Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki 51 do 69 z 69

Temat: W co inwestować

  1. #51

    Domyślnie Zdezorientowana:(

    Witajcie dziewczyny,

    Jestem tu nowa-zupełnie zielona. Zacznę od tego, że prowadze swój salon kosmetyczny, w którym robię manicure p.shine, parafine-tyle jeśli chodzi o dłonie (nadrabiam zabiegami na twarz), rynek jest jednak taki, że pazurki warto mieć w ofercie.Mimo tego, że uważam, że sie do tego nie nadaje, to chciałabym pójść na jakis kurs.co obecnie polecacie? fiberglass? od czego zacząć? co jest najbardziej chodliwe? doradźcie.

    dodam, że szkolenie odbywałabym w krakowie- znacie kurs godny polecenia?

  2. #52
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Zdezorientowana:(

    moim zdaniem największy jest teraz popyt na manicure hybrydowy. Moim zdaniem powinnaś najpierw zacząć od zwykłego manicure, zobacz, czy w ogóle idzie Ci praca z paznokciami, na ile jesteś kreatywna. Jeśli na tym etapie zobaczysz, że dajesz radę to spróbuj z hybrydami popracować a potem kurs na żel lub akryl. Możesz oczywiście obrać inną drogę i od razu pójść na kurs np. z metody żelowej, zakupić produkty etc. Ale co jeśli okaże się, że w ogóle nie nadajesz się do tego? Wtedy będziesz miała poczucie, że te pieniążki mogłaś przeznaczyć na inny kurs.
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  3. #53
    Nałogowiec Avatar fryzzz
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Czeladź
    Postów
    565

    Domyślnie Odp: Zdezorientowana:(

    Przejrzyj tematy na forum znajdziesz tam wiele odpowiedzi na swoje pytania.
    Jesli chodzi o kursy informacje znajdziesz tu: http://forum.wzorki.info/rzesy/8484-...ia-ceny-9.html a odnośnie pozostałych wątpliwości warto pogrzebać w tym dziale: Paznokcie - Forum Paznokcie Wzorki.Info.

  4. #54
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: W co inwestować

    Na manicure hybrydowy klientek jest bardzo dużo - po prostu stało się to bardzo modne.
    Ale polecam ci również podologię. To grubszy temat, ale również do zrobienia przez szkolenia.
    I tutaj zainteresowanie nim jest faktycznie wręcz ogromne. Nie spodziewałam się tego.

  5. #55
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    99

    Domyślnie Odp: W co inwestować

    Ale podologia wymaga czasu - to nie tylko wykonywanie zabiegów, ale znajomość wielu zasad, chorób.
    To nie jest tak, że ktoś będzie w tym rewelacyjny pod dwóch tygodniach szkolenia!

  6. #56
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: W co inwestować

    Hmmm... a paznokcie robisz od razu po szkoleniu? Wiadomo że każda technika wymaga dopracowania i przećwiczenia.
    Pracując na kliencie trzeba już to robić perfekcyjnie. Będzie kiepsko to klienta tracisz. Raczej mało kto może sobie na ro pozwolić, prawda?

  7. #57
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    99

    Domyślnie Odp: W co inwestować

    No nie, to taka uwaga do osób, które mogą ewentualnie myśleć, że zrobią w 2 tygodnie szkolenie i będą już gotowe do pracy.
    Ten zawód wymaga również przygotowania teoretycznego, sporej praktyki, ale oczywiście po jakimś czasie człowiek jest już profesjonalistą.

  8. #58
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: W co inwestować

    Ale jak dla mnie teoria ma zawsze dużo mniejsze znaczenie niż praktyka. Wiadomo, że trzeba się znać na zagrożeniach, infekcjach, chorobach itp. Ale i tak kluczowe znaczenie ma praktyka, to jak działasz, jak wykonasz zabieg, usługę. Standard.

  9. #59
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    99

    Domyślnie Odp: W co inwestować

    Musi być jedno i drugie. Bywa, że klienci zadają nawet jakieś pytanie. Jesteś specjalistą w tym kierunku to powinieneś znać odpowiedź.
    A niestety czasami rzucą coś takiego, że człowiek sam się zastanawia nad tym, o co im chodziło ;-)

  10. #60
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: W co inwestować

    Jeśli siedzisz w branży jakoś dłuższy okres czasu, codziennie się tym zajmujesz, to przerobiłaś setki przypadków, żeby gościu cię zaskoczył pytaniami, musiałabyś usłyszeć coś naprawdę zadziwiającego. A wątpię, aby to było aż tak coś takiego. Bez obaw - wszystko będzie w najlepszym porządku.

  11. #61
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    99

    Domyślnie Odp: W co inwestować

    Ale ja pisałam czysto teoretycznie ;-) A zaskoczyć to można nawet wieloletniego fachowca, jeśli skorzystać przyjdzie... inny fachowiec ;-)
    Sama przyznaj - nie ma takich osób, których nie da się w żaden sposób zaskoczyć jakimkolwiek pytaniem, prawda?

  12. #62
    Rozkręcanko Avatar chocopolish
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: W co inwestować

    Dziewczyny, macie dużo klientek na akryl? Bardzo bym chciała nauczyć się pracować na akrylu i planuję iść na kurs, ale mam takie dziwne odczucie, że ze względu na nieprzyjemny zapach klientki wolą żelowe paznokcie i że na akryl jest obecnie mało chętnych.. Jak to u Was w pracy wygląda?

  13. #63
    Rozkręcanko Avatar katrina89
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Londyn / UK
    Postów
    65

    Domyślnie Odp: W co inwestować

    U nas w większości chcą własnie akryl jest bardziej popularny w UK. Wydaje mi sie ze dobrze znac obie techniki choć doświadczenia dużego nie mamo

    Bałam sie zapachu ale po kilku minutach juz go w sumie nie czułam. kwestia przyzwyczajenia. Niektore firmy maja mniej pachnące liquidy chyba nawet w razie co.

  14. #64
    Rozkręcanko Avatar chocopolish
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: W co inwestować

    Oo to mi się podoba, ciekawe czy u nas też są takie tendencje
    Dziewczyny pracujące w Polsce - macie dużo klientek na akrylowe paznokcie?

  15. #65
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: W co inwestować

    U mnie mnóstwo dziewczyn przychodzi na hybrydowe. Ale w sumie ja też je uwielbiam ;-)

  16. #66
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: W co inwestować

    tu gdzie ja mieszkam glownie akryl i hybryda,malo jest chętnych na ozdoby malowanie itd.kazdy chce żeby szybko było zrobione i na długo.jak ktoś ma swój salon to najczęściej dziewczyny dokladaja wszelkie brwi permamentne i wszystkie zabiegi związane z permamentnym uzupełnianiem.fakt sporo to tu kosztuje i dużo można na tym zarobić na pewno więcej niż w PL oraz rzesy tez sa bardzo popularne.takze kilka roznych form żeby male nawet saloniki wychodzily na swoje .lub kilka kosmetyczek prowadzi jeden salon lub podnajmują u siebie żeby wyjść dobze na kosztach.

  17. #67
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: W co inwestować

    W hybryde najlepiej.

    ---------- Dodano o godzinie 23:28 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:28 ----------

    A właśnie jakich lakierów używacie? jakiej marki?

  18. #68
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    679

    Domyślnie Odp: W co inwestować

    Myślę, że inwestowanie jest bardzo indywidualną kwestią, więc ciężko coś tutaj konkretnego doradzić.

  19. #69

    Domyślnie Odp: W co inwestować

    Dużo zależy od tego jaki masz budżet myślę. Już od niedużych kwot możesz śmiało inwestować w krypto czy akcje. Ja zaczynałam z naprawdę małą sumą i faktycznie idzie na tym zarobić Bardzo Was wszystkim polecam aplikację https://www.wealthseed.eu/ do inwestowania. Jest naprawdę świetna i bardzo żałuję, że nie znalazłam jej wcześniej

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •