Strona 20 z 26 PierwszyPierwszy ... 10161718192021222324 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 476 do 500 z 649

Temat: Piercing

  1. #476
    Rozkręcanko Avatar mewa92
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Żywiec
    Postów
    39

    Domyślnie Odp: Piercing

    W dekolcie również mi się podoba
    Cytryna ja mam ten sam problem,kolczyk w wardze wyciągnięty od roku a dziurka nie zarosła. Blizna jest i obawiam się,że już zostanie
    * * *

    Każdy nowy dzień rodzi nowe paranoje !.

  2. #477
    Rozkręcanko Avatar Cytryna6412
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Piercing

    To chyba zależy od ciała ;/ zostaniemy Mewa z dziurkami na pamiątkę Mojej koleżance znowu zarosło się po pół roku ani śladu

  3. #478
    Nałogowiec Avatar iwonadc78
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Soest
    Postów
    366

    Domyślnie Odp: Piercing

    Dziewczyny mam pytanko...
    czy piercing nad warga boli?czy po przekluciu cos puchnie?bo chce sobie zrobic bardzo
    szukalam w postach ale jakos nie umie nic znalezc,a mam niezlego cykora ?Napiszcie prosze jezeli cos wiecie

  4. #479
    Wczytuje się Avatar piernikzlochnes
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Piekary Śląskie
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Piercing

    chodzi o monroe ?
    szczerze,to jest to ból do przeżycia, boli mniej więcej tak jak szczepionka a później można się cieszyć ślicznym kolczykiem
    niektórym może troszkę spuchnąć warga ale to leciutko,po tygodniu opuchlizna schodzi,trzeba pamiętać o higienie i nie wyciągać go do momentu zagojenia się powstałej dziurki
    buziaczki

  5. #480
    Rozkręcanko Avatar mewa92
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Żywiec
    Postów
    39

    Domyślnie Odp: Piercing

    Bolić zawsze trochę za boli.Ale trzeba myśleć pozytywnie,krótkie ukłucie i masz cudeńko na wargą.Na przykład zawsze możesz poprosić o znieczulenie żeby poczuć się lepiej psychicznie
    Troszkę też na pewno spuchnie ale przejdzie jak będziesz o niego dbała (sól fizjologiczna i tribiotic)m
    Także jeśli będziesz zdecydowana to zostanie tylko szukać jakiegoś dobrego salonu
    * * *

    Każdy nowy dzień rodzi nowe paranoje !.

  6. #481
    Nałogowiec Avatar iwonadc78
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Soest
    Postów
    366

    Domyślnie Odp: Piercing

    dzieki dziewczyny) chyba sie jednak zdecyduje,dwa porody przezylam to mysle ze i to przezyje)))buziaki

  7. #482
    No to..wpadłam Avatar truskaweczka99
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    śląsk :)
    Postów
    149

    Domyślnie Odp: Piercing

    mam w lecym uszku na górze kolczyk do wargi ;p i taka malutka perelke obok normalnej dziurki
    i w pępku mam robiny byl 5 lat temu do tej pory moi rodzice o nim nie wiedza;p po co maja sie denerwowac ;D
    bolecnie bolalo- mialam robione bez znieczulenia , zagoil mi sie w 8 dni i pojechalm od razu nad morze pluskac sie w wodzie nie ropial mi ani nic i tak naprawde to niczym go nie przemywalam wiem jestem hardcorowa ,bo moglo mi sie wdac zakazenie ale jak widac wszystko z nim super :d i ja rowniez zyje ;D

  8. #483
    Wczytuje się Avatar piernikzlochnes
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Piekary Śląskie
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Piercing

    iwonadc78 skoro przezylas dwa porody to ten kolczyk to pikuuś jak już zrobisz to wstaw fotke buźka.

  9. #484
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Piercing

    no ja mam w pepku i tez robiony bez znieczulenia, na zywca przez moja siostre
    nie ma co sie tez cieszyc bo robila mi na stojaco w lazience i przebijala - uwaga - wielka agrafka ( wiem, nie ma co sie chwalic, ale jakos balam sie isc do kosmetyczki )
    przez chwile bylo dobrze ale pozniej zaczelo mnie strasznie bolec, taki inny bol i w pewnym momencie mowie do siostry, zeby mnie trzymala bo lece do tylu...zlapala mnie w ostatniej chwili bo tak to bym uderzyla potylica o kant wanny, a ona ma jeszcze kanciata, wiec nie wiem jakby sie to skonczylo...pozniej sie juz polozylam i przebila do konca
    dlugo mi sie goilo ale teraz juz mam go z 6 lat moze i nawet nie wiem, ze on tam jest

    sasiadka natomiast robila sobie nad warga wlasnie i mowi, ze poczula tylko jakby ja igla u pielegniarki ukula, okazalo sie, ze igla za mala do kolczyka, ktory okazal sie tez za dlugi
    wiec musiala zmienic igle na wieksza i jeszcze raz przebijac, rozszerzac w sumie i wtedy mowi, ze poczula bol...zagoilo sie szybko ale codziennie przemywala woda utleniona, kupila sobie tez mniejszy kolczyk bo tamten jej przeszkadzal i odstawal

    Iwona czy bedzie Cie bolec ? nie wiadomo jaka masz delikatna skore...przebicie skory w ciagu max 5 min nie bedzie bolalo tak, jak Twoje dwa porody, takze napewno dasz rade

  10. #485
    No to..wpadłam Avatar Alexandraa
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    239

    Domyślnie Odp: Piercing

    Cytat Napisał mewa92 Zobacz post
    W dekolcie również mi się podoba
    Cytryna ja mam ten sam problem,kolczyk w wardze wyciągnięty od roku a dziurka nie zarosła. Blizna jest i obawiam się,że już zostanie

    Właśnie i to jest drugi powód dla którego sobie nie zrobię kolczyka na twarzy.

    Królowa Aleksandra

  11. #486
    Kosmetyczka Avatar weronisiaaa88s
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    145

    Domyślnie Odp: Piercing

    Ja mam kolczyk w
    -tym platku ucha - nie chodzi mi o ta wieksza czesc tylko o ten malutki co jest przed uchem hee BAAARDZO mi sie on podoba. (((nie boli nic)))
    - w pepku (((najbardziej dla mnie bolesny)))
    - w jezyku (((przekłucia nie poczółam, momentu wkladania kolczyka tez nie - tyle tylko ze jezyk zareagowal na to cialo obce i spuchl na 2 dni, ssalam kostki lodu i schodzila opuchlizna, nie wymawialam tylko "R" przez te 2doby))), w niczym nie przeszkadza nawet zapominam ze go mam.
    *teraz mam bzika na kolczyk w karku tylko wiem ze to niby nie legalne i nie wiem czy jest praktyczny, ponoc b.boli.....?

    Czerwonego tła i koloru może używać tylko administracja forum //Emila
    Ostatnio edytowane przez Emilia B. ; 18-10-2010 o 15:52

  12. #487
    Rozkręcanko Avatar mewa92
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Żywiec
    Postów
    39

    Domyślnie Odp: Piercing

    weronisiaaa88s: wszędzie gdzie masz kolczyki też mam i przy każdym przekłuciu odnosiłam to samo wrażenie. Tylko,że ja przy przekłuciu języka nie mogłam w ogóle nic normalnego zjeść przez 3 tygodnie. Facet w salonie powiedział też,że coś fatalnie mi się to goi.Ale tak mam z wszystkimi kolczykami bo to wiadomo sprawa indywidualna

    Jeśli chodzi o kolczyk w karku to zależy czy masz długie włosy.Koleżanka sobie zrobiła w karku ma długie włosy i często się zahaczały (rzecz normalna) i nie miało szans się wygoić. Jakbys oto nie dbała włosy i tak będą Ci przeszkadzać i z tego co widziałam i mi mówiła to nie bolało ją to
    * * *

    Każdy nowy dzień rodzi nowe paranoje !.

  13. #488
    Kosmetyczka Avatar weronisiaaa88s
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    145

    Domyślnie

    uuuu... Długie włosy... Co do kwestii gojenia to se raczej odpuszcze taki babrajacy sie wiecznie kolczyk...

    Tu pokaze zdjecia które znalazlam i przykóły moja uwage... Mnie ciekawi 3 fotka... Czy nie grozi to uszkodzeniem oka...? Komentarze pozostawiam wam
    Załącznik 31581Załącznik 31582Załącznik 31583
    Cytat Napisał weronisiaaa88s Zobacz post
    Mnie ciekawi 3 fotka... Czy nie grozi to uszkodzeniem oka...?
    Jak dla mnie kolczyki w przeróżnych mijscach sa ok, podoba mi sie orginalnosc, ale pod warunkiem ze ten kolczyk w kazdej chwili można se wyjac! A CO Z TAKIM EYE PIRCINGIEM?!
    zielone o czerwone tło jest dla administracji / Emila
    Ostatnio edytowane przez Emilia B. ; 20-10-2010 o 21:18 Powód: 3 posty pod rząd :)

  14. #489
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Piercing

    No teraz to kolczyki i tatuaże robią wszędzie gdzie się tylko da... tatuaże na oku też już widziałam


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  15. #490
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Piercing

    Cytat Napisał weronisiaaa88s Zobacz post
    Tu pokaze zdjecia które znalazlam i przykóły moja uwage... Mnie ciekawi 3 fotka... Czy nie grozi to uszkodzeniem oka...? Komentarze pozostawiam wam
    jak dla mnie to jest obrzydliwe, robi mi się słabo na samą myśl, że kogoś tyle razy kuto (gorset) a ja zwykłego pobierania krwi się boję
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  16. #491
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Piercing

    Farbi, ten ból od piercingu jest jak narkotyk
    ja to uwielbiam...
    ale już koniec z kolczykowaniem

    widziałam eye tatoo ale kolczyka w oku nie ! szok
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  17. #492
    Nałogowiec Avatar zlotko87
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    651

    Domyślnie Odp: Piercing

    To i ja się pochwalę kolczyk mam w pępku już uhu huuu od 2 liceum? no i w uszkach: normalne obustronne plus dodatkowe dwie z prawym uchu. I noszę przeważnie tylko te dodatkowe. Marzy mi się kolczyk w języku, no ale zagrozili mi wydziedziczeniem

  18. #493
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Piercing

    w oku ? matkooo pierwsze słyszę... niedługo na sercu i jelitach będą robić albo gdziekoliek by ładnie jakies usg wychodziło itp. .. paranojjjaaa

    weszłam w google poszukac czegos podobneg na oku jak było wyzej wstawione ale nic nie znalazłam.. nic prócz :


    wytłumaczcie mi po co to badziewieee?
    Ostatnio edytowane przez natalia268 ; 21-10-2010 o 17:04

    ________________________________________


  19. #494
    Nałogowiec Avatar zlotko87
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    651

    Domyślnie Odp: Piercing

    A to na oku to nie jest komputerowo zrobione? Bo jak tak można? Słyszałam o tatuażu na oku ale o kolczyku?

  20. #495
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Piercing

    hmm racja ten obrazek wydaje sie komputerowy... ale to co wstawiłam to co to jest ? znalazłam to po hasłem 'kolczyk w oku'

    ________________________________________


  21. #496
    Kosmetyczka Avatar weronisiaaa88s
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    145

    Domyślnie Odp: Piercing

    Cytat Napisał natalia268 Zobacz post
    weszłam w google poszukac czegos podobneg na oku jak było wyzej wstawione ale nic nie znalazłam.. nic prócz :


    wytłumaczcie mi po co to badziewieee?
    TO mi wygląda na SOCZEWKE z gadzetem! hee Takie dyndajace sztuczne łezki.... Buuu.... Chyba ze to tylko na potrzebe zdjecia, sesji jakiejś... hmm...

    ---------- Dodano o godzinie 17:32 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:30 ----------

    Cytat Napisał zlotko87 Zobacz post
    Marzy mi się kolczyk w języku, no ale zagrozili mi wydziedziczeniem
    To se go zrób! Nikt po za Twoim chlopakiem nie zauwazy, chyba ze jak wystawiasz jezyk jak sie smiejesz

  22. #497
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Piercing

    to w oku to naprawdę kolczyk gdzieś chyba na smogu widziałam filmik jak to było robione... dla mnie w sumie to bardziej taki implant niż kolczyk..


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  23. #498
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Piercing

    Cytat Napisał milenka_olsztyn Zobacz post
    to w oku to naprawdę kolczyk gdzieś chyba na smogu widziałam filmik jak to było robione... dla mnie w sumie to bardziej taki implant niż kolczyk..
    jakbyś znalazła to chetnie bym to zobaczyła..
    Cytat Napisał weronisiaaa88s Zobacz post
    TO mi wygląda na SOCZEWKE z gadzetem! hee Takie dyndajace sztuczne łezki.... Buuu.... Chyba ze to tylko na potrzebe zdjecia, sesji jakiejś... hmm...
    (...)
    soczewka z gadżetem ? nie mam pytań...

    ________________________________________


  24. #499
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: Piercing

    Cytat Napisał milenka_olsztyn Zobacz post
    to w oku to naprawdę kolczyk gdzieś chyba na smogu widziałam filmik jak to było robione... dla mnie w sumie to bardziej taki implant niż kolczyk..
    taak jest na smogu ten filmik własnie wam wstawiam dziewczyny i to niestety NIE JEST PHOTOSHOP
    Smog.pl - Klejnoty w ... oku?!


  25. #500
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Piercing

    o widzisz to mnie wyprzedziłaś


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •