Pokaż wyniki 1 do 15 z 15

Temat: Konto bankowe?

  1. #1
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    15

    Domyślnie Konto bankowe?

    Które konto bankowe jest najlepsze Waszym zdaniem i dlaczego?

  2. #2
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Konto bankowe?

    Zależy ile masz lat i co robisz w życiu Ja mam konto dla osób do 30. roku życia i jestem bardzo zadowolona

  3. #3
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Konto bankowe?

    Jak dla mnie to raiffeisen ma najlepsze konto. Konto wymarzone nazwę ma chyba nieprzypadkową.

  4. #4
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Konto bankowe?

    A oprócz wieku i tego co robisz w życiu ważne jest też to czego oczekujesz od takiego konta bo jedna usługa będzie dla jednej osoby bardzo ważna a inna zupełnie zbędna. Mnie np.zależało mi na swobodzie korzystania z moich pieniędzy za granicą a w tym koncie:Karta płatnicza zbliżeniowa do kont osobistych - Bank SMART jest to bardzo łatwe. Wydanie i korzystanie z jednej karty płatniczej jest zawsze darmowe, za jej pomocą płacę za zakupy w kraju i za granicą, a dzięki szybkim i bezpiecznym płatnościom zbliżeniowym oszczędzam czas. Karta umożliwia także wygodne płatności za zakupy w Internecie i dla mnie to w zupełności wystarczy. Dlatego proponuję się nie sugerować opiniami a ustalić na czym Ci zależy.

  5. #5
    Debiutantka Avatar kooorr
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Konto bankowe?

    Idealnej odpowiedzi na to pytanie nie ma, bo nie wiadomo na czym ci zależy. Ja mam w Inteligo i jestem zadowolona.

  6. #6
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Konto bankowe?

    To prawda ze idealnej odpowiedzi nie ma bo musisz się kierować tym czego od konta wymagasz. Ja posłuchałam porad i wybrałam Raiffeisen- ich Wymarzone Konto jest moim wymarzonym hehe. Wszystko działa poprawnie

  7. #7
    Debiutantka Avatar Nanni2
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Konto bankowe?

    Moim zdaniem mBank jest spoko

  8. #8
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Konto bankowe?

    Jeśli chodzi o konto osobiste to jak najbardziej polecam Raiffeisen Polbank, konto wymarzone tam jest naprawdę super, darmowe, pieniadze rosną jak na lokacie i opłaty się nie zmienią przez okres trwania umowy.

  9. #9
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    341

    Domyślnie Odp: Konto bankowe?

    A nest bank ?

  10. #10
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Odp: Konto bankowe?

    Jest to dobra opcja. Mam tam dwa konta. Firmowe i prywatne. Firmowe jest darmowa, na prywatnym również nie ma żadnych opłąt.

    Zresztą najlepiej będzie jeśli porównasz sobie sama wszystkie oferty. Na przykład tutaj:
    Najlepsze Konta Bankowe: Porównywarka, Ranking - Tanie-Konto.pl

    I sama zdecydujesz która opcja bedzie dla Ciebie najlepsza. Oprócz nest banku jest kilka innych darmowych kont internetowych.

  11. #11

    Domyślnie Odp: Konto bankowe?

    Cytat Napisał jagnam Zobacz post
    A nest bank ?
    Szanowna Pani, Nest Konto w Nest Banku to bezwarunkowe konto bankowe, w którym za 0 zł są: założenie i prowadzenie konta, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatów sieci Euronet, wydanie i używanie pierwszej karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku. Konto można otworzyć na kilka sposobów: przelewem (wystarczy wykonać przelew, a konto będzie aktywne nawet w 15 minut); poprzez Kuriera (konto aktywne nawet w 5 dni, wystarczy podpisać dostarczoną umowę); w oddziale (wystarczy złożyć wniosek online, a następnie udać się do oddziału, aby podpisać umowę) lub w oddziale stacjonarnym banku. Można także złożyć wniosek za pomocą infolinii, a podpisanie umowy następuje w oddziale stacjonarnym banku.

    Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

    Pozdrawiam,
    Opiekun Klienta Nest Bank
    nestbank.pl

  12. #12
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Konto bankowe?

    Hmm obecnie banki mają bardzo podobne do siebie oferty. Sama mam w PKO i nie narzekam z tego powodu, a Nest banku nie znam, słyszałam o nim, ale jeszcze nigdy nie spotkałam się z ich siedzibą

  13. #13
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Konto bankowe?

    Dla mnie fajną opcją jest konto millenium bank Oprócz zwykłego konta mam konto oszczędnościowe z oprocentowaniem.

  14. #14
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    684

    Domyślnie Odp: Konto bankowe?

    Ja nie decydowałabym się od razu na ofertę konkretnego banku, bo z tego co wiem to ten rynek jest mocno dynamiczny i to, że ktoś jakiś czas temu miał dobrą ofertę to nie znaczy, że się to nie zmieniło. Ze swojej strony poleciłabym Wam zajrzeć na https://www.kontomaniak.pl/ranking-kont-osobistych . Znajdziecie tam najlepsze konta osobiste oraz promocje bankowe, które jak dla mnie okazały się strzałem w dziesiątkę ! Mam nadzieję, że skorzystacie i również będziecie zadowoleni
    Ostatnio edytowane przez chanah ; 16-11-2018 o 20:21

  15. #15
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    184

    Domyślnie Odp: Konto bankowe?

    Ja na pewno szukałabym takiej oferty, która daje mi możliwość załatwienia wszystkiego online. Wiele osób ma wątpliwości, czy można podpisywać umowy z bankiem przez internet, dlatego polecam artykuł https://informaticalegis.com/czy-moz...rzez-internet/ . Moim zdaniem w tę stronę powinien iść rozwój bankowości.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. ebay - zakupy, konto, paypal, itp....
    By tusia in forum Moda i Zakupy
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 29-01-2020, 08:10
  2. Jak usunac konto?
    By Jade in forum Pomoc Pytania Problemy
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 11-01-2011, 18:56
  3. Odpowiedzi: 50
    Ostatni post / autor: 08-10-2009, 09:47

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •