wiem jak mam zapisac sigme na kompie, wiec opiszę)
    W uproszeniu: punkty otrzymane na maturze z matematyki, z poziomu podstawowego mnozy się przez cztery, ale napierw przelicza się je na wynik procentowy, czyli: jeśli z matmy mozemy otrzymać 50 punktów, to nam to daje 100% zaliczenia przedmiotu na poziomie podstawowym
    . Pomnozone razy cztery daje nam wynik punktowy(400),
    Języki: podaje się procentową liczbę rzeczywistą, czyli.. mnozy sie razy jeden

    z sumy tych wskaźnikówz przedmiotów wymaganych na daną kierunek

    wychodzi nam wynik końcowy, na robotykę bądź mechatronikę-wieść -gminna głosi, to 800 punktow


    Ale tak jak mówię,każda uczelnia ma własny schemat liczenia punktacji
    Oczywiscie są takie uczelnie, ktore przyjmują z otwartymi ramionami po uzyskaniu minimum na maturze, ale nie o takiej uczelni badz kierunku tu mowa.
    Ostatnio edytowane przez dzikakura ; 08-05-2011 o 00:01

  23. #98
    Nałogowiec Avatar Malyyyyna
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    335

    Domyślnie Odp: Matura ustna - pomocy!

    aha bo ja sie spotkałam z tym ze trzeba miec 80 pkt rankingowych własnie
    "Pasja jest to coś, co się uprawia. Angażuje się w to całe serce, kocha się to i dopieszcza. Chce się w tym zatracić, temu poświęcić i w końcu podzielić z innymi''[/COLOR]

  24. #99
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Matura ustna - pomocy!

    Cytat Napisał Malyyyyna Zobacz post
    staralam sie pisac o tych fragmentach, streszczac, jakos interpretowac ale jak sie o całosci nic nie wiedziało to i tak du*a blada... mam nadzieje ze zdam, załamka, na probnej 70% a teraz sie modle zeby zaliczyc :/ matura jest nieprzewidywalna P

    ---------- Dodano o godzinie 20:54 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:53 ----------

    jak egzaminator bedzie czylam moja prace to sie usmieje, aż mi wstyd, co on sobie o mnie pomysli? ze jakis jelen ta mature pisał chyba

    no to widze ze 100% takie same uczucia

    i tez sie wstydze jak ktos bedzie czytał ta moja prace

    całe szczescie ze to nie moja polonistka ani nikt ze szkoły .. to dopiero byłby wstyd..

    ciesze sie ze chociaz pamiałam nazwisko zenona i justyny


    aaaa Malinko opowiadaj jak angielski ustny i jaki miałas zestaw a nóż wylosuje taki sam

    ________________________________________


  25. #100
    Nałogowiec Avatar Malyyyyna
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    335

    Domyślnie Odp: Matura ustna - pomocy!

    ja nawet nazwisk nie hehe angol dobrze poszedł aż sie niespodziewałam, wylosowalam zestaw 8 obrazek to samolot i ludziena powietrzu, przestraszyłam sie bo zapomniałam jak jest samolot rozmówki były banalne
    uzyskiwanie informacji
    miałam poinformowac kolezanke ze mam nowego chłopaka, gdzie go poznałam i ile go znam i zapytac czy ona chce jego zdjecie zobaczyc
    relacjonowanie
    jestem na wakacjach na wyspach owczych (powiedziałam ze w ciepłych krajach bo nie wiem jak sa te wyspy po ang) i co mi sie w tym miejscu podobalo, jakie sa moje odczucia i dlaczego wybrałam to miejsce
    negocjowanie
    znajomi chcieli jechac na mazury na 2 dni miałam sie z tym niezgodzic i dlaczego, zaproponowac cos innego i wyrazic zadowolenie z zaakceptowania pomysłu

    19/20
    "Pasja jest to coś, co się uprawia. Angażuje się w to całe serce, kocha się to i dopieszcza. Chce się w tym zatracić, temu poświęcić i w końcu podzielić z innymi''[/COLOR]

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Choroby paznokci
    By seqoya in forum Choroby paznokci
    Odpowiedzi: 424
    Ostatni post / autor: 10-08-2021, 14:57
  2. Potrzebuję na referat Pomocy!
    By mariet86 in forum Materiały pomocnicze do nauki
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 08-11-2018, 10:53
  3. makijaż lat 50/60 pomocy !
    By Kaniusia0 in forum Materiały pomocnicze do nauki
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 15-11-2010, 23:35
  4. Pomocy! -materiały dot. lat 60-tych
    By Sylwunia83 in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 21-11-2009, 23:08

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •