Strona 1 z 9 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 213

Temat: Opinie o produktach Sun flower

  1. #1
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Opinie o produktach Sun flower

    Pozwoliłam sobie założyć temacik na temat produktów tej firmy ponieważ niektóre znas ostatnio zakupiły je i testuja wiec fajnie by było podzielić sie opiniami na ich temat

    ja dawno temu kupowałam od nich nie wiem czemu przestałam
    Teraz kupiłam zestaw akrylowy mam satyne przezroczysta i mimo ze nie otworzyłam jeszcze ich liquidu to łączylam z liquidem allepaznokcie i powiem wam że jestem pod wrażeniem bo super pazurki się trzymają robiłam siostrzenicy i jednego pazurka zrobiłam mojej córce co u niej jest problem z pazurkami to trzyma sie super drugi akryl to matujacy róż czytając tą nazwę pomyslalam ze to cover otóz nie myliłam sie to również przezroczysty w pojemniczku jest rózowy ale na pazurku raczej efektu tego nie ma ale jak dla mnie to dobrze również ten wypróbowałam jest super teraz dziewczyny czekam na wasze opinie moze macie inne akryle i również żele od nich dzielcie sie opiniami

  2. #2
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: wszystko o sun flower

    ja swojego czasu używałam ich liquidu dosyć długo i byłam bardzo zadowolona więc polecam



  3. #3
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: wszystko o sun flower

    mi baaardzo odpowiadał ich żel cover. Teraz mam żel budujący galaretkę i jest naprawdę REWELACYJNY! świetna konsystencja, nie spływa, łatwo się aplikuje- no ideał
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  4. #4
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: wszystko o sun flower

    olcia ja czekam na opinie jakk sie będzie trzymał na pazurkach ten żelik

  5. #5
    Szkoleniowiec Avatar edusia777
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Biała Podlaska
    Postów
    492

    Domyślnie Odp: wszystko o sun flower

    ja uzywalam zeli clear 2 i twardego. z czystym sumieniem moge polecic! ja jednak zmienilam go na zel z i-nails bo jak dla mnie jakosc prawie identyczna a cena sporo nizsza

  6. #6
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: wszystko o sun flower

    Cytat Napisał edusia777 Zobacz post
    ja uzywalam zeli clear 2 i twardego.
    edusia napisz coś więcej o tym clear 2 ja na początku jak zaczynałam robic pazurki kupowałam clear średnogęsty ale dla mnie był za rzadki fakt wtedy jeszcze nie miałam takiej wprawy ale ogólnie wole troszke gęściejsze żele . Teraz sie zastanawiałam czy tego własnie clear 2 nie spróbowac

  7. #7
    Szkoleniowiec Avatar edusia777
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Biała Podlaska
    Postów
    492

    Domyślnie Odp: wszystko o sun flower

    jesli lubisz bardziej geste to polecam twardego. bardzo wygodnie buduje sie pazurka i super sie poziomuje.
    SUN FLOWER TWARDY 30g + 10x OZDOBA WYSYŁKA 0zł (1572444004) - Aukcje internetowe Allegro

  8. #8
    Redaktor Avatar Bożena P
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    okolice B-B
    Postów
    984

    Domyślnie Odp: wszystko o sun flower

    Ja używam jednofazówki clear 2 - muszę przyznać, że bardzo fajny. długo się trzyma, zero zapowietrzeń a na dodatek nie traci swojego połysku, bardzo długo pazurki się błyszczą polecam.

    Mam też od nich cover, ale ten mi nie za bardzo odpowiada. Co prawda, bardzo dobrze kryje, jednak jak się nałoży go zbyt grubo to podczas utwardzania robią się bąbelki - bynajmniej tak było w moim przypadku, zawsze, gdy tego żelu dałam ciut więcej. oczywiście problemu nie było, gdy dawałam dwie cienkie warstwy - no ale mi się nie chce tak z tym bawić :/ I szczerze mówiąc to taki problem mam jedynie z coverem z sun flower, z kryjącymi innych firm nie miałam takiego problemu.

    akryle, liquid, primer, czyścik pędzla, kilka ozdób z sun flower mam ale jeszcze nie używałam, więc opinią podzielę się za niedługo

  9. #9
    Totalna maniaczka Avatar pinusia6
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Okolice Szczecina
    Postów
    782

    Domyślnie Odp: wszystko o sun flower

    Cytat Napisał xsunnyolciax Zobacz post
    mi baaardzo odpowiadał ich żel cover. Teraz mam żel budujący galaretkę i jest naprawdę REWELACYJNY! świetna konsystencja, nie spływa, łatwo się aplikuje- no ideał
    A czy próbowałaś tej galaretki na formę

  10. #10
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: wszystko o sun flower

    Pinusia, ja tylko na formie i gdzie postawisz tam stoi, ja już chyba przy nim na dłużej zostanę
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  11. #11
    Totalna maniaczka Avatar kath82
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Postów
    1 046

    Domyślnie Odp: wszystko o sun flower

    Ja przygodę z pazurkami zaczynałam od żeli sun flower, miałam jednofazowy clear 2 i rzeczywiście ładnie się trzymał, jednak u mnie połysk szybko się tracił. Więc zakupiłam błysk uv i jestem bardzo zadowolona, ładnie się błyszczy i 15g starcza na bardzo długo.
    Miałam również ich primer i bonder produkty godne polecenia.
    Jedyne na czym się przejechałam to żel mleczny róż, pozostawiał smugi i prześwity. Może trafiłam na felerny.
    I popieram Edusie i nails ma podobne produkty, a tańsze.
    "Kiedy nie wiesz co zrobić - uśmiechnij się". H. Jackson Brown

  12. #12
    Totalna maniaczka Avatar białaaaa
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    okolice Stalowej Woli
    Postów
    1 056

    Domyślnie Odp: wszystko o sun flower

    Cytat Napisał Bożena P Zobacz post
    Mam też od nich cover, ale ten mi nie za bardzo odpowiada. Co prawda, bardzo dobrze kryje, jednak jak się nałoży go zbyt grubo to podczas utwardzania robią się bąbelki - bynajmniej tak było w moim przypadku, zawsze, gdy tego żelu dałam ciut więcej. oczywiście problemu nie było, gdy dawałam dwie cienkie warstwy - no ale mi się nie chce tak z tym bawić :/ I szczerze mówiąc to taki problem mam jedynie z coverem z sun flower, z kryjącymi innych firm nie miałam takiego problemu.
    zgadzam się z tobą też tak miałam i to mnie bardzo wkurzało bo co rusz to bąbelki były zmieniłam na inny i nie ma tego problemu
    Zapraszam
    Facebook https://www.facebook.com/pages/Mmnails/1402254793409375
    Blog http://mmnails.blogspot.com
    Zarejestruj się a będziesz mogła odebrać i Ty darmowego boxa za gwiazdki http://shinybox.pl/order/index/mode/...n/?ref=2a40b69
    Paatal sklep kosmetyczny
    http://www.paatal.pl/tell_a_friend/customer/41731.ht

  13. #13
    Totalna maniaczka Avatar pinusia6
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Okolice Szczecina
    Postów
    782

    Domyślnie Odp: wszystko o sun flower

    Cytat Napisał xsunnyolciax Zobacz post
    Pinusia, ja tylko na formie i gdzie postawisz tam stoi, ja już chyba przy nim na dłużej zostanę
    To fajnie wiedzieć Jeszcze się zastanawiam jak z trwałością Może się przekonam i też go wypróbuje

  14. #14
    Totalna maniaczka Avatar kochanaa
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    954

    Domyślnie Odp: wszystko o sun flower

    Dziewczyny, a wiecie coś, kiedy będzie ta nowa promocja w SF ? Bo pisze od ponad tygodnia, że za tydzień, a tu nic ni ma I codziennie waruję, aż zaraz jajko zniosę

  15. #15
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: wszystko o sun flower

    kochanaa mi sie wydaje ze pewnie już nie będzie takiej bo sie nie spodziewali pewnie że po ostatniej tak szybko zejdą te zestawy ale i tak jak patrzyłam maja dużo fajnych zestawów w atrakcyjnych cenach ja pewnie sie skusze na jakiś żelik

  16. #16
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: wszystko o sun flower

    napiszę jak z trwałością, na razie jest ok powiem jak będę uzupełniała jak się trzymały
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  17. #17
    Nałogowiec Avatar bestilka007
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Leszno Górne/ Szprotawa
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: wszystko o sun flower

    ja i zele i akryle mam z sun... i jedyne co na czym sie zawiodlam to zel uv nablyszczajacy strasznie szybko matowial co mnie do szalu doprowadzalo a tak zez zarzutow ... chyba ze cos mi sie przypomni to napisze
    no to zaczynamy

  18. #18
    Totalna maniaczka Avatar kochanaa
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    954

    Domyślnie Odp: wszystko o sun flower

    Cytat Napisał elaxx76 Zobacz post
    kochanaa mi sie wydaje ze pewnie już nie będzie takiej bo sie nie spodziewali pewnie że po ostatniej tak szybko zejdą te zestawy ale i tak jak patrzyłam maja dużo fajnych zestawów w atrakcyjnych cenach ja pewnie sie skusze na jakiś żelik
    No niby tak, ale to w sumie to byłoby bez sensu bo napisali "KOLEJNA PROMOCJA ZA TYDZIEŃ ZAPRASZAMY"

    Więc mam nadzieję, że się skuszą i coś jeszcze strzelą fajnego

  19. #19
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: wszystko o sun flower

    Cytat Napisał kochanaa Zobacz post
    No niby tak, ale to w sumie to byłoby bez sensu bo napisali "KOLEJNA PROMOCJA ZA TYDZIEŃ ZAPRASZAMY"

    Więc mam nadzieję, że się skuszą i coś jeszcze strzelą fajnego
    w takim razie trzeba czekać moze coś dadzą jeszcze

    Cytat Napisał bestilka007 Zobacz post
    ja i zele i akryle mam z sun... i jedyne co na czym sie zawiodlam to zel uv nablyszczajacy strasznie szybko matowial co mnie do szalu doprowadzalo a tak zez zarzutow ... chyba ze cos mi sie przypomni to napisze

    bestilka007 piszesz o tym błysku

    dziewczyny a miała któraś ten puder akrylowy fast set Kryształek czy zatapiane w nim ozdoby są widoczne czy on może zastąpić przezroczysty
    Ostatnio edytowane przez Elizabeth76 ; 04-05-2011 o 09:09

  20. #20
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: wszystko o sun flower

    Milenka czy wypróbowałaś już ten mus brzoskwiniowy

  21. #21
    Totalna maniaczka Avatar kath82
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Postów
    1 046

    Domyślnie Odp: wszystko o sun flower

    bestilka007 jeśli rzeczywiście chodzi o błysk uv sf to jestem w szoku. Ja ciągle go używam, zresztą przyznam szczerze, że nie miałam jeszcze innego i jestem zadowolona. Wstawię zdjęcie moich pazurków do porównania, bo akurat uzupełniam, na raty. Wskazujący i środkowy to wczorajsze dopełnienie, a serdeczny i mały to 3 i pół tygodniowy odrost, wszystkie pokryte tym żelkiem. Mam nadzieję, że coś widać bo zdjęcie troszku marne, ale mi się wydaje, że żelik jest ok i jak na 3,5 tyg to jeszcze coś się tam błyszczy. Dodam, że gotuję, zmywam i pracuję w ogródku zazwyczaj nie zakładając rękawiczek.
    "Kiedy nie wiesz co zrobić - uśmiechnij się". H. Jackson Brown

  22. #22
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Sun flower

    dzis miałam okazje wypróbowac galaretke.. ogólnie jest ekstra, z pedzelka ani z pazurka sie nie ruszy, mozna machac we wszystkie strony i nie drgnie... jak wsadziłam w 'to' pedzelek to az byłam w szoku konsystencja troche sie przeraziłam ...

    Ogólnie wszystko fajnie ale czy taka łatwa w aplikacji jest to bym nie powiedziała, ja osobiscie nie umiałam sie nia posłużyc

    ________________________________________


  23. #23
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Sun flower

    ponawiam pytanie kto już wypróbował mus brzoskwiniowy

  24. #24
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: Sun flower

    Cytat Napisał natalia268 Zobacz post
    dzis miałam okazje wypróbowac galaretke.. ogólnie jest ekstra, z pedzelka ani z pazurka sie nie ruszy, mozna machac we wszystkie strony i nie drgnie... jak wsadziłam w 'to' pedzelek to az byłam w szoku konsystencja troche sie przeraziłam ...

    Ogólnie wszystko fajnie ale czy taka łatwa w aplikacji jest to bym nie powiedziała, ja osobiscie nie umiałam sie nia posłużyc
    moja zachowuje sie tak samo jak Twoja, ale przy tym nie jest w ogóle gęsta! więc mi się aplikuje zupełnie łatwo
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  25. #25
    Szkoleniowiec Avatar mini89
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    458

    Domyślnie Odp: Sun flower

    a ja chciałam polecić Wam żel silikonowy-elastyczny w pędzelku jak dla mnie jest rewelacyjny do naturalnych paznokci, szczególnie przy zniszczonej i cienkutkiej płytce. Nic nie odpryskuje, przy wale paznokciowym trzyma się jak beton polecam gorąco I mam pytanie, czy któraś z Was używała może żelu jednofazowego clear 1? jaka jest jego gęstość i czy dobrze sie trzyma ? pozdrawiam

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Podobne wątki

  1. Opinie o produktach Silcare / Noname
    By Zuzanna Rzeszewska in forum Silcare
    Odpowiedzi: 989
    Ostatni post / autor: 09-02-2018, 10:25
  2. Opinie o produktach NailsCompany
    By Nena90 in forum Nails Company
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 08-12-2012, 18:40
  3. [10.02.2010] Mistrzostwa zdobienia paznokci "Królowa śniegu
    By plushak in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 250
    Ostatni post / autor: 21-04-2010, 11:01
  4. Lista sklepów z artykułami do stylizacji paznokci w Polsce
    By aga in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-04-2010, 23:40
  5. [30.08.2009] [Konkurs] Sun Flower - "Letnie Impresje"
    By Kamis in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 187
    Ostatni post / autor: 26-03-2010, 16:01

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •