Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 57

Temat: Paznokcie żelowe w jednym kolorze

  1. #1
    Rozkręcanko Avatar Giordani
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    uk
    Postów
    76

    Domyślnie Paznokcie żelowe w jednym kolorze

    Dziewczyny coraz cześciej mam klientki które chcą przedlużyć lekko płytke i nałożyć kolorowy żel. No i teraz sie zastanawiam jak to robic najlepiej.....nie mam w tym temacie doswiadczenia....czy lepiej wybudowac paznokcia clearem i nałożyc na koniec kolorowy żel?czy najpierw położyć kolorowy żel a potem wybudować paznokcia? wiem ze teraz sa te lakiero-żele ale mnie chodzi o żele kolorowe (zwykłe i soak off).W sumie mam żele soak off ale też mam pare takich zwykłych (chyba one nie sa easy off nic na nich nie pisze takiego)no niewiem jak to robić poprawnie.......Jak wy to robicie?
    Dziekuje za pomoc!

    www.magiczne-pazurki-joanna.blog.onet.pl
    www.magicnails-asia.blogspot.com

  2. #2
    No to..wpadłam Avatar paula99996
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    nowy dwór maz
    Postów
    138

    Domyślnie Odp: Paznokcie żelowe w jednym kolorze

    no właśnie ja też się przyłączam do tego pytania bo próbowałam sama na sobie i zbudowałam najpierw paznokiec przeźroczystym żelem potem nałożyłam na to kolor a potem jeszcze raz przeźroczysty i podczas piłowania przy skórkach starł mi sie kolor :/

  3. #3
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Paznokcie żelowe w jednym kolorze

    Na poczatku clearem wszystko zbudować potem cienko kolorówka, nabłyszczacz i wsio. Bynajmniej ja tak robie.

    ________________________________________


  4. #4
    Rozkręcanko Avatar Giordani
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    uk
    Postów
    76

    Domyślnie Odp: Paznokcie żelowe w jednym kolorze

    Natalia ale tak można użyć zel soak off? Jezeli używasz na wybudowanego pazurka to już przy tych żelach nie trzeba nabłyszczacza prawda?czy jednak po nałożeniu zelu koloroweego zmatowic lekko blokiem i nabłyszczacz? a akrylem jak to zrobicwiem ze jestem w temacie żelu ale moze mi sie nie oberwie....
    Ostatnio edytowane przez Giordani ; 11-03-2011 o 11:55

    www.magiczne-pazurki-joanna.blog.onet.pl
    www.magicnails-asia.blogspot.com

  5. #5
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Paznokcie żelowe w jednym kolorze

    1. przy akrylu robisz cienki szkielecik i na to kolorek, który możesz pokryć clearem albo odrazu ładnie wypiłować i nabłyszczacz wszystko zależy od wykonania
    2. możesz tez zrobić akrylową podstawę i pokryć ją kolorowym żelem, lekko go matowisz jednocześnie wyrównując + nabłyszczacz (tylko uwaga niektóre akryle nie lubią się z niektórymi żelami)
    3. przy żelu robisz podobnie jak przy akrylu

    ogólnie soak off są zelami typowo do naturalnej płytki, a zwykłe "twarde" żele do przedłużania. Nie ma moim zdaniem sensu łączyć obu ponieważ maja różne właściwości które ze sobą nie współgrają.

    alternatywa jest również malowanie zbudowanego np clearem pazurka lakier na akrylu czy tez żelu trzyma sie znacznie dłużej (u moich klientek spokojnie do następnej wizyty)



  6. #6
    No to..wpadłam Avatar Anna Otkińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Mrągowo
    Postów
    244

    Domyślnie Odp: Paznokcie żelowe w jednym kolorze

    Cytat Napisał natalia268 Zobacz post
    Na poczatku clearem wszystko zbudować potem cienko kolorówka, nabłyszczacz i wsio. Bynajmniej ja tak robie.
    ja też polecam tą metodę , potem mega szybko się uzupełnia a co najważniejsze przy zmianie koloru nie ma dużo roboty bo spiłowujemy tylko nabłyszczacz i kolor...
    Zapraszam na mojego bloga

  7. #7
    Totalna maniaczka Avatar Ewelina83
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Paznokcie żelowe w jednym kolorze

    W sumie nie robilam jeszcze ale tez mi sie wydaje ze najlepsze rozwiazanie to wybudowac pazurka a na to kolorowy i nablyszczacz.

    No sa jeszcze teraz te nowe zele w pedzelku jak lakier wiec to pewnie jeszcze lepsze rozwiazanie na wybudowany pazurek-bo bedzie sie bakladac jak lakier-tylko cena troche za wysoka jak na mnie Choc moze na jeden sie skusze do wyprobowania

  8. #8
    Rozkręcanko Avatar jowka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Gubin
    Postów
    88

    Domyślnie Odp: Paznokcie żelowe w jednym kolorze

    ja równiez nakładam kolor na wybudowany i opracowany paznokiec i potem nabłyszczacz

  9. #9
    Nałogowiec Avatar bestilka007
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Leszno Górne/ Szprotawa
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: Paznokcie żelowe w jednym kolorze

    ja rowniez tak robie czyli ... najpierw buduje przezroczystym na to nakladam kolorowy lub ten lakiero zel i nablyszczacz wszytko pieknie sie trzyma
    no to zaczynamy

  10. #10
    Nałogowiec Avatar kaka80
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    śląskie
    Postów
    697

    Domyślnie Odp: Paznokcie żelowe w jednym kolorze

    Cytat Napisał bestilka007 Zobacz post
    ja rowniez tak robie czyli ... najpierw buduje przezroczystym na to nakladam kolorowy lub ten lakiero zel i nablyszczacz wszytko pieknie sie trzyma
    ja robie tak samo a oto efekt ;D

  11. #11
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Paznokcie żelowe w jednym kolorze

    a zdarzają sie wam odpryski ja teraz mam akryl i na to kolorowy żel i wszystko cacy...a u niektórych dziewczyn potrafi po 2 dniach połowa odprysnąć a mają robione tak samo jak ja). I tak sie zastanawiam bo robię tak ze tworze gotowy pazurek akrylowy na to clera zel (taka ala baza) i na to kolor z reguły 2-3 razy pilnując żeby brzegi zawinąć .... czy obędzie się bez tej bazy? bo ja już sama nie wiem...wina żelu nie bo też mam nim zrobione i wszystko ok, wykonanie raczej tez nie bo u mnie i innych tez ok.... albo mi sie tylko wydaje
    Poradźcie coś. może jakieś inne zele? bo teraz mam alle i ntn i kilka z modeny....

    zgłupiałam - serio



  12. #12
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Paznokcie żelowe w jednym kolorze

    emilko ja duzo robie takich jednokolorowcow i mi sie odpryski nie zdarzaja ... z tym ze ja tylko zelik ale kolorowke mam z takich srednich cenowo firm .. nie uzywam tych najtanszych ... hm moze w tym tkwi problem ... ale nie chce zganiac na dana firme bo nie uzywalam akurat tej kolorowki ... moze za duzo pigmentu i sie nie utwardzaja ? ja kolorowke zawsze 2 razy w łampie trzymam ...

  13. #13
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Paznokcie żelowe w jednym kolorze

    tylko ja mam też teraz tak zrobione i nic sie nie dzieje, inne klientki w większości tez sie nie skarżą...nie wiem...coś musiałam zrobić nie tak :/



  14. #14
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: Paznokcie żelowe w jednym kolorze

    Emilko bardzo dobrze opisałas jak to zrobic dokładnie,moze zelik za malo ci sie utwardzil i zaczal sie kruszyc..
    lepiej kolorowke dluzej trzymac w lampie juz nie wspomne o czarnym zelu jeszcze dłuzej..wszystko zalezy zapewne tez od jakosci ale wczesniej jak pracowałam na alle zelach i nwszystko pieknie sie trzymało..

  15. #15
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Paznokcie żelowe w jednym kolorze

    tak mi się właśnie wydaje ze za krótko a to był ciemny kolor....
    Dzięki dziewczyny

    ---------- Dodano o godzinie 08:32 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 14:52 ----------

    zmieniłam sobie wzór wczoraj i przy piłowaniu na dwóch pazurka odprysło w jednym miejscu i było pod spodem jakby mokre od żelu - wniosek nie utwardzilo się i teraz już jestem pewna ze to jest powód nieszczęścia ja miałąm jasne a klientka ciemny kolor.... teraz trzymałam w sumie 6 min obie warstwy każdą i ogólnie jakoś sto razy lepiej mi sie robiło i wszystko cacy



  16. #16
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: Paznokcie żelowe w jednym kolorze

    niestety ciemne zele sie utwardzaja ciezej bo maja wiecej pigmentu.u mnie si etez czasem zdarza ze jak piluje przy uzupelnieniu to w srodku jest mokry.Ale na szczescie tez nie mam problemu z odpryskami zeliku,a tez robie czesto full cover

  17. #17
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Paznokcie żelowe w jednym kolorze

    Emi mnie tez sie tak działo... czasem akryl jednak nie polubi się z żelem, nie zawsze się odpryśnie, czasem bedzie bardzo liftował przy piłowaniu, ja robie identycznie... a ostatnio nawet na akryledałam baze hybrydową i na to 2 x kolor i znów baza i wszystko się swietnie trzyma moze hybrydką lepiej będzie, cieńsze warstwy, ładne krycie bez problemu
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  18. #18
    Nałogowiec Avatar kaka80
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    śląskie
    Postów
    697

    Domyślnie Odp: Paznokcie żelowe w jednym kolorze

    jedno-kolorowce

  19. #19
    No to..wpadłam Avatar Sorcha
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    174

    Domyślnie Odp: Paznokcie żelowe w jednym kolorze

    Kaka, jakich żelików używasz Śliczne kolorki, szczególnie ten pastelowy niebieski
    "Nie jestem ideałem, lecz radzę sobie z tym idealnie"

  20. #20
    No to..wpadłam Avatar Maremi
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Cork IE
    Postów
    223

    Domyślnie Odp: Paznokcie żelowe w jednym kolorze

    kaka80 suuuuuper zolte pazurki

  21. #21
    Nałogowiec Avatar kaka80
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    śląskie
    Postów
    697

    Domyślnie Odp: Paznokcie żelowe w jednym kolorze

    Cytat Napisał Sorcha Zobacz post
    Kaka, jakich żelików używasz Śliczne kolorki, szczególnie ten pastelowy niebieski
    używam żelików firmy ELARTO

  22. #22
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: Paznokcie żelowe w jednym kolorze

    Tak z ciekawości pytam, bo nie robiłam nigdy kolorowych, nawet żeli kolorowych nie mam, ale mam w planie kilka kupić.
    Rozumiem, że na zbudowany, opiłowany, zmatowiony pazurek (żel) nakładam kolor (tyle warstw, żeby nic nie prześwitywało) i co dalej? Od razu nabłyszczacz? Czy najpierw przetrzeć cleanerem (można acetonem? bo nie używam cleanera) czy zmatowić i dopiero nabłyszczacz? Chodzi mi o zwykłą kolorówkę, nie hybrydy. Na niezbyt długich naturalkach wystarczy cieniutko cleara jako bazę czy muszę budować wszystkie krzywe?

  23. #23
    Nałogowiec Avatar kaka80
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    śląskie
    Postów
    697

    Domyślnie Odp: Paznokcie żelowe w jednym kolorze

    jak juz masz wybudowany pazurek wczesniej to nakladasz kolor i jak jest taka potrzeba to wyrownujesz a jak nie to od razu nablyszczacz na kolor,ja tak robie

  24. #24
    No to..wpadłam Avatar Sorcha
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    174

    Domyślnie Odp: Paznokcie żelowe w jednym kolorze

    Kaka, a używałaś tych z elarto również na naturalne paznokcie czy tylko na przedłużone? Patrzyłam na ich stronce i widzę, że mają duży wybór kolorówki po przystępnej cenie
    "Nie jestem ideałem, lecz radzę sobie z tym idealnie"

  25. #25
    Nałogowiec Avatar kaka80
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    śląskie
    Postów
    697

    Domyślnie Odp: Paznokcie żelowe w jednym kolorze

    ...i na naturalne i na przedłużone

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Pielęgnacja dłoni i paznokci
    By seqoya in forum Paznokcie naturalne
    Odpowiedzi: 93
    Ostatni post / autor: 14-12-2022, 19:11
  2. Modne paznokcie latem :)
    By dzidzia in forum Paznokcie naturalne
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 18-11-2012, 19:00
  3. paznokcie żelowe i lakier kolorowy do paznokci
    By dorotkaa2007 in forum Metoda żelowa
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 27-08-2009, 16:16

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •