Strona 24 z 26 PierwszyPierwszy ... 1420212223242526 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 576 do 600 z 649

Temat: Piercing

  1. #576
    Totalna maniaczka Avatar kochanaa
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    954

    Domyślnie Odp: Piercing

    No wiesz ja mam dopiero 16 lat Wczoraj mi powiedziała, że póki mieszkam pod jej dachem mam sobie nie robić, a jak już będę na swoim to hulaj dusza xD Także jak będę na swoim to sobie sprawie.
    Kobietozpazurem też się obawiam że to boli, ale raz kozia śmierć Trzeba korzystać póki można xD

  2. #577
    Totalna maniaczka
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    985

    Domyślnie Odp: Piercing

    Ja też chorowałam na kolczyka w języku, ale już mi przeszło.
    Pierwszy kolczyk (w nosie) zrobiła jak miłam 16 lat, rodzicie wyjechali nad morze, więc ja korzystając z okazji poszłam do kosmetyczki. Rodzicie oczywiście mi nie kazali, poinformowałam ich po fakcie i jakoś to przeżyli
    Kolczyk w nosie mnie bardzo bolał i goiło się ok. miesiąca. Po roku był kolczyk w pępku i tu zero bólu, nawet się niezorientowałam, a Pani już mi kolczyka włożyła, więc ok.
    A język trudno się goi i trzeba przez tydzień bardzo uważać co się je, a że kocham jedzenie to u mnie odpada

  3. #578
    Wczytuje się Avatar Mari88
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Piercing

    ja swój wyjęłam z pępka kilka lat temu ale nadal mam bliznę i dziurkę po kolczyku, dziwnie to wygląda... :-(
    Eh błędy młodości...
    Za to po dziurce od kolczyka w nosie nie ma ani śladu po wyjęciu!

  4. #579
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: Piercing

    Cytat Napisał DiamondShine Zobacz post
    nie ma sie co bać w jezyku chociaz tez sie balam. ale w jezyku najmniej boli niz w pepku czy w nosie
    język jest najbardziej unerwiony, więc chyba powinien bardziej boleć
    A tu cytat z portalu medycznego "Niezależnie od oceny estetycznej kolczyków w języku, konieczne jest zwrócenie uwagi na aspekt zdrowotny wszystkich rodzajów piercingu, a w szczególności przekłuwania języka. Należy mieć świadomość, że skutkuje to powstaniem otwartej rany, która jest mocno narażona na działanie wszelkiego rodzaju bakterii, w tym zawartych w pożywieniu. Piercing może prowadzić do infekcji, które ze względu na mocne unerwienie języka i jego delikatny charakter bywają bardzo groźne. Nawet specjalne kolczyki do języka nie gwarantują całkowitego bezpieczeństwa tego narządu mowy."
    I z praktycznego punktu widzenia- moja kuzynka ma kolczyka w języku i denerwuje sie, bo ciągle nim o coś zaczepia i ją boli
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  5. #580
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: Piercing

    sunny moze ma za dlugi ten kolczyk? ja tak mialam jak zrobilam kolczyka to mialam dlugiego bo oczywiscie mi spuchl i musial byc dlugi ale potem jak zniknela opuchlizna to zmienilam na mniejszy i ja o nic nie zahaczam ani nic sie z nim nie dzieje kiedys wyciagnelam doslownie na 2 minuty zeby zmienic sobie kolczyka i normalnie tak mi dziwnie bez niego bylo ja mialam jak wspominalam w nosie ale zle mi sie goilo bolalo i wyciagnelam... i mam w pepku to w jezyku byl to pikuś mnie w ogole nie bolało

  6. #581
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Piercing

    ja tez mam w jezyku i bardziejk mi dziwnie gdy go nie mam niz jak go mam, w ogole juz zapomnialam ze go posiadam mam go juz zaraz bedzie 6 rok. bałam sie straszliwie, ale poszłam, zrobiłam i byłam w siódmym niebie potem jezor stał sie olbrzymi, nawet dziąsła mi spuchły, alee po tygodniu było okej nie wolno jesc nabiału w czasie gojenia.
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  7. #582
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Piercing

    Równie dobrze robiąc paznokcie można jakiejś infekcji dostać... Nie popadajmy w paranoję
    Ja miałam 2 razy kolczyk w języku ale mi dziąsła się osuwały i musiałam wyjąć niestety...


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  8. #583
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Piercing

    pomyślałam tak samo jak ty milenka, ale juz nie chciałam sie rozpisywać
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  9. #584
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Piercing

    Kasia, mnie w języku najbardziej bolało, ale byłam młoda głupia i się męczyłam z tym bólem. Mam go cały czas, ale drugi raz bym tego nie zrobiła
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  10. #585
    Wczytuje się Avatar Kandzik190
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Piercing

    Moje pierwsze kolczyki to oczywiscie w uszach nastepny w pepku nie bolało... a teraz sama wykonuje kolczykowanie ciala..

  11. #586
    No to..wpadłam Avatar Alexandraa
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    239

    Domyślnie Odp: Piercing

    A ja w lutym wyjęłam kolczyka z języka po kilku latach noszenia.

    Królowa Aleksandra

  12. #587
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Piercing

    Ja miałam już setki kolczyków w uszach he he i to w róznych miejscach . Normalnie na płatkach i na małżowinie. Jednak po latach okazało się, że mi się nie trzymały i nie goiły za dobrze, bo mam uczulenie na nikiel. Potem miałam ze 3 razy w pępku, ale za każdym razem mimo starań higienicznych itd. miałam ziarninę i ropiała mi rana, więc się poddałam i tym sposobem mam dwie blizny na pępku.
    W nosie zrobiłam sobie sama raz w wakacje i nie zagoił się zbyt dobrze, po pół roku moja mała chrześnica niechcący mi go wyrwała z nosa, więc już nie wkładałam.
    Jak miałam 20 lat zrobiłam sobie w nosie jeszcze raz, ale u kosmetyczki i w drugiej dziurce zagoił się świetnie i nosiłabym, gdyby nie, to że mam ciągłe zapalenie zatok i katary i sobie podrażniałam ciągle.
    Na język chorowałam, ale niestety okazało się , że mam za blisko wiązadełko to pod językiem i żeby przekłuć musiałabym je przecinać chirurgicznie, więc dałam sobie spokój, ale bardzo mi się to podoba.
    Teraz nie mam żadnego kolczyka.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  13. #588
    No to..wpadłam Avatar Alexandraa
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    239

    Domyślnie Odp: Piercing

    Sztynka, żadna strata z tym językiem. Ja już nie mam i jakoś nie rozpaczam. Teraz raczej mi się to źle kojarzy. :-p

    A co do Twoich eksperymentów z kolczykami to właśnie dlatego się opamiętałam bo nie chcę mieć jakichś blizn.

    Królowa Aleksandra

  14. #589
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: Piercing

    a wiecie co od pewnego czasu mam straszna ochote na kolczyka pod wargą z boku... tylko mojemu sie nie podoba, ale chyba go jakoś przekonam bo dluzej nie wytrzymam...

  15. #590
    Wizażystka Avatar Kamcia20
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    57

    Domyślnie Odp: Piercing

    Ja mam kolczyka pod wargą z prawej strony już jakieś 3 lata i w niczym mi nie przeszkadza na razie nie myśle by go wyciągać troszkę bolało i trzeba bylo sie do niego przyzwyczaić ale nie żałuje

  16. #591
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: Piercing

    ja bede robic w wardze w maju albo pod koniec tego miesiaca zalezy jak z kasa bede stac jak będe robić tatuaż to kolega mi zrobi za jednym razem tatuaz i kolczyka w bardzo fajnej cenie a powiedzcie mi czy jak sie zrobi swiezego kolczyka mozna do solarium albo na sloneczko sie opalac

  17. #592
    No to..wpadłam Avatar Alexandraa
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    239

    Domyślnie Odp: Piercing

    Cytat Napisał DiamondShine Zobacz post
    ja bede robic w wardze w maju albo pod koniec tego miesiaca zalezy jak z kasa bede stac jak będe robić tatuaż to kolega mi zrobi za jednym razem tatuaz i kolczyka w bardzo fajnej cenie a powiedzcie mi czy jak sie zrobi swiezego kolczyka mozna do solarium albo na sloneczko sie opalac

    Nie mam pojęcia ale jeśli chcesz jednocześnie tatuaż robić to tego raczej opalać nie wolno.

    Co do kolczyków na twarzy to już się tutaj wypowiadałam. Fajna sprawa (to znaczy kiedyś bo teraz już mi przeszło). Ale potem zechcemy wyciągnąć i zostaje ślad.

    Królowa Aleksandra

  18. #593
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: Piercing

    Alexandraa co do tatuaza to wiem, że nie wolno opalać ale przyznam się szczerze, że jak robiłam pierwszego tatuaża na drugi dzień poszłam do sauny a po 3 dniach do solarium ... Dzięgi Bogu nic sie nie stało chociaż miałam stracha...

    co do kolczyków, zdaje sobie sprawę z tego, że kiedyś mi to przejdzie i będę chciała wyciągnąc i będę biła się w głowe po co go robiłam... ale jeszcze chce pokorzystać puki młoda jestem :d nie zrobie sobie raczej kiedy 40lat będę miała

  19. #594
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Piercing

    Diamond ja mam trzy kolczyki i wlasnie jeden pod warga z lewej strony i to jest moj ulubiony !

    nie żebym Cię namawiała, ale zrób sobie ...
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  20. #595
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: Piercing

    nanami a zrobie a co mi tam

  21. #596
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Piercing

    nanami też taki mam- super, mój ulubiony

  22. #597
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Piercing

    Nie no Kobietko Twój kolczyk wymiata po prostu Ogólnie nie mam miłych wspomnień, le dla takiego to bym się poświęciła,jednak teraz to już czuje się za stara
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  23. #598
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Piercing

    przestań, nigdy nie jest się za starym na własne zachcianki Nic tak nie poprawia humoru kobiecie jak coś nowego

  24. #599
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: Piercing

    zgodze sie z Sandra... np. moja mama miala zawsze ochote na tatuaz ale nie zrobila... dopiero teraz pomimo ze jest babcia w koncu sie skusila !

    a co do tego kolczyka... mojemu niestety on sie nie podoba w tym miejscu.. ale jakos go przekonam do tego a jak nie to wbrew niemu zrobie . wystarczy ze mi sie bedzie podobal.

  25. #600
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Piercing

    w kwestii tatuażu czy piercingu to wydaje mi się, że tak jak Sandra pisze to sprawa indywidualna . Powiedz mu Kasia, że kolczyk zawsze można wyciągnąć .
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •