Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 101 do 125 z 153

Temat: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

  1. #101
    Molestantka klawiatury Avatar Tosiaczek
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 513

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    Aga i jest dokładnie tak jak napisałaś, Mi tez się wydaje że to jest na pokaz w tym programie a one na co dzień wcale tak nie robią. Ale większość uwierzy..

    http://bellissima-joanna-werbska.blogspot.com/

    "Możesz wychylić do dna nawet litra, a jednak,
    Nie odnajdziesz uczuć w dużych cyckach bez serca..."

  2. #102
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    Kobietka z córeczką to jest chyba właśnie nasza Pazurkomania.....
    obejrzałam kawałek i mogę stwierdzić jedno - "boheterki" chciały to mają, po pierwsze siła ich tam nikt nie wysłał i wiedziały z grubsza na co sie piszą, po drugie kaskę za to dostały, po trzecie same "zapracowały sobie" na taką opinie a nie inna... Rozsądne osoby wiedzą, że tak w realu to nie wygląda...no a cała reszta parapetów w to uwierzy Pozostaje nam wierzyć w ludzi (haha)
    Zal oglądać ale jak widać świetna metoda żeby pół naszego forum czatowała przed tv żeby obejrzeć ten program
    Ludzie lubią oglądać nieszczęścia, śmierć, sensacje i ludzi robiących z siebie debili....



  3. #103
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    Emilko ja nawet wręcz pewna jestem,że to nasza Pazurkomania, bo nawet stronę wcześniej sama o tym pisała. Chyba, że się mylę, to proszę mnie sprostować

    Generalnie co racja, to racja. Takie paznokcie wzbudzają sensację, a w TV właśnie o to chodzi.
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  4. #104
    Rozkręcanko Avatar Joan
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    44

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    Wypowiedzi instruktorki w tym programie były profesjonalne.

    Jednak to co te dziewczyny robią z tymi paznokciami to masakra.

  5. #105
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    Cytat Napisał Emilia B. Zobacz post
    Kobietka z córeczką to jest chyba właśnie nasza Pazurkomania.....


    Cytat Napisał nanami7 Zobacz post
    Emilko ja nawet wręcz pewna jestem,że to nasza Pazurkomania, bo nawet stronę wcześniej sama o tym pisała. Chyba, że się mylę, to proszę mnie
    Tak ,tak to nasza Pazurkomania

  6. #106
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    ja się dziwię, że ta instruktorka tam wytrzymała słuchając tego wszystkiego
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  7. #107
    Molestantka klawiatury Avatar zosia_29
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 683

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    Moim zdaniem stylizacja paznokci została tutaj wyśmiana, dlaczego nie pokazali łanych paznokci i kobiet które mając pazurki grilują widelcem a nie pazurami, moim zdaniem chodziło tylko o oglądalność...

  8. #108
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    tak i teraz większość ludzi będzie postrzegało kobiety noszące długie paznokcie jako mające nierówno pod sufitem...

  9. #109
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    A mi bardzo sie podobały paznokcie naszej Pazurkomani co do pani co skrobała rybę i nacinała kiełbaski tymi tipsiorami to porażka jakaś myslałam ze zwymiotuje a gosciom, którzy byli na grillu życzę smacznego .

  10. #110
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    Cytat Napisał Joan Zobacz post
    Wypowiedzi instruktorki w tym programie były profesjonalne.

    Jednak to co te dziewczyny robią z tymi paznokciami to masakra.
    Ale takie właśnie było zamierzenie tego programu, żeby zbulwersować, może troszkę zaciekawić ale ogólnie aby budzić niesmak bo po prostu to się lepiej sprzedaje.
    Obejrzałam cały odcinek i przyznam szczerze, że zaprezentowali to wszystko w karygodny sposób, nikt nie napomknął nawet , że po takiej stylizacji (oczywiście mówię o tych paznokciach które były wykonane profesjonalnie, bo niektóre kobietki tam miały masakryczne paznokcie) paznokcie są mocniejsze a ręka wygląda bardziej elegancko i smukło. Skupili się na tym (choć nie bezpośrednio) aby wszystkie uczestniczki ośmieszyć. A tak na prawdę połowa celebrytek nosi paznokcie przedłużona ale w naturalnej stylizacji. Sama ostatnio widziałam Joasie Jabłczyńską z 3 tygodniowym odrostem frencha. Wszyscy stawiają na nature ukrywając ściśle fakt, że jednak te paznokcie robią, o solarium i rzeskach nie wspomnę.

    Pazurkomania miałaś najpiękniejszą stylizację z nich wszystkich. Wypadłaś na prawdę ok i nie ukrywajmy każda z nas która ma dłuższe paznokcie jakoś sobie nimi pomaga. Ale to powinny być nasze tajemnice niekoniecznie ujawniane. Dlaczego? Bo i kobiety z naturalnymi paznokciami mają swoje za uszami i np jak robią mielone wydłubują sobie je potem z pod naturalnych paznokci a z dwojga złego wiemy ze z pod przedłużonych paznokci łatwiej wyczyścimy wszelki brud niż z pod naturalnego. Ogólnie program uwłaczający nam stylistkom - z czegoś pięknego zrobiono coś obrzydliwego

  11. #111
    Molestantka klawiatury Avatar zosia_29
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 683

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    Zgadzam się z tobą w 100%

  12. #112

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    ja sie mocno zdenerwowałam :/ ogólnie nie interesuje mnie co myśli Ewa itd. jak oglądałam to mój facet standardowo "mówiłem Ci żebyś sobie dała spokój w tą tandetą..." ehhh nie da mu się wytłumaczyć że pokazali tam ewenementy, na dobrą sprawę nie pokazali tam paznokci tylko kilka kobiet które je nosi:/ a wiadomo jak wiele jest typów kobiet które noszą żel lub akryl:/ np. jakaś Bułgarka stojąca przy trasie, ekspedientka z drogerii czy pani dyrektor wielkiej korporacji . Myślałam że porozmawiają o technikach, kosmetykach itd a tu ząk zrobili z paznokci objaw puszczania się :/

  13. #113
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    Moja mama to już tam dzwonić chciała z ochrzanem
    Na szczęście mój facet też powiedział że to było żałosne...


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  14. #114

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    no wiesz ale z rozmów w toku dowiedziałam sie też że dlatego że jestem blondynką nie wiem na czym polega fax, nie potrafię wyjść z tramwaju no i nie umiem wody zagotować :/
    to własnie było w odcinku Blond rządzi czy coś takiego :/

    na podstawie 2 czy 3 osób ustalają stereotypy jak im się podoba :/

  15. #115
    Molestantka klawiatury Avatar zosia_29
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 683

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    I to jest własnie to, program jest przygotowany na ośmieszanie a nie na pokazanie rzeczywistości, czyli chociażby tego, że zadbane paznokcie podnoszą samopoczucie kobiety, że czuje się zadbana a wtedy wiadomo, że i kobiety są milsze bo szczęśliwe, ale po co to pokazać skoro lepiej wysmiać i ośmieszyć. Dla mnie to żenada robić program na tego typu 2-3 paniach z tipsami....

  16. #116
    Nałogowiec Avatar stefcia92
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łódź
    Postów
    654

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe



  17. #117

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    trafione w 100%

  18. #118
    Szkoleniowiec Avatar PAZURKOMANIA
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    MYSŁOWICE
    Postów
    804

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    Cytat Napisał meg19791 Zobacz post
    Ta z dziewczynką miała ładne szpice ale dziecku paznokcie robić to już ją pogrzało.
    Ja w programie nie powiedziałam ze robie dziecku tipsy... płytke miała wydłuzona na potrzeby programu poniewaz ma tendencje do obgryzania co zreszta powiedzialam,i co obcieli ...
    W programie ogolnie mowiłam ze ja od 4 lat nosze przedłuzane pazurki a oni sami podpisali to pod Roksią...Wiec bez komentarzy...prosze najpierw sie wsłuchać w wypowiedz a potem rzucać hasełkami że "ja pogrzało..."
    Moja Roksi miala pokazac co potrafi, ja mialam zachecic Panie do przedłuzania paznokci,pokazac ze w zyciu nie przeszkadzaja nawet mega długie..i co obrócili po swojemu...no cóż..:/

  19. #119
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    nooo i wszystko jasne skad mialam dziwne telefony
    kurde gdzie ja sie chowalam ze nic nie wiedzialam ze oprocz tych cudakow beda tez stylistki w programie
    obejzalam i mam mieszane uczucia juz nie chodzi o te tipsiary z szpachlami zamiast paznokci bo to jest masakra i ponizej krytyki
    ale po wypowiedzi pazurka cos czuje ze szlag trafil moje proszenie klientek zeby nie uzywaly paznokci jako narzedzi budowlanych bo skoro w telewizji mowili ze pazurami mozemy gipsowac, fugowac i przycinac tapety to czemu nie caly remont, rok czasu z plaga remontowa walczylam, tlumaczylam i grozilam chorobami i urazami i cos czuje ze bedzie dupaaaa

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  20. #120

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    ehhh.. no niestety tak to jest że zawsze te programy są jednostronne :/ i musze przyznać że oglądałam i też pierwsze co przyszło do głowy że te to chore :/ dopiero później zajażylam że to niemożliwe żeby ktoś kto zajmuje sie stylizacją poszedł do tv i robił z tego cyrk :/
    mam znajomą która ma bulimię i też dostała zapro. do podobnego programu, zrobili z niej idiotkę która rzyga bo lubi i traktuje to jako formę sportu:/ Więc co tu sie dziwić :/

  21. #121
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    Dobra, zobaczyłam.

    Powiem tak:

    Kaśka Petranowiczowa nie dała sie zmanipulować, nie dało się jej nawet tak pociąć, aby wyszła na idiotkę, wybrnęła zwyciesko z prosby organizatorów o zrobienie dluzszej stylizacji na pani psycholog, nie użyła slowa tips w odniesieniu do calych paznokci, no klasa po prostu.

    Pazurkomania dała sie zmanipulować na całej linii. I ok, tak jak rozumiem, ze na potrzeby programu przedluzyła corce paznokcie, ze obcieli częśc wypowiedzi, ze mała obgryza, tak zupelnie nie rozumiem Ewelinko dlaczego np uzyłas słowa tipsy, w odniesieniu do calosci
    stylizacji w swojej wypowiedzi, a tego akurat nie cięli. , widzę po ruchu kamery.
    Czepiam się? Moze sie i czepiam, ale do tej pory np w swoim ogloszeniu musze uzywac slowa "tipsy", bo nikt by mnie nie znalazl po frazie"przedluzanie paznokci" i nie powiem, czego to jest wynik.....

    Zeby szkoleniowiec uzywal takiego nazewnictwa, no wiesz Ty co....., a wiem jakie paznokcie robisz i ze robisz super i z zasady na szablonie i doskonale odrozniasz tipsa jako kawałek plastiku od paznokcia przedluzonego na tipsie to tez doskonale wie ten kto Cie zna. Kurcze, wytlumacz mi dlaczego tak? Jakos nie wierzę, ze dla szesciu stów.....
    Ostatnio edytowane przez dzikakura ; 27-04-2011 o 00:37

  22. #122
    Szkoleniowiec Avatar PAZURKOMANIA
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    MYSŁOWICE
    Postów
    804

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    Aguś kazdy ma swoje czynnosci które wykonuje pazurkoami ja akurat remontowałam salon gdy do mnie dzwonili i w wiekszosci czynnosci pomagały mi własnie moje pazurki i nie widze w tym nic wstydliwego...
    nie kroje nimi, nie gotuje,nie griluje....
    to ze szkrobie farbe czy zamiast szpachli na szybko zrobie cos małego pazurkami nie jest dla mnie niczym dziwnym...
    I nie jest to dla mnie powodem do wstydu...włąsnie tym chcialam pokazac kobietkom ktore maja reakcje "WOO ale długie chyba nic w domu nie robisz.." ze robie i to wiecej nisz komu kolwiek sie wydaje....
    Co do gotowania do tego bym sie nie posunela bo to akurat mnie brzydzi..no coz...
    Moja Roksi miała wydłuzone pazurki samym tipsem bez zelu..po co
    Bo jak mowiłąm obgryza b.mocno pazurki wiec swoja płytkę ma znikomą
    a miała sobie samej w programie zdobienie jakies lakierem i ozdobami zrobic,wiec własnie po to chwilke przed programem jej tipsy nakleiłam...
    A na codzień ich nie nosi...poza tym kto mnie zna i widział moja Roksie
    wie ze w zyciu tipsów nie miała...

    Kurko...czemu nazwałam stylizacje- tipsami Sama nie wiem...chyba stres ktory mi tam zafundowali bo w niektorych momentach sama nie wiedzialam co powiedziec Ewa nazywała to jak nazwala a ja potem jak zachipnotyzowana ciagłam to za nią...uwierz ze jak teraz to analizuje nie byłabym juz chyba tak potulna jak tam... ale to wszystko wyszło z tego ze zostałam na nagraniu niezle zaskoczona formułowaniem pytan i wypowiedziami tych z widowni...Dla mnie do tej pory to czarna magia jak oni potrafia wpierw komus ustawiac przed emisja co bedzie i jak a potem tak pociagnac ze człowiek sam z siebie debila potrafi zrobic...
    Brak mi słów...dla mnie zeby to zrozumiec trzeba tam być...

    A tak na marginesie odnosnie tipsów...sama czasem nosze stylizacje na tipsie...nie na formie...i jak mam ją nazwac Napewno nie jedna z was sama uzywa słowa TIPSY... a teraz wielkie halo z tego wychodzi...

  23. #123
    Totalna maniaczka Avatar RedSunset
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    woj. śląskie, okolice Myszkowa gg11632818
    Postów
    1 296

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    i tutaj się zgodzę z Eweliną...większość z nas nazywa potocznie tipsami przedłużone paznokcie...A dlaczego Dlatego że tak się przyjęło! Na prawie każdym salonie kosmetycznym pisze TiPSY... bo gdyby pisało - przedłużanie paznokci to większość klientek mogłaby nie zrozumieć... No niestety, takie moje zdanie. W naszym kraju słowo tips to nie tylko plastic, ale i żel i akryl i ogólnie paznokieć przedłużony...a czym to już nie istotne...ale nazywa się tips. A to że my wiemy że nazwa nadana przez ludzi i ogólnie przyjęta ma się nijak do całości gdy np. wykonamy paznokcie żelowe na formie, to juz nikogo nie interesuje. Tak sie przyjęło że nazywa się paznokcie tipsami i już smutne to ale prawdziwe. Szkoda że chociaż na potrzeby programu nie chciało się nikomu sprawdzić co i jak i co jest czym
    A co dego że Ewelina nazwała paznokcie tipsami - to bym się już tego tak nie czepiała, bo nie wiadomo jak my zachowałybyśmy się w takiej sytuacji...nie ukrywamy że stresującej

  24. #124
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    W połowie sie nie zgodze..

    Tak jak Kurka napisała...żeby zachęcić jakies kobiety na pazurki trzeba użyć w reklamie słowa tips bo to sie własnie przyjeło, ale to nie znaczy ze w środkowisku Nas stylistek i pasjonatek również mamy tego słowa używac. Ja osobiscie od poczatku swojej kariery jestem strasznie wyczulona na to słowo i nigdy nie przemilcze gdy ktos mi powie 'fajne tipsy' albo cos takiego.. Ktoś moze sobie tak mowic, ale to nie znaczy ze i ja mam tak mowic. Nie dajmy sie zwariowac.

    Gdy byśmy sprościły wszystkie nazwy w dziedzinie stylizacji paznokci, tym bardziej byśmy byłu uwazane za głupie, puste itd. Ale jednak gdy są jakieś słowa, których przecietny człowiek nie rozumie, to chyba sobie pomyśli 'o ! faktycznie ma o tym pojecie' , 'to bardzo ciekawe' i w tym jestesmy lepsze ! bo widac ze to Nasza pasja, ze robimy to z głowa i z sercem. A nie,ze przychodzi laska i chce kolorowe pazurki i ja jej dosłownie naklejam tipsa, leje żel, sypie brokat, mnóstwo brokatu i żel i lapma. Piłowac nie trzeba bo to zbyt skomplikowane...

    Stylizacja Paznokci to sztuka !

    Nie psujmy tego, a przynajmniej nie dziwmy sie potem dlaczego jest tak, a nie inaczej.


    ________________________________________


  25. #125
    Kosmetyczka Avatar natka_23
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    999

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    a ja sie zgodze z Kurka i Agulusia
    jestem po prostu w szokuuuuuuuuuuuu wielkim jak Instruktor moze powiedziec ze robi remont paznokciem, najpeirw tekst ze paznokcie sa seksonwne bla bla a pozniej jak nie mam szpachelki to paznokcia uzywam zeby zakleic dziure gipsem
    po prostu żal
    i faktycznie Agulusia ma racje po co klientkom mowimy zeby nie uzywaly przedluzonych paznokci do prac remontowych, zeby nie otwieraly puszek z napojem, paznokciem jak instruktor idzie do programu i takie bzdety gada
    jak mamy teraz wiarygodnie wypasc przed klientkami

    szczerze nim sie dowiedzialam ze to Pazurkomania to przy ogladaniu pomyslalam sobie ze to jedna z tych dziewczyn co kroi jedzeniem paznokaciami, taki sam styl wypowiedzi.
    te dziewczyny które uzywaja tipsow do krojenia jedzenia byly bardziej "wiarygodne" i pewne swoich wypowiedzi niz Pazurkomania

    co do naklejania tipsów dziecku jak sie okazalo to wogole bym sie na to nei zgodzila na takie cos a nie teraz tlumaczenie ze na codzien tego nie robie a w programie chcieli

    a jeszcze mam pytanie po co dziecku lakier hybrydowy na paznokciach u stop dzieciom wogole nie powinno sie malowac paznokci,
    mialam klientke na manicure i byla z coreczka, mala chciala pomalowac paznokietki wiec mama zgodzila sie na jednego! pomalowanego paznokcia zeby dziewczynka sie cieszyla.

    Faktycznie Kasia wybrnela i nie dala sie podejsc Ewie i wypadla profesjonalnie.
    Effect Centrum Stylizacji

    ul. Sobieskiego 9 (koło meteora i Turkey Kebab)
    Zielona Góra
    www.effect-stylizacja.pl

    Zapraszam

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd
    By Jade in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 290
    Ostatni post / autor: 18-11-2017, 13:40
  2. Tipsy dom czy gabinet??
    By martakolo in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 50
    Ostatni post / autor: 09-08-2013, 12:34

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •