Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 176 do 200 z 213

Temat: Opinie o produktach Sun flower

  1. #176
    Nałogowiec Avatar katerina15
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Sun flower

    Cytat Napisał Askar Zobacz post
    A wymieszałaś go kochana? Mój wygląda identycznie jak stoi długo... (pigment osiada na dnie)

    Troszkę go poniuchałam, ale jak widziałam że nic to nie daje to się zniechęciłam. Odstawiłam na chwilkę i nie było zmian.

    W takim razie zaraz go mocniej potraktuje Dziękuję

    ------------------------------------

    Faktycznie jest dużo lepiej. Matko ale wstyd przepraszam Ja to się za szybko zniechęcam, a przecież nie raz już miałam sytuacje gdzie pigment osiadł
    Przepraszam i dziękuje
    Ostatnio edytowane przez katerina15 ; 08-11-2012 o 00:09




  2. #177
    No to..wpadłam Avatar Aguss
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Ruda Śląska
    Postów
    130

    Domyślnie Odp: Sun flower

    To ja sie troche podziele. Też używam galaretki bez bondera i trzyma sie super, polecam! wydaje mi sie że nawet lepiej jak z bonderem

    katerina co do tego żelu to jestem w szoku widzac te zdjecie. nie raz kupowałam dokładnie ten cover i NIGDY nie wygladał jak ten Twój. Spróbuj go wymieszać, może wtedy bedzie ok

  3. #178
    Wczytuje się Avatar Pscolka Kwiatowa
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Śląsk
    Postów
    15

    Question Odp: Sun flower

    Dziewczyny polecacie ich żele kolorowe? Mam zamiar sobie kupić kilka ale nie jestem pewna ich jakości. Mam parę pytań:

    - czy podczas utwardzania żele się kurczą? Chodzi mi o to że np po utwardzeniu zaczyna być widać minimalnie ale jednak wolny brzeg. Miałam już taki przypadek i z czasem żele powędrowały do kosza bo mi nerwy puściły.
    - czy ładnie się utwardzają tzn czy nie ma efektu, że np utwardziły się tylko z wierzchu a pod spodem glutek zakamuflowany.

    Jak na razie pracuję na żelach z Modeny i jestem z nich super zadowolona ale jednak Sun kusi mnie kolorówką oj kusi

  4. #179
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Sun flower

    kolorówka sf wcale nie jest taka fajna jedyne co mi sie w niej podobało to konsystencja ,jak dla mnie mało pigmentu

  5. #180
    Wczytuje się Avatar Pscolka Kwiatowa
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Śląsk
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Sun flower

    Cytat Napisał Elizabeth76 Zobacz post
    kolorówka sf wcale nie jest taka fajna jedyne co mi sie w niej podobało to konsystencja ,jak dla mnie mało pigmentu

    Mało pigmentu Na stronce żeliki wyglądają na nawalone pigmentem... Firmę za przekłamane focie

  6. #181
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Sun flower

    Miałam kilka kolorkow jaks mi nie podeszły co pamietam to ciemny fiolet dobrze krył . Osobiscie nie byłam nimi zachwycona ,a najbardziej żałosne są te brokatowe , które samemu mozna zrobic żel przezroczysty i troche brokatu

  7. #182
    Wczytuje się Avatar Pscolka Kwiatowa
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Śląsk
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Sun flower

    Cytat Napisał Elizabeth76 Zobacz post
    Miałam kilka kolorkow jaks mi nie podeszły co pamietam to ciemny fiolet dobrze krył . Osobiscie nie byłam nimi zachwycona ,a najbardziej żałosne są te brokatowe , które samemu mozna zrobic żel przezroczysty i troche brokatu
    Dałaś mi dużo do myślenia teraz w sumie... Przeczytałam watek i te daty prodykcji/ ważności jakoś tak mnie zniechęcają troszku... Jak czytam o problemach dziewczyn z zamówieniami to nieciekawie to wygląda jednak... Z tym, że to było pisane wszystko trochę czasu temu (naiwność każe mi się łudzić, że może coś się zmieniło od tamtej pory)

    Jakoś żele brokatowe typu hand made mi nie bardzo i tym podobne praktyki. Chyba jednak będę szukać innej firmy

  8. #183
    Nałogowiec Avatar katerina15
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Sun flower

    Żebyś nie miała wątpliwości, ja potwierdzę to co pisze Elizabeth Bywają niektóre kolorki fajne, ale część z nich jest beznadziejna. Spodziewam się pięknej mandarynki (jak wynika z opisu) a tu transparentny pozłacany, albo błękitu, a dostaje biały lekko zabarwiony niebieskim.




  9. #184
    Nałogowiec Avatar Nena90
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    prawie Katowice
    Postów
    486

    Domyślnie Odp: Sun flower

    Tak, też mam tą mandarynkę!
    Zachwycona ich kolorkami nie jestem, albo przekłamany w stosunku do zdjęcia albo półtransparentny :/
    Kup swoją etorebkę taniej
    5% kod rabatowy

    Blog kosmetyczny

  10. #185
    Nałogowiec Avatar katiaa162
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Liverpool
    Postów
    524

    Domyślnie Odp: Sun flower

    Moj niebieski mial byc jak blekit nieba. Jest podobny ale jak kolezanka wczesniej wspomniala transparentny niestety.

  11. #186
    No to..wpadłam Avatar Aguss
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Ruda Śląska
    Postów
    130

    Domyślnie Odp: Sun flower

    Ja też miałam ten problem.. miał być łosoś a jest prawie przezroczysty z baaardzo delikatna poswiata.. z niebieskim to samo.. osobiście nie polecam

  12. #187
    Nałogowiec Avatar katiaa162
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Liverpool
    Postów
    524

    Domyślnie Odp: Sun flower

    Zel nablyszczajacy BLYSK UV powoduje u mnie zapowietrzenia! U was tez

  13. #188
    Totalna maniaczka Avatar białaaaa
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    okolice Stalowej Woli
    Postów
    1 056

    Domyślnie Odp: Sun flower

    dziewczyny ma któraś z was hybrydy termiczne
    GELAQ CHANGING COLOR

    Sunflower i GELAQ - ŻEL LAKIER UV HYBRYDOWY i GELAQ CHANGING COLOR


    jak się one sprawdzają
    Zapraszam
    Facebook https://www.facebook.com/pages/Mmnails/1402254793409375
    Blog http://mmnails.blogspot.com
    Zarejestruj się a będziesz mogła odebrać i Ty darmowego boxa za gwiazdki http://shinybox.pl/order/index/mode/...n/?ref=2a40b69
    Paatal sklep kosmetyczny
    http://www.paatal.pl/tell_a_friend/customer/41731.ht

  14. #189
    No to..wpadłam Avatar milane
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    188

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Sun flower

    Dziewczyny czy któraś z was używała żelu medium budujący?Sunflower i ŻEL UV i BUDUJĄCE i Medium "1" 07g. Żel UV Budujący podobno jest to żel rzadki?ja jestem zwolenniczka żeli rzadkich dlatego szukam ideału ma przystępna cene daltego chciałabym spróbować czekam na wasze opinie

  15. #190
    Nałogowiec Avatar souki2020
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Białystok
    Postów
    349

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Sun flower

    hej kochane mam plan zakupic zestaw akrylowy do saloniku powiedzcie mi zy ich akryl warto kupowac?
    Konstruktywna krytyka mile widziana ;p

    http://nailsbysouki2020.zor.pl/

  16. #191
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Sun flower

    Jak dla mnie tylko biały.
    Liquid i resztę z innej firmy


  17. #192
    No to..wpadłam Avatar milane
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    188

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Sun flower

    Moja opinia o firmie sun flower jest następująca...Byłam dzisiaj na targach i bardzo zależało mi na tym żeby jak najgłębiej zapoznac sie z marką...i bardzo sie zawiodłam...kiedy zpaytałam Panie o żele powiedziały mi że nie pokażą mi konsystencji zeli,bo nie mogą...o zgrozo..to po co wystawiac sie na targachpotraktowano mnie jak rzep na d...e!zero wiedzy o tym co sprzedją! zapytałam o podstawowe rzeczy...i nie uzyskałam żadnej odpowiedzi..porażka szkoda może jeszcze kiedyś spróbuje

  18. #193
    Rozkręcanko Avatar niunia-dziunia
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Nowa Sól
    Postów
    68

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Sun flower

    Cytat Napisał białaaaa Zobacz post
    dziewczyny ma któraś z was hybrydy termiczne
    GELAQ CHANGING COLOR

    Sunflower i GELAQ - ŻEL LAKIER UV HYBRYDOWY i GELAQ CHANGING COLOR


    jak się one sprawdzają
    Podpinam się pod to pytanie, bo naszła mnie ochota na hybrydy termiczne

  19. #194
    Szkoleniowiec Avatar joljan4845
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    MIKOŁÓW
    Postów
    1

    Nai Odp: Opinie o produktach Sun flower

    Witam.Dziewczyny zapraszam do mnie,zobaczycie wszystkie żele kolorowe i hybrydy na próbnikach kolorów,wiem że zdjęcia na stronce to nie to samo.
    Przykro mi że na targach potraktowano klientkę tak nieładnie,to nie powinno mieć miejsca.Jeśli będę w stanie to postaram się zatrzeć to złe wrażenie i z przyjemnością odpowiem na każde pytanie co do produktów sun flower.-))

    ---------- Dodano o godzinie 13:24 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 21:50 ----------

    Cytat Napisał niunia-dziunia Zobacz post
    Podpinam się pod to pytanie, bo naszła mnie ochota na hybrydy termiczne
    Ja mam ,sprawdzają się,zapraszam do mnie dystrybutora sun flower

  20. #195
    Molestantka klawiatury Avatar Tosiaczek
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 513

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Sun flower

    joljan a jakiś kontakt? strona internetowa?

    http://bellissima-joanna-werbska.blogspot.com/

    "Możesz wychylić do dna nawet litra, a jednak,
    Nie odnajdziesz uczuć w dużych cyckach bez serca..."

  21. #196
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    258

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Sun flower

    milane powiem tak, niestety mnie też ciężko było kiedykolwiek spotkać kogoś dobrze poinformowanego kto pracował w tej firmie żeby udzielił mi odpowiedzi na moje pytania, mówię to z przykrością niestety. Ja używałam tego żelu jest on dobry ale naprawdę jest bardzo rzadkim żelem, dla mnie był za rzadki i przerzuciłam się wtedy na "2". Konsystencję "1" można przyrównać do żeli bazowych. Moje odczucia co do tej firmy są takie. Trzeba poznać te żele żeby w pełni cieszyć się ich jakością. Bo ja miałam przypadki, że zbudowałam paznokcia wyciągałam z lampy a tu już zapowietrzenie na pół pazura ;/ porażka jakaś, z czasem było lepiej i później nie miałam takich problemów i pracowałam na ich żelach jednofazowych i budujących. Polecam pod "1" obowiązkowo ich bonder wtedy mi się najlepiej trzymało.

    souki2020 ich akryl nie należy do świetnej jakości ale daje radę naprawdę. Dlatego jeśli potrzebujesz coś naprawdę taniego to możesz się skusić. Jeśli byś chciała to zapraszam na prv bo ja mam dużo akryli ich firmy. Nie korzystam z nich bo jestem już dystrybutorem innej marki.

  22. #197
    No to..wpadłam Avatar milane
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    188

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Sun flower

    Dzieki Ja własnie pracuje na bardzo rzadkich żelach i takiej opini potrzebowałam,niestety na targach Panie nie potrafiły mi ani nic powiedziec ani nic pokazać...

  23. #198
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Sun flower

    ja dzis dostalam paczuszke z Sunflower i juz wiem ze w tej firmie bede duzo zamawiac.zrobilam paznokcie kamuflażem builderem i jestem w nim zkochana bardzo naturalny kolorek wrecz jak plytka paznokcia gesty ale dobrze sie uklada.rewelacja.dostalam kilka gratisow a zalapalam sie tez na promocje ta w ktorej wybralam sobie kilka produktow za punkty wiec jeszcze tak naprawde produktow gratis za okolo 80 zl.Bardzo mi sie to podoba.zamowienia u Dobrej Rady nigdy nie byly az tak premiowane.i co najwazniejsze zel genialny takiego szukalam.!

  24. #199
    Debiutantka Avatar wiola11069
    Zarejestrowany
    May 2009
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Sun flower

    Cytat Napisał Elizabeth76 Zobacz post
    Pozwoliłam sobie założyć temacik na temat produktów tej firmy ponieważ niektóre znas ostatnio zakupiły je i testuja wiec fajnie by było podzielić sie opiniami na ich temat

    ja dawno temu kupowałam od nich nie wiem czemu przestałam
    Teraz kupiłam zestaw akrylowy mam satyne przezroczysta i mimo ze nie otworzyłam jeszcze ich liquidu to łączylam z liquidem allepaznokcie i powiem wam że jestem pod wrażeniem bo super pazurki się trzymają robiłam siostrzenicy i jednego pazurka zrobiłam mojej córce co u niej jest problem z pazurkami to trzyma sie super drugi akryl to matujacy róż czytając tą nazwę pomyslalam ze to cover otóz nie myliłam sie to również przezroczysty w pojemniczku jest rózowy ale na pazurku raczej efektu tego nie ma ale jak dla mnie to dobrze również ten wypróbowałam jest super teraz dziewczyny czekam na wasze opinie moze macie inne akryle i również żele od nich dzielcie sie opiniami
    Dzieweczyny ja pracuje na tych produktach ok 3 lat jestem bardzo zadowolona z akryli i kiedys robiła żele też trzymały się super...gorąco polecam...

  25. #200
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: wszystko o sun flower

    hej Edytko czy ja tym żelem( http://allegro.pl/sun-flower-twardy-...44004.htmlmogę) robić paznokcie całe używać jako jednofazowego?

    ---------- Dodano o godzinie 14:50 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:57 ----------

    cześć kobietki ;-)
    mam pytanko odnośnie żelu jednofazowego mianowicie czym się różni clear 1, clear 2,nylonowy i sylikonowy. Pytam,bo wasze doświadczenie leprze od opisu firmy :-)
    Pozdrawiam

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Opinie o produktach Silcare / Noname
    By Zuzanna Rzeszewska in forum Silcare
    Odpowiedzi: 989
    Ostatni post / autor: 09-02-2018, 10:25
  2. Opinie o produktach NailsCompany
    By Nena90 in forum Nails Company
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 08-12-2012, 18:40
  3. [10.02.2010] Mistrzostwa zdobienia paznokci "Królowa śniegu
    By plushak in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 250
    Ostatni post / autor: 21-04-2010, 11:01
  4. Lista sklepów z artykułami do stylizacji paznokci w Polsce
    By aga in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-04-2010, 23:40
  5. [30.08.2009] [Konkurs] Sun Flower - "Letnie Impresje"
    By Kamis in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 187
    Ostatni post / autor: 26-03-2010, 16:01

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •