Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 789101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 251 do 275 z 284

Temat: Książki :)

  1. #251
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Książki :)

    Przeczytałam Crossa... Ale po Greyu, książki te były dla mnie mało ciekawe, jakos momentami meczylam sie strasznie..

    Polecam czytać jedno albo drugie.. bo , jedno i drugie to prawie to samo
    ..

    ________________________________________


  2. #252
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Książki :)

    a ktos czyta tu cos polskiego? ja uwielbiam Andrzeja Pilipiuka i własnie nazamawiałam sobie kolejne tomy do pochłonięcia...
    jak wariatka mam juz całą kolekcję... brak mi tylko całości wędrowycza chociaż przeczytałam
    czytał któs cos?
    oraz nie czytałam Greya wogole...

  3. #253
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Książki :)

    .

    ---------- Dodano o godzinie 14:58 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 16:45 ----------

    a nie wydaje Wam się, że nowy Wiedzmin Sezon burz jest trochę przereklamowany?
    Tzn książka fajna ciekawa, ale taka trochę na siłę. Miało już nie być kolejnej części a tu niespodzianka

  4. #254
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Książki :)

    Cytat Napisał zyza Zobacz post
    a ktos czyta tu cos polskiego? ja uwielbiam Andrzeja Pilipiuka i własnie nazamawiałam sobie kolejne tomy do pochłonięcia...
    jak wariatka mam juz całą kolekcję... brak mi tylko całości wędrowycza chociaż przeczytałam
    czytał któs cos?
    oraz nie czytałam Greya wogole...
    Pilipiuka jeszcze nie czytałam, też słyszałam wiele dobrych opinii o jego książkach.
    Z polskich polecam kryminał Chmielarza "Farma lalek". No i reportaże Szczygły o Czechach

  5. #255
    No to..wpadłam Avatar evevlina
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Leszno
    Postów
    190

    Domyślnie Odp: Książki :)

    A ja polecam wszystkie trzy części Igrzysk Śmierci jeśli podobał wam się film, to zapewniam, że książka jest jeszcze lepsza

  6. #256
    Debiutantka Avatar Lexicomane
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Lodz
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Książki :)

    Mi niestety nie do konca podobaj sie igrzyska ;/

  7. #257
    Debiutantka Avatar talavera
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    W-wa
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Książki :)

    Tak popularne ostatnio "50 twarzy Greya" to jedna z najgorszych, jeśli nie najgorsza książka, jaką w życiu czytałam. Wiecie, że autorka pisała to jako fanfik "Zmierzchu"? Co wiele tłumaczy...

    Natomiast najlepszą książką, jaką czytałam i jaką mogę z czystym sumieniem polecić, jest "Posłaniec" Marcusa Zusaka. To powieść, która czasem bawi, czasem wzrusza, ale przede wszystkim dużo mówi o życiu i ludziach i naprawdę daje do myślenia.

  8. #258
    Debiutantka Avatar taraxa
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Inowrocław
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Książki :)

    Polecam "Trzech panów w łódce (nie licząc psa)" Jerome K Jerome - świetne na poprawę humoru

  9. #259
    No to..wpadłam Avatar Glue
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: Książki :)

    Jestem na etapie pozycji "Lekkość" Anny Starmach, wypatrzyłam ją na BookMaster, bardzo dużo ciekawych przepisów i ćwiczeń.

  10. #260
    Debiutantka Avatar monana
    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Książki :)

    Cytat Napisał taraxa Zobacz post
    Polecam "Trzech panów w łódce (nie licząc psa)" Jerome K Jerome - świetne na poprawę humoru
    Zgadzam się, to jedna z moich ulubionych książek. Jedno z lepszych dzieł angielskiej literatury humorystycznej

    ---------- Dodano o godzinie 09:47 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:45 ----------

    Cytat Napisał Prezes_ona Zobacz post
    Polecam Walter Isaacson "Steve Jobs" -ciekawa biografia ciekawego człowieka.Warto poczytać
    Bardzo motywująca książka, powinna być pozycją obowiązkową

  11. #261
    Debiutantka Avatar Iza7689
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Książki :)

    Ostatni mój ulubiony tytuł: Dotknięcie nocy
    Od gry erotycznej online do miłosnego zatracenia...

    Nocna.Sowa to internetowy nickname Matta Skaya, 28-letniego, niezwykle seksownego pisarza, którego życie to plątanina fałszywych tropów, pozorów i zatartych śladów. Nawet bestsellery, które pisze, wydaje po zmyślonym nazwiskiem M. Pierce. Z cienia, w którym się ukrywa, jak sowa nocą wyrusza w życie, by szukać mocnych wrażeń. Przez Skype’a poznaje Hannah Catalano. Internetowe pisarskie partnerstwo, które jej zaproponował, szybko zamienia się w wirtualną erotykę, a potem w realną, coraz bardziej gwałtowną, pełna obsesji namiętność...

    Czy Hannah domyśli się kim jest i jaki jest naprawdę? Czy pozna jego prawdziwe tajemnice i tragedie, które go okaleczyły? Czy oprócz erotycznego szaleństwa, któremu się poddają, z ich związku ocaleje coś więcej niż wspomnienie?

  12. #262
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Książki :)

    a ja polecam wilka z wall street. pewnie wiele z was widziało film jednak książka jest nieporównywalnie lepsza wciąga i pokazuje jakim człowiek był wilczek pełno humoru i rozrywki, czyta się ją jednym tchem. Wspaniała na poprawę humoru

  13. #263
    Debiutantka Avatar Przemcik
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Książki :)

    Ja bardzo lubię czytać:-) teraz czytam Powieść Anny Kossak - Pasja budzi się nocą:-)Ewa to kobieta mocno stąpająca po ziemi. Myślała, że najbliższą przyszłość ma dokładnie zaplanowaną. W ciągu kilku dni wszystko się zmienia. Dostaje wsparcie od przyjaciółek, które mimo że są różne, potrafią tworzyć wspólny front. Carmen, ideał kobiety - jej uroda powoduje spore zamieszanie. Beata, chłodna racjonalistka, na własnej skórze testuje różne podejście do mężczyzn. Zuza, wyrazista, nieraz wulgarna, bezkompromisowa w pracy, pobłażliwa dla swoich słabości, w końcu chwyta byka za rogi.
    Jest jeszcze "coś": intryguje, wciąga, samo wybiera wyznawców. Dopuszcza do swoich łask lub bezwzględnie wypluwa poza nawias społeczności. Tango argentyńskie.
    I On. Nikt Go nie zna, a jednak życie wielu osób przewróci do góry nogami. Jego poczynania powodują cierpnięcie skóry...

  14. #264
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    53

    Domyślnie Odp: Książki :)

    Jeśli chciałybyście pomóc dzieciom, które niestety, ale nie mają możliwości przebierać w prezentach, to warto zajrzeć tutaj: https://wioskisos.org/. Każdy grosz się tak naprawdę liczy, więc zachęcam, ale przejrzeć stronę i dowiedzieć się więcej.

  15. #265
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Książki :)

    Ja bardzo lubię kryminały. Ostatnio jeden dobry znalazłam tutaj: Operacja aksamit | motyleksiazkowe.pl
    Polecam w ogóle całą tę stronkę, ciekawe pozycje i dosyć tanio!

  16. #266
    Debiutantka Avatar akacja66
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Książki :)

    Ja uwielbiam fantasy Mogę czytać godzinami

  17. #267
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Książki :)

    Cytat Napisał akacja66 Zobacz post
    Ja uwielbiam fantasy Mogę czytać godzinami

    W takim razie polecam Goodkinda.Nigdy nie przepadałam za fantasy poniewaz taka literatura wydawała mi się infantylna. Jednak od czasu od kiedy zaczełam czytać goodkinda zakochałam się w niej całkowicie. Jest to cykl wielu części jednak czyta się to bardzo dobrze. Zaczytuję się równiez w ksiązkach historycznych.Głównie tych dotyczących obyczajów oraz życia ludzi w dawnych czasach.
    Jeśli chciałabyś się zaopatrzyć w jakąś dobrą literaturę to zerknij sobie do Lovebooks:
    Księgarnia Internetowa LoveBooks - z miłości do czytania!

    Księgarnię odkryłam jakiś czas temu. Maja bardzo korzystne ceny na ksiązki ( nawet na nowości).

  18. #268
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Książki :)

    Ja polecam przeczytać "Światło między oceanami"

  19. #269
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Książki :)

    Kocham kryminały skandynawskie i ostatnio się nimi zaczytuję

  20. #270
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Książki :)

    Tolkien jest moim mistrzem!

  21. #271
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: Książki :)

    A ja jestem fanką książek Żulczyka, które Wam też polecam. Akurat teraz jest w fajnej promocyjnej cenie w taniej księgarni internetowej Aros jego najnowsza książka "Wzgórze Psów" aros.pl/ksiazka/wzgorze-psow która mimo swej długości nie przytłacza i bardzo dobrze się ją czyta.

  22. #272
    Wczytuje się Avatar loona
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Książki :)

    Ogólnie lubię humorystyczne kryminały, coś w stylu Chmielewskiej. Zresztą nie bez powodu jest ona moją ulubioną autorką

  23. #273
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Książki :)

    Nawet nie wyobrazacie sobie jak bardzo chcialabym przeczytac jakas normalna ksiazke... Teraz na okragla tylko taki repertuar leci u mnie http://www.empik.com/podreczniki-szk...tawowa/klasa-3 odkad zaczela sie szkola to juz musze siedziec z mlodym w jego książkach

  24. #274
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Książki :)

    Metro 2033 i cała seria. Zakochałam się w tym post apokaliptycznym świecie.

  25. #275
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Skąd
    szczecin
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Książki :)

    z fantastyki polecam ziemiomorze ursuli ke guin, teraz można dostać także w zbiorczym wydaniu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •