Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 176 do 200 z 211

Temat: Mobilny salon kosmetyczny

  1. #176
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Odp: Mobilny salon kosmetyczny

    padłam i chyba już nie wstanę.

    ciekawe czym jeszcze zaskoczy nas rzeczywistość

  2. #177
    Kosmetyczka Avatar Nefra
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Lubelskie
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: Mobilny salon kosmetyczny

    To tak jak z paleniem w piecu jeśli ma się zakład w domu,trzeba mieć przeszkolenie na palacza albo kogoś zatrudnić kto ma

  3. #178
    Kosmetyczka Avatar Marilyn*
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Postów
    106

    Domyślnie Odp: Mobilny salon kosmetyczny

    Dziewczyny ile jest czasu na wykorzystanie środkow finansowych po podpisaniu umowy o otrzymanej dotacji? Jak szybko nalezy zarejestrowac dzialalnosc? Nie wiem czy teraz skladac wniosek czy na poczatku roku po martwym sezonie.

  4. #179
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: Mobilny salon kosmetyczny

    jeśli dostałaś dofinansowanie z urzędu pracy to masz 30 dni od momentu podpisania umowy na założenie działalności gospodarczej, termin powinnaś mieć w umowie, ( chociaż babka na kursie uczulała żeby dopiero po tym jak już pieniądze będą na koncie)
    i od momentu założenia 30 dni na wydanie środków i udokumentowanie wydanej kasy.

    ja właśnie dziś podpisałam umowę , niby mają 10 dni na przelanie pieniędzy więc szykuję się na początek miesiąca, zawsze jeden ZUS mniej

  5. #180
    Kosmetyczka Avatar Marilyn*
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Postów
    106

    Domyślnie Odp: Mobilny salon kosmetyczny

    Ja dopiero jestem w trakcie wypełniania wniosku, takze jeszcze mam wiele niewiadomych. ale bardzo bym chciala, mogę się poradzic w razie czego?

  6. #181
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: Mobilny salon kosmetyczny

    jeśli będę mogła pomóc, postaram się na ile mogę
    mi na kursie wszystko pomagali wypełniać notatki jeszcze mam

    ja się załapałam na dodatkowy konkurs o kasę ( już miało nie być ze względu na brak funduszy, ale zorganizowali jeszcze jedną turę)
    cała zabawa trwała 1,5 miesiąca.
    najpierw ankieta i rozmowa z doradcą.
    I jak już sie w końcu załapałam to 10 dniowy kurs "krok po kroku do własnej działalności" , zbieranie papierów i umów, biznesplan, wniosek, łącznie ponad 100 str mi wyszło praca doktorska jak nic
    test psychologiczny, wizytacja w lokalu i ostateczna komisja.
    potem już tylko wyniki, podpisanie umowy i cześć.

    dobrze się zorientuj, nie wiem skąd jesteś ja akurat mam nad sobą Wołomin i u nas już od listopada składa się wnioski tylko na pożyczkę a nie dotację.
    Nowe zasady od 2015. zresztą tak jak zrobili z unijnymi.
    nie wiem jak w innych miastach.
    więc u mnie to była ostatnia tura stąd taka dodatkowa.

  7. #182
    Kosmetyczka Avatar Marilyn*
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Postów
    106

    Domyślnie Odp: Mobilny salon kosmetyczny

    O jaaa... wlasnie slyszalam o tym ze mają wycofywac dlatego mi sie tak pali, boje sie ze nie zdążę... też slyszalam o tych pozyczkach, ale u nas mowia ze to powoli bedzie wchodzi ze nie tak łatwo itp. Ale nigdy nic nie wiadomo, zadzwonie jutro do PUP i dopytam, jakby co to bede pytac tez Ciebie, skoro masz juz za sobą Dziękuje!

  8. #183
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Mobilny salon kosmetyczny

    U mnie w mieście coś takiego już robią - sama o tym myślę, chociaż musiałabym mieć dodatkową osobę w salonie, bo sama bym nie dała rady...

  9. #184
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    kołobrzeg
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Mobilny salon kosmetyczny

    Hey dziewczyny mam takie jedno pytanie ponieważ czytałam wasze wszystkie wypowiedzi ale nie znalazłam odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie ile czasu zajmowaliście się paznokciami przed założeniem własnej działalności ? i ile w miesiącu zarabialiście na pazurkach że zdecydowaliście się na swoją firmę dziękuje za odpowiedz

  10. #185
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Mobilny salon kosmetyczny

    Dwa lata, ale to żadna wykładnia. Sama musisz ocenić czy jesteś już gotowa. Nawet nie tyle chodzi o same umiejętności co o posiadanie pewnej bazy klientek. Bo bez chociaż kilkudziesięciu osób na starcie za biznes bym się nie zabierała.

  11. #186
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Mobilny salon kosmetyczny

    Ja jakiś czas temu szukałam dobrej kosmetyczki w UK ale nikogo nie znalazłam. Być może kwestia tego że jestem wybredna i nie ufam pierwszej lepszej osobie. Zastanawiam się nad skorzystaniem z usług tego salonu Masaże, Spa - Warszawa - Sungate Beauty & Spa Lecę akurat do Polski w październiku i chyba zahaczę o spa.

  12. #187
    Kosmetyczka Avatar B-S
    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    Dublin
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Mobilny salon kosmetyczny

    Zawiało reklamą.

  13. #188
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    1

    Thumbs up Odp: Mobilny salon kosmetyczny

    Hej!
    Czy znalazłaby tu się życzliwa osoba, która założyła działalność mobilną z dofinansowań z UP?
    Która mogłaby użyczyć swój przykładowo wypełniony wniosek?

  14. #189
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Mobilny salon kosmetyczny

    Faktycznie zainteresowanie takimi usługami jest spore - mnie tam z dojazdem byłoby nie po drodze, ale gdybym nie miała klientek, to pewnie i w taki sposób bym się skusiła.

  15. #190
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Mobilny salon kosmetyczny

    Cześć!
    Ja w grudniu założyłam działalność mobilny gabinet kosmetyczny i mało robię pazurków. Mam więcej klientek na zabiegi za pomocą kombajnu Fakt mobilny gabinet jest mniej wygodny bo trzeba tachać sprzęt i łóżko/stół ale za to nie płacisz za lokal, nikt obcy Ci się po chałupie nie kręci

    Działalność otworzyłam za pomocą dofinansowania z PUP, w razie pytań służę pomocą

  16. #191
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Mobilny salon kosmetyczny

    Witam

    Jestem zainteresowana założeniem działalności mobilnej , mam problem z ułozeniem biznesplanu może którać z forumowiczek pomogłaby i wysłała swój na wzór dziękuję bardzo i pozdrawiam . Monika.bastubba78@wp.pl
    Monika

  17. #192
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2014
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Mobilny salon kosmetyczny

    Cześć dziewczyny, Chce otworzyc salon mobilny kosmetyczny( stylizacja rzęs oraz paznokci) Dziś dzwonilam do sanepidu z zapytaniem jakie warunki nalezy spełnic. Pani mi powiedziala ze musze podnajac miejsce gdzie bede sterytlizowala narzedzia, nie moge podpisac umowy ze szpitalem, dentystą bo musze miec miejsce gdzie bede przygotowywa "torbe" ktora trzeba oddac do sterylizacji. moge podpisac u mow z salonem w którym jest autoklaw. Nie moge robic tego u siebie w domu nawet jesli posiadam autklaw. Dodam ze uzywam tylko jednorazowych materiałów, bez wycinania skórek. jedynie zostana pincety do przedłużania rzes. Jak to jest w Waszym przypadku?

  18. #193
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Postów
    2

    Nai Odp: Mobilny salon kosmetyczny

    dziewczyny naukowow badam temat mobilnych salonow, za i przeciw. czy moglybyscie wypelnic ankiete?doslownie 3 minuty!


    https://goo.gl/forms/hEry4ul4EyZ8FXx72

    dzikei za pomoc!

  19. #194
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    1

    Smile Odp: Mobilny salon kosmetyczny

    Witam
    Chciałam zapytać się czy ktoś z was składał wniosek o dofinansowanie swojej działalności a mianowicie mobilne studio paznokci i ma może biznesplan i chciałby go użyczyć?

  20. #195
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Mobilny salon kosmetyczny

    Kochane mam zamiar założyć mobilną działalność stylizacji paznokci i starać się o dofinansowanie z PUP. Może udzielicie mi paru wskazówek. Co można oprócz sprzętu kupować w ramach dofinansowania? Lakiery i inne gadżety również?

  21. #196
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Mobilny salon kosmetyczny

    atk lakiery i inne potrzebne rzeczy również ale wg PUP masz do przeznaczenia jakiś % tych pieniędzy tylko na takie rzeczy jak lakiery.idz do urzędu pobiez wnioski to Cie nic nie kosztuje i nie musisz od razu go skladac a na pewno wysla Cie tez do dorzdcy i tam w PUP ten doradca Ci powie co i jak.jak masz wypelnic wniosek ile i co możesz kupic i w jakich ilościach.i powodzenia.

  22. #197
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Mobilny salon kosmetyczny

    Cześć dziewczyny,
    mam pytanie do osób, które otrzymały dotacje z UP. Aktualnie jestem na 2 roku szkoły policealnej na kierunku kosmetyczki, mam kurs z robienia paznokci hybrydowych i z przedłużania rzęs 1:1. Jako kosmetyczka jeszcze nie pracowałam(poza robieniem po koleżankach), aktualnie pracuje w biurze, myślę jednak o czymś własnym. Jakie wy miałyście doświadczenia składając wnioski i jak to argumentowałyście?

  23. #198
    Wczytuje się Avatar linka78
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Mobilny salon kosmetyczny

    Salon kosmetyczny fajna sprawa. Trzeba też mieć jednak do tego predyspozycje i jakieś tam umiejętności Moja koleżanka prowadzi taki salon już od prawie dwóch lat. Na początku było ciężko ale potem wyrobiła sobie renomę i trochę stałych klientów. Teraz ma sporo pracy i czasem po prostu nie ma wolnego terminu dla ludzi. Także biznes się kręci

  24. #199
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Mobilny salon kosmetyczny

    Witam wiem że temat wałkowany już hoho i trochę ale od tego czasu wiele przepisów i ważnych informacji się zmieniło.
    Jestem obecnie na urlopie wychowawczym. Chce założyć firmę mobilnie. Mam wprawdzie swój pokoik ale brak możliwości spełnienia warunków sanepidu. Mam ukończone 2 kursy i klientek coraz więcej. Wprawdzie są to tylko znajome i koleżanki jednak dla mnie wystarczająco z uwagi na małe dzieci. Teraz kilka pytań odnośnie zakładania salonu mobilnego

    - Jaką formę opodatkowania polecacie dla początkującej stylistki paznokci żelowych i hybrydowych
    - jak z tym ZUSEM czy muszę opłacić sobie wszystkie składki sama? bo z tego co wiem to wtedy pracodawca zrzeka się tego obowiązku jeśli chcesz założyć działalność jak to w sumie z tym jest?a troche szkoda stracić
    -czy będąc na urlopie wychowawczym mam jakieś szanse na dotacje? z racji wydłużonego płatnego urlopu macierzyńskiego urlop wychowawczy jest bezpłatny więc w sumie nie mam z tego finansowych korzyści
    - jak z kasą fiskalną trzeba ją mieć bez względu na dochód? czy klient ma prawo wymagać paragonu?
    - jak wygląda prowadzenie księgi rozchodów i przychodów? czy muszę mieć księgową czy można to jakoś samemu ogarnąć jeśli jest się sumienną osobą
    Niby wszystko wiem ale jest to tak zamotane że momentami nie ogarniam tych przepisów
    Prosze kogoś kto naprawdę to przetrawił od deski do deski i napisał po kolei z góry dziękuję

  25. #200
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Mobilny salon kosmetyczny

    Ciągła praca i rozwój zawodowy. Nie stójcie w miejscu, ciągle działajcie, a dopiero wtedy docelowo uda się wam osiągnąć pewien sukces. To nie jest tak, że kosmetyczka coś opanuje i na tym się w przyszłości opiera. Ona musi ciągle nad sobą pracować.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Jak założyć własny salon?
    By Chanti25 in forum Własny gabinet kosmetyczny
    Odpowiedzi: 588
    Ostatni post / autor: 14-12-2022, 18:07
  2. Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki
    By zizia in forum Własny gabinet kosmetyczny
    Odpowiedzi: 324
    Ostatni post / autor: 07-12-2020, 14:44
  3. [19-20.02.11 Warszawa] 30.Targi Kosmetyczne SALON WIOSNA 2011!
    By edusia777 in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 18-02-2011, 15:58
  4. [10-11.04.2010 Warszawa] Salon urody
    By asia in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 01-04-2010, 11:45
  5. [20-21.02.10 Warszawa]Salon Wiosna 2010 Warszawa
    By Emist in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 22-02-2010, 12:06

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •