Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 110

Temat: Ulubione sklepy

  1. #26
    VIP Avatar Artlia
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Świdnica
    Postów
    336

    Domyślnie

    też kupowałam u tej Pani te żele dobre są
    już nie kupuje bo znalazłam u mnie w mieście sklep gdzie te żele są duzo taniej np u tej Pani za żel płaciłam 24 zł a w sklepie 17 zł

  2. #27
    Rozkręcanko Avatar Majka28
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Czarne
    Postów
    41

    Domyślnie

    ja pracuje na NSI i Ra Nails kupuje w Euro Fashion jesli choodzi o żele , akryl Magic Nails i Ez Flow i inne rzeczy kupuje www.udanezakupy.com.pl !, ozdoby tylko i wyłacznie www.emiga.pl ! i www.zdobienia.pl!

  3. #28
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Ja pracuje na produktach Essential nails i produktach....uwaga tylko sie nie smiacz HongKongu(jak dla mnie i po zrobieniu wielu pazurkow sa swietne).

  4. #29

    Domyślnie

    Hehe nie szkodzi że z hong kongu grunt żeby spełniały swoje zadanie a co możesz polecić

  5. #30
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    eBay UK Shop - Shop4femme: Nail Manicure, Nail Art, Acrylic


    To jest stronka z ktorej kupuje i jeszcze z innych ale tylko ta mam zapisana,niewiem jak to jest przy zakupie w polsce ale mozna sprawdzic.

  6. #31

    Domyślnie

    Bardzo mnie to ciekawi możesz coś jeszcze napisać ..
    np ile czasu idzie paczka, jaki koszt wysyłki, ile razy już zamawiałaś, jak płacisz paypalem czy kartą ?


  7. #32
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    www.essentialnails.com

    Tutaj tez sie zaopatruje a jednoczesnie robie kurs.Niewiem czy komus sie przyda ta stronka ale mozna sobie obejzec


    Zaopatruje sie u nich juz od dwoch lat,konto na ebay ma moj maz i on mi to wszystko zamawia.Gdybym ja miala swoje to bysmy zbankrutowali.Paczki ida do tygodnia czasu,do kazdego kupionego produktu jest inny koszt przysylki najwiecej placilam ok.10f(niewiem jak to sie ma do zlotowek)Wszystko jest ladnie zapakowane tak zeby doszlo w calosci.Z tego co pamietam to chyba normalnie placi karta.Trzeba poprostu sprawdzic.

  8. #33
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    slyszalam rowniez o tej hurtowni na odolanskiej ale co zabawniejszego wam opowiem..kolezanka mnie namowila na kurs zdobienia artystycznego w nieznanej mi firmie,i trafilam wlasnie tam...odradzam,odradzam,stanowczo odradzam..kurs przebiegal w ten sposob ze za wiele to ja stamtad nie wynioslam i na dodatek to ja dziewczynie pokazywalam jak zrobic kwiatki akrylowe...to byl jako jedyny kurs z ktorego wyszlam calkowicie zdegustowana..

  9. #34
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

  10. #35

    Domyślnie

    Całkiem fajna opcja np:
    dla porównania
    OZDOBY - ZŁOTE WTOPKI (586814750) - Aukcje internetowe Allegro 39 zł + 12 zł przesyłka
    All Gold Decoration Set - for Nail Art Decoration (aukcja 110368562475) - aukcje eBay.pl | Zakupy bez granic! ok 18 zł + 12 zł przesyłka (za jedną rzecz, naturalnie jeżeli więcej rzeczy to będzie droższa)



    różnica dosyć spora wymagane jak dla nas jedynie konto paypal
    może źle trafiona aukcja na allegro ale i tak warto przemyśleć

    ps. Jade używaj edycji posta

  11. #36
    Totalna maniaczka Avatar pisiowa21
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Paterek/Nakło nad Notecią
    Postów
    870

    Domyślnie

    Golden-Nails Akcesoria do stylizacji i pielęgnacji paznokci.

    polecam nieraz tu kupuje i są fajne akcesoria

  12. #37
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamis Zobacz post
    Bardzo mnie to ciekawi możesz coś jeszcze napisać ..
    np ile czasu idzie paczka, jaki koszt wysyłki, ile razy już zamawiałaś, jak płacisz paypalem czy kartą ?


    Maz sie obudzil wiec sie zapytalam.Wszystko placi paypalem

  13. #38
    Weteran Avatar madzialena
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Postów
    1 220

    Domyślnie

    Praktycznie wszystko kupuję od dobrejRady albo w jej sklepiku albo na jej aukcjach na allegro jeszcze nigdy się nie zawiodłam na tej firmie
    mam natomiast nie najlepsze zdanie o firmie Reni Nail.. w żelu do frenczu coś pływało.. jakieś paprochy dziwne ;/ klej do tipsów bardzo słabo klei..największy plus u mnie mają za pędzelek do żelu naprawdę świetny!
    PĘDZELKI do żelu nr.(4) Metalowe składane ! B (591251990) - Aukcje internetowe Allegro

  14. #39
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    warszawa
    Postów
    147

    Domyślnie

    Cytat Napisał annamon79 Zobacz post
    slyszalam rowniez o tej hurtowni na odolanskiej ale co zabawniejszego wam opowiem..kolezanka mnie namowila na kurs zdobienia artystycznego w nieznanej mi firmie,i trafilam wlasnie tam...odradzam,odradzam,stanowczo odradzam..kurs przebiegal w ten sposob ze za wiele to ja stamtad nie wynioslam i na dodatek to ja dziewczynie pokazywalam jak zrobic kwiatki akrylowe...to byl jako jedyny kurs z ktorego wyszlam calkowicie zdegustowana..
    hahaha wiem cos na ten tematpracowalam tam kilka miesiecy,przeprowadzalam szkolenia i mnie zwolnili za to ze powinna robic kazda metode na jednym paznokciu, hehe czyli modelka wychodzi z tamtad z czterema zrobionymi paznokciami.A mnie uczono ze do kazdej metody jest potrzebna jedna modelka hehehe wlascicielka powiedziala ze za duzo materialu zurzywajapozatym ta dziewczyna zaplacila za 4 h dziennie,a ja przetrzymalam 4.5 bo nie skonczyla robic.Normalnie jak to pisze to smiac mi sie chce hahaha duzo tam takich sytuacji bylo jak bym zaczela opisywac to strony by zabraklo

  15. #40
    Debiutantka Avatar mrzonka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    k/Warki
    Postów
    2

    Domyślnie

    a co powiecie o żelach CM ? czy warto na nich pracować ?

  16. #41
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie

    ooo dobrze ze poczytałam o hurtowni na odolańskiej bo miałam sie tam wybrac po pierwsze zele itd.

  17. #42
    No to..wpadłam Avatar margareta
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    B-c
    Postów
    128

    Domyślnie

    zakupy przez internet są naprawdę wygodne, tylko szkoda, że za przesyłkę trzeba tyle płacić...

  18. #43
    dawniej sylwiakolodziej1985 Avatar Euphoria
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    katowice
    Postów
    701

    Domyślnie

    najfajniej jak się spiknie kilka osób no ale wiadomo konkurencja.....mało kiedy zdarza się żeby dwie "paznokciarki"się kumplowały na tyle by razem zamawiać....a szkoda ;/ jest tyle chętnych że każda dobra mialaby i tak swoich klientów

  19. #44
    Szkoleniowiec Avatar nieszkam78
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Dublin , Citywest
    Postów
    495

    Domyślnie

    A ja jak widzę - nietypowo ozdoby kupuję tutaj eBay.ie: 10 Colors Irregular Crushed Glitter Paillette Nail Art (item 300310118726 end time 28-Apr-09 20:52:25 BST) bo tanio i bezpiecznie
    Jestem zadowolona z jakości ozdóbek i ich ilości za proponowaną cenę
    Kupuję tu jednak tylko ozdoby - nie ryzykowałabym kupowania żeli lub akryli. Dziewczyny zobaczycie że na Ebay'u można trafić naprawde tanio i fajne rzeczy. Młych zakupów i pozdrawiam

    ---------- Dodano o godzinie 14:30 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:05 ----------

    eBay.ie: 10 Colors Crushed Shell Powder Nail Art UV Gel Acrylic (item 280331948520 end time 09-May-09 03:44:32 BST)
    To też fajna oferta i za darmo wysyłka

  20. #45
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Cytat Napisał nieszkam78 Zobacz post
    A ja jak widzę - nietypowo ozdoby kupuję tutaj eBay.ie: 10 Colors Irregular Crushed Glitter Paillette Nail Art (item 300310118726 end time 28-Apr-09 20:52:25 BST) bo tanio i bezpiecznie
    Jestem zadowolona z jakości ozdóbek i ich ilości za proponowaną cenę
    Kupuję tu jednak tylko ozdoby - nie ryzykowałabym kupowania żeli lub akryli. Dziewczyny zobaczycie że na Ebay'u można trafić naprawde tanio i fajne rzeczy. Młych zakupów i pozdrawiam

    ---------- Dodano o godzinie 14:30 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:05 ----------

    eBay.ie: 10 Colors Crushed Shell Powder Nail Art UV Gel Acrylic (item 280331948520 end time 09-May-09 03:44:32 BST)
    To też fajna oferta i za darmo wysyłka
    Ja takze zaopatruje sie na ebayu i tez jestem zadowolonaA zele i akryle tez kupowalam i odpukac jestem zadowolona.Pozatym jak zaczynalam zabawe z akrylami i zelami to takie mi wystarczaly.A teraz uzywam i tych i innych.

  21. #46
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie

    Ja również polecam sklepik dobrarada - ozdoby do paznokci, tipsy, żel UV, brokat
    Produkty jakościowe świetne a cena same zobaczcie nie mam żadnych zastrzeżeń do tego skelpiku

  22. #47
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    francja
    Postów
    350

    Domyślnie

    ja rowniez zamawiam przez internet, wiekszosc zakupu zamawiam w Polski wiec place sporo za przesylke ale i tak jest to korzystnetym bardziej ez pracuje glownie na produktach ibd atu nie latwo jest je dostac i nie w takiej cenie ha ha... sporo zamawiam prze allegro mam swoich ulubionych sprzedawcow i jak narazie nie jestem zawiedziona

  23. #48
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie

    a ja zamawiam wyłącznie przez internet u mnie w mieście nie ma gdzie kupic takich fajnych ozdóbek, a żeli nigdzienie znajdziesz Używam Sun Flowera, ale czasami kupuję troszkę z allepaznokcie i mam ochotę na farbki akrylowe z dobrejrady

  24. #49
    Nałogowiec Avatar donna69
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Niemcy/goscinnie Bielsko Biala
    Postów
    625

    Domyślnie

    a ja duzo zeczy mam z Emigi,maja przeswietne pigmenty.
    i duze opakowania,co w pelni usprawiedliwia ceny.
    Emiga - ozdoby do paznokci

  25. #50
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Tips Nails products - Uv Gel, Acrylic - Nails

    Ostatnio znalazlam ta stronke poniewasz chce sprawdzic nowe produkty,moze ktos ja juz zna to prosze o opinie.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. ulubione SMAKOŁYKI
    By DymciA in forum Jedzonko
    Odpowiedzi: 161
    Ostatni post / autor: 18-08-2023, 10:29
  2. Ulubione kosmetyki
    By Jade in forum Kosmetyki
    Odpowiedzi: 209
    Ostatni post / autor: 09-11-2022, 22:54
  3. Najlepsze sklepy z przyborami do paznokci na Allegro.pl
    By Kamis in forum Sprzedawcy i Produkty
    Odpowiedzi: 127
    Ostatni post / autor: 14-06-2019, 08:11
  4. Ulubione ozdoby
    By Chanti25 in forum Ozdoby na paznokcie
    Odpowiedzi: 103
    Ostatni post / autor: 20-08-2013, 16:50

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •