Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 69

Temat: W co inwestować

  1. #26
    Rozkręcanko Avatar urbanka1
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    60

    Domyślnie Odp: W co inwestować

    Cytat Napisał Zuuzaneczka Zobacz post
    Hybrydki są super, mam na nie popyt przynoszą spory dochód, patrząc na czas i łatwość wykonania ja lubię (finansowo ) również żelowanie paznokci u stóp, bo zajmuje mi to niecałą godzinkę a pieniążki dobre myślę nad pedicure leczniczym, z klamrami itp., na dzień dzisiejszy w ogóle go nie wykonuję a może warto? Jakoś tak w domu mi się to nie widzi...
    Myślę, że z tym pedicure masz 100% racji- ja go wykonuję w gabinecie i od jakiegoś czasu widzę (i czuję finansowo) o wiele większe zainteresowanie. Mam bardzo dużo klientów panów- co myślę, że 1,5 roku temu było mało prawdopodobne. Pedicure jak dla mnie ma przyszłość i trzeba się edukować w tym kierunku

  2. #27
    Kosmetyczka Avatar natka_23
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    999

    Domyślnie Odp: W co inwestować

    urbanka gdzie robilas kurs na pedicure specjalistyczny? tez planuje go odbyc
    Effect Centrum Stylizacji

    ul. Sobieskiego 9 (koło meteora i Turkey Kebab)
    Zielona Góra
    www.effect-stylizacja.pl

    Zapraszam

  3. #28
    Rozkręcanko Avatar urbanka1
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    60

    Domyślnie Odp: W co inwestować

    Cytat Napisał natka_23 Zobacz post
    urbanka gdzie robilas kurs na pedicure specjalistyczny? tez planuje go odbyc
    W bardzo fajnym salonie kosmtyczno-szkoleniowym, u siebie w Poznaniu "Salon i Elegancja".
    Zajęcia prowadzi kobieta, która co roku zdobywa wysokie miejsca w konkursach, mistrzostwach podologicznych- polecam serdecznie

  4. #29
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: W co inwestować

    tak mysle ze pedicure to potrzebna rzecz, bo ostatnio jak rozmawialam ze znajomą, to mowila ze byla zrobic sobie frencha i przy okazji pani w salonie powiedziala jej ze cos tam ma.. nie pamietam ale ze dobrze by bylo zeby przychodzila co dwa tygodnie. No i ona sobie wziela to do serca, bo widzi rezultaty, a pani z salonu zarabia. Wiec do dobra rzecz. Ale chyba tylko na przelomie wiosna lato...?

    ________________________________________


  5. #30
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: W co inwestować

    Ja chciałam w akrylu się podszkolic, ale raczej wybiorę pedicure. W najbliższym czasie wprowadzę hybrydki, choć u mnie nikt nie pyta, ale będę namawiała, chociaż kilka kolorów wezmę.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  6. #31
    Rozkręcanko Avatar urbanka1
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    60

    Domyślnie Odp: W co inwestować

    Cytat Napisał natalia268 Zobacz post
    tak mysle ze pedicure to potrzebna rzecz, bo ostatnio jak rozmawialam ze znajomą, to mowila ze byla zrobic sobie frencha i przy okazji pani w salonie powiedziala jej ze cos tam ma.. nie pamietam ale ze dobrze by bylo zeby przychodzila co dwa tygodnie. No i ona sobie wziela to do serca, bo widzi rezultaty, a pani z salonu zarabia. Wiec do dobra rzecz. Ale chyba tylko na przelomie wiosna lato...?
    Nie tylko. Wiadomo, że wtedy oczywiście jest więcej klientów- czas japonek otwarty ale spora ilość ludzi którzy mają problemy ze stopami wiedzą, że jak zaniedbają w zimie, to potem trochę trwa zanim zdołamy przywrócić im piękny wygląd

  7. #32
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Szamotuły
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: W co inwestować

    może ja też bym zainwestowała w hybrydki jakie polecacie? i mam pytanie ile za nie brać jeśli za tipsy biorę 45-50?

  8. #33
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: W co inwestować

    Ajda jeżeli tak tanio za pazurki bierzesz, to hybrydy ze 30 zł na moje oko, ale słabo na tym wyjdziesz, bo zwykłe żele możesz kupić już od 13 zł za 15 ml i to nawet dobre, natomiast hybrydy nawet najtańsze, ale w miarę dobre, to koszt około 40 zł na buteleczkę. Chyba, ze wprowadzisz na początek np. frencza i jakiś beż, czy róż, czerwień?
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  9. #34
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: W co inwestować

    tak czytaąc ten temat a dokładnie jego tytuł "w co inwestować?" przychodzi mi do głowy jako pierwsza i najważniejsza rzecz W SIEBIE - w siebie inwestować, w swoje zdolności i talent - to chyba najbardziej procentuje
    Trzeba też wyzuć rynek i społeczność, grupę klientek która do nas przychodzi. np u mnie pękające lakiery wogóle nie idą, wogóle ale mam na stanie 3 awaryjnie hehe Czasami sa klientki które stawiają na naturalność - pedi, mani i hybrydy ale możemy trafić na grupę która lubi kolorowe sztuczne pazurki. Myślę że poznając nasza docelową grupę jesteśmy w stanie wybrać te najważniejsze produkty i zabiegi. i wszystko tez zalezy od charakteru naszego salonu/firmy. Czy jest on bardziej ekskluzywny (zabiegi spa i bajery szmery) czy bardziej nastawiony na mniej zamożną społeczność z naszej okolicy (proste i konkretne zabiegi) Ogólnie można by książkę napisać hehe
    ale najważniejsze to inwestować w siebie - im więcej wiemy i mądrzejsi o doświadczenia jesteśmy tym więcej klientek będzie do nas przychodziło



  10. #35
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Szamotuły
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: W co inwestować

    a to hybrydami mogęrobić frencha? a jaj robić uzupełnienie przy frencha i jednym kolorku? i jakie hybrydy polecacie

  11. #36
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: W co inwestować

    proszę tu masz wszystko na ten temat http://forum.wzorki.info/przedluzani...y-shellac.html



  12. #37
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: W co inwestować

    ja bym strasznie chciala zrobic kurs przedluzania rzęs, makijaż, henna czy depilacja. narazie to mam szkole i jak narazie nie stac mnie na takie kursy ;/ bo troszke kosztują

  13. #38
    No to..wpadłam Avatar Aliz
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Postów
    266

    Domyślnie Odp: W co inwestować

    henna i depilacja to pod kosmetykę typowo, raczej nie widziałam takich kursów pojedyńczych, więc jak coś to polecam szkołę w tym kierunku
    'Whenever the end is.. Do U think U can see it?
    Well, until U get there..
    Go on, go ahead and scream it,
    Just say it."
    [1R- Say(All I Need)]

  14. #39
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: W co inwestować

    sa kursy , sa trzeba dobrze szukac

  15. #40
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: W co inwestować

    dokladnie
    kursy sa przerozne a nawet warsztaty sa organizowane np z depilacji

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  16. #41
    Kosmetyczka Avatar Nefra
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Lubelskie
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: W co inwestować

    Witam,ja wybralam się na studium kosmetyczne dwuletnie ale jak zapytałam o podologię albo chociaż zakładanie klamer to powiedziano mi ,że będę musiala zrobić osobno kurs...może ktoś robił w Lublinie i jest zorientowany w tym? A jak nie to chyba zostaje mi Warszawa ale i tam są rózne ceny,ostatnio znalazłam za 1000zł 8 godz. nie sądzę żebym w tym czasie wszystko mogła zobaczyć i nauczyć się....co o tym myślicie?

  17. #42
    No to..wpadłam Avatar Brilliant
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    271

    Domyślnie Odp: W co inwestować

    za 8 godz 1000 zl? to tez watpie zebys sie cos nauczyla i dowiedziala,,, nie no tyle kasy za 8 godz... ufffff..poty mnie oblay... sama klamerke przeciez sie troszke naklada a co dopiero reszta..hmmm moim zdanie to drogo i malo czasu

    a co do diamondShine to owszem zgodze sie z dziewczynami..szkola tylko w tym kierunku sa tez kursy kosmetyczne z urzedu pracy. wizaz,stylizacja itp,,chociaz bylam swiadkiem takiego kursu..nie uczestniczka tylko z kumpela bylam raz i marnie to widzialam:/ tyle dziewczyn a 1 babka,,,robily jak chcialy,,tylko pokazala,,jak dla mnie to troche dziwne to bylo..i co kumpela przyszla do mnie na sprawdzenie pazurkow i totalnie nic nie umiala,,wgle jak pokazala mi to co nauczyla sie na tym kursie to jakas totalna porazka/:/ ale coz poradzic
    Ostatnio edytowane przez Brilliant ; 06-10-2011 o 21:42

    "To, co zdobyliśmy z największym trudem, najbardziej kochamy."

  18. #43
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: W co inwestować

    Ja robię mani,pedi.
    Przedłużam żelem i akrylem(preferuje szablon)
    Ale ostatnio zrobiła promocje na przedłużanie na tipsie.
    dopiero co wprowadziłam hybrydy.
    Robię hennę i regulacje.
    Na przedłużanie rzęs czy depilacje nie mam warunków u siebie w salonie.
    Makijaże robię żadko i tylko znajomym salonowym klientkom.

    W sumie najwiekszy popyt mam na przedłużanie żelem-french.
    Wiosna i lato dużo pedicurów,na jesień i zime zostaja na pedicure stałe całoroczne klientki i jest ich nie wiele.

    Cały czas sie ogłaszam w necie.non stop robię jakieś promocje.
    Szkoda tylko,ze mój salon ma marną reklamę i nic nie robi w tym kierunku.

    Mam wielkie checi cos z tym zrobić i może małymi krokami sie uda(o finanse chodzi)
    Bo juz nie wiem co innego wymysłać,zeby charytatywnie nie pracować przy tych wszystkich opłatach...

    i jeszcze te komentarzyki,ze drogo...
    Marzy mi sie szkolenie z one stroke,może to by cos pomogło hehe

  19. #44
    Nałogowiec Avatar stefcia92
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łódź
    Postów
    654

    Domyślnie Odp: W co inwestować

    sandrus pewnie ze warto nauczyć sie czegos nowego a tu masz swietna okazje http://forum.wzorki.info/akademia-paznokcia/7614-zdobadz-certyfikat-edukacyjne-czwartki-w-akademii-paznokcia.html

  20. #45
    Rozkręcanko Avatar evenense
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    55

    Domyślnie Odp: W co inwestować

    w co warto inwestować?
    dobre szkolenie inwestycja w siebie to podstawa oraz dobre (choć często drogie)produkty

  21. #46
    Szkoleniowiec Avatar lusill
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wałcz
    Postów
    480

    Domyślnie Odp: W co inwestować

    u mnie nie sprawdzają się ani hybrydy ani seak off nie ma na to chętnych
    ale za to mam dużo klientek na pazurki pedicure i na makijaż ostatnio dużo pań dopytuje się o regulację i hennę i w związku z tym chciałabym zrobić sobie szkolenie z brwi i rzęs...
    czy poleciły byście mi coś?
    w zachodniopomorskim oczywiście!

  22. #47
    No to..wpadłam Avatar mar-kos
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    134

    Domyślnie Odp: W co inwestować

    Najkorzystniejsze będą oczywiście szkolenia.
    Nawet jeśli coś tam umiesz, to zawsze warto się doszkolić, człowiek uczy się całe życie

    Co do samych zabiegów to oczywiście manicure hybrydowy, to jest tak świetny zabieg, że sprzedaje się praktycznie sam.
    Polecam Ci również jakieś zdobienia, to zawsze przyciąga klientki.
    Pedicure jest co prawda zabiegiem bardzo sezonowym, ale opłacalnym. W sezonie powinnaś mieć roboty po łokcie
    Słyszałem również, że manicure hybrydowy na stopach się super sprawdza.

    Warto również zwrócić uwagę na wystrój pomieszczenia w którym pracujesz, im bliżej natury tym lepiej. Plakaty i dyplomy zawsze pozytywnie wpływają na powrót klientek.

    Zostań fanką na facebook'u | Sprawdź naszą ofertę sklep.mar-kos.pl

  23. #48
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie Odp: W co inwestować

    Na stopy jak najbardziej hybryda. Od kąd posiadam hybrydki to już nie robią moje Panie żeli czy akryli. Maja trwaly efekt i o wiele szybciej wykonany No i dla mnie tez na plus bo malujesz sobie jak lakierami. Znacznie przyjemniej sie wykonuje chocby nawet french hybryda niz żelem czy akrylem. Jak dla mnie przynajmniej.

  24. #49
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: W co inwestować

    U mnie najwięcej schodzi hybryd - bardzo dużo chętnych, również na stopy. Żel nadal aktualny, i french i zdobienia, i teraz sezonowo na stopy. Dalej - przedłużanie rzęs, również jest dużo chętnych.

  25. #50
    Nałogowiec Avatar fryzzz
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Czeladź
    Postów
    565

    Domyślnie Odp: W co inwestować

    Ja również uważam, że najlepiej inwestować w siebie Chociaż póki co czeka mnie jeszcze masa ćwiczeń przy stylizacji paznokci już poluje na jakieś fajne kursy. Teraz planuję wziąć udział w tych https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •