Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 113

Temat: Trądzik... problem wielu nastolatków.

  1. #26
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    mi dermatolog zaszkodził
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  2. #27
    Nałogowiec Avatar jOotka
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    za Tobą.
    Postów
    474

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    ALe to 'syfy przedmiesiączkowe' Bynajmniej u mnie A poza tym, dojrzewam, wioec to chyba normalne

  3. #28
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    ja miałam trądzik różowaty masakra! cera czerwona ciągle rumieńce, pełno wielkich wyprysków... do dziś mam blizny i ślady ale od czego są podkłady

    pomogły mi tabletki - antybiotyk nie pamiętam nazwy i płyn ZINERYT na basie kwasu. Super ! I też biorę hormony - zero problemu. Teraz tylko wągry ale oczyszczanie pomaga i żel do twarzy l'oreal pilingujący albo garnier z zieloną herbatą. Używam na zmianę.
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  4. #29
    Rozkręcanko Avatar tusiavd
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Suwałki
    Postów
    39

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    ja niestety również mam ten problem i owszem pomagały tablety anty, ale chce się podzielić z Wami swoimi sposobami:

    Z tego co widziałam wspominany- Garnier Czysta Skóra(3w1 żel myjący+peeling+maseczka)i dla mnie to jest rewelka- bo ma świetne(jak dla mnie)działanie i wydając niecałe 20pln mam 3 gotowe kosmetyki w jednej buteleczce i nie przewala mi się w łazience tysiąc opakowań.
    A do tego jako uzupełnienie Tonik ściągający z tej samej serii(fajnie zwęża pory)

    Dla osób z kłopotami polecam maść BENZACNE(zapytaj w aptece o stężenia!SA DWA- MOCNIEJSZE I SŁABSZE) Zakłada się ją na noc, a ona robi taką skorupkę, rano zmywasz, tonik, delikatny kremik i finito

    Maść termentiol, albo maść pielęgnacyjna z termentiolem [firmy OCEANIC pharmaceutic]- jest trochę lżejsza {APTEKA}, ta sama firma ma też Maść pielęgnacyjną z tlenkiem cynku i wit E, ale lepsza jest pasta cynkowa. Słyszałam kiedyś wypowiedź jakiejś Pani kosmetyczki, że lepiej jest używać jednak PASTY cynkowej niż MAŚCI cynkowej


    To się rozpisałam, ale mam nadzieję, ze komuś pomogłam

  5. #30
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    Ja z kolei po Benzacne nabawiłam się podrażnień, które schodziły kilka tygodni. Mam deliaktną skórę i zaczęła się łuszczyć po tym, była cała czerwona i swędziała.
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  6. #31
    No to..wpadłam Avatar Yasumi
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    woj.mazowieckie
    Postów
    203

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    ja z tradzikiem walczylam wiele lat,od 6 klasy podstawowej,przeszlam niezly chrzest bojowy jesli chodzi o lekarzy i leczenie,nie raz mialam spalona twarz po lekach oraz rozne inne dziwne rzeczy-mi osobiscie pomogly tabletki diane 35(okazalo sie ,ze mam za duzy poziom testosteronu)-leczenie nimi przerwalam po 7 miesiacach,bo wpadalam w depresje-objaw uboczny oraz kostka do mycia twarzy z LR zel antybakteryjny z LR z microsrebrem bardzo takze przemywanie twarzy wlasnym moczem-zmiany ropne,blizny mi tez pozostaly jako ,ze bedac mloda i glupia gaska namietnie meczylam moje wylkany ropne na twarzy wyciskaniem i przyspieszaniem erupcji.wszystkie praktycznie sposoby i medykamenty opisane przez was powyzej przetestowalam na sobie jako,ze moj problem ciagnal sie bardzo dlugo,ale mi nie pomoglo

    bardzo zadowolona bylam tez z zelu do mycia twarzy z avonu-taki z zielonej serii w tubie i obowiazkowo musialam sie pozbyc grzywki zakrywajacej czolo i i oduczyc sie dotykania twarzy recami ,podpierania jej ,przecierania dlonmi
    no i najwazniejsze-nigdy ,ale to przenigdy nawet gdy jestem bardzo zmeczona lub wesolutka po alkoholu nie klade sie spac z makijazem-uwazam to za grzech glowny u kobiety i bardzo tego pilnuje

  7. #32
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    oj to jest zmora, ja jak byłam młodsza zawsze mi pełno wyskakiwało na czole i plecach, jak na mnie działało tylko jedno! AMOL! smarowałam wacikami i znikło. ( nie rozcieńczony).

  8. #33
    No to..wpadłam Avatar anecka17171
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    okolice Limanowej
    Postów
    179

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    ja już nie mam od kilku lat ale miałam taki problem i to nawet ropny szczególnie czoło leczyłam to jak się dało dermatolog mi pomógł ale tylko na czas brania leków (antybiotyk ) i chwilkę po ,a potem znowu to samo aż raz przypadkowo w telewizji wysłuchałam w jakimś programie o maści czy kremie bo już nie pamiętam niemieckiej firmy z dodatkiem kwasu SKINOREN zapytałam w aptece i kupiłam mała tubka kosztowała wtedy jakieś 50 zł ale było warto bo jest wydajna smaruje się tylko miejsca chorobowo zmienione i co najważniejsze mi pomogło ale raz zdarzyło mi się że nie dostałam jej w jednej aptece bez recepty a tak to kupowałam ją bez mam nadzieję że może komuś pomogłam bo wiem jakie to jest męczące

  9. #34
    Nałogowiec Avatar czarnyaniol121
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kępno, kiedyś Zduńska Wola
    Postów
    511

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    ja jak mialam jakiej 13-14 lat to tradzik mialam głownie na ramionach no i przez jakis krótki czas na twarzy...smarowałam to masciami, tonikami i czym sie dało i lipa jednym słowem wkoncu dałam sobie spokuj bo nie było wielkiej tragedi i po jakims czasie samo znikneło...teraz to czasmi cos mi przed okresem wyskoczy i to tez nie zawsze
    wolność zaczyna się tam gdzie kończy się strach...

    http://pl.20dollars2surf.com/?ref=313218



  10. #35
    Rozkręcanko Avatar tusiavd
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Suwałki
    Postów
    39

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    Cytat Napisał farbstift Zobacz post
    Ja z kolei po Benzacne nabawiłam się podrażnień, które schodziły kilka tygodni. Mam deliaktną skórę i zaczęła się łuszczyć po tym, była cała czerwona i swędziała.
    Farbstift dlatego zaznaczyłam, że są dwa stężenia. A ze względu na to, że , preparat sprzedawany jest w aptekach, to uważam, ze ewentualnie, czasem farmaceuta może też coś doradzić.

  11. #36
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    Farmaceuta jest szkolony tez po to aby doradzac, jednak cieszy mnie bardzo, ze ten tradzik mam juz za soba

  12. #37
    Wczytuje się Avatar Beauty-Box
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    Na trądzik dobrze działają produkty GARNIER np. GARNIER CZYSTA SKÓRA ACTIV. Jeżeli to nie pomaga lub nawet inne środki warto wybrać się do dermatologa na konsultacje.

  13. #38
    Molestantka klawiatury Avatar gattina
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 804

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    Ja wybrałam się do dermatologa, poleciła mi taką pianke, specjalny lek robiony na zamówienie z antybiotykami i do tego te tabletki. Jak na razie stosuje to ponad miesiąc i rzeczywiscie jest lepiej niż wcześniej
    'Czasami wkradam się jak złodziej w czyjeś życie.'

  14. #39
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    Mi coś tam wyskoczy to mi już nawet nie przeszkadza ale kiedyś... ehh takie blizny mi zostały nie wiem co z tym zrobić









  15. #40
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    ja jak bylam mlodsza tez z tym cholerstwem walczylam na czole i brodzie. zawsze policzki mialam czysciutkie. doroslam, czolo i broda czyste, policzki troche gorzej obecnie lecze sie dermatologicznie, uzywam m in masci Epiduo, ktora naprawde pomaga, z tym, ze mocno mnie tez podraznia. ale posmarowanie zmiany wieczorem, a rano jest juz prawie niewidoczna
    tylko niestety nie moge uzyc dwukrotnie tego w jednym miejscu, bo juz nie bede mogla ani kremem posmarowac, ani podkladu polozyc-tak bedzie piec :/ ale dla mniej wrazliwej skory naprawde polecam

  16. #41

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    witam,

    ja miałam problem z trądzikiem ale udałam się do specjalisty i przepisał mi krem i przeszło Mój trądzik różowaty zniknął jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki A tak na poważnie to walczyłam z nim ponad miesiąc ale się udało. Link to adres strony gdzie szybko uzyskacie poradę na temat trądziku i krostek. Pozdrawiam Kasia

  17. #42
    Molestantka klawiatury Avatar kasiulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    2 023

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    Ja też mam z tym paskudztwem problem raz większy, raz mniejszy ale jest. Maść BENZCNE stosowałam i t już przy tym słabszym roztworze dostałam takiego uczulenia, że masakra, spuchłam i cała buzia wyglądała jakbym do pokrzyw wpadła, no coś okropnego.
    Najbardziej skuteczne dla mnie są leki stosowane doustnie, najlepiej i najdłużej pozostawiają buzię "czystą" tabletki UNIDOX, ale po kilku miesiącach po odstawieniu leku, problem lubi się pojawić, nie jest to jeszcze jakaś mega tragedia, ale jednak uciążliwa sprawa

  18. #43
    Taisa
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    Ja słyszałam że bardzo jest dobra mać z tlenkiem cynku.

  19. #44
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    Maść cynkowa jest dobra na jakies wieksze pryszcze, rozdłubane ze tak powiem.. znaczy 3 dni i mniej wiecej po nich.. bo wysusza je bardzo. No i działa tak punktowo, ale jak w wiekszych ilosciach to nie bardzo

    ________________________________________


  20. #45
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    ja smarowałam amolem, bardzo pomagało

  21. #46
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    amolem ? a czy amol nie jest od przeziebienia itd.. czy to jakis inny amol ?

    ________________________________________


  22. #47
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    Ja bym amolem pryszcza nie traktowała To jak dodawnie wody do ogniska. Tak samo jak stosowanie mydła i tylko tego. Mydło wysusza skórę pozostawiając ją bardziej podatną na działanie zanieczyszczeń. Choć nie ograniczam słodkości to powinno się z tym uważać. Od jakiegoś czasu po poradzie używam Epiduo i .... się uspokoiło. Nie wiem, podobno z tym jest tak, że każdy reaguje inaczej na różne preparaty.

  23. #48
    Nałogowiec Avatar KarolciaK
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    391

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    pamiętam, że mój brat miał straszne problemy z trądzikiem (cała twarz i plecy) wiecie co mu pomogło penaten

  24. #49
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    Jak koleżanka wyżej polecam Epiduo. Sama stosowałem i byłam bardzo zadowolona z efektu Kuracja trwała 3 tygodnie

  25. #50
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    Zazwyczaj przyczyny trądziku są:
    zewnętrzne: m.in. zakażenia bakteryjne itp, uczulenie (na słońce np), reakcje drażniące (na perfumy np)
    wewnętrzne: m.in. nieuregulowana gospodarka hormonalna
    oraz połączenie tychże czyli np nadmierna potliwość + bakterie.
    Efekty leczenia zależą od rozpoznania i stosowanej metody, jednemu pomoże antybiotyk, innemu dopiero kosztowna i długotrwała kuracja pochodną retinoidową (kiedyś pod nazwą roaccutane).


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •