Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy 12345678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 76 do 100 z 213

Temat: Opinie o produktach Sun flower

  1. #76
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Sun flower

    ale tu chyba juz wypowiadamy sie o wymieszanym no bo raczej takim nie mieszanym cięzko cokolwiek zrobic a nawet nabrać na pędzelek

  2. #77
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Sun flower

    ja od samego początku jak kupiłam mus to go mieszalam czytalam opis ale mimo wymieszania i tak ten zel jest gęsty nawet jak sie wymiesza to nie bedzie sredniogęsty a nawet porównujac do innych gestych żeli ibd , modena i tym podobne konsytencja i tak mus po wymieszaniu jest bardzo gęsty . Tak jak dziewczyny piszą po zbudowaniu pazurka trzeba sie troszke napiłowac bo sa góry i doliny nie wypoziomuje sie ten zel . Ale super trzyma sie pazurka . Hmmm :mysli: co do tej daty produkcji to też było tak 2-3 lata temu jak kupowałam to tez daty produkcji byly z przed około dwoch lat . W tej chwili jak kupowałam czy w promocji czy w stałych cenach to wszystkie produkty sa z takimi datami

  3. #78
    Rozkręcanko Avatar ewciamikusia
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Żabnica
    Postów
    65

    Domyślnie Odp: Sun flower

    Dziewczyny tak teraz dopiero zaczęłam czyta o tym musie brzoskwiniowym też go mam kupiłam go na wyprzedaży weekendowej i tak jak pisze elaxx76 super się trzyma płytki tylko jest bardzo dużo piłowania ponieważ za żadne skarby się nie wypoziomuje,więc wpadłam na pomysł i pomieszałam go z budującym rzadkim też z san flovera 1:1 i wiecie co jest genialny nadal jest taki gęsty ale fajnie się poziomuje i dużo lepiej się go opracowuje więc to taka moja rada może się komuś przyda

  4. #79
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: Sun flower

    to też muszę spróbować z tym rzadkim budującym, bo tej galaretki jeszcze nie mieszałam, tylko na sztucznym paluchu wypróbowałam i też wyszły górki i dolinki, drugiego podejścia nie robiłam jeszcze, najpierw przemieszam, a jak nadal będzie taki bardzo gęsty i nie będzie się chociaż trochę poziomował to dodam tego rzadkiego

  5. #80
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Sun flower

    raczej to nie ma zadnego znaczenia tym bardziej ze data ważnosci jest od otwarcia ,a i tak nie bardzo jej sie powinno trzymac gdyz :
    małe pojemniczki maja waznośc 3 miesiace czy to zel czy akryl a duze tj. takiej samej zawartosci ma waznosc 12 miesiecy troche mi to daje do myslenia , bo mała pojemnosc akrylu np. bialy musze zuzyc po otwarciu wciagu 3miesiecy a taki sam tylko duzy rok troche dziwne i to mnie zastanawia . Co do jaksci akrylu mam sprwdzona wiec data produkcji nie ma zadnego wpływu na jakosc

  6. #81
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: Sun flower

    nena, ja mam od nich zielony brokatowy i jest ok, ale już czerwony brokatowy jest tak rozwarstwiony, że nawet wymieszanie niewiele daje, oddzielił się na wierzchu taki półprzeźroczysty żel i tylko świeżo po wymieszaniu można go szybko nałożyć bo za chwilę brokat opada, nie jestem z niego zadowolona, a żel kryształek, ma na dnie trochę srebrnych drobinek, które tak się przykleiły do dna, że nie chcą się oderwać podczas mieszania, tych drobinek w żelu jest niewiele, że efektu kryształka prawie nie ma, daty produkcji brak
    a co do daty ważności akryli po otwarciu to też mnie to zastanawia, bo tak jak elaxx76 napisałaś, niby ten sam akryl tylko inna pojemność opakowania i ważny jeden 3 a drugi 12 miesięcy, ale mam też takie kolorowe bez żadnej daty

  7. #82
    Nałogowiec Avatar Nena90
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    prawie Katowice
    Postów
    486

    Domyślnie Odp: Sun flower

    Elu no niby jest jak mówisz, że liczy się od otwarcia... Ale to co piszesz o zależności od pojemności opakowania jest już lekko bezsensowne, z punktu widzenia produktu a nie Twojej wypowiedzi... Bo skoro produkt ten sam to co ma pojemność do rzeczy?
    Kup swoją etorebkę taniej
    5% kod rabatowy

    Blog kosmetyczny

  8. #83
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Sun flower

    Dokładnie i tak to wszystko jest rozzsypywane z jednego pojemnika i to nie powinno miec znaczenia ze mały pojemniczek trzeba zuzyc szybciej niz wiekszy

  9. #84
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Sun flower

    ja użyłam wczoraj bialego z SF i jestem baaardzo zadowolona
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  10. #85
    No to..wpadłam Avatar Aguss
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Ruda Śląska
    Postów
    130

    Domyślnie Odp: Sun flower

    Cytat Napisał ewciamikusia Zobacz post
    Dziewczyny tak teraz dopiero zaczęłam czyta o tym musie brzoskwiniowym też go mam kupiłam go na wyprzedaży weekendowej i tak jak pisze elaxx76 super się trzyma płytki tylko jest bardzo dużo piłowania ponieważ za żadne skarby się nie wypoziomuje,więc wpadłam na pomysł i pomieszałam go z budującym rzadkim też z san flovera 1:1 i wiecie co jest genialny nadal jest taki gęsty ale fajnie się poziomuje i dużo lepiej się go opracowuje więc to taka moja rada może się komuś przyda
    Hmm zastanawia mnie czy można zrobić tak z galaretka ? jamk myślicie? kiepsko mi sie nia pracuje a szkoda żeby tak lezała.

  11. #86
    Nałogowiec Avatar syrena16
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    584

    Domyślnie Odp: Sun flower

    ... czy któraś z Pań pracuje z porcelaną?
    "Wczoraj- to historia
    Jutro - to tajemnica
    Dziś to dar od losu....."

  12. #87
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Turza Śl.
    Postów
    77

    Domyślnie Odp: Sun flower

    Ja ostatnio próbowałam się nią bawić. Potraktowałam ją jak akryl ale rozprowadzałam jak żel. Wg mnie dobrze się trzyma, łatwy do piłowania. tylko kolor białego zostawia wiele do życzenia. No i proporcji jeszcze nie opanowałam.

  13. #88
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Nowogród Bobrzański/k. Zielonej Góry
    Postów
    53

    Domyślnie Odp: Sun flower

    kupilam u nich z promocji bonder i dzis sprawdzam date po przeczytaniu waszych wypowiedzi i co widze 2009 ;/

  14. #89
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Sun flower

    no ale liczy sie data od otwarcia a nie produkcji

  15. #90
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Sun flower

    ja kupując jakies 3 lata temu bo od tych produktów zaczynałam to tez tak bylo z ta datą produkcji i to nie były produkty promocyjne tylko po normalnych cenach a kupowałam na targach na allegro czy u nich w sklepie

  16. #91
    Nałogowiec Avatar Nena90
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    prawie Katowice
    Postów
    486

    Domyślnie Odp: Sun flower

    To nie rozumiem ich logiki... Przecież z ekonomicznego punktu widzenia trzymanie zapasów ponad 2letnich się najzwyczajniej w świecie nie opłaca...
    BTW jak zmieniłaś nick?
    Kup swoją etorebkę taniej
    5% kod rabatowy

    Blog kosmetyczny

  17. #92
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: Sun flower

    Cytat Napisał ELIZABETH76 Zobacz post
    no ale liczy się data od otwarcia a nie produkcji
    no ale data produkcji też ma przecież znaczenie, myślę że sun flower ma tyle towaru z datą produkcji sprzed ponad dwóch , a nawet prawie trzech lat, że postanowił zorganozować promocje weekendowe, żeby się starego towaru pozbyć, bo przecież z dobrego serca tego nie robią, bo co to za zysk dla firmy sprzedać towar po 10, 20 % wartości towaru, żaden przecież, na szczęście to jeszcze nadaje się do użytku, tylko jak długo to się z czasem okaże

  18. #93
    Nałogowiec Avatar Nena90
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    prawie Katowice
    Postów
    486

    Domyślnie Odp: Sun flower

    Ale właśnie rzecz w tym, że oni z tego co tutaj dziewczyny piszą nie tylko w promocjach weekendowych ale i normalnie sprzedają towar sprzed 2 lat... Opłaca im się utrzymać taaaaaaaaaaaaakie zapasy przez kupę czasu + produkować nowe produkty? Chyba potrzeba im nowego menagera
    Kup swoją etorebkę taniej
    5% kod rabatowy

    Blog kosmetyczny

  19. #94
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Sun flower

    dokładnie kupowalam w promocji i za jednym razem dodatkowe akryle tez takie daty mialy

  20. #95
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: Sun flower

    możliwe, że tyle tego im się nazbierało, że jednak postanowili się tego pozbyć i stąd mamy promocje weekendowe,
    a żele kolorowe z ostatniej promocji jaką mają datę? jesteście zadowolone z nich?

  21. #96
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Sun flower

    ja nie kupowałam kolorowych ostatnio to nie wiem jakie mialy

  22. #97
    Nałogowiec Avatar Nena90
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    prawie Katowice
    Postów
    486

    Domyślnie Odp: Sun flower

    Cytat Napisał malinowa Zobacz post
    możliwe, że tyle tego im się nazbierało, że jednak postanowili się tego pozbyć i stąd mamy promocje weekendowe,
    a żele kolorowe z ostatniej promocji jaką mają datę? jesteście zadowolone z nich?
    Też 2008/2009 ta ostatnia cyfra była taka niewyraźna, że ciężko było ją rozszyfrować... Pisałam już, że testowałam je na wzorniku - kolory ładne ale jak sprawdzą się na paznokciach to się dopiero okaże. Pojemniczki chyba są większe niż 5ml bo żel nie wypełnia ich w całości. Oczywiście musiałam je najpierw porządnie wymierzać bo przez 2 lata pigment bardzo zaprzyjaźnił się z dnem.
    Ech wkurzyli mnie tym zestawem z parafiniarką...

    Nieekonomiczny ten SF naprawdę... Swoją drogą mi by było głupio takie starocie sprzedawać...
    Kup swoją etorebkę taniej
    5% kod rabatowy

    Blog kosmetyczny

  23. #98
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Sun flower

    Ktoś pytał o galaretkę - otóż jedyne zastosowanie jakie ja widzę (a pracuję wyłącznie na gęstych żelach) to zbudowanie szkieletu na szablonie. Chociaż...głupia jest ta galaretka oby już mi się skończyła (mam 30ml kupione w promocji, wrrr). Bardzo ciężko jest mi zacisnąć tunel, nigdy nie wiem czy jest już wystarczająco utwardzona i te szkielety są strasznie słabe... :/

    Co do dat ważności - nie widziałam nigdzie informacji, że ich promocje oznaczają wyprzedawanie żeli sprzed paru lat, a taka powinna być zawarta. Że niska cena oznacza produkt z krótką datą ważności...

    Co do obsługi, reklamacji w SF, współczuje Wam dziewczyny i krzyżyk na drogę żebyście uzyskały swoje, ja nigdy więcej nic od nich nie zamówię, chamstwo i niekompetencja pracowników skutecznie mnie zraziły do jakiegokolwiek kontaktu z tą firmą

  24. #99
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Sun flower

    mi szkielet sie w ogole nie trzyma z galaretki

    Zuza no musialas to mowic.. daj nam nadzieje

    ________________________________________


  25. #100
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Sun flower

    Cytat Napisał natalia268 Zobacz post
    mi szkielet sie w ogole nie trzyma z galaretki

    Zuza no musialas to mowic.. daj nam nadzieje
    No proszę czyli coś jest nie tak z tą galaretką musze poszukać czegoś takiego z innej firmy. Wiesz Natalko może tylko mnie potraktowali jak natrętną muchę bo 4 tyg. prosiłam o wysyłkę produktów za kilkadziesiąt złotych dodam że kupowałam w tej firmie od lat, nawet z sentymentu bo to pierwsza firma na jakiej pracowałam. Szkoda, bardzo lubiłam ich Serię SPA (peeling waniliowo-kokosowy - ), takie duże polerki różowe też są bardzo fajne, mam też kokosową oliwkę i oprócz tego że dobrze działa to ma ładny design.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Opinie o produktach Silcare / Noname
    By Zuzanna Rzeszewska in forum Silcare
    Odpowiedzi: 989
    Ostatni post / autor: 09-02-2018, 09:25
  2. Opinie o produktach NailsCompany
    By Nena90 in forum Nails Company
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 08-12-2012, 17:40
  3. [10.02.2010] Mistrzostwa zdobienia paznokci "Królowa śniegu
    By plushak in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 250
    Ostatni post / autor: 21-04-2010, 10:01
  4. Lista sklepów z artykułami do stylizacji paznokci w Polsce
    By aga in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-04-2010, 22:40
  5. [30.08.2009] [Konkurs] Sun Flower - "Letnie Impresje"
    By Kamis in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 187
    Ostatni post / autor: 26-03-2010, 15:01

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •