Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 76 do 100 z 113

Temat: Trądzik... problem wielu nastolatków.

  1. #76
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    Acnrose stosowałaś?

  2. #77
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    Nie. Nie słyszałam o tym

  3. #78
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    A szkoda ponieważ skład jest bardzo dobry ( jesli interesujesz się skłądami to poczytaj sobie ponieważ w składzie nie ma tam parafiny i innych smieci ale są same naturalne składniki co niestety nie jest tak częste jeśli chodzi o kosmetyki - nawet te na trądzik gdzie naturalność jest jak najbardziej wskazana....). Sama mam trądzik rózowaty i ze wszystkich kosmetyków jakie stosowałam, a uwierz, że było ich naprawdę dużo to to mi najbardizej pomogło. No i jeszcze na krem na dzien z serii używam dodatkowo mała warstwę kremu z filtrem ( tak na wszelki wypadek ponieważ chronię skórę od słońca).

  4. #79
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    Czy piszesz tutaj o tych kosmetykach? https://acnerose.pl/ ?

    ---------- Dodano o godzinie 10:56 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 07:42 ----------

    Czy piszesz tutaj o tych kosmetykach? https://acnerose.pl/ ?

  5. #80
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    Tak tak To własnie te. Ogólnie cenowo może sie wydawać nie tak tanio ale jeśli chodzi o działanie to jest super. Poza tym są bardzo wydajne tak wiec jeden taki krem powinien Ci starczyć na dłuuuuugo.

  6. #81
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    63

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    Przy trądziku to chyba najlepiej poradzić się dermatologa. A w domu używać kosmetyki przeznaczone do tego rodzaju cery. Bardzo dobra jest antybakteryjna, metaliczna maseczka detoksykująca z Bielendy Silver Detox. Zawiera w swoim składzie srebro i węgiel, które działają oczyszczająco i bakteriobójczo, łagodzą objawy trądziku, domykają pory i matowią skórę.

  7. #82
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    65

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    mnie dermatolog odesłał do ginekologa, bo problem trądziku siedział głębiej. Stosowałam antykncepcję i moje hormony baaaardzo szalały. Niestety na moją niekorzyść. Wypryski nie były małe, ale duże i ropne, których nie dało się ukryć makijażem. Za radą ginekologa wybrałam wkładki hormonalne levosert dla mnie był to strzał w 10. bo juz po kilku mscach krosty znikały no i wrócił wreszcie komfort psychiczny
    Ostatnio edytowane przez olkaFA ; 02-07-2017 o 15:29

  8. #83
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    28

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    Mnie zawsze przy okresie tak wysypuje, że mam całą twarz w krostach. Ciężko nad tym zapanować niestety.

  9. #84
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Postów
    52

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    Sama w wieku młodzieńczym miałam problem z trądzikiem. To typowa przypadłość dla młodych osób ale też wielu kobiet w starszym wieku np. po 30 - stce. Oprócz domowych metod pielęgnacji skóry (odpowiednie kremy, dokładne oczyszczanie, maseczki etc.) polecam raz na jakiś czas wykonanie zabiegu mikrodermabrazji diamentowej (ja akurat mieszkam w Rzeszowie i mamy tu dobry salon urody: - Bio-derma Kosmetyka Estetyczna, Salon Urody w Rzeszowie, Gabinet kosmetyczny, Salon kosmetyczny, Rzeszów ). Mikrodermabrazja pozwala na powolne ścieranie powierzchni skóry specjalną głowicą diamentową, mikrowarstwa po mikrowarstwie. Dzięki czemu uzyskujemy efekt dokładnego oczyszczenia, a skóra jest przygotowana na przyjęcie kosmetyków i lepiej je wchłania.

  10. #85
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    Po trądziku zostają niestety brzydkie blizny. Przy głębokich bliznach potrądzikowych myślę, że najbardziej efektywny będzie laser. Moja siostra była na takich zabiegach na buzię w Vici Clinic (Kraków) i przyznam, że po 4 zabiegach bardzo zmniejszyła się ich widoczność.

  11. #86
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    Teraz to problem chyba nie tylko nastolatków, bo wiele dorosłych i starszych osób zmaga się z trądzikiem.

  12. #87
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Leszno
    Postów
    44

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    Ja proponuje produkty do twarzy, ktore reguluja wydzielane sebum i matuja cere, bo to naprawde wazne przy tradziku, a on dotyka naczesciej posiadaczki tego rodzaju cery. U mnie sie fajnie sprawdzil zel micelarny do mycia twarzy zielona herbata od bielendy, a w polaczeniu z kremem na dzien to w ogole obled. Twarz przestala sie swiecic, sebum sie nie wydziela, a ogolny wyglad cery w duzo lepszej formie.

  13. #88
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    340

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    Kilka porad ode mnie:

    1. Zmieńcie dietę na dietę z wiekszą zawartością witamin, owoców oraz warzyw. To ma bardzo duży wpływ na naszą skórę.
    2. Pijcie dużo wody codziennie.
    3. Papierosy znacznie nasilają trądzik ( poza tym jest to juz passe....)
    4. Polecam dokładnie oczyszczxać skórę. To bardzo ważne. Nie wystarczy oczyszczxanie jedynie raz dziennie wieczorem. Z rana równięż trzeba ponieważ oczyszczxacie z naskórką i pozostałościo kosmetyków nałożonych sobie wieczór wcześniej. Jesli miałabym polecić jakis dobry kosmetyk to bedzie to Procleanse balm od firmy Dermatologica ( https://dermalogica.pl/ ) .Tani nie jest, ale bardzo dobrze usuwa wszystkie zanieczyszczenia i makijaż.
    Kosmetyki najlepiej wybierać lekkie i o naturalnym składzie.
    Ostatnio edytowane przez jagnam ; 16-10-2017 o 07:46

  14. #89
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    Przy trądziku najważniejsze jest pozbywanie się nadmiaru sebum, a także porządne nawilżanie skóry. Poczytajcie sobie dziewczyny ten poradnik - http://www.laroche-posay.pl/artyku%C...ci/a32466.aspx , bardzo fajnie jest tutaj opisane jak postępować w przypadku skóry z niedoskonałościami

  15. #90
    Wczytuje się Avatar modra
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Skąd
    Poznań
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    Co prawda nie miałam nigdy bardzo dużych problemów z trądzikiem na twarzy, ale jestem typem człowieka, który ma dużo wyprysków na plecach, bez względu na to, czy idzie mi okres czy nie. Na twarzy mam dużo przed okresem. Kiedyś stosowałam maści cynkowe czy ichtiolowe, ale ich działanie było takie 50/50. Moja siostra, która ma z tym większe problemy, odkryła, że dobrze sobie z nimi radzi peeling enzymatyczny nakładany na kilka minut rano i wieczorem i zaczęła zauważać dużą poprawę. Ja też kiedyś sięgnęłam po ten peeling i przy regularnym stosowaniu trądzik na plecach jest praktycznie cały wyleczony, co mnie cieszy, bo dość długo się z nim zmagam. W sklepach z naturalnymi kosmetykami najlepiej jest je kupować, bo są najbezpieczniejsze i wydajne.

  16. #91
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    Na mnie fajnie podziałał Anti Acne Floslek, serdecznie polecam.

  17. #92
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    Cytat Napisał milenaczynkowicz Zobacz post
    Mnie zawsze przy okresie tak wysypuje, że mam całą twarz w krostach. Ciężko nad tym zapanować niestety.
    Mam bardzo podobnie, ale związane jest to z hormonami.

  18. #93
    No to..wpadłam Avatar Glue
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    Spróbujcie używać odpowiednich kosmetyków, u mnie sprawdza się esencja w perłach bielendy o właściwościach aktywnego serum która ogranicza powstawanie zmian trądzikowych oraz widoczność porów, reguluje wydzielanie sebum, nawilża, odżywia i regeneruje skórę.

  19. #94
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    Dziewczyny potrzebuję pomocy. Mam 17 lat i strasznie duży trądzik na twarzy. Nie pomaga nic, żele oczyszczające, peelingi totalnie nic. Moja mama znalazła u nas we Wrocławiu salon urody COCO-TIME, idziemy tam w przyszłym tygodniu, ale chciałam przed wizytą zasięgnąć waszej opinii. Byłyście już tam? Jaki zabieg polecacie?

  20. #95
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    Olej rycynowy jest dobry na trądzik, niewielką ilość delikatnie podgrzać, żeby był bardziej płynny, ale nie gorący! żeby nie poparzyć twarzy i tak co kilka dni nanosić, najlepiej wieczorem jak się już nigdzie nie wychodzi, bo oczywiście twarz jest tłusta i się strasznie świeci po tym, ale warto się przemęczyć.

  21. #96
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    62

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    Na trądzik polecam https://www.ichemia.pl/174,olej-tama...-bio-line.html najlepsze co może być w tym przypadku. Bardzo łagodny płyn świetnie sobie radzi z wszelkimi krostkami. Krosty dużo szybciej się goją, a oprócz tego hamuje przed rozwojem nowych. Sprawdziłam na własnej skórze i polecam

  22. #97
    Wczytuje się Avatar moira
    Zarejestrowany
    Feb 2018
    Skąd
    Łódź
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    Właśnie ja nie jestem zbytnio zwolenniczką brania leków antykoncepcyjnych, gdy faktycznie nie jest to wymagane. Co prawda słyszałam, że na takie problemy mogą pomóc, ale nigdy po ten sposób nie sięgnęłam. Już powiedziałam, że trudno, wypróbuję wszystkie dostępne kosmetyki i leki, żeby znaleźć coś, co działa. Ogólnie też bywałam u dermatologa z tego powodu, ale żadne specyfiki polecane przez kolejnych specjalistów nie pomagały tak, jak oczyszczanie twarzy. Trądzik wiąże się najczęściej z cerą mieszaną i nadmiernym sebum, więc trzeba w pierwszej kolejności znaleźć coś, co na to podziała. Potem będzie łatwiej walczyć z samymi krostkami.

  23. #98
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    340

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    CO mi pomogło....

    Picie dużej ilości wody
    dieta pałna warzyw i owoców
    oraz stosowanie odpowiednich kosmetyków ( delikatne, niezapychające....)

    Jeśli jednak widzicie,ze to co stosujecie samodzielnie nie pomaga to może warto jest wybrać się do dermatologa? Obejrzy on skórę i zastanowi się czy nie jest to problem natury hormonalnej. Czasami trzeba włączyć leczenie odpowiednimi lekami aby przyniosło efekty.
    Co pomaga na trądzik? | chirurg-plastyczny.com.pl
    Ostatnio edytowane przez jagnam ; 09-03-2018 o 15:11

  24. #99
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    Moim zdaniem najlepiej iść do dermatologa
    Z aptecznych kosmetyków bez recepty można coś z kwasem alzainowym

  25. #100
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    Anti Aging Floslek, potem długo nic.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •