Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 76 do 100 z 110

Temat: Ulubione sklepy

  1. #76
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: Ulubione sklepy

    A ja szukam sklepu innego od dobrej rady bo to zamawiam to dłużej czekam już mnie to zaczyna denerwować ...
    ponad tydzien na akceptacje zamówienia?
    WRRR !
    Dziewczyny nie macie czegoś na oku cenowo podobnie z dużym asortymentem akrylowym ?









  2. #77
    Nałogowiec Avatar iwa1223
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    582

    Domyślnie Odp: Ulubione sklepy

    a ja dziś zamówiłam u dobrej rady ciekawe kiedy będzie akceptacja a kiedy paczka...
    z forum można się wiele nauczyć

  3. #78
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Ulubione sklepy

    ja nigdy nie czekam na akceptacje zadzwoncie sobie do DR ja tak zrobila bo czekalam ponad tydzien i pani mi powiedziala ze akceptacja jest po wplacie i od razu przyszlo mi powiadomienie ze poszlo do realizacji i od zlozenia zamowienie do przyjscia paczki do domu minely 3 dni

    na stronce jest nr tel i radze zadzwonic sie zorientowac

  4. #79
    Wczytuje się Avatar radeonik
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    okolice Krakowa
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Ulubione sklepy

    Ja wszystko do robienia żelków kupuje u dobrej rady i jestem bardzo zadowolona, a ceny są naprawdę super

  5. #80
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Ulubione sklepy

    ja dziś weszłam do jednego "wszystko po 4zł" i mieli pełno pilniczków za 3zł, ozdóbki w kompletach za 5zł, ozdóbki w wypchanych po brzegi fiolkach za 3zł i buliony pakowane po 6słoiczków tych większych za 5zł potem poszłam do "Chińczyka" i mieli pędzle do paznokci wszelakie po 2-3zł sztuka i se fundnęłam zwykły do żelków i przetestuję, mają też słoiczki pełne ozdób za 2-3zł np.suszone kwiatki,cyrkonie,brokaty...malutkie opakowanie za 0,60zł... a w wszystko po 2zł są np.kieliskzi do liquidu za 2zł ozdoby już testowałam i są lepszej jakości niż zdarzało mi się na allegro zamówić, więc pojutrze idę się znów w ozdóbki obkupić
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  6. #81
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Ulubione sklepy

    Cytat Napisał farbstift Zobacz post
    ja dziś weszłam do jednego "wszystko po 4zł" i mieli pełno pilniczków za 3zł, ozdóbki w kompletach za 5zł, ozdóbki w wypchanych po brzegi fiolkach za 3zł i buliony pakowane po 6słoiczków tych większych za 5zł potem poszłam do "Chińczyka" i mieli pędzle do paznokci wszelakie po 2-3zł sztuka i se fundnęłam zwykły do żelków i przetestuję, mają też słoiczki pełne ozdób za 2-3zł np.suszone kwiatki,cyrkonie,brokaty...malutkie opakowanie za 0,60zł... a w wszystko po 2zł są np.kieliskzi do liquidu za 2zł ozdoby już testowałam i są lepszej jakości niż zdarzało mi się na allegro zamówić, więc pojutrze idę się znów w ozdóbki obkupić

    ooo tak ja wpadlam ostatnio do chinczykow to 70zeta wydalam ale buliony kolorow nie puszczaja
    tyle ze pedzelkow nie zlokalizowalam

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  7. #82
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Ulubione sklepy

    właśnie buliony mnie ucieszyły, bo miałam kiedyś takie co zawsze pod żelem się odbarwiały a te są super i mają intensywne kolorki
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  8. #83
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Ulubione sklepy

    Cytat Napisał farbstift Zobacz post
    ja dziś weszłam do jednego "wszystko po 4zł" i mieli pełno pilniczków za 3zł, ozdóbki w kompletach za 5zł, ozdóbki w wypchanych po brzegi fiolkach za 3zł i buliony pakowane po 6słoiczków tych większych za 5zł (...)
    tiaaaaaa... w częstochowskim wszystko po 4 zł w 2iej alei obok delikatesów i Max\Mary na przeciwko biblioteki głownej jest WP4zł gdzie można kupić "metodę żelowa" i "akylową". podpisane jest że pordukt jest oryginslny z USA a na słoiczkach są same chińskie znaczki

  9. #84
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Ulubione sklepy

    Cytat Napisał woszczur Zobacz post
    tiaaaaaa... w częstochowskim wszystko po 4 zł w 2iej alei obok delikatesów i Max\Mary na przeciwko biblioteki głownej jest WP4zł gdzie można kupić "metodę żelowa" i "akylową". podpisane jest że pordukt jest oryginslny z USA a na słoiczkach są same chińskie znaczki

    eeeee no szczena mi opadla

    ja chodze do chinczyka na jyskiem kolo pkpa hurtownie znalazlam taka gdzie kaseta z foliami holo kosztuje chyba kolo 10zl, suszone kwiatki w kasecie (12 sloiczkow ) tez cos kolo tego, szklane cyrkonie 12 albo 16 woreczkow (juz nie pamietam) cos kolo 8zl

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  10. #85
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Ulubione sklepy

    Byłam wczoraj w mojej "Chince" niestety same sztuczne, kolorowe tipsy i lakiery.. bida z nyndzą :-/
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  11. #86
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Ulubione sklepy

    U mnie w Chińczyku jest trochę drożej niż w Wszytsko po 4zł a w Chińczyku była kruszona muszla w takim opakowaniu jak w tym drugim bulion. To poiwedziałam babce, czy to mają bo konkurencja ma to ona zapisała na kartce i kazała się zgłosić po dostawie
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  12. #87
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Domyślnie Odp: Ulubione sklepy

    Cytat Napisał plushak Zobacz post
    A ja szukam sklepu innego od dobrej rady bo to zamawiam to dłużej czekam już mnie to zaczyna denerwować ...
    ponad tydzien na akceptacje zamówienia?
    WRRR !
    Dziewczyny nie macie czegoś na oku cenowo podobnie z dużym asortymentem akrylowym ?
    Plushaku może napisz do nich bo oni mają w regulaminie określoną liczbę dni na realizację zamówienia napisz do nich może zeby ci wyjaśnili dlaczego to tyle trwa. Ja też od nich zamawiam ale az tak długo to nigdy nie zdarzyło mi się czekac. Ale wiem ze to wkurzające tyle czekac na paczkę...

    A podobny sklepik to chyba Allepaznokcie. Oni chyba mają nawet podobne ceny...


  13. #88
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: Ulubione sklepy

    Od razu robie przelewa po zakupie z tym na nic nie czekam, napisali na dobrej radzie że czas wydłużają z jakiś tam powodów, tyle dobrze że od wysłania to paczka na 2 dzień jest
    A alle paznokcie miałam miałam od tego zaczynałam ale chciałam półkę wyżej hihi
    dziękuje









  14. #89
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Domyślnie Odp: Ulubione sklepy

    Plushaczku ja zrobiłam zamówienie u dobrej rady w poniedziałek wieczorem, od razu zrobiłam wpłatę przez konto internetowe, wczoraj dostałam wiadomość, że przyjęto moje zamówienie do realizacji a teraz zajrzałam na maila i mam informacje ze moje zamówienie zostało wysłane. Nie wiem dlaczego ty musisz tyle czekać


  15. #90
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: Ulubione sklepy

    U mnie w Intermarche zrobili sklepik z rzeczami do pazurków Waciki bezpyłowe 500 sztuk chyba 3 warstwowe kupiłam za 7 zł a na allegro zapłaciłabym około 15 złotych Ozdoby w słoiczach po 1,50 luz 2 zł A pędzelki od 20 zł wzwyż


  16. #91
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Ulubione sklepy

    Podobny sklepik jest na Infinity Nails - Nowy Sącz - Stylizacja Paznokci, produkty, szkolenia, akryl, żel, sklep on-line oraz Shop ALL4NAILS ale dopiero pierwszy raz tam zrobilam zamowienie i powiem czy warto jak dostane paczkę.
    Ostatnio edytowane przez Chocolata ; 07-10-2009 o 21:00
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  17. #92
    Wczytuje się Avatar iwonalis
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    lomza
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Ulubione sklepy

    ja pracuje na nsi to jest stronka uk ale moze komus sie przyda to pewna firma nie wiem jak z dostawa do poski ale super produkty Home - Nail Systems International (UK),

  18. #93
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: Ulubione sklepy

    Chciałam zrobić zamówienie na EUROFASHION ale trzeba przesłać certyfikat żeby móc cokolwiek zamówić a nigdzie więcej nie widziałam takiej zaciskarki jak tam

  19. #94
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Ulubione sklepy

    Cytat Napisał miminka Zobacz post
    Chciałam zrobić zamówienie na EUROFASHION ale trzeba przesłać certyfikat żeby móc cokolwiek zamówić a nigdzie więcej nie widziałam takiej zaciskarki jak tam
    jeśli chodzi ci o tą samozaciskową to szukałam n allegro ale znalazłam tylko taką Pęsety do rzęs, 8 rodzajów, WYSYŁKA GRATIS ! (851726160) - Aukcje internetowe Allegro nr 7 i 8 są bardzo podobne więc myśle ze sie nada, a jeśli chodzi ci o zwykła to są tu PINCETA UKOŚNA(zaciskarka), PERFECT LADY. (838332240) - Aukcje internetowe Allegro

  20. #95
    Rozkręcanko Avatar weronka
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Zawiercia :-)
    Postów
    35

    Thumbs up Odp: Ulubione sklepy

    Mieszkam niedaleko Zawiercia więc cały zestaw początkowy kupiłam w Fikusnails.
    I jestem bardzo zadowolona, mam wszystko co potrzebne a w dodatku dostałam ozdoby gratisy! Chyba pani w sklepie zlitowała się nad moją zdezorientowaną miną bo zaproponowała żebym dzwoniła do niej jak czegoś nie będe wiedziała :-).No i kilka razy sie zdarzyło,że wykonałam do niej telefon dzięki Bogu nie olała mnie
    Może dzięki Wam dowiem się wszystkiego tutaj
    A co do sklepu fikusnails, to pojechałam tam z polecenia kuzynki, ona zamawia u nich przez neta i jest zadowolona.No i ja też
    link do ich sklepu FikusNails hurtownia stylizacji paznokci

  21. #96
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Ulubione sklepy

    Cytat Napisał weronka Zobacz post
    Mieszkam niedaleko Zawiercia więc cały zestaw początkowy kupiłam w Fikusnails.(...)
    link do ich sklepu FikusNails hurtownia stylizacji paznokci
    he he kolejna maniaczka fikusowa, ja tez sie u nich zaopatruje, ale nie wiem w którym sklepie sie zaoptarujesz bo oni maja 2 jden na żabiej k,oło energetyki i targu tego duzego, a drugi maja na zegadłowicza w tej uliczce między przychodnią centrum a skepem rybnym tym niedaleko dworca... w kazdym razie ten na żabiej ma byc zamnknięty, tylko teraz nie pamiętam czy do konca stycznie czy do końca lutego, ale chyba o konca stycznia i zostawią tylko ten na zegadłowicza

  22. #97
    Rozkręcanko Avatar weronka
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Zawiercia :-)
    Postów
    35

    Domyślnie Odp: Ulubione sklepy

    Zaopatruje sie w tym na zegadłowicza, byłam na żabiej ale teraz tam maja zamknięte , pocałowałam dzisiaj klamkę
    Dobrze,że na Zegadłowicza jest otwarte bo bym oszalała

  23. #98
    Totalna maniaczka Avatar honeypuff
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    909

    Domyślnie Odp: Ulubione sklepy

    a co myslicie o tym sklepie? conelo.pl moze ktos tam kiedys cosik bral?

  24. #99
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Ulubione sklepy

    Ja mam od nich frezarke działa i byla dosc niedroga
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  25. #100
    Totalna maniaczka Avatar honeypuff
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    909

    Domyślnie Odp: Ulubione sklepy

    no wlasnie maja niskie ceny wiec nie jestem pewna czy brac ;p

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. ulubione SMAKOŁYKI
    By DymciA in forum Jedzonko
    Odpowiedzi: 161
    Ostatni post / autor: 18-08-2023, 10:29
  2. Ulubione kosmetyki
    By Jade in forum Kosmetyki
    Odpowiedzi: 209
    Ostatni post / autor: 09-11-2022, 22:54
  3. Najlepsze sklepy z przyborami do paznokci na Allegro.pl
    By Kamis in forum Sprzedawcy i Produkty
    Odpowiedzi: 127
    Ostatni post / autor: 14-06-2019, 08:11
  4. Ulubione ozdoby
    By Chanti25 in forum Ozdoby na paznokcie
    Odpowiedzi: 103
    Ostatni post / autor: 20-08-2013, 16:50

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •