Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789
Pokaż wyniki 201 do 211 z 211

Temat: Mobilny salon kosmetyczny

  1. #201
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Mobilny salon kosmetyczny

    tym bardziej trzeba zwrócić uwagę na kwestie związane z higieną
    salon kosmetyczny jest trochę jak gabinet lekarski, ciężko sobie odpuścić takie rzeczy, nawet jeśli nie masz jednego miejsca, w którym wykonujesz usługi
    zwłaszcza, że ostatnio ludzie się zrobili wyczuleni mocno na takie rzeczy

    moim zdaniem obowiązkowo trzeba sobie ogarnąć przede wszystkim dobre preparaty dezynfekujące i zawsze o nich pamiętać
    Dezynfekcja - Sklep Medyczny Cezal - przydatny link w tym wypadku

  2. #202
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    65

    Domyślnie Odp: Mobilny salon kosmetyczny

    oj tak hogiena to podstawa, ale nie tylko jesli chodzi o kwestie sanitarne, ale to przeciez tez wizytowka salonu tak jak pisala @koralina89 nalezy paietac rowniez o odpowiednich srodkach do dezynfekcji. ja otwierajac salon mialam chyba najwiekszy problem ze sprzetem i kosmetykami... nie wiedzialam na ktore sie zdecydowac. ostatecznie wszystko zamowilam z kerpro.pl bo czytalam ze maja naprawde sprawdzone sprzety, a kosmetyki od najlepszych, potwierdzonych producentow, wiec bez chińszczyzny polecam popatrzec i porownac ceny

  3. #203
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Mobilny salon kosmetyczny

    ależ Wam zazdroszczę, moim marzeniem od zawsze był salon kosmetyczny a mam kompletnie inny zawód...

  4. #204
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    340

    Domyślnie Odp: Mobilny salon kosmetyczny

    Kochane jakimi samochodzikami sie poruszacie po mieście? Zastanawiam sie nad tym aktualnie jaki samochód byłby najlepszy dla takiej mobilnej kosmetyczki. Szczgólnie, że samochodów na mieście jest bardzo wiele oraz czasami naprawdę trudno jest znaleźć odpowiednie miejsce dla auta, aby zaparkować (pól biedy jak pani mieszka na przedmieściach ale jeśli w centrum to trudno....).
    Co sądzicie może o tym autku?
    https://samochodyio.pl/samochod-osob...-23-a5dkenc5wt

  5. #205
    Wczytuje się Avatar kobieta i uroda
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Mobilny salon kosmetyczny

    jakikolwiek w kombi,
    jakby ktoś chciał zobaczyć wniosek o dotację na mobilny salon , to za drobną opłatą mogę udostępnić.....można pisać do mnie
    pozdrawiam

  6. #206
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Mobilny salon kosmetyczny

    witam, jestem tu nowa i właśnie zamierzam otworzyć mobiny salon. kobieta i uroda jakbyś mogła odezwij się do mnie na prv, chciałabym pogadać o dotacji

  7. #207
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    56

    Domyślnie Odp: Mobilny salon kosmetyczny

    W związku z tym,że jest to tak rzadkie,to myśle,że przyniesie ogromne zyski. Warto również zbadać rynek. Pamiętaj,żeby zainwestować w porządny system który pomoże tobie w zarządzaniu biznesem. Skoro salon ma być mobilny to fajnie jeśli i system taki będzie. Myśle,że wystarczający dla ciebie będzie ten https://ax-dynamics.com/pl/dynamics-365/for-operations . Poczytałam o nim opinie i z tego co widzę to jest on pionierem w swojej dziedzinie

  8. #208
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Mobilny salon kosmetyczny

    Tutaj macie jeszcze fajny artykuł, w którym opisano, co musicie mieć, żeby działać mobilnie - https://www.fryzomania.pl/blog/sprze...metyczki.html/ Też sporo tego, ale bardziej znaczenie ma to, żeby te elementy były funkcjonalne.

  9. #209
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Mobilny salon kosmetyczny

    Ja sobie nie wyobrażam takiego mobilnego salonu bez odpowiednich sprzętów do przechowywania kosmetyków. Tak, żeby zachować pełen ład i porządek Dlatego uważam, że warto wyposażyć się w dobrej jakości kuferek typu https://www.yourspa.pl/pl/c/Kuferki-kosmetyczne/122 . Solidny, pojemny, zamykany na kluczyk. Na pewno ochroni zawartość, a pomieści np. dla manicurzystki, wszystkie lakiery czy lampę UV do hybryd

  10. #210
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Mobilny salon kosmetyczny

    Myślę ż epommysł na firmę sam w sobie jest stosunkowo okej, Tylko kwestia prowadzenia rozmów z klientami Jeśli nie masz w tym doświadczenia to poszperaj może na ten temat w sieci czegoś na wzór http://www.supermarketing.pl/e-bizne...gocjacji-cz-4/ gdzie z pewnoscią dowiesz się potrzebnych dla Ciebie informacji

  11. #211
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    506

    Domyślnie Odp: Mobilny salon kosmetyczny

    Kochane, to że macie salon kosmetyczny mobilny nie sprawia, że nie macie dbać o czystość. Ta w salonie kosmetycznym ma duże znaczenie.Jeśli nie dopilnujecie spraw odpowiedniej sterylizacji oraz dezynfekcji, mozecie narazić sie na spore problemy (również prawne).

    Podstawą będzie zakup odpowiedniej myjki ultradźwiękowej, która bedzie w stanie wyczyścic przedmioty z zalegających w nich cząsteczek brudu. Jeśli są to niewielkie narzędzia, możesz zadowolić się myjką o niewielkiej pojemności do litra. Większe rozmiary to z kolei pojemność nawet do 9 litrów.

    Potem takie przedmioty mozna włożyc do autoklawu. Skontaktujcie się ze sklepem Dan lab, obecnie mają tam sporo myjek w dobrych cenach i o dobrych parametrach. https://danlab.pl/nasze-produkty/ocz...ltradzwiekowe/
    Ostatnio edytowane przez ell ; 31-01-2020 o 11:20

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Jak założyć własny salon?
    By Chanti25 in forum Własny gabinet kosmetyczny
    Odpowiedzi: 588
    Ostatni post / autor: 14-12-2022, 19:07
  2. Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki
    By zizia in forum Własny gabinet kosmetyczny
    Odpowiedzi: 324
    Ostatni post / autor: 07-12-2020, 15:44
  3. [19-20.02.11 Warszawa] 30.Targi Kosmetyczne SALON WIOSNA 2011!
    By edusia777 in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 18-02-2011, 16:58
  4. [10-11.04.2010 Warszawa] Salon urody
    By asia in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 01-04-2010, 12:45
  5. [20-21.02.10 Warszawa]Salon Wiosna 2010 Warszawa
    By Emist in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 22-02-2010, 13:06

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •