Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 26

Temat: różnego rozmiaru paznokcie u jednej klientki, jak sobie z nimi radzić?

  1. #1
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie różnego rozmiaru paznokcie u jednej klientki, jak sobie z nimi radzić?

    czy miałyście kiedyś taki przypadek , że przyszła do was klientka i miłą rózne paznokcie u obu rąk i nie wiedziałyście jak jej robić pazurki żeby ładnie wyglądały?

    moja przyjaciółka Ania własnie tak ma. u prawej ręki jej kciuk, wskazujący i środkowy paznokieć jest baaaaaaaaaardzo szeroki i króciutki (ale nie obgryzany) a serdeczny i mały są "normalne" tzn ładne wąziutkie i płytka jest dośc długa, a u lewej ręki takie szerokie i krótkie ma kciuka i wskzaującego. robiłam już dużo eksperymentów na jej paznokciach (robiłam jej na formie bo lepiej jest dopasować, nakładałam cover, robiłam różne "płaskości" tunelu....) i mimo to każdy wychodzi inaczej... jak z przodu były w miarę do przejscia to znów pod spodem wolny brzeg miał różne długość jeden np miał 1mm a inny 7mm


    Ostatnio edytowane przez woszczur ; 21-05-2009 o 14:46

  2. #2

    Domyślnie

    faktycznie niezbyt ciekawy przypadek

  3. #3

    Domyślnie

    oj to ja już ni emam pojęcia jak to zrobic, dobrze że ja nie mam takich klientek <bynajmniej mi sie jeszcze nie zdarzyla> bo tez bym sie glowila nad tym co tu zrobic...
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  4. #4
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    no więc tak ... moja własna mama ma takie paznokcie

    a jeszcze jest nalogowym obgryzaczem i obskubywaczem zelu ...

    jakbys mogla pokazac jak one wygladaly przed stylizacja ...

  5. #5
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    Cytat Napisał barbara_jakubik Zobacz post
    jakbys mogla pokazac jak one wygladaly przed stylizacja ...
    no własnie nie mogę... mimo iż jest to moja przyjaciółka to wstydzi się nawet mnie i absolutnie nie da się fotografować...

  6. #6
    Totalna maniaczka Avatar pisiowa21
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Paterek/Nakło nad Notecią
    Postów
    870

    Domyślnie

    heh ja miałam też ostatnio taki przypadek i moja kol.stylistka doradziła mi żeby na te szersze paznokcie nałożyć mniejszy rozmiar tipsa.
    Mnie sie udało.Myślałam że tips szybciej odleci ale było wszystko oki.
    Ale przypadki takie nie sa lekkie

  7. #7
    Nałogowiec Avatar Tonija
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Postów
    354

    Domyślnie

    jak to na większy paznokieć mniejszy tips ?

  8. #8
    Totalna maniaczka Avatar pisiowa21
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Paterek/Nakło nad Notecią
    Postów
    870

    Domyślnie

    no o rozmiar mniejszy...
    wiem wiem nie profesjonalne,ale spróbować musiałam bo laska mi tak truła i truła no źle to nie wyglądało
    nie mam fotki niestety

  9. #9
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    Cytat Napisał pisiowa21 Zobacz post
    no o rozmiar mniejszy...
    wiem wiem nie profesjonalne,ale spróbować musiałam bo laska mi tak truła i truła no źle to nie wyglądało
    nie mam fotki niestety
    pisiowa kochana... nie mozna mniejszego zakladac bo z reguly konczy sie to peknieciem i widac niedociagniecia po boczkach ... ja osobiscie proponowalabym... po pierwsze krotkie pazurki + kamuflaz .... a poza tym ksztalt owalny , migdalowy... mysle ze to jest dobra alternatywa dla takiego typu pazurkow .. nie mam fotek pazurow od mojej mamy ale jak bede robic to zrobie zdj.

  10. #10
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    przy takich paznokciach bezapelacyjnie dobra jest sciskarka..wtedy mozesz go zwezic,ale ona chyba rowniez ma poobgryzane czy nie..takie paznokcie mozna wyprowadzic ale na to potzrebne jest troche czasu i cierpliwosci...

  11. #11
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    Cytat Napisał annamon79 Zobacz post
    przy takich paznokciach bezapelacyjnie dobra jest sciskarka..wtedy mozesz go zwezic,ale ona chyba rowniez ma poobgryzane czy nie..takie paznokcie mozna wyprowadzic ale na to potzrebne jest troche czasu i cierpliwosci...
    no tak zaciskarka... ale czy przy zelu tez zda egzamin o ile dobrze zrozumialam o co chodzi ...

  12. #12
    Nałogowiec Avatar czarnulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Cardiff UK
    Postów
    479

    Domyślnie

    basiu zaciskarką zel można rownież zaciskać po około 30 sek.utwardzania w lampie

  13. #13
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    dzieki nie wiedzialam no ale wtedy sie tylko zel formuje no bo tipsa raczej ni cholery sie nie da nie /

  14. #14
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    no tipsa to nie za bardzo..moze peknac..ale na tipsie trzeba bardziej boczki spilowac by dalo wrazenie zgrabniejszych..

  15. #15
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    nio nio to tak wlasnie mojej mamie robilam...

  16. #16
    No to..wpadłam Avatar Anna Otkińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Mrągowo
    Postów
    244

    Domyślnie

    no i ja bym przy takich paznokciach migdały zalecała
    Zapraszam na mojego bloga

  17. #17
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: różnego rozmiaru paznokcie u jednej klientki, jak sobie z nimi radzić?

    czy miałyście kiedyś taki przypadek , że przyszła do was klientka i miłą rózne paznokcie u obu rąk i nie wiedziałyście jak jej robić pazurki żeby ładnie wyglądały?

    moja przyjaciółka Ania własnie tak ma. u prawej ręki jej kciuk, wskazujący i środkowy paznokieć jest baaaaaaaaaardzo szeroki i króciutki (ale nie obgryzany) a serdeczny i mały są "normalne" tzn ładne wąziutkie i płytka jest dośc długa, a u lewej ręki takie szerokie i krótkie ma kciuka i wskzaującego. robiłam już dużo eksperymentów na jej paznokciach (robiłam jej na formie bo lepiej jest dopasować, nakładałam cover, robiłam różne "płaskości" tunelu....) i mimo to każdy wychodzi inaczej... jak z przodu były w miarę do przejscia to znów pod spodem wolny brzeg miał różne długość jeden np miał 1mm a inny 7mm

    Udało mi się zrobić zdjęcie tych paznokci... Pokażę wam jak sobie z nimi radziłam... Acle nie wiem czy do końca poradziłam

    Jak widać wskazujący i środkowy (tak samo jak niewidoczny na zdj eciu kciuk) katastrofa, serdeczny i mały "normalne, standardowe" paznokcie
    Ostatnio edytowane przez woszczur ; 12-07-2009 o 11:19

  18. #18
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: różnego rozmiaru paznokcie u jednej klientki, jak sobie z nimi radzić?

    Moja przyjaciółka tez ma takie paznokietki malusie i nieforemne

    a co do Twojego zdobienia wyżej to bardzo mi się podoba.

    ________________________________________


  19. #19
    Rozkręcanko Avatar megi222
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    góry
    Postów
    47

    Domyślnie Odp: różnego rozmiaru paznokcie u jednej klientki, jak sobie z nimi radzić?

    Faktycznie nie ciekawy przypadek ale to sama matka natura i z tym trzeba nauczyć się żyć

  20. #20
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: różnego rozmiaru paznokcie u jednej klientki, jak sobie z nimi radzić?

    i znów te problematyczne paznokcie

    zmiana zdobienia i kształtu... zaproponowałam Ani migdałki ale nie chciała- zgodziła sie na razie na zaokrąglenie i nie wiem czy wyszło to tak jak miało wyjść... mnie się średnio podoba...Załącznik 5533

  21. #21

    Domyślnie Odp: różnego rozmiaru paznokcie u jednej klientki, jak sobie z nimi radzić?

    no Izuś , wiesz co Ci powiem ,że kurnia te kwiatuchy to Ci suuuper idą mnie się ten kształt średnio podoba ale zdobienie bomba
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  22. #22
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: różnego rozmiaru paznokcie u jednej klientki, jak sobie z nimi radzić?

    Mnie sie bardziej z frenczem podoba, aczkolwiek ja bym je faktycznie zaokraglila lekko i frencz jeszcze wezszy zrobila, zeby coverem zrobic proporcjonalne plytki mam nadzieje ze zrozumiale napisalam

  23. #23
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Domyślnie Odp: różnego rozmiaru paznokcie u jednej klientki, jak sobie z nimi radzić?

    Bardzo ładne, i rzeczywiście kiedy są bardziej zaokrąglone to nie widać że każdy inny. Mnie się podobają. A frenczyk też był piękny.

  24. #24
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    May 2009
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: różnego rozmiaru paznokcie u jednej klientki, jak sobie z nimi radzić?

    te ostatnie zdobienie jest super! a co do ksztaltu to chyba jednak kwadratowe mnie sie bardziej podobaja ale moze ciut wezsze.. no i krotszy frencz a wiecej covera. co do tych zaokraglonych to moze lepiej by wygladalo jakby nie byly takie grubaski tuz przy wolnym brzegu ale domyslam sie ze duzo roboty przy takich pazurkach i nigdy nie jest sie w 100% zadowolonym ze swojej pracy

  25. #25
    Nałogowiec Avatar elinka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wadowice
    Postów
    660

    Domyślnie Odp: różnego rozmiaru paznokcie u jednej klientki, jak sobie z nimi radzić?

    zmiana kształtu pazórków to był rewelacyjny pomysł moim zdaniem jak są zaokrąglone wyglądaja dużo zgrabniej

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •