Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki 101 do 113 z 113

Temat: Trądzik... problem wielu nastolatków.

  1. #101
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    Mój chłopak miał problem z trądzikiem, lekarz zalecił mu zmianę diety oraz oczyszczanie twarzy emulsją micelarną do mycia cetaphil EM. Odkąd się zastosował do zaleceń lekarza, widzimy diametralną różnicę.

  2. #102
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    U mnie podziałał żel z aloesem Floslek, a skórę mam trudną.

  3. #103
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    Nie tylko nastolatków.... Sama nie mam już 15 lat a zmagam się z trądzikiem rożowatym. Moja cera bez makijażu nie wyglada dobrze, jednak i tak jest o wiele lepiej niż było wcześniej. Wypracowałam sobie kilka zasad, których przestrzegam i dzięki temu moja skóra wygląda o wiele lepiej

    Polecam:
    stosowanie specjalnie przystosowanych do pielęgancji kremów
    filtry na dzień
    oraz zdrową dietę
    https://www.pollenaewa.com.pl/blog/p...iem-rozowatym/
    Ostatnio edytowane przez ell ; 24-09-2018 o 15:23

  4. #104
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    Na trądzik tylko Anti Acne Floslek, nie ma po prostu nic lepszego.

  5. #105
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    Chciałabym, żeby trądzik był problemem tylko nastolatków U mnie 30 prawie na karku i nadal muszę się z tym użerać, chociaż jest już znacznie lepiej. Jakiś czas temu ograniczyłam ilość kosmetyków, których używam i postawiłam na proste, naturalne składy. Na twarzy stosuję OCM z olejkami, ale w sumie problemy z trądzikiem mam głównie na plecach. Tutaj zauważyłam, że jest poprawa od czasu kiedy wyrzuciłam żele pod prysznic i zaczęłam używać soli algowo-termalnej do kąpieli i w formie peelingu. Wyczytałam, że jest bakteriobójcza i odkażająca. Myslę, że mydło mnie drażniło i przesuszało stąd problemy.

  6. #106
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    Anti Acne Floslek, nic nie działa lepiej.

  7. #107
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    62

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    .................................................. ......
    Ostatnio edytowane przez Janka102 ; 05-12-2020 o 19:59 Powód: pomyłka

  8. #108
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    Mnie tak samo tabletki antykoncepcyjne zlikwidowały problem z trądzikiem i przy okazji bolesnymi miesiączkami. Teraz to po prostu proszę lekarza na lekarzonline.eu o wypisanie recepty i mam ją w ciągu max godziny.

  9. #109
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    Twarz tradzikowa nalezy nawilzac a nie wysuszac. Zadnych platkow kosmetycznych, tym tylko wycierasz naturalna warstwe hydro-lipidowa. Ja twarz przemywam zelem Nanili do tego serum i krem z tej samej serii,krem robiony z owsa i wegla (stosuje go czasami),peeling enzymatyczny.Od srodka suplemnet accumax +wit d kwasy omega 3 ,wapn,cynk ,probiotyki.

    Zerknij sobie na stronę:
    https://swiatsupli.pl/blog/ktora-for...-przyswajalna/

    Opisane jest tutaj, jaka forma cynku jest obecnie najlepiej przyswajalna. I jak wybierac dobre suplementy.

  10. #110
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    153

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    Nawilżanie! Wiele osób zle podchodzi do dbania o cere tradzikowa i stawia na osuszanie zamiast nawilżania. U mnie pomogly kosmetyki nawilżające z bielendy. Ich seria eco sorbet z malinkami jest swietna

  11. #111
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    Cytat Napisał Justyna20 Zobacz post
    Mój chłopak miał problem z trądzikiem, lekarz zalecił mu zmianę diety oraz oczyszczanie twarzy emulsją micelarną do mycia. Odkąd się zastosował do zaleceń lekarza, widzimy diametralną różnicę.
    Zdecydowanie to dobry pomysl. Zreszta klik w odpowiednia apteka internetowa i Ci dostarcza odpowiednie srodki.

  12. #112

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    Trądzik to choroba, dlatego jak każda inna powinna być leczona przez specjalistów. Ja oddałam się w ręce lekarza dermatologa a także oprócz leczenia chodziłam na manualne oczyszczanie do gabinetu kosmetycznego. Wszystko oczywiście w konsultacji z dermatologiem. Obie Panie pomogły mi uporać się z wypryskami, szczególnie jednak mogę polecić salon z Bydgoszczy do którego chodziłam, ponieważ mam wrażenie, że wizyty tam znacznie przyspieszały cały proces zdrowienia https://magicalbeauty.pl/oczyszczanie-manualne/




  13. #113
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    679

    Domyślnie Odp: Trądzik... problem wielu nastolatków.

    Chyba od dziecka miałam problem z trądzikiem co przysporzyło mi na prawdę wiele kompleksów. Właściwie nie mam go od niedawna, odkąd zaczęłam korzystać z profesjonalnej pomocy lekarzy i kosmetologów. Teraz moja cera wygląda już lepiej, ale mimo to stale korzystam z usług salonów kosmetycznych. Jakiś czas temu trafiłam na stronę: https://syrenka-torun.pl/ i zamierzam się do nich umówić na oczyszczanie manualne z ampułką i maską. Trochę czytałam o tym zabiegu i myślę, że po nim będę wyglądać już po prostu fenomenalnie!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •