Strona 1 z 7 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 153

Temat: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

  1. #1
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Postów
    1

    Domyślnie Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    Witam,
    Poszukuję kilku osób do programu telewizyjnego.

    Jesteś posiadaczką tipsów, które są absolutnie wyjątkowe i służą Ci nie tylko jako zwykłe paznokcie? (Np. są bardzo długie i służą Ci do rzeczy, których nie umiałabyś bez tipsów zrobić?)

    Jeśli chcesz uczestniczyć w programie i masz coś do powiedzenia , napisz: program.n@interia.pl

    Podaj proszę numer teklefonu, oddzwonię i wyjaśnię wszystkie szczegóły dotyczące udziału w programie. Rozmowa nie jest zobowiązująca.
    Może czekamy właśnie na Ciebie ?
    Pozdrawiam, Marta

  2. #2
    Nałogowiec Avatar betisska
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Sarbinowo/Koszalin
    Postów
    465

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    A co ta za program? I w jakiej tv?

  3. #3
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    przeczytajac ''...służą Ci nie tylko jako zwykłe paznokcie? (Np. są bardzo długie i służą Ci do rzeczy, których nie umiałabyś bez tipsów zrobić..." stwierdzam ze to bedzie na tej samej zasadzie co jakis czas temu Rozmowy w toku...

    Jak pewna pani opowiadała ze karkówke z grilla przewraca trzymajac paznokciami, a normalna osoba z krotkimi paznokciami tego nie zrobi bo sie oparzy. Żadna szanujaca sie osoba, w kwestii paznokci... w kwestii poszanowania swojego zawodu, swojej pasji nie pójdzie do tegiego programu, nawet jesli faktycznie długie paznokcie są w czym przydatne...

    Takie jest moje zdanie..

    Chyba ze ten program jest na zupełnie innej zasadzie to zwrcam honor !

    ________________________________________


  4. #4
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    omg ostatnio na tvn byly reklamy o jakiejs lasce, ktora mielone robila obrzydliwymi do bolu pazurami a potem "mięso spod paznokci wkladala z powrotem do miski"... help... mam nadzieje, że to będzie co innego, pokazane PRZEDŁUŻANIE PAZNOKCI, rodzaje, funkcjonalność itd a nie "tipsy".....

    po namyśle stwierdzam ze Natalia ogladala to co ja na reklamie....

  5. #5
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    tak ta babka co zeberka na grillu przewraca opowiadała równiez o mielonych ze później sobie wydlubuje itd.



    heh wielkie litery i dwa wyrazy PRZEDŁUŻANIE PAZNOKCI... jak dobrze ze jestem w gronie osob którzy tak samo reaguja na słowo TIPSY lub slowa ROBIE TIPSY..

    ________________________________________


  6. #6
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    OMG... takie rozmowy w tłoku chętnie bym obejrzała jakby odcinek miał tytuł: "Stylizacja paznokci, moja pasja".

    Też widziałam ten odcinek o "tipsiarach" i tak właśnie się kreują stereotypy przykre...
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  7. #7
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    i to bardzo, bo przecież wiele naszych klientek zajmuje wysokie pozycje w firmach itd i wcale nie noszą krzywych łopat...echhhh... żeśmy sie rozgadały hihihi

  8. #8
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    Cytat Napisał Emilucha Zobacz post
    Witam,
    i służą Ci nie tylko jako zwykłe paznokcie? (Np. są bardzo długie i służą Ci do rzeczy, których nie umiałabyś bez tipsów zrobić?)
    Paznokcie nie są narzędziem! Jeśli się nimi posługuje w wyżej opisany sposób, możne je tylko uszkodzić, zniszczyć, albo narazić swój naturalny paznokieć. Stylistki przedłużając sobie paznokcie np. na kształt sztyletów nie robią tego w zamyśle, że lepiej będzie się im kopało w ogródku, tylko ma to trochę głębszy sens. Nie wszystko jest powierzchowne.. I szczerze nie rozumiem, jaki jest cel takiego programu? Znalezienie naiwnych "tipsiarek" i wystawienie ich na błazenadę publiczną? W ten sposób zwiększenie oglądalności? Jaki jest cel tego programu
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  9. #9
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    Nikt Ci się nie zgłosi do tego programu po pierwsze- bo nie napisałaś o co konkretnie chodzi a po drugie nikt nie będzie chciał zrobić z Przedłużonych Paznokci (nie tipsów bo tipsy to nakleja się z kiosku) narzędzia do funkcjonowania. Dlaczego? Światowy stereotyp- tipsiara mimo, że co druga kobieta na świecie ma przedłużone paznokcie. Ostatnio leciały chyba Rozmowy w Toku z tematem tipsów i wyszło to karygodnie, z czegoś pięknego zrobili coś obrzydliwego. I tak będą postrzegane inne programy n.t długich i bardzo długich paznokci przedłużonych.

  10. #10
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Evelyn.
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nowa Sól/ Lubuskie
    Postów
    3 018

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    poza tym programy tego typu robią nam stylistkom antyreklamę, a nawet szerzą pogardę dla osób noszących przedłużone paznokcie bo wrzuca się tam wszystkich do jednego wora...coś mi tu śmierdzi
    proszę mi mówić Evelyn... lub Ewelina jak komu wygodnie
    kiedyś królowa... ale postanowiłam abdykować
    http://www.youtube.com/watch?v=wPzsN0NQSAw
    kocham tą babkę
    http://stylowe-pazurki.blogspot.com/

  11. #11
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    Może i nie "śmierdzi" jednak czekamy na dalsze informacje, bo bez tego ani rusz

  12. #12
    Nałogowiec Avatar meg19791
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Koszalin tel. 662 033 197
    Postów
    693

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    Proszę o więcej informacji na temat tego programu. Jeżeli wyjątkowe paznokcie jako dzieła sztuki w pozytywnym znaczeniu tego słowa to ja chętnie. Jeżeli 1001 rzeczy jakie można zrobić szpicami to ja NIE, pseudo reklamy nie chcę

  13. #13
    Debiutantka Avatar Coco88
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    Cytat Napisał kobietazpazurem Zobacz post
    Światowy stereotyp- tipsiara mimo, że co druga kobieta na świecie ma przedłużone paznokcie.
    Ja tylko w kwestii formalnej.
    Rozumiem, że kochacie swoją pracę, że uwłaczające jest, robienie z każdej osoby zajmującej się przedłużaniem paznokci "głupiej tipsiary" trzaskającej masowo ordynarne łopaty, bo nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością. Ale tekst, że co druga kobieta na świecie ma przedłużone paznokcie, też ma mało wspólnego z rzeczywistością

  14. #14
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    moze i nie co druga ale bardzo wiele kobiet, tylko dlaczego nikt nie przedstawia paznokci jako np dziela sztuki tylko odrazu jak cos odrazajacego . Sa kobiety ktore maja problemy z paznokciami i przedluzaja by wygladaly okazalej, które robia sobie skromne paznokcie bo maja taka prace ze musi je pokazac itp Ale przeciez nie wszystkie robia nie wiadomo jaie szpony sa też takie ktore robia praktyczne paznokcie, zreszta kazdy nosi to co lubi mi osobiście nie podobaja sie dlugie paznokcie ale nie mowie o posiadaczkach ich ze sa tipsiarami. ale mysle ze kobieta ktora wystapila w rozmowach w toku przeadzila i sama przedstawial swoje paznokcie negatywnie...

  15. #15
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    Pozwoliłam sobie napisac z pytaniami meila i dostałam odpowiedź:

    " Witam,
    "przedluzanie paznokci w dobrym swietle czy raczej gorszym?" - ani jedno, ani drugie. A jezeli juz to chyba bardziej w lepszym.
    Chodzi nam o dziewczyny, ktore wykorzystuja swoje tipsy w zadziwiajacy sposob - jedna z naszych uczestniczek ma je tak dlugie, ze sluza jej do przewracania miesa na grilu albo na patelni, inna znowu ma paznokcie, ktorych przecietna kobieta nie umialaby uzywac - mianowicie sa to śruby, rurki... bardzo długie. Są niesamowite. Program ma pokazać "inne" oblicze tipsób w sposób ciekawy, zadziwiający i czasami zabawny."

    Zatem tak... jak mam długie pazurki to wyciskam sobie woreczek od herbaty nimi (znaczy gdy woreczek jest na łyżeczce, a ja chce wycisnąć to co jeszcze jest do wydobycia to pazurem wbijam), ale to nie zmienia faktu ze nie poszałbym do takiego programu i nie chwaliłabym się tym. Nie wszyscy ludzie odbiora to w sposób zartobliwy i z myslą 'o jak fajnie'...

    Ale chetnie obejrze ten program, bo naprawde jestem ciekawa co tam bedzie.

    ________________________________________


  16. #16
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    hyyyyh... przeszło mi przez myśl, żeby sie zgłosić, zrobić sobie małe dzieła sztuki i oświecić społeczeństwo....

    ale jak ktoś przerzuca pazurkami mięso na grillu to doprawdy czym tu sie chwalić....


    aaaaaaa no i mój obowiązek... nie robimy off topa...

  17. #17
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    Cytat Napisał Coco88 Zobacz post
    Ja tylko w kwestii formalnej.
    Rozumiem, że kochacie swoją pracę, że uwłaczające jest, robienie z każdej osoby zajmującej się przedłużaniem paznokci "głupiej tipsiary" trzaskającej masowo ordynarne łopaty, bo nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością. Ale tekst, że co druga kobieta na świecie ma przedłużone paznokcie, też ma mało wspólnego z rzeczywistością
    Może i przesadziłam ale trochę świata zwiedziłam i w chinach prawie każda ma przedłużone paznokcie, w Belgi też. Moja klientka teraz była na Kubie i się dziwiła bo bieda z okien ale pazury miała prawie każda, nawet ją za ręce łapały i oglądały co ona ma. A że "tipsiara" jest określeniem uwłaczającym to nie musisz mi tego mówić bo nie ja to wymyśliłam. To jest nasze hobby, i można zrobić na prawdę gustowne i eleganckie paznokcie, których czasem nie sposób odróżnić od naturalnych i bez sensu taką kobietę chrzcić per tipsiara. Gdyby kobiety miały piękne paznokcie logicznym jest , że nie przedłużały by ich bo i po co. Ale zapraszając na program po to, aby dopełnić określenia "tipsiara" jest uwłaczające dla nas- tych które to kochamy. Jeżeli jest to program, który ma pokazać jak można w ten sposób zmienić dłoń, jaka metamorfoza zachodzi kiedy przedłuży się płytkę obgryzioną lub ile mężczyzn ma z tego pożytek i robi sobie paznokcie mimo , że o tym sie nie mówi bo to mało męskie to ok program jest jak najbardziej wskazany. Jednak gdy mamy się chwalić , że np. służą nam także do zdrapywania naklejek , lub jak wyżej koleżanka napisała do wyciskania torebek po herbacie to postawi nas w złym świetle. Dlaczego? Bo to jest "feeeee" mimo, że prawie każdy robi coś względnie obrzydliwego nawet nie mając przedłużonych paznokci.

  18. #18
    Nałogowiec Avatar betisska
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Sarbinowo/Koszalin
    Postów
    465

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    Kobietko pięknie to wszystko ujęłaś POPIERAM!

  19. #19
    Debiutantka Avatar Coco88
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    Też mi się właśnie wydaje, że to przesada, Chiny i Belgia to nie cały świat. No i jeszcze wady naszej percepcji tutaj dochodzą.

    Z resztą postu się zgadzam. Ponieważ należę do właścicielek ładnych paznokci i żele/akryle nie są mi potrzebne, to wypowiedzi stylistek w programie traktującym o stylizacji można by wzbogacić o zaprezentowanie zabiegów pielęgnacyjnych na przykład. Bo ja mam np.takie wrażenie, że jak pójdę do salonu i nie będę chciała żadnych żeli/akryli, tylko mani plus malowanie to mnie stamtąd pogonią

    W pierwszym poście napisano o używaniu tipsów jako "narzędzi"- więc chyba nie byłby to program, o jaki Wam chodzi Anna Gembala-Papież na swoim blogu ma filmy z programu stacji TVN (nadawanego około godz. 10 rano), gdzie właśnie wypowiada się na temat korzyści z przedłużania i sposobach na paznokcie obgryzione. Wydaje mi się, że programy poranne mają mniejszą oglądalność niż te nadawane około godziny 16 (a o tej porze nadawano chyba program z tym nabieraniem cukru tipsem)-tak na marginesie.

  20. #20
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    Cytat Napisał Coco88 Zobacz post
    (...) Bo ja mam np.takie wrażenie, że jak pójdę do salonu i nie będę chciała żadnych żeli/akryli, tylko mani plus malowanie to mnie stamtąd pogonią

    (...)
    i to jest właśnie poddanie się stereotypom, czyli coś co tak zle na nas dziala ;d

  21. #21
    Szkoleniowiec Avatar PAZURKOMANIA
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    MYSŁOWICE
    Postów
    804

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    No cóz takie życie i realia za swoją naiwność płaci się dużą cenę...Tym razem padło na mnie :/
    Ostatnio edytowane przez PAZURKOMANIA ; 30-03-2011 o 23:38

  22. #22
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    a co to ty byłaś w programie czy ja cos już sobie dorabiam wyższą ideologie



  23. #23
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    dobrze, że o tym piszesz przestrzeżesz inne dziewczyny, żeby nie dały się nabrać na miłe słówka .... tak myślałam, że w takich programach to tylko sensacji albo powodu do śmiania sie szukają....ech nie doceniaja prawdziwiej sztuki i pasji jaką jest stylizacja....



  24. #24
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    ja mysle, ze ten mail, ktory dostala w odpowiedzi natalia268 troche wyjaśnia. oni chcą moze nie tyle osmieszyc dziewczyny z mega pazurami, ale mi msie wydaje, ze temmat paznokci jest ogolnie na topie, a ludzie szukaja sensacji, wiec jak wyjdzie dziewczyna z mega szpicami czy jak tam oni napisali jakikis rurkami czy sróbkami to mimo woli ludzie muślą sobie, o matko co ona ma z rekami, ble..;/ oni poprostu szukaja sposobu na fajny chwytliwy temat zeby sie troszeczke działo i wzbudzalo zaciekawienie. a to, ze moga sie tam zglosic faktycznie jakies naiwne dziewczyny, ktore przedstawia to w naprawde glupi sposób to juz ich problem
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  25. #25
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    Cytat Napisał PAZURKOMANIA Zobacz post
    Tak byłam..:/ W każdym razie jeżeli są na forum dziewczyny które były w nagraniu tego odcinka proszę o pilny kontakt...

    pazurku co sie stało

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd
    By Jade in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 290
    Ostatni post / autor: 18-11-2017, 13:40
  2. Tipsy dom czy gabinet??
    By martakolo in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 50
    Ostatni post / autor: 09-08-2013, 12:34

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •