Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 61

Temat: Anoreksja - Śmiertelna choroba

  1. #26
    Rozkręcanko Avatar ladyboss
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    bytom
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Anoreksja - Śmiertelna choroba

    ja wam oddam z mila checia..nie za duzo ale zawsze cos obie strony beda zadowolone

  2. #27

    Domyślnie Odp: Anoreksja - Śmiertelna choroba

    Masakra, same kości... Okropnie to wygląda

  3. #28
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Anoreksja - Śmiertelna choroba

    a propo tematu...przeczytajcie to
    Oddam wszystko by nie ważyć nic - Onet.pl Blog



  4. #29
    Totalna maniaczka Avatar klanat
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Belfast
    Postów
    955

    Domyślnie Odp: Anoreksja - Śmiertelna choroba

    Masakra te zdjecia, twarze całkiem ładne a reszta jkby nie od kompletu była!
    Wypysia

  5. #30
    No to..wpadłam Avatar Tekila_18
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    138

    Domyślnie Odp: Anoreksja - Śmiertelna choroba

    Te wszystkie zdjęcia sa okropne Jak ostatnio byłam w kinie to widziałam taką dziewczynę, sukienka niby zaslaniała ciało ale kości między szyją a mostkiem tak jej wystawały, bez biustu i nogi chudziutkie że zastanawiałam sie jak on może swoje ciało utrzymać na takich nóżkach.

    A co do tematu bulimii pomiętam, że byl taki film o mlodej akrobatce, która wciąż uważała, że jest za gruba i wylądowała w szpitalu. Ale jaki był tytuł tego filmu nie pamiętam.

  6. #31
    Rozkręcanko Avatar ladyboss
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    bytom
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Anoreksja - Śmiertelna choroba

    masakra...blog tej dziewczyny... jak mozna tak zyc? dziwnymi zasadami sie kieruja w zyciu niektorzy.. zeniby nie jestes szczupla nie jestes atrakcyjna co to za bzdury wogle..;/

  7. #32
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Anoreksja - Śmiertelna choroba

    a ja dopiero niedawno dowiedziałam sie ze moja kolezanka ma bulimie.. z jakies dwa/trzy lata temu moje kolezanka chudła i chudła... ale zawsze tyle jadła ze kopara opadała, gorzej niż chłop... nie była gruba no i teraz wszyscy tez mysleli ze chudnie, bo ograniczyła jedzenie, nie jadła słodyczy itp. itd.. a tu ostatnio moja przyjaciolka była u niej i po obiedzie tamta nie wychodziła długo z łazienki.. moja przyjaciolka i tamtej mama sie przestraszyły bo nic sie nie odzywała, otworzyły drzwi a ona wymiotowywała... i od razu wiadomo czemu tak chudła... To przerazające.. kiedys miała kobiece kształty i w ogole a teraz płaska jak decha, wszystko na niej wisi i jej sie to podoba...

    a wiecie przez co ? wpływ chłopaka..

    co sie na tym świecie dzieje to nie miesci mi się to w głowie

    ________________________________________


  8. #33
    Nałogowiec Avatar czarnyaniol121
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kępno, kiedyś Zduńska Wola
    Postów
    511

    Domyślnie Odp: Anoreksja - Śmiertelna choroba

    jak by mi chłop powiedział ze jestem gruba i mam sie odchudzac to bym go w du...e kopnela i siabanara
    wolność zaczyna się tam gdzie kończy się strach...

    http://pl.20dollars2surf.com/?ref=313218



  9. #34
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Anoreksja - Śmiertelna choroba

    niestety najczęściej to wpływ otoczenia (koleżanki, chłopak, rodzina) są pobudką do takich chorób. Osoby o słabej psychice próbują dodać sobie atrakcyjności, pewności siebie... Polecam książkę: "Przeklinam Cię ciało", jak zobaczycie jakie tam są opisy naturalistyczne to kopara opada, naprawdę.
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  10. #35
    Kosmetyczka Avatar weronisiaaa88s
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    145

    Domyślnie Odp: Anoreksja - Śmiertelna choroba

    Moja przyjaciółke wlasna matka wpedzala w kompleksy... Wiecznie jej wciskala ze źle wygladala, ja moze to i tamto jesc, czy dobrze sie z soba czuje itd... Nie wiem czy to byly starej jakies nie zrealizowane ambicje czy co bo kumpela miala normalna figure, nie cale60kg przy prawie 170wzrostu. Teraz warzy 46 i wiecznie sie pilnuje z jedzeniem, najlepiej to pila by tylko kawe... Tak ma juz zakodowane, sama mamuska jej nawkrecala... zallll...

    Teraz troszke sie opanowala ale i tak widze po niej jak dobiera w sklepie jedzenie...

  11. #36
    Nałogowiec Avatar Asik_sk4
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Bytom
    Postów
    585

    Domyślnie Odp: Anoreksja - Śmiertelna choroba

    masakra

    moja siostra ma 165 i wazy 44... jest chuda i to strasznie ale najgorsze jest to ze ona je wszystko doslownie nawet potrafi jesc codziennie tluste frytki i fast foody a nic nie grubnie ... jest wszystko zerna ale i tak nie wyglada jak te dziewczyny ...

    a przyznam ze ta co ma ten kwiatek jest bardzo sliczna z buzi a tu takie cos no obled ... jak mozna sie doprowadzic do takiego stanu no nie kumam czaczy...
    zycie pisze nam rozne scenariusze...


  12. #37
    Kosmetyczka Avatar weronisiaaa88s
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    145

    Domyślnie Odp: Anoreksja - Śmiertelna choroba

    To siostra ma super przemiane materii, fuksiara ja mam odwrotnie... Tego lata przez wieczorne grile + piwko jestem bogatsza o 8kg ale ale nie przejmuje sie tym wcale troszke juz mi spadlo i teraz przynajmniej testuje swoja silna wole ale napewno nie do tego stopnia co te dziewczeta biedne... Tak w skrócie to ich mózg je wykancza i zabija...

  13. #38
    Nałogowiec Avatar Asik_sk4
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Bytom
    Postów
    585

    Domyślnie Odp: Anoreksja - Śmiertelna choroba

    no to ja dzieki mojej corce waze 67 kg a wazylam 56 kg ... i cholinka jasna chce zrzucic ale nie potrafie... praktycznie jem malo... cwicze a tu dupa blada waga ta sama... ja chce tylko do dawnej wagi wrocic a nie zeby wygladac jak te dziewczyny ... bo potem bede wiecznie uwazac ze jestem gruba a chce miec troszke mojego tluszczyku
    zycie pisze nam rozne scenariusze...


  14. #39
    Kosmetyczka Avatar weronisiaaa88s
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    145

    Domyślnie Odp: Anoreksja - Śmiertelna choroba

    Szybko tyje, ale wystarczy, ze odpuszcze sobie ziemniaki i biale pieczywo po miesiacu juz jest efekt ale nie wiem czy to u każdego tak dziala...

  15. #40
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: Anoreksja - Śmiertelna choroba

    Powiem Wam tak: anorektyczny umysł widzi inaczej. Dopóki nie stanie się coś wstrząsającego dla anorektyczki- co będzie dla niej ważniejsze niż odchudzanie- to nie wyjdzie z tego. Gadanie innych nic nie daje...

  16. #41
    Totalna maniaczka Avatar kasandra262
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    ostrołęka ,Warszawa
    Postów
    1 032

    Domyślnie Odp: Anoreksja - Śmiertelna choroba

    Ja wam opowiem moją historię może kogoś to nauczy albo chociaż pomoże zrozumieć tę wstrętną chorobę, chorowałam na nią przez bardzo długi okres mojego życia,więc potrafię dużo na ten temat powiedzieć. Po moim pobycie za granicą strasznie przytyłam prawie 40 kg-dodam że pod wpływem stresu tyję, zawsze tak miałam,kiedy przyjechałam do domu poszłam do szkoły, i pierwsza reakcja koleżanek w klasie była straszna-po prostu śmiech na sali i po tym tak zawzięłam się w sobie że zrzuciłam ten nadmiar kg. a dokładnie 53 kg w 3 miechy , no i zaczęło się wtedy wszystko, tak się odchudzałam że potrafiłam tygodniowo zjeść tylko mandarynkę czy banana,ważyłam 40 kg,a i tak wydawało mi się że jestem za gruba,straciłam włosy, przestałam miesiączkować itd,itp. Po kilku pobytach w szpitalu i kilku reanimacjach wreszcie się opanowałam a dokładnie wtedy kiedy poznałam mojego męża, i wtedy zrozumiałam że nie wygląd jest najważniejszy, no ale cóż skutki tej choroby odczuwam do dziś,anemia,nawracająca anoreksja a zwłaszcza w chwilach dla mnie trudnych. Teraz ważę 60 kg,i uważam że jestem piękna taka jaka jestem. Dziewczyny nie odchudzajcie się mówię wam a jeśli tak po pod czujnym okiem dietetyka bo mogą być potem problemy, mogę na ten temat wiele wam opowiedzieć ale nie chcę was zanudzać. Nie odchudzajcie się dziewczyny

  17. #42
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Angry Odp: Anoreksja - Śmiertelna choroba

    Dokładnie tak jak pisze przedmówczyni! Też mam za sobą doświadczenia z tym choróbskiem. To już na zawsze zostaje w psychice... Zaczęło się niepozornie... Skończyło na 2 tygodnie bez jedzenia, potem marchewka z groszkiem i znowu dwa tygodnie głodówka... niedowaga, komentarze... i ten strach ciągły, potem nerwica...

    jaka ja głupia byłam;/ a teraz jestem gruba, mam rozregulowany metabolizm...
    Jak ograniczam żarcie szybko chudne, ale tylko zacznę jeść normalnie to spowrotem tyję i tak w kółko.

  18. #43
    No to..wpadłam Avatar olusia87
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Nasiedle/Racibórz
    Postów
    280

    Domyślnie Odp: Anoreksja - Śmiertelna choroba

    Dziewczyny mam zmartwienie właśnie w związku z anoreksją.Mężczyzn też to dotyczy.Powiedzcie mi czy przy wzroście 178-180cm waga 60-63kg jest normalna?Chodzi o mężczyznę w wieku 23lat. Martwię się o mojego narzeczonego,bo moim zdaniem mało je(czasem mniej niż ja- a nie należę do żarłoków).

  19. #44
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: Anoreksja - Śmiertelna choroba

    Anoreksja to choroba psychiczna a nie fizyczna.

    Fizyczne są wylącznie jej skutki. Ja kiedyś miałam do czynienia (właściwie byłam) z mężczyzną 200cm wzrostu i 65 kg, nie miał anoreksji tylko taki metabolizm plus organizm, odżywiał się normalnie- jadł mniej niż ja przez kilka lat, ale to była norma. Wspierał mnie natomiast w mojej chorobie, która zaczęła się dużo później niż nasz związek... Na szczęście jedno i drugie to juz definitywna przeszłość

    Anorektyczka może być przy kości po terapii, a w głowie nadal mieć swoje, dążyć do celu wychudzenia,więc często waga i wygląd nie musi nam nic mówić na ten temat. Co nie znaczy, że dziewczynka z nadwagą, któróej podobają się modelki jest anorektyczką wystarczy poznać pewne granice. Pierwsze objawy anoreksji: permanentne głodzenie,fascynacja wystającymi kośćmi u ludzi, meszek na skórze, ciągłe liczenie kalorii spożywanych przez innych itd.

  20. #45
    No to..wpadłam Avatar olusia87
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Nasiedle/Racibórz
    Postów
    280

    Domyślnie Odp: Anoreksja - Śmiertelna choroba

    Czyli póki co mam się nie martwić za bardzo tylko patrzeć czy w ogóle coś je?

  21. #46
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: Anoreksja - Śmiertelna choroba

    Nie martw się, patrz czy je i co je, a przede wszystkim czy on się chce odchudzić, czy po prostu ma takie nawyki. Nie stresuj się, faceci naprawdę często jedzą mniej od nas wbrew powszechnym przekonaniom

  22. #47
    No to..wpadłam Avatar olusia87
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Nasiedle/Racibórz
    Postów
    280

    Domyślnie Odp: Anoreksja - Śmiertelna choroba

    Dziękuję Ci bardzo za pomoc Bardzo mnie to uspokoiło.
    Ale i tak poprosiłam żeby zrobił sobie choć podstawowe badania krwi czy nie ma anemii itp,bo się martwię.

  23. #48
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: Anoreksja - Śmiertelna choroba

    pewnie- nigdy mu takie badania nie zaszkodza, powiedz ze sie martwisz itd. Przy okazji zastanów się też nad innymi powodami takiego odżywiania i wychudnięcia....

  24. #49
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: Anoreksja - Śmiertelna choroba

    Mimo wszystko to są często bardzo szczęśliwi ludzie. Czasami właśnie dzięki temu. I tu już nie chodzi o odchudzanie, ale o perfekcjonizm, idealne ciało, idealne rysy, idealny chód. A wszyscy wiemy, że ideałów nie ma, więc nie ma też tego STOP w dążeniu do osiągnięcia ideału, dlatego często dochodzi do tragedii.
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  25. #50
    Nałogowiec Avatar meg19791
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Koszalin tel. 662 033 197
    Postów
    693

    Domyślnie Odp: Anoreksja - Śmiertelna choroba

    o rany straszna choroba-podświadomość to zagadka.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •