Pokaż wyniki 1 do 25 z 26

Temat: różnego rozmiaru paznokcie u jednej klientki, jak sobie z nimi radzić?

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie różnego rozmiaru paznokcie u jednej klientki, jak sobie z nimi radzić?

    czy miałyście kiedyś taki przypadek , że przyszła do was klientka i miłą rózne paznokcie u obu rąk i nie wiedziałyście jak jej robić pazurki żeby ładnie wyglądały?

    moja przyjaciółka Ania własnie tak ma. u prawej ręki jej kciuk, wskazujący i środkowy paznokieć jest baaaaaaaaaardzo szeroki i króciutki (ale nie obgryzany) a serdeczny i mały są "normalne" tzn ładne wąziutkie i płytka jest dośc długa, a u lewej ręki takie szerokie i krótkie ma kciuka i wskzaującego. robiłam już dużo eksperymentów na jej paznokciach (robiłam jej na formie bo lepiej jest dopasować, nakładałam cover, robiłam różne "płaskości" tunelu....) i mimo to każdy wychodzi inaczej... jak z przodu były w miarę do przejscia to znów pod spodem wolny brzeg miał różne długość jeden np miał 1mm a inny 7mm


    Ostatnio edytowane przez woszczur ; 21-05-2009 o 13:46

  2. #2

    Domyślnie

    faktycznie niezbyt ciekawy przypadek

  3. #3

    Domyślnie

    oj to ja już ni emam pojęcia jak to zrobic, dobrze że ja nie mam takich klientek <bynajmniej mi sie jeszcze nie zdarzyla> bo tez bym sie glowila nad tym co tu zrobic...
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  4. #4
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    no więc tak ... moja własna mama ma takie paznokcie

    a jeszcze jest nalogowym obgryzaczem i obskubywaczem zelu ...

    jakbys mogla pokazac jak one wygladaly przed stylizacja ...

  5. #5
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    Cytat Napisał barbara_jakubik Zobacz post
    jakbys mogla pokazac jak one wygladaly przed stylizacja ...
    no własnie nie mogę... mimo iż jest to moja przyjaciółka to wstydzi się nawet mnie i absolutnie nie da się fotografować...

  6. #6
    Totalna maniaczka Avatar pisiowa21
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Paterek/Nakło nad Notecią
    Postów
    870

    Domyślnie

    heh ja miałam też ostatnio taki przypadek i moja kol.stylistka doradziła mi żeby na te szersze paznokcie nałożyć mniejszy rozmiar tipsa.
    Mnie sie udało.Myślałam że tips szybciej odleci ale było wszystko oki.
    Ale przypadki takie nie sa lekkie

  7. #7
    Rozkręcanko Avatar megi222
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    góry
    Postów
    47

    Domyślnie Odp: różnego rozmiaru paznokcie u jednej klientki, jak sobie z nimi radzić?

    Faktycznie nie ciekawy przypadek ale to sama matka natura i z tym trzeba nauczyć się żyć

  8. #8
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: różnego rozmiaru paznokcie u jednej klientki, jak sobie z nimi radzić?

    i znów te problematyczne paznokcie

    zmiana zdobienia i kształtu... zaproponowałam Ani migdałki ale nie chciała- zgodziła sie na razie na zaokrąglenie i nie wiem czy wyszło to tak jak miało wyjść... mnie się średnio podoba...Załącznik 5533

  9. #9

    Domyślnie Odp: różnego rozmiaru paznokcie u jednej klientki, jak sobie z nimi radzić?

    no Izuś , wiesz co Ci powiem ,że kurnia te kwiatuchy to Ci suuuper idą mnie się ten kształt średnio podoba ale zdobienie bomba
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  10. #10
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: różnego rozmiaru paznokcie u jednej klientki, jak sobie z nimi radzić?

    Mnie sie bardziej z frenczem podoba, aczkolwiek ja bym je faktycznie zaokraglila lekko i frencz jeszcze wezszy zrobila, zeby coverem zrobic proporcjonalne plytki mam nadzieje ze zrozumiale napisalam

  11. #11
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Domyślnie Odp: różnego rozmiaru paznokcie u jednej klientki, jak sobie z nimi radzić?

    Bardzo ładne, i rzeczywiście kiedy są bardziej zaokrąglone to nie widać że każdy inny. Mnie się podobają. A frenczyk też był piękny.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •