Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 126 do 150 z 153

Temat: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

  1. #126
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    Oglądałam to przed chwilą i również jestem w wielkim szoku I do tego jestem zła i jest mi bardzo przykro
    Pazurkomania ja słyszałam tekst, że mała obgryza pazurki i dlatego ma "tipsy". Nie mów, że to wycieli..
    Ale tym podpisem "instruktor stylizacji tipsów" no szok nawet jak Kasia zrobiła tek kobiecie na szablonie, to Ewa powiedziała "tipsy", dlaczego nikt nie bronił? I nie powiedział, że są robione na szablonie i zerrrrro w nich tipsa... masakra. Jestem zła.
    Z tym hybrydowym lakierem też mnie zdziwiło..Ale jaka matka taka córka.

  2. #127
    Szkoleniowiec Avatar PAZURKOMANIA
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    MYSŁOWICE
    Postów
    804

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    ... kazdy ma prawo wyrazic swoje zdanie... ja czesciowo osiagłam co chciałam... chodzilo mi o jakąs reklame i powiem szczerze ze w wyszło mi to...w złym stylu trudno... ludzie kojarzą mnie z ta z programu wbrew temu co tu jest pisane nie uwazaja mnie za taka jak wiekszosc z was...
    Wrecz przeciwnie...


    co do wypowiedzi cyt.fragm.RWT po co dziecku tipsy?
    odpowiadam dosłownie : "Moja Roksanka ma ogólnie tendencje do obgryzania paznokci,wiec ze niezbyt estetycznie to wyglada,ee..."
    reszte obcieli co wyraznie widac i słychac w nagraniu a miało byc
    ..."aby jej było latwiej malowac wydłuzyłam je delikatnie tipsem na potrzeby programu.."
    Wiec ASIEK nim cos stwierdzisz dobrze sie wsłuchaj...
    cyt"Pazurkomania ja słyszałam tekst, że mała obgryza pazurki i dlatego ma "tipsy". Nie mów, że to wycieli.."-tak nie powiedziałam
    (Nagranie czas od 0:55 sek)

    Co do remontów znam siebie i swoje pazurki i wiem na ile potrafią wytrzymac..to ze ułatwiam sobie nimi nie które rzeczy jest dla mnie normalne,nie widze nic w tym złego ani wstydliwego.. i założe sie ze nie jedna z tych "swietych"ktore nie dotykaja, nie robia czegos- tez nimi sobie w jakis sposób zycie ułatwia ale sie do tego po prostu nie przyznaje...
    Po prostu najłatwiej jest na kogoś najechac...
    Jestem ciekawa waszych wypowiedzi w takim programie..

  3. #128
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    Większość nie poszłaby do tego programu wiec nic by nie mowiła.. wnioskuje w poczatkowych wypowiedzi..

    Sama napisałas wczesniej że w sumie załujesz...

    A teraz nie dziwie się ze w ten sposob reagujesz, bo głównie chodzi o Twoje dziecko..

    Jednak myślę, że nie kłóćmy się juz i spokoj

    Prawde mówiąc, każda z nas pomaga sobie jakos paznokciami, tylko nie kazda sie do tego przyznaje.

    ________________________________________


  4. #129
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    A ja skwituje to tak - idąc do takiego programu trzeba sie liczyć ,że można mieć więcej przeciwników niż zwolenników i krytyka (nawet ostra) jest nieunikniona....



  5. #130
    Szkoleniowiec Avatar PAZURKOMANIA
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    MYSŁOWICE
    Postów
    804

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    Wiem ze sama pisałam ze żaluje...i drugi raz bym juz nie poszła...
    Tylko wkurza mnie to ze ktos podsumowuje mnie i moja Roksie po kawałku fragmentu programu (i to nie dopowiedzianego) w telewizji..
    No coż takie są realia...
    A z drugiej strony patrząc..."Nieważne o czym,waże byle gadali..."
    Buziaki

  6. #131

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    Cytat Napisał PAZURKOMANIA Zobacz post
    Wiem ze sama pisałam ze żaluje...i drugi raz bym juz nie poszła...
    Tylko wkurza mnie to ze ktos podsumowuje mnie i moja Roksie po kawałku fragmentu programu (i to nie dopowiedzianego) w telewizji..
    No coż takie są realia...
    A z drugiej strony patrząc..."Nieważne o czym,waże byle gadali..."
    Buziaki
    No ale tak to MUSIAŁO jednak wyglądać skoro moja własna babcia wczoraj mi wysuneła z tekstem żebym jej utwardziła płytkę bo ona nigdy nie przestanie obgryzać paznokci. Po kilkumnutowej rozmowie wyszło że oglądała RwT i nie dała sie mi przekonać że jesteś normalną inteligentną babką a mała miała przyklejonego samego tipsa i to na potrzeby programu:/ Babcie jak to babcie wiedzą swoje i to co powie Ewa musi być prawdą :/ Niestety, ja też nad tym ubolewam. Ale patrząc na to z drugiej strony zobaczcie jak popularne się robi pokrywanie obgryzków żelem czy akrylem Jednak Pazuromania zrobiła dla nas coś dobrego, dodatkowe zlecenia

  7. #132
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    ewa powiedziala:" po co sexapil jej 7mioletniej corce roksanie, ktora od przedszkola prezentuje sie w tipsach?" no i ja jakbym weszła to bym jej zwrocila uwage,jesli naprawde to bylo na potrzeby programu to dlaczego oni tak strasznie wszystko uwypuklaja? nie bede sie powtarzala bo juz dziewczyny napisaly wyzej, ale ewidentnie jest manipulacja ludźmi a zwlaszcza widzem;/
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  8. #133
    Szkoleniowiec Avatar PAZURKOMANIA
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    MYSŁOWICE
    Postów
    804

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    Heh.. no cóż..życie... Babcie to babcie...
    A o ogryzki to mnie nawet pani ze szkoly wczoraj pytała czy dalabym rade cos z jej zrobic...bo RWT ogladala i wczesniej nie byla swiadoma ze cos z nimi mozna zaradzić..
    Przez to program RWT ma swoje słabe ale i mocne strony...
    ponizej krytyki moze i tak...
    ale coż reklama to reklama nawet jesli głupia to i tak dobra

    Moim celem wstepnym było isc pokazac sie w jakis spoób zareklamowac swoj salon i przede wszystkim powiedziec o manicure hybrydowym,przedłuzaniu paznokci-tipsach,rekonstrukcji,itp...Zachęcic babeczki do tego aby zaczeły nosic te pazurki bo dobrze wykonane nikomu nie szkodzą,wrecz przeciwnie... to ze po zmontowaniu wyszło jak wyszło i zrobili to po swojemu...trudno
    Pomału zaczyna mnie to bawić...i zaczynam dostrzegac mocne strony tej antyreklamy...bynajmniej u siebie w salonie...
    Buziaki

    ---------- Dodano o godzinie 09:26 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:20 ----------

    Cytat Napisał rudzielec Zobacz post
    ewa powiedziala:" po co sexapil jej 7mioletniej corce roksanie, ktora od przedszkola prezentuje sie w tipsach?" no i ja jakbym weszła to bym jej zwrocila uwage,jesli naprawde to bylo na potrzeby programu to dlaczego oni tak strasznie wszystko uwypuklaja? nie bede sie powtarzala bo juz dziewczyny napisaly wyzej, ale ewidentnie jest manipulacja ludźmi a zwlaszcza widzem;/
    Słonce nie slyszalam tego komentarza Ewy "po co sexapil jej 7 letniej córce" on został dopowiedziany w zapowiedzi,usłyszalam go dopiero ogladajac program w TV..tak samo jak napis ze "jej corka od 4 roku nosi tipsy" tego ja tez nie powiedzialam....
    w kazdym badz razie manipulacje robia niesamowita...niestety ja na nia jestem poddatna..mowi sie trudno... Od strony nagrania i mojej calkiem inaczej to wygladało ...od strony widza totalna żenada...jestem tego swiadoma powiem krotko ja na nagraniu byłam ponad 50min wy zobaczylyscie w TV zaledwie 5 min...

  9. #134
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    Oglądałam ten odcinek na VOD i tak jest jak mówisz o Roksance, że obgryza. Ale dobra, mniejsza z tym, szkoda tylko, że połowa Polek uważa Cię za "inną" matkę.

  10. #135
    Kosmetyczka Avatar natka_23
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    999

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    [quote=PAZURKOMANIA;263466]
    Moim celem wstepnym było isc pokazac sie w jakis spoób zareklamowac swoj salon i przede wszystkim powiedziec o manicure hybrydowym,przedłuzaniu paznokci-tipsach,rekonstrukcji,itp...
    ---------- Dodano o godzinie 09:26 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:20 ----------

    [quote]

    ale ze tak zapytam jaka zrobilas reklame lakierom hybrydowym? ani slowa o nich nie ma;/ oprocz tego ze Twoja corka ma na stopach.

    a jak zareklamowalas salon? tez tylko jedno zdanie ze jestes wlascicielem i koniec.

    wydaje mi sie ze tak naprawde guzik z tego wystapienia masz ale nie przyznajesz sie do tego.
    Effect Centrum Stylizacji

    ul. Sobieskiego 9 (koło meteora i Turkey Kebab)
    Zielona Góra
    www.effect-stylizacja.pl

    Zapraszam

  11. #136
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    obejrzalam fragment tego programu i trafilam na pazurkomanie...
    i wiedzialam ze ją zjedziecie... a ja czulam ze tam jest cos nie tak zreszta bylo widac po jej minie ze chciala cos powiedziec a nie bardzo mogla bo jej przerywali
    oczywiscie wyciagneli to co najciekawsze -ze mala dziewczynka ma paznokcie a matka jej nie dosc ze pozwala to sama robi...
    ale szczerze? co innych to obchodzi? to jest jej corcia i ona ja ksztaltuje...
    wnerwa mam bo wkurza mnie jak ktos podwaza autorytet matki... zreszta polowa zrozumie jak matka zostanie, jakie to jest frustrujące... a te co sa mamusiami pomyslcie jak wkurza was gdy ludzie sie czepiaja ze twoje dziecko nie ma rekawiczek bo jest zimno. Twoja sprawa? twoja...
    przeciez krzywdy jej nie robi a tym bardziej co mnie oburza nie dodaje jej seksapilu jak to bylo powiedziane w programie...
    nie mowie tu tylko do was dziewczyny ale tez ogolnie bo mnie wkurzaja takie zachowania

    i mam wrazenie ze po prostu sporo rzecyz bylo niedopowiedzianych...
    jedyne o czym bym nie powiedziala to o uzytkowaniu paznokci np. do remontu a za wszelka cene bym je bronila... i poszlabym do takiego programu jakbym blizej mieszkala... ciekawe jaka sierote by ze mnie zrobili? że pazury pomagaja mi w wynoszeniu pampersow hahahaha

  12. #137
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    Przywołuję do porządku ! Bo pogrożę palcem !


    oraz prywatnie od siebie: to była decyzja Pazurkomanii i to ona poniesie takie czy inne konsekwencje swojego postępowania, a nam szczerze mówiąc nic do tego.


  13. #138
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    Amen!
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  14. #139

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    oj tam dziewczyny ja maluje czasem pazurki psu na kolorowo i co z tego Jak bym miała córkę to pewnie od urodzenia by miała ładne pazurki kolorowe A niby gdzie jest napisane że NIE WOLNO są lakiery z odżywkami itd. a ja sama jako 8 latka na plastyce sobie przedłużałam paznokcie papierem kolorowym na wikol albo inny klej więc z kąd to wielkie halo

    Pozatym pamiętam fakt że byłam troche starsza bo ok 4-5 kl. pod. na choinkę mama też mi zrobiła akryl na dwóch małych palcach Więc musze jej powiedzieć że jest INNĄ matką

    koniec tematu bo się rozkręcamy

  15. #140
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    to ja też coś dodam ja mam córkę 12 letnia zapierałam sie ze jej paznokci nie zrobie aż przyszedł czas że sie przełamałam zrobiłam jej jednego potem w wakacje zrobiłam jej dwie łapki więc dziewczyny przestańcie bo pewnie przyjdzie czas że wy też moze kiedys bedziecie miały ten pierwszy raz kiedy dziewcznce jakiejś lub wlasnej córce zrobicie .

  16. #141

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    Cytat Napisał elaxx76 Zobacz post
    to ja też coś dodam ja mam córkę 12 letnia zapierałam sie ze jej paznokci nie zrobie aż przyszedł czas że sie przełamałam zrobiłam jej jednego potem w wakacje zrobiłam jej dwie łapki więc dziewczyny przestańcie bo pewnie przyjdzie czas że wy też moze kiedys bedziecie miały ten pierwszy raz kiedy dziewcznce jakiejś lub wlasnej córce zrobicie .

    widzicie mamy XXI wiek i trzeba być tolerancyjnym W wakacje 70% dziewczynek chodzi z pomalowanymi pazurkami a to ze w programie zaczeli mówić o sexownosci to ich problem Co innego gdyby Roksanka wyszła i powiedziałą coś w stylu " A ja nosze tipsy bo musze być sexi " ale tak nie było !

  17. #142
    Totalna maniaczka Avatar kochanaa
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    954

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    Ja wywnioskowałam z tego występu Pazurkomani, że jej córcia obgryza pazurki, a jako dobra mama robi wszystko, by przestało. Zapewne sama bym tak zrobiła W RwT tak sprytnie wycieli tekst, że wszystko co chciała powiedzieć Pazurkomania dobrego to wyszło na opak i ludzie źle to zrozumieli. Sama noszę dłuższe paznokcie i jak w jakiś sposób mogę sobie nimi pomóc, to pomagam, bo jak to się mówi "Wszystko jest dla ludzi"

  18. #143
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    moja córka też obgryza

  19. #144
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    Cytat Napisał kochanaa Zobacz post
    bo jak to się mówi "Wszystko jest dla ludzi"
    oj, nie zgodzę się
    Jeśli chodzi o malowanie paznokci psu
    czy o robienie sobie na siłę reklamy, bo "nieważne co mówią, byle mówili" to uważam, że jest to poniżanie się, bo każdy człowiek ma swoją godność i powinien mieć honor, pewne granice, choćby dobrego smaku.
    I przepraszam bardzo, ale muszę to powiedzieć, to jest chyba ostatni post jaki piszę w tym temacie, bo widzę, że poziom konwersacji spada w zastraszającym tempie.
    Tyle ode mnie
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  20. #145
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    No to ja sie tez wtrace Najbardziej bylam w szoku kiedy sluchalam wypowiedzi innych dziewczyn i widzialam ich pazuryCo do Pazurkomani A zwalaszcza do tego ze maluje corce pazurki u stop czy pozwala jej malowac paznokietki,wogle mi to nie przeszkadza,ja swoim corka malowalam nie raz jak byly malutkie 3,4 latka.Mlodsza jak miala 12 lat miala zel na pazurkach i na stopach,starsza jak miala 14 miala robione akryle na formie...i co tez jestem beeee .A swoimi pazurami tez czasami rozcinam rzeczy jezeli nie mam pod reka czegos ostrego.Juz nie zamydlajmy sobie oczu i nie czarujmy ze wszystkie tak na 100% nic nie robicie swoimi pazurkami czy tez nie pomalowaly byscie corcia pazukow.Nie widze w tym nic zlego.No i chyba to na tyle .....

  21. #146
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    Jade zgadzam sie w 100% i jest mi przykro że tak osądzacie tym bardziej że patrzycie na to z boku a Pazurkomania jest jedna z nas że tak powiem poszła do tego programu stało sie i sie nie odstanie a wy ja jeszcze bardziej dołujecie zapewne każda z was ma jakieś tajemnice zwiazane z tym że na pewno wykorzystuje swoje pazurki do pewnych czynnosci do ktorych raczej nie powinny byc wykorzystywane ale o tym nie piszecie to tyle

  22. #147

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    Cytat Napisał xsunnyolciax Zobacz post
    oj, nie zgodzę się
    Jeśli chodzi o malowanie paznokci psu
    c
    ja nie widze w tym nic złego Wiecie jak fajnie doberman wygląda z czerwonymi pazurami i pies sam w sobie nie protestował


    Sprostowanie: robiłam to tylko kilka razy to nie tak że psa co 3 dni męczyłam lakierami po prostu czasem człowiekowi bije i ma szalone pomysły

  23. #148
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    eh laski wrzuccie na luz to jest tylko i wylacznie ewelinki decyzja ze zglosila sie do takiego a nie innego programu . wiedzcie o tym ze co innego gadala napewno a co innego zmontowali zasrana telewizja nie dobijajmy jej jeszcze swoimi komentarzami badzmy z nia a nie przeciw ciekawe jak kazda z nas by sie zachowala bedac w takim studiu i z ludzmi ktorzy wiedza jak zapedzic w kozi rog


    aha i podziekowania dla eweliny ... dzieki niej wiemy jak to wszystko wyglada ... i ze nie jest niestety tak kolorowo jakby sie chcialo ja tez pomyslalam w kategorii : fajnie bo mozna by sie rozreklamowac ( o takim programie ) , no ale niestety teraz widzimy jak to jest


    PS : dobry pomysl pomaluje kotu pazury
    Ostatnio edytowane przez barbara_kawka ; 28-04-2011 o 17:37

  24. #149
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    popieram Basie i ja uważam ze to sprawa Pazurka chciała to poszła..powiedziała to co powiedziała a to co my słyszałyśmy zapewne jest dalekie...ale nie ważne po co to płakać nad rozlanym mlekiem

    JA TO PROSIŁABYM MODERATORÓW O ZAMKNIĘCIE TEGO TEMATU...

  25. #150
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    hmm.. a jak mam białego pudla, to bardziej pasują mu różowe czy niebieskie? (a może hybrydy jak będzie kopał w ziemi, to się nie zdrapie..)
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd
    By Jade in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 290
    Ostatni post / autor: 18-11-2017, 14:40
  2. Tipsy dom czy gabinet??
    By martakolo in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 50
    Ostatni post / autor: 09-08-2013, 13:34

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •