Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 113

Temat: Trądzik... problem wielu nastolatków.

  1. #51
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    ja tak z wlasnego doswiadczenia polecam szczerze sudocrem, kupuje go teraz na odparzenia dla swojego malucha(tzn kupowałam), jest na wszystko, oparzenia, odleżyny a także na cere trądzikową. naprawde zasusza opryszczke i dzieki niemu wreszcie miałam normalną skóre na czole.
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  2. #52
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    ja obecnie mam tonik ten
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    źródło:http://wizaz.pl/kosmetyki
    piankę taką
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    źródło: http://www.stylistka.pl/kosmetyki
    taki żel-peeling-maskę
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    źródło: http://www.aptekaslonik.pl
    i mój ulubiony, jedyny, działający cuda żel punktowy
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    źródło: http://www.stylistka.pl/kosmetyki
    jest naprawdę rewelacyjny i bardzo szybko wysusza nie zamienię go na nic innego
    i teraz póki jest ciepło korzystam i wystawiam się na słoneczko i wszystko ładnie się wysusza i znika
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Ostatnio edytowane przez xsunnyolciax ; 04-08-2011 o 18:54
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  3. #53
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    A gdzie jest źródło fotek?


  4. #54
    Nałogowiec Avatar agaciorka93
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    558

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    Dziewczyny pomocy
    Podpowiedzcie mi czym moge zlikwidowac ten okropny tradzik w tydzien...
    Za tydzien mam 18stke no i nie moge wygladac tak jak teraz;/
    Nie wiem w ogole co sie porobiło, juz dawno nie mialam takiego trądziku jak teraz.
    Przed okresem zawsze sie pokazuja ale to normalne, a teraz od kad wrocilam z Wegier to tak mnie wysypało, ze juz nie wiem jak sobie z tym poradzic..

  5. #55
    No to..wpadłam Avatar Tekila_18
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    138

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    Proponuje oczyszczanie twarzy u kosmetyczki,
    albo trochę tańsza metoda Roll-On Garnier Skin Naturals Czysta Skóra Active
    mnie pomaga jak używam na noc 1-2 noce i krosty znikają

  6. #56
    Nałogowiec Avatar ducek07
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Świdnica
    Postów
    658

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    A ja kupuje z koleżanką ostatnio gazetę :"Gwiazdy". Tam są horoskopy... no głównie astrologia. W zasadzie to ją kupujemy, żeby się pośmiać, ale chyba zaczynamy w to wierzyć (mam nadzieję, że nie uraziłam teraz nikogo). Mniejsza. W każdym bądź razie były tam przepisy na domowej roboty toniki do różnych typów cery, które trzymane w szczelnym pojemniczku mogą służyć 2 tygodnie. Były 4: tłusta, sucha, poszarzała i ostatniej wybaczcie, ale nie pamiętam.

    Ja mam z koleżanką tłustą i sporządziłyśmy sobie tonik.

    Jest tak : obrać jedno kiwi i widelcem zmiażdżyć. Zalać szklanką wrzątku i poczekać do ostygnięcia. Później przelać przez sitko i gazę do innego naczynia i dodać łyżeczkę wódki.

    Myję tym tonikiem twarz już 4 dzień i nie przyglądałam się czy twarz mi się mniej świeci, ale za to mi pryszcze poschodziły w dużym stopniu. Natomiast koleżankę wysypało jeszcze bardziej

    agaciorka93, więc takich eksperymentów Ci na razie nie polecam, ale może ktoś inny się skusi
    "Powietrze pachnie, jak malinowa Mamba,
    Nikt nie przeklina, nikt nie mówi karamba"

  7. #57
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    Trądzik, to nie coś co można zwalczyć w tydzień. To przelekła i długotrwała choroba. Dla przykładu kuracja epiduo trwa ok 2-3 miesiące zwykle.

  8. #58
    Nałogowiec Avatar ducek07
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Świdnica
    Postów
    658

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    Zwalczyć go tak szybko to się na pewno nie da, ale można stosować kosmetyki, dzięki którym będzie mniej widoczny. Rozumiem o co chodzi agaciorce. Też bym nie chciała mieć na swojej 18stce (gdzie będą robione zdjęcia i masa znajomych) widocznego z kosmosu pola minowego na twarzy. Najlepiej tego w ogóle nie mieć, albo chociaż się częściowo pozbyć lub zakryć tymczasowo
    "Powietrze pachnie, jak malinowa Mamba,
    Nikt nie przeklina, nikt nie mówi karamba"

  9. #59
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    Agaciorka nic Ci w tydzień nie pomoże niestety
    może kup sobie korektor i podkład sceniczny, żeby odbijał światło.
    Albo jakiś z drobinkami.

    Zrób sobie peeling enzymatyczny (ziaja ok 8 zł)
    nałóż maskę oczyszczającą. I to wszystko co mogę poradzić.


    Pamiętacie jak pisałam, że leczę plecy antybiotykiem i innymi specyfikami ?

    Wkurzłam się, odstawiłam leki, poszłam na solarium i dziś wystawiłam plecy
    na słońce i już jest o wiele lepiej.
    Nie będę się truła antybiotykami ...
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  10. #60
    Nałogowiec Avatar ducek07
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Świdnica
    Postów
    658

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    Antybiotyki Ci nie pomogły?
    "Powietrze pachnie, jak malinowa Mamba,
    Nikt nie przeklina, nikt nie mówi karamba"

  11. #61
    Nałogowiec Avatar MadaPP
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Białystok(okolice)
    Postów
    504

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    nie wiem może ktoś juz pisał ale i tak ja zrobie to jeszcze raz;d krótko zwięźle i na temat: miałam problem stosowałam wszystko a wyleczyła mnie maść brevoxyl smarowana na noc i za jakieś 30/60 min na to olej lniany( +raz w tyg peeling kawą).efekt rewelacyjny jak u mnie. znikaja przebarwienia nowe szkodniki sie praktycznie nie pojawiaja i cera jest super w dotyku i swieża POLECAM

    i jeszcze jedna bardzo ważna rzecz: PRECZ Z RĄCZKAMI OD TWARZY D

  12. #62
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    Ducek, średnio pomogły, ale już jest ok nie ma ani jednego śladu po tym co było
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  13. #63
    Molestantka klawiatury Avatar kasiulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    2 023

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    MagdaPP - powiedz mi proszę coś więcej o tym peelingu z kawy

  14. #64
    Nałogowiec Avatar MadaPP
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Białystok(okolice)
    Postów
    504

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    Ja po prostu w szklanke wsypuję łyżeczkę zwykłej kawy i jak biorę prysznc to na mokrą twarz to przykłądam i jak normalnym peelingiem masuję) i potem skóra jest taka mięciutka) nie wiem czy dobrze to robie ale u mnie super efekty)

  15. #65
    Nałogowiec Avatar agaciorka93
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    558

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    Ja tez czasem robie sobie peeling z kawy, tylko ze ja najpierw ją parze (bo gdzies tak wyczytałam) potem wylewam kawe i zostaja same fusy, do tego dodaje oliwe z oliwek do tego czasem np jakis olejek zapachowy, cynamon albo cos takiego

  16. #66
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    w tydzien nie da rady. mozna poprawic kondycje skory, ale problem pozostaje.
    mnie z tradziku wyleczyla dermatolog, ale byla to dluga i kosztowna walka. bralam mocne leki hormonalne i kuracja dzialala przez kilka ladnych lat. teraz moja cera jest po prostu tlusta ze sklonnosciami do jakiegos pryszcza raz na jakis czas. strasznie sie swieci i mam rozszerzone pory i zaskorniki. oczyszczam mechanicznie u kosmetyczki, robie peelingi, ale te enzymatyczne, uzywam maseczek. pomaga tez siarka. polecam do wyprobowania polska serie: siarkowa moc
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 03-10-2012 o 13:01

  17. #67
    Debiutantka ban Avatar Wandzicz
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    U mnie tradzik to zmora już od końca podstawówki. Praktycznie cały czas pojawia się w różnym natężeniu.Raz na plecach,potem twarz ( szczególnie okolice brody) i szyja. Nie zliczę iloma specyfikami jhuż mnie nafaszerowali dermatolodzy. Jedyne co pomagało to antybiotyki.

  18. #68
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    ja tez zawiodlam sie na dermatologach i to nie jednym, dlatego zaczelam sama probowac, dla mnie najleoszym rozwiazaniem okazalo sie mycie twarzy tylko i wylacznie szarym mydlem, nie uzywam zadnych tonikow, itd, i na te wyskakujace brzydkie pryszcze uzywam masci tribiotyk- rewelacja a najwiekszy sekret drzemie w srodku przeciwtradzikowym- z witaminami ktorych brakuje naszemu ogranizmowi- DERminax - Derminax natknelam sie na nie przez przypadek, przeczytalam opinie i kupilam, nie stosowalam niczego innego wiec nie moge sie wypowiedziec czy jest on najlepszy ale efekty przynosi takie jak opisano

  19. #69
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    To niestety nie tylko problem nastolatków. Zobaczcie pod Trądzik u dorosłych

  20. #70
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Leszno
    Postów
    44

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    Ja nastolatka juz nie jestem, ale zarowno kilka lat temu jak i teraz zmagalam sie z tradzikiem. Mialam az wysuszone plamy od wszystkich specyfikow. az wkoncu trafilam na serie dr medica tradzik, od bielendy. Krem uporał sie z wypryskami i zapobiega powstawaniu nowych zmian. Nawilza rowniez przesuszona skore.

  21. #71
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    Katowice
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    Problem trądziku nie dotyczy tylko nastolatków, bo również kobiety dojrzałe jeżeli mają rozregulowaną politykę hormonalną to męczą się z tym problemem. Suplement diety Inofem http://www.inofem.pl/leczenie-objawow-androgenizacji/ pozwala na tyle wyregulować hormony, żeby skutecznie doprowadzić do poprawy cery, czy zatrzymać wypadanie włosów. Suplement wspomaga utrzymanie fizjologicznej równowagi hormonalnej u kobiet. Został przebadany klinicznie, a w jego skład wchodzi głównie Mio-inozytol i kwas foliowy. Inofem został opracowany w oparciu o nowoczesną technologię, gwarantującą najwyższą jakość produktu.

  22. #72

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    to prawda, trądzik może występować u osób dorosłych, ja sama mam z tym problem od bycia wczesną nastolatką i nadal mi nie przeszło :/

  23. #73
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    No włąśnie sama byłam nastolatką i nie miałam praktycznie trądziku. Zaczał się u mnie niedawno i to trądzik rózowaty ( na początku myslałam, ze po prostu tak mam , ze się czerwienię ale potem poczytałam sobie o tym i doszłam do wniosku,że jest to trądzik rózowaty). Z roku na rok jest coraz gorzej Dodatkowo zauwazyłam, że wiekszość kremów mi szkodzi a nie pomaga. ZNacie jakieś kosmetyki, które pomagają?

  24. #74
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    Ja też polecam wizytę u dermatologa i/lub dobrej kosmetyczki. Trzeba działać wielokanałowo

  25. #75
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    63

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    Przede wszystkim dobry dermatolog i nie dotykać twarzy brudnymi rękoma, nie wyciskać samodzielnie. Spróbować kosmetyków z węglem w składzie (seria Carbo Detox od Bielendy), ponieważ węgiel ma właściwości absorbujące zanieczyszczenia i odblokowuje pory, wyciąga z nich sebum i zapobiega powstawaniu nowych wyprysków.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •