Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 153

Temat: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

  1. #51
    No to..wpadłam Avatar skarbenia7
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa / Wiersze
    Postów
    232

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    "Tipsy! Zrobic tipsy. Tipsiary". No żesz Nienawidzę! Mam uczulenie!

  2. #52
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    22 kwietnia

    Obejrzyjcie 'Rozmowy w Toku'
    widząc reklamówke - załamałam sie i zrobiło mi sie przykro...

    ________________________________________


  3. #53
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    Natalcia az tak zle

  4. #54
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    gorzej niz w ostatnich rozmowach w toku..
    moze dlatego gorzej bo wtedy glownym tematem był kolor różowy a teraz 'tipsy'

    kilka przykładów jak pani opowiadały do czego słuza paznokcie albo co nimi robiły :
    - gdy zdychaja jakies muchy, pszczoły itd, pani bała by sie normalnie wziac w palce a paznokciem zgarnie owada i sie nie boi..
    - gdy pani brzydzi sie włosów w umywalce, wannie czy gdzies to normalnie by ich nie wyciagneła a paznokciami 'jak pansetą' je bierze
    - uciera jajko, czyli paznokcie zamiast trzepaczki
    - przyprawy paznokciami - no bo czym.. łyzeczką? o nie nie




    tak sie zastanawiam czy te kobiety co tam ida to same sobie przedłużają paznokcie i czy ida do takich programów dla pieniedzy czy są takie jakie są i opowiadaja szczerze o wszystkim bez krepacji i pohamowania.. AAA..No i jeszcze czy osoba ktora załozyła ten watek szukała do tych rozmow w toku osob czy jeszcze do czegosc innego..

    ________________________________________


  5. #55
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Evelyn.
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nowa Sól/ Lubuskie
    Postów
    3 018

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    natalko, słyszałam, że 800 zł za występ płacą
    proszę mi mówić Evelyn... lub Ewelina jak komu wygodnie
    kiedyś królowa... ale postanowiłam abdykować
    http://www.youtube.com/watch?v=wPzsN0NQSAw
    kocham tą babkę
    http://stylowe-pazurki.blogspot.com/

  6. #56
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    ostatnio był odcinek cos tam o ciążach i o ukrywaniu i tam była kolezanka mojej przyjaciolki i dostała za to 500zł... mówiła troche prawdy a troche jej kazali dopowiedziec.

    no ale kurcze czy warto nawet ze ta 800 zł isc i siebie ponizac?

    w sumie rozwiazuje sie odpowiedź na pytanie.. bo skoro leca na kase to zapewne same nie robia sobie paznokci, a tym bardziej napewno nie z zamiłowania.

    Przykro że oczerniają coś co dla niektorych jest jedna z najwazniejszych rzeczy w zyciu

    ________________________________________


  7. #57
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Evelyn.
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nowa Sól/ Lubuskie
    Postów
    3 018

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    a może dałoby się podpisać jakąś petycje to tvn, apropos tego,że czujemy się dotknięte i odbierają nam klientów, i w końcu niech się od naszego zawodu odbimbają, albo niech zrobią rzetelny program, ja się zgłaszam na ochotnika do takiego programu(choć to by była żadna sensacja).... z samego naszego forum będzie kilkaset podpisów, a można by jeszcze na innych forach... co wy na to?
    proszę mi mówić Evelyn... lub Ewelina jak komu wygodnie
    kiedyś królowa... ale postanowiłam abdykować
    http://www.youtube.com/watch?v=wPzsN0NQSAw
    kocham tą babkę
    http://stylowe-pazurki.blogspot.com/

  8. #58
    Nałogowiec Avatar Sylwia1982
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    lubuskie
    Postów
    349

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    Evelyn jestem za...

  9. #59
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    Evelyn
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  10. #60
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    Evelyn, niezly pomysl
    Tylko najtrudniejsze byloby zebranie tych kilkuset podpisow
    Przez fax to nie bardzo bo kopia podpisu to nie to co oryginal wiec trzeba by bylo wysylac poczta do kazdej takie pismo a to ciut czasu zajmie...
    Chyba ze jakies inne nowoczesne techniki sa
    Agnieszka

  11. #61
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    hm.. ale chyba mozna sie po prostu podpisac imieniem nazwiskiem i adres.. lub ewentualnie jeszcze nr dowou ?

    ________________________________________


  12. #62
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    Cytat Napisał natalia268 Zobacz post
    ostatnio był odcinek cos tam o ciążach i o ukrywaniu i tam była kolezanka mojej przyjaciolki i dostała za to 500zł... mówiła troche prawdy a troche jej kazali dopowiedziec...
    O i prosze kolejny dowód na to do jakiego stopnia media manipulują ludźmi
    To media dyktują co jest dobre a co nie. Pod przykrywką, rzekomo prawdziwych historii ludzi, starają się wpłynąć na reszte społeczeństwa a co za tym idzie kształtują poglądy Czyli robią tzw. małe pranie mózgu

    Komu przeszkadzają prace stylistek Na miejscu prowadzącej program zaproponowałabym temat:
    ,,Paznokcie przedłużone to nie tylko tipsy. Do czego jeszcze mogą posłużyć'' To też brzmi na tyle kontrowersyjnie aby przyciągnąć uwagę widza, więc oglądalność byłaby niemalże taka sama.
    Gdyby poruszono temat, że zastosowanie paznokci przedłużonych może posłużyć do rekonstrukcji płytki a doświadczona stylistka jest w stanie pomóc w niektórych dolegliwościach paznokci, jestem pewna, że wielu ludzi przejrzałoby wreszcie na oczy, a zawód stylistki byłby bardziej szanowany. Kompetencja stylistki nie kończy się na doklejeniu kawałka plastiku do paznokcia Jednak tutaj pada podstawowe pytanie: Czy komuś na tym zależy, żeby taka informacja poszła w eter

    Natalia 268 jeżeli rzeczywiście jest tak jak mówisz to aż przykro patrzeć jak niegdyś dobry program podważa swoją dobrą reputacje. Z reguły to ludzie pchają się przed kamerę ale, żeby dopłacać komuś żeby zechciał przyjść
    Na koniec dodam, że ludzie robiący TEN program nie musieliby DOPŁACAĆ bohaterom odcinka, gdyby dyskutowany tutaj problem został przedstawiony z tej perspektywy, którą opisałam powyżej. Jestem więcej niż pewna, że znalazłoby się wiele doświadczonych stylistek, które zdecydowałoby się na prezentacje w takim programie, gdyby gwóźdź tematu został przedstawiony od rzeczywistej i obiektywnej strony.
    The world is mine

  13. #63
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    eh po prostu bez komentarza rece opadaja



    w ogole mały offtop do moderacji, czy ten temat nie powinien być w innym dziale niż zdjęcia paznokci

  14. #64
    Totalna maniaczka Avatar Nnisiaa
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    1 339

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    wlasnie widzialam zwiastun tego programu :/.... i jestem w szoku co te kobiety mialy na paznokciach zrobione...i wcale sie nie dziwie ze zostalo to przedstawione w ten a nie inny sposob szkoda tylko ze z krzywda dla wiekszosci normalnych stylistek.....

    emisja 22 kwietnia

  15. #65
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    Człowiek za kasę zrobi wszystko









  16. #66
    Totalna maniaczka Avatar RedSunset
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    woj. śląskie, okolice Myszkowa gg11632818
    Postów
    1 296

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    ja właśnie oglądam sobie kolejny odcinek Rozmów w toku...temat niby o blondynkach - idiotkach, znienawidzonych przez brunetki, ale o tipsach już wspominali kilka razy. Jakaś brunetka stwierdziła, że nie dość że blondynki to idiotki, to jeszcze w tych tipsach nic zrobić nie potrafią
    To jest robione celowo, żeby ośmieszyć osoby które noszą pazurki, jak i stylistki. Robią to samo co kiedyś robili z lekarzami. Wszyscy lekarze byli zrzuceni do jednego wora. Ciągle trąbili o pijanym lekarzu który operował a potem zszywał na okrętkę - nie wiem jak inaczej to nazwać...przecież wszyscy podawali pawulon...Nie było to też na zasadzie że się kilku takich trafiło...to było wszystko tak zrobione żeby ludzie bali się iść do lekarza, bo to oprawcy i pijacy...
    Robią sobie sensację. Odwracają kota ogonem dla większej oglądalności. Niestety tak wygląda telewizja.
    Szkoda właśnie że nie chcą przedstawić naszego zawodu czy też naszej pasji w lepszym świetle. Tak jak mówicie. Pokazać co można zrobić ze zniszczonymi pazurkami. Jak można je doprowadzić do normalności. Jak klientki oduczają się obgryzania. No ale cóż. Chodzi właśnie o to żeby pokazać że ktoś kro nosi paznokcie jest debilem. Kobieta która pracuje w sklepie na kasie i ma paznokcie to pewnie reszty z 10 zł nie potrafi wydać. No bo jak, jak liczyć nie potrafi Bo tipsy nosi to liczyć nie umie. I jestem pewna, że znajdą się takie panie, które wystraszą się tego, że ludzie będą je postrzegali przez pryzmat paznokci i przestaną je sobie zakładać.
    Smutne to ale prawdziwe.
    Właśnie zobaczyłam zapowiedź kolejnego odcinka o TiPsIaraCh...
    I sie załamałam
    Wszystkie maja jakieś krogulce ponaklejane, nawalone kilo brokatu i pokazują jak jedna takimi pazurami roztrzepuje jajka nabiera cukier i pieprz
    Inna ma na tych pazurach (bo paznokcie to to nie są) jakiś neonowy żel który świeci w UV i tańczy na środku studia i wymachuje tymi pazurami
    Nosz...ku*** się załamałam
    I stwierdzam jedno Wszystkim tym "paniom" paznokcie zrobiła jedna osoba, której chyba tez nieźle posmarowali, żeby takie coś odwaliła - w sensie kaszane
    To ma ludziom pokazać jak wyglądają paznokcie - tipsy. Ze wszystkie takie same, zakręcone w dół, że nic się nie da zrobić w takich paznokciach, że ktoś kto je nosi to debil, ktoś kto nie potrafi nic zrobić, nie potrafi się wypowiedzieć na żaden temat. Oczywiście przedstawiają to tak, że nie dość że pazury wyglądają strasznie to kosztują majątek...
    Ja chyba nie będę oglądała tego programu. Nie chcę się dołować.

  17. #67
    Nałogowiec Avatar czarnyaniol121
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kępno, kiedyś Zduńska Wola
    Postów
    511

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    Cytat Napisał rudzia1985 Zobacz post
    Evelyn, niezly pomysl
    Tylko najtrudniejsze byloby zebranie tych kilkuset podpisow
    Przez fax to nie bardzo bo kopia podpisu to nie to co oryginal wiec trzeba by bylo wysylac poczta do kazdej takie pismo a to ciut czasu zajmie...
    Chyba ze jakies inne nowoczesne techniki sa
    kochana jak zbieraliśmy podpisy na petycji żeby Matallica zagrała na otwarciu stadionu we Wrocławiu to wszystko odbywało sie przez internet wpisujesz imie nazwisko pesel miasto i nick w celach statystyczno-informacyjnych możesz sobie zobaczyć jak to wyglądalo
    Metallica na otwarcie stadionu we Wrocławiu

    no a wracając konkretnie do tematu to właśnie przez takie programy nie oglądam telewizji...
    wolność zaczyna się tam gdzie kończy się strach...

    http://pl.20dollars2surf.com/?ref=313218



  18. #68
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    Aniolku, dlatego napisalam ostatnie zdanie

    Ja tez nie ogladam takich programow, szkoda nerwow, chyba ze naprawde cos ciekawego jest ( nic o rozowym, blondynkach, paznokciach... ) to wtedy obejrze bo czasami dzieja sie w zyciu rozne sytuacje

    Ciekawe dlaczego nie pokaza takich stylistek, co maja miedzynarodowe wyroznienia w stylizacji ? Pokazuja tylko ta najgorsza strone tego zawodu Szkoda...
    Agnieszka

  19. #69
    Totalna maniaczka Avatar Nnisiaa
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    1 339

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    ten wiastun to jakas masakra.... i fajktycznie Red wzglada tak jakby byly u 1 "stylistki" bo maja jakosciowo identyko "pazury" jedynie rozne zdobienia...

    Zastanawiam sie nad jednym....bo w zwiastunie pokazuja w sumie 90% lasek bioracych udzial w programie..dlaczego nie pokazuja naszej pazurkomanii mam nadzieje ze ona nas uratuje i pokaza jej wypowiedzi w dobrym swietle a nie przerobia nie wiadomo na co....bo w sumie z tego co wyczynialy te laski to raczej za wiele przerabiac nie musieli:/...

    i niestety o to im chodzi podniesc ogladalnosc.... wiec jak nie zrobia sensacji...komus nie nawrzucaja..... to kto bedzie ogladal....ludzie lubia takie rzeczy..do piatku niedaleko...eh

  20. #70
    Szkoleniowiec Avatar AgnieszkaSzalpuk
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    zielona góra
    Postów
    370

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    a co ja mam zrobić zeby to obejrzeć jak ja w pracy siedze do 17-18? jakies powtórki czy cus?
    zmina nicka- byłam sobie Piatyelek jestem sobie ja


  21. #71
    Totalna maniaczka Avatar RedSunset
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    woj. śląskie, okolice Myszkowa gg11632818
    Postów
    1 296

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    może będzie na You Tube nie wiem...powtórki będą na bank, tylko nie mam pojęcia kiedy

  22. #72
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    to nasza pazurkomania wzieła udział własnie w tym programie i opowiadała o paznokciach?
    Juz nie moge sie doczekac by to obejrzec ...


    Cytat Napisał AgnieszkaSzalpuk Zobacz post
    a co ja mam zrobić zeby to obejrzeć jak ja w pracy siedze do 17-18? jakies powtórki czy cus?
    od razu chyba po programie jest na strone rozmów w toku.. albo dzien później.. w kazdym bądź razie jakos szybko.. tylko nie wiem czy cały odcinek czy kawałek..

    ________________________________________


  23. #73
    Totalna maniaczka Avatar kochanaa
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    954

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    Agnieszka na tej stronce są wszystkie odcinki rozmów w toku, więc będziesz mogła obejrzeć kiedy tylko zechcesz :

    Rozmowy w toku - odcinki online - VoD w Onet.pl

  24. #74
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Evelyn.
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nowa Sól/ Lubuskie
    Postów
    3 018

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    aniołku bardzo dziękuję, wiem, że to można przez internet... tylko tu prośba do moderatorów, bo ja się zupełnie nie umiem za to zabrać-
    natomiast jakby petycja powstała, to każda z nas może jeszcze na portalach społecznościowych znajomym rozesłać i na pewno nazbieramy

    redsunset
    zgadzam się z tym co napisałaś... wkurza mnie takie pogłębianie stereotypów...

    tylko jeszcze dodam-w mojej pierwszej pracy jako stylistka 8 lat temu... pracowałam przy gabinecie fryzjerskim i przychodził tam raz w miesiącu taki facet z żoną (pozwalał jej tylko 3 mm włosy podciąć-mierzył linijką-choć babka miała włosy za tyłek) patrzył fryzjerce na ręce i mówił,że jak ma takie pazury to pewnie w domu nic nie robi i jest straszną brudaską... kto czyści ten ma czyste , a kto muchy zbiera ten ma brudne poza tym żonie nie pozwalał się golić pod pachami i pewnie nie tylko... ani używać dezodorantów i żadnych kosmetyków oprócz mydła... i kto był brudaską
    Ostatnio edytowane przez Evelyn. ; 20-04-2011 o 21:05
    proszę mi mówić Evelyn... lub Ewelina jak komu wygodnie
    kiedyś królowa... ale postanowiłam abdykować
    http://www.youtube.com/watch?v=wPzsN0NQSAw
    kocham tą babkę
    http://stylowe-pazurki.blogspot.com/

  25. #75
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe

    jak mnie takie stereotypu wkurzają jak blondynka, to głupia, jak w miniówie, to dziwka, jak z długie paznokcie, to tipsiara, jak dobrze się uczy, to kujon, jak szef lubi, to lizus.... Jedyne, co mnie pociesza to, że jest rzesza takich osób, jak my, które widzą, że to manipulacja i zdają sobie sprawę z tego, czemu to ma służyć ehhh.
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd
    By Jade in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 290
    Ostatni post / autor: 18-11-2017, 13:40
  2. Tipsy dom czy gabinet??
    By martakolo in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 50
    Ostatni post / autor: 09-08-2013, 12:34

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •