Strona 26 z 26 PierwszyPierwszy ... 162223242526
Pokaż wyniki 626 do 649 z 649

Temat: Piercing

  1. #626
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Postów
    1

    Smile Odp: Piercing

    Ja akurat kolczyk w pępku robiłam sobie sama, specjalnie do tego kupiłam sobie sprzęt mimo że nie mam o tym pojęcia. Zrobiłąm sobie również kolczyk w brwi i mam zamiar zrobić ich jeszcze więcej

  2. #627
    Totalna maniaczka Avatar Patrycja_92
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Oborniki Śląskie
    Postów
    840

    Domyślnie Odp: Piercing

    Bez urazy ale nikt tutaj gratulować Ci nie będzie. Przekłuwanie ciała to nie malowanie rzęs, żeby robić na własną rękę, nawet pewnie nie wiesz ile nerwów nogłaś naruszyć przekłuwając sobie sama brew, mogłas spowodować opadnięcie powieki lub porażenie innego ważnego mięśnia twarzy i okaleczyć się na całe życie ( dla przykładu spójrz na Paris Hilton, podobno jej kosmetyczka uszkodziła nerw podczas jakiegoś tam zabiegu i na wszystkich fotkach widać ze lewe oko ma przymknięte zawsze). Jeśli Cie to interesuje to idź na kurs piercingu, niech Ci powiedzą dokładnie na co uważać i kolczykuj dalej, tylko broń boże nie waż się robić tego na innych ludziach bez specjalnej wiedzy, bo o ile przy przekłuwaniu pępka do uszkodzenia jest " tylko" odszewna, to przy brwi i języku powikłania są dużo gorsze )
    http://www.pati-nails-lashes.blogspot.com/- amator, samouk, zapraszam
    _______
    Nie wzbijesz się w niebo machając rękami.
    Wybuduj rakietę, zwaną ciężką pracą,
    napędzaną cierpliwością,
    a gwarantuję Ci,
    że osiągniesz to co zamierzyłeś.
    ________________

  3. #628
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Piercing

    Cytat Napisał Patrycja_92 Zobacz post
    Bez urazy ale nikt tutaj gratulować Ci nie będzie. Przekłuwanie ciała to nie malowanie rzęs, żeby robić na własną rękę, nawet pewnie nie wiesz ile nerwów nogłaś naruszyć przekłuwając sobie sama brew, mogłas spowodować opadnięcie powieki lub porażenie innego ważnego mięśnia twarzy i okaleczyć się na całe życie ( dla przykładu spójrz na Paris Hilton, podobno jej kosmetyczka uszkodziła nerw podczas jakiegoś tam zabiegu i na wszystkich fotkach widać ze lewe oko ma przymknięte zawsze). Jeśli Cie to interesuje to idź na kurs piercingu, niech Ci powiedzą dokładnie na co uważać i kolczykuj dalej, tylko broń boże nie waż się robić tego na innych ludziach bez specjalnej wiedzy, bo o ile przy przekłuwaniu pępka do uszkodzenia jest " tylko" odszewna, to przy brwi i języku powikłania są dużo gorsze )
    Słyszałam o osobach które samodzielnie przekłuwają pępek (nie wiem jaka to oszczędność, ja w Wawie zapłaciłam za to 60zł !) ale żeby sobie przekłuć brew?

  4. #629

    Domyślnie Odp: Piercing

    Cytat Napisał Kamis Zobacz post
    barbarzyński zwyczaj te całe kolczyki w brzuchach nosach brwiach i reszcie miejsc a jak sobie pomyśle o języku to mnie aż ciary przechodzą

    Nie podobami sięto. I mysle, ze facetom normalnym tez nie. To jest kolejna perwersja. Odbieganie od normy.

  5. #630
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Piercing

    Bez przesady... kolczyk w pepku to nic zlego... kazdemu sie podoba co innego a to nie znaczy ze ktos moze byc nie normalny jak to okreslilas. Odbieganiem od normy moze byc rowniez tuszowanie rzes bo przeciez to rowniez nie jest naturalne... nie popadajmy w skrajnosci

  6. #631
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Piercing

    Ja jako głupia nastolatka sama przekułam pępek, nos, ucho na chrząstce. Wdała się infekcja w pępek i dziś jest wielka blizna! Jednym się uda innym nie, jednak stanowczo uważam, że gdybym miała córkę i by chciała, to wolałabym zapłacić u piercera, czy tez dobrej kosmetyczki za przekłucie i mieć gwarancję opieki w razie problemów, zawsze odpowiednio osoba taka doradzi, jak dbać, czy wyjąć. Kolczyk w nosie niechcący ktoś mi uszkodził, ale drugi raz przeklułam już u kosmetyczki. Trwało 10 sek, higiena, nie bolało i ładnie się goiło. Jednak sytuacja zmusiła mnie do wyjęcia. Bardzo mi się podobają kolczyki nad górną wargą, takie w stylu pieprzyka. Sama, w życiu, ale u innych bardzo.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  7. #632
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Piercing

    Ja rowniez sama zrobilam sobie w uchu kolczyk, przed tym jak zaczyna sie chrzastka... efekt taki ze dziurka jest ale nie moge nic w niej nosic, ani srebra ani zlota tym bardziej metalu bo zaraz puchnie boli i ropieje. Pozniej zrobilam kolejny. troche wyzej platka ucha gdzie zaczyna sie chrzastka. Krew sie lala, nie moglam do konca przebic jakas masakra. W koncu mi sie udalo. Efekt koncowy? Wdalo sie zakarzenie mimo, ze wszystko bylo sterylne i odkarzane w spirytusie, zostala blizna.
    W platkach uszu robila mi kosmetyczka jakmialam ok 12 lat wszystko zagoilo sie super. W wieku 18 lat zrobilam sobie w pepku. Po miesiacu mialam orzyjsc na kontrole do piercera czy wszystko jest ok, bylo. Stwierdzil ze "jestem stworzona do rovienia sobie kolczykow bo wszystko szybko i pieknie sie goi"
    Uwazam ze takie rzeczy powinni robic osoby doswiadczone i wiedzace co robia. Wole zaplacic niz meczyc sie z zakarzeniami i niechcianymi bliznami a tym bardziej powiklaniami po zlym przekluciu.

  8. #633
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Piercing

    Ja mam w nosie, ale nie noszę go za często.

  9. #634
    Rozkręcanko Avatar pat-Rysia
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: Piercing

    Cytat Napisał sztynka Zobacz post
    Ja jako głupia nastolatka sama przekułam pępek, nos, ucho na chrząstce. Wdała się infekcja w pępek i dziś jest wielka blizna! Jednym się uda innym nie, jednak stanowczo uważam, że gdybym miała córkę i by chciała, to wolałabym zapłacić u piercera, czy tez dobrej kosmetyczki za przekłucie i mieć gwarancję opieki w razie problemów, zawsze odpowiednio osoba taka doradzi, jak dbać, czy wyjąć. Kolczyk w nosie niechcący ktoś mi uszkodził, ale drugi raz przeklułam już u kosmetyczki. Trwało 10 sek, higiena, nie bolało i ładnie się goiło. Jednak sytuacja zmusiła mnie do wyjęcia. Bardzo mi się podobają kolczyki nad górną wargą, takie w stylu pieprzyka. Sama, w życiu, ale u innych bardzo.
    Jestem tego samego zdania, lepiej iść zapłacić...szkoda, że nie byłam taka mądra kilka lat temu Też teraz bliznę, bo chciałam mieć kolczyk w pępku. Robiła mi znajoma, która robiła też sobie i ma kolczyk do dzisiaj. Można przekłuwać bliznę?

  10. #635
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Piercing

    jak miałam 16 lat to zrobiłam sobie w nosie(u profesjonalisty)
    Ponosiłam ze dwa lata i wyjęłam ,bo zaczęłam troche pracowac i nie mogłam go nosić.
    Dziurka zarosła,ale ślad został
    Na dzień dzisiejszy(ponad 15 lat temu to robiłam)Jak się patrzy na mój nos to wygląda to tak jakby dziurka była "czynna".
    Nie przeszkadza mi to,ale czasem sobie myślę,że skoro nie mam kolczyka to po co mi ta dziura,że mogło by jej nie być ...
    albo zeby zrobić sobie raz jeszcze w tym samym miejscu chociaż ktoś mi mówił,że mogą tam być zrosty?
    Tak?
    Ktoś się na tym zna?
    W pępku zrobiłam sobie sama ,100 lat temu jak byłam piękna i młoda i nie miałam jeszcze dzieci
    Ale też go już nie nosze od długiego czasu.

    Podoba mi się też pod dolną wargą z boku,ale widziałam dziewczynę,która taki miała i dziurka mimo,że nie używana wygląda tak jak ta w moim nosie

  11. #636
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Piercing

    Moga byc zrosty. Ja robilam kolezance (w latach liceum jak sie mialo pstro w glowie), dwa razy w tym samym miejscu i myslalam ze mi zejdzie, albo conajmniej zemdleje... nie polecam
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  12. #637
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Piercing

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

  13. #638
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Postów
    111

    Domyślnie Odp: Piercing

    No to laska pojechala... dla mnie dramat te igly

  14. #639
    Nałogowiec Avatar marylin
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wicie-Jarosławiec
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: Piercing

    Ech...trzeba mieć siano w głowie,ciekawe gdzie tak pójdzie...dokądkolwiek a blizny zostaną.


  15. #640

    Domyślnie Odp: Piercing

    Cytat Napisał marylin Zobacz post
    Ech...trzeba mieć siano w głowie,ciekawe gdzie tak pójdzie...dokądkolwiek a blizny zostaną.
    Dlatego właśnie jestem za piercingiem, ale tylko w mało widocznych miejscach, na pewno nie zdecydowałąbym się na kolczyk w nosi, albo języku. Być może pępek, albo brew.

  16. #641
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Piercing

    Dla mnie mało widoczne miejsce to pępek i jezyk a widoczne to brew i nos...

  17. #642
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    91

    Domyślnie Odp: Piercing

    Wszystko jest dal ludzi,ale uważam ze akurat pod tym względem nie można przesadzić bo w praktyce zamiast czegoś ładnego oszpecimy się. Osobiście nigdy życiu bym się na to nie zdecydowała.

  18. #643
    No to..wpadłam Avatar sora-imagica
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: Piercing

    Cytat Napisał marylin Zobacz post
    Ech...trzeba mieć siano w głowie,ciekawe gdzie tak pójdzie...dokądkolwiek a blizny zostaną.
    No właśnie rzecz w tym, że blizn nie będzie, bo proces pokazany na filmiku to najprawdopodobniej play piercing. Od piercingu różni się tym, że jest na chwilę - do zdjęć, do projektu czy eventu. Blizna potrzebuje nieco więcej czasu niż kilka godzin

  19. #644
    Wczytuje się Avatar marta28
    Zarejestrowany
    May 2014
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Piercing

    marzy mi się kolczyk w wardze, ale może kiedyś

  20. #645
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    91

    Domyślnie Odp: Piercing

    To nic innego jak kwestia naszego gustu i stylu,mi osobiście nie bardzo się to podoba i uważam,ze kolczyki w uszach w zupełności wystarczą,nie potrzeba upiększać się na siłę,chociaz zawsze można je zdjąć,nie zostają na całe życie jak tatuaż.

  21. #646
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    46

    Domyślnie Odp: Piercing

    Jestem podobnego zdania . Sama mam tylko po jednej dziurce w każdym uchu i na moje potrzeby to zdecydowanie wystarcza. Też nie podoba mi się nadmierny piercing u innych, aczkolwiek staram się nie negować tego tylko dlatego, że mi się nie podoba.

  22. #647
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    91

    Domyślnie Odp: Piercing

    Właśnie tak,to czyjś osobisty wybór i nie ma się do czego przyczepić,w końcu każdemu się podoba co innego,dla mnie to moda która szybko mija,podobnie zresztą jak tatuaże.

  23. #648
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Piercing

    Tylko kolczyk można bez problemu wyjąć i dziura zarosnie a z tatuazem nie jest tak łatwo...
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  24. #649
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    91

    Domyślnie Odp: Piercing

    Teoretycznie ponoć też można go usunąć ,ale to już pytanei do specjalisty i obawiam się,że miejscu tatuażu na pewno pozostanie blizna albo znaczne zaczerwienieni bo bardzo podrażnimy swoją skórę.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •