Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki 101 do 111 z 111

Temat: Trądzik... problem wielu nastolatków.

Debiutantka

Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

Mój chłopak miał problem z trądzikiem, lekarz zalecił mu zmianę diety oraz oczyszczanie twarzy emulsją micelarną do mycia cetaphil EM. Odkąd się zastosował do zaleceń lekarza, widzimy diametralną różnicę.

Nałogowiec

U mnie podziałał żel z aloesem Floslek, a skórę mam trudną.

Nałogowiec

Nie tylko nastolatków.... Sama nie mam już 15 lat a zmagam się z trądzikiem rożowatym. Moja cera bez makijażu nie wyglada dobrze, jednak i tak jest o wiele lepiej niż było wcześniej. Wypracowałam sobie kilka zasad, których przestrzegam i dzięki temu moja skóra wygląda o wiele lepiej

Polecam:
    stosowanie specjalnie przystosowanych do pielęgancji kremów
    filtry na dzień
    oraz zdrową dietę
    https://www.pollenaewa.com.pl/blog/p...iem-rozowatym/
    Ostatnio edytowane przez ell ; 24-09-2018 o 15:23

Nałogowiec

Na trądzik tylko Anti Acne Floslek, nie ma po prostu nic lepszego.

Wczytuje się

Chciałabym, żeby trądzik był problemem tylko nastolatków U mnie 30 prawie na karku i nadal muszę się z tym użerać, chociaż jest już znacznie lepiej. Jakiś czas temu ograniczyłam ilość kosmetyków, których używam i postawiłam na proste, naturalne składy. Na twarzy stosuję OCM z olejkami, ale w sumie problemy z trądzikiem mam głównie na plecach. Tutaj zauważyłam, że jest poprawa od czasu kiedy wyrzuciłam żele pod prysznic i zaczęłam używać soli algowo-termalnej do kąpieli i w formie peelingu. Wyczytałam, że jest bakteriobójcza i odkażająca. Myslę, że mydło mnie drażniło i przesuszało stąd problemy.

Nałogowiec

Anti Acne Floslek, nic nie działa lepiej.

No to..wpadłam

Cóż, tak naprawdę trądzik nie jest tylko i wyłącznie domeną nastolatków. Zdarza się też i starszym osobom, przy czym na szczęście na naszym rynku mamy dostęp do wielu skutecznych produktów takich jak np.https://www.apteka-oliwna.pl/acne-derm-20-krem-20-g , przy czym acne derm, przede wszystkim wykazuje silne właściwości antybakteryjne, a dodatkowo zmniejsza ilość mikrozaskórników.

Rozkręcanko

No mnie na tradzik pomogła antykoncepcja od kiedy stosuje belarę to mam spokój. Mam ochrone przed zajsciem w ciąze a poza tym twarz całkowicie sie wyczysciła.

Wczytuje się

Mnie tak samo tabletki antykoncepcyjne zlikwidowały problem z trądzikiem i przy okazji bolesnymi miesiączkami. Teraz to po prostu proszę lekarza na lekarzonline.eu o wypisanie recepty i mam ją w ciągu max godziny.

No to..wpadłam

Pytanie tylko, jaką formę ma ten trądzik. Tak naprawdę, bez odpowiedniego rozpoznania, będzie ciężko polecić coś sensownego. Ja na pewno mogę Wam polecić, byście zdobyli na ten temat więcej informacji. o trądziku różowatym przeczytasz na ktomalek.pl, dlatego też warto tam zajrzeć i zdecydować, w którym kierunku pójdziecie z leczeniem.

Nałogowiec

Twarz tradzikowa nalezy nawilzac a nie wysuszac. Zadnych platkow kosmetycznych, tym tylko wycierasz naturalna warstwe hydro-lipidowa. Ja twarz przemywam zelem Nanili do tego serum i krem z tej samej serii,krem robiony z owsa i wegla (stosuje go czasami),peeling enzymatyczny.Od srodka suplemnet accumax +wit d kwasy omega 3 ,wapn,cynk ,probiotyki.

Zerknij sobie na stronę:
    https://swiatsupli.pl/blog/ktora-for...-przyswajalna/

Opisane jest tutaj, jaka forma cynku jest obecnie najlepiej przyswajalna. I jak wybierac dobre suplementy.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania