Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 76 do 100 z 152

Temat: Stylizacja paznokci a ciąża

  1. #76
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Stylizacja paznokci a ciąża

    nic jej sie nie stanie chyba że
    a. jest uczulona na akryl lub żel
    b. będziesz ją karmić akrylem/żelem
    opcja a jest mało prawdopodobna a b raczej niemożliwa
    u mnie było dużo ciężarnych i żadnej nic nie jest zresztą często są artykuły o nieszkodliwości stylizacji



  2. #77
    Totalna maniaczka Avatar luska102
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    1 255

    Domyślnie Odp: Stylizacja paznokci a ciąża

    zadzwonilam do niej i miala akurat dzisiaj termin u swojego ginekologa.
    Spytala czy moze sobie przedluzyc paznokcie,i pani doktor powiedziala ze nie ma zadnych przeciwskazan i ze bez problemu moze sobie zroic piekne paznokcie.

    Ale, powiedziala zeby sprawdzic jaki sklad ma klej ktorym przykleja sie tipy gdyz moze posiadac skladniki szkodliwe.

    Ja pracuje na formie wiec bez problemu jutro przyjmuje nowa babke,yes yes..

  3. #78

    Domyślnie Odp: Stylizacja paznokci a ciąża

    "Tak na bank lekarz zna się na akrylu... i to nawet nie czytając składu... Dziewczyny nie popadajmy w paranoję... moja koleżanka nawet przy komputerze w ciąży nie siedziała bo to szkodliwe.... czyli co najlepiej na okres ciąży zamknąć się w ochronnej bańce Ja się zgadzam z Emilką. Taka sama szkodliwość jak i lakier do paznokci... i to śmierdzi i to..."



    no ja jednak jestem zdania że jak ktoś od 15-20 lat prowadzi ciąże to się orientuje co jest szkodliwe a co nie. Ja odstawiłam stylizację na czas ciąży i pierwszy rok życia mojego synka i nie żałuję, przynajmniej gdy ma zapalenie oskrzeli czy wysypkę na pupie nie mam wyrzutów sumienia że to przez akryl. Ale każdy ma swój rozum, ja nikomu nic nie narzucam.


    ps. tu nie chodzi o zapach sam w sobie tylko o związki chemiczne które przedostają się do organizmu... gdyby chodziło o zapach to przez 9 miesięcy byś się załatwić nie mogła :/

  4. #79
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: Stylizacja paznokci a ciąża

    Katarynka ma rację, uwierz mi Milenka, że lekarz ma ogromną wiedzę, a jeśli chodzi o związki chemiczne, które są czynnikami mutagennymi, to nie ma co ryzykować. i to ze cos smierdzi bardziej a cos mniej nie swiadczy o stopniu szkodliwosi, są związki, które są szkodliwe, a które nie są dla nas wyczuwalne.
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  5. #80
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Stylizacja paznokci a ciąża

    A ja tak mysle, ze:

    Ile mamy dziewczyn na forum, ktore sa akrylowe/zelowe i pracuja/pracowaly normalnie w trakcie ciazy ?
    Czy ktoras z nich miala problemy ?
    Pamietajmy, ze to nie sa zapachy, ktore wdychamy przez caly dzien i noc...Moze jedna czy dwie maja przez caly dzien 4 panie na pazurki ale jutro czy dwa dni pozniej juz odpoczywaja...Za to przez cale tygodnie jestesmy podatni na inne trujace zapachy, srodki chemiczne, ktorych uzywamy na codzien

    Patrzcie na Kure, najlepszy przyklad - kobieta w 8 miesiacu ciazy a pracuje za dwoje, troje, robi wszystko, pazury, rzesy, w domu zapierdziela, pisze artykuly i nie narzeka na zdrowie - albo nam nie mowi
    Wydaje mi sie, ze wszystko na swiecie moze wplynac na rozwoj dziecka, nie tylko srodki chemiczne w akrylu czy liquidzie
    Kazda przyszla mama wie jak powinna zadbac o siebie i przeszlego maluszka, co powinna robic a czego unikac dla dobra siebie i dziecka

    Moze i lekarz zna sie na srodkach chemicznych, ktore moga szkodzi ale nie moze wiedziec, czy aby na pewno zwykle jajka nie zaszkodza dziecku w brzuszku jak i w przyszlosci

    Tak mozemy wypisywac...
    Agnieszka

  6. #81
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: Stylizacja paznokci a ciąża

    Masz Rudzia rację. Ale jest taka zasada (z medycyny zresztą) LEPIEJ ZAPOBIEGAĆ NIŻ LECZYĆ i to znajduje zastosowanie wszędzie
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  7. #82

    Domyślnie Odp: Stylizacja paznokci a ciąża

    też jestem zdania ze lepiej zapobiegać niż leczyć Bynajmniej ja nie miałam odwagi sprawdzać czy to mity czy prawda :/

  8. #83
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Stylizacja paznokci a ciąża

    Hehe xunny to ja Wam jednak opowiem

    Jestem w 9 miesiacu ciazy,(zagrozonej ponoc, bo po raku szyjki macicy juz w pierwszym trymestrze mialam lezec w szpitalu i sie nie ruszac... yhm, jasne.. najlepiej zwisac przez caly okres ciązy)

    robię pazury, jak wiecie, kleje rzesy(klej) i jakos zyje, akrylu nie robię, bo w ciazy mam po nim wysypke-pewnie minie- poza tym nie jestem akrylowa wiec sie ciesze bo mam wymowke dla klientek malo tego sama nosze zele, teraz hybrydy, bo sie spodziewam, ze lada moment sie rozsypie, a ze prawdopodobnie bede miala cesarke to musze moc szybko zdjąć choc jeden pazur do monitorowania stanu przy znieczuleniu, dzidzia jest zdrowa,(mialam badania) a ja jak to ja.. stare matki tak mają, puchnę, jestem gruba, mam od dwoch miesiecy rwę kulszową, tydzien temu wysiadla mi lewa ręką, bo ucisk na nerwy to powoduje(lewa reka moze swietnie sluzyc jako podajnik jedynie, a wszystko wykonuje prawą)
    przeczytalam wątek, jak ktoś chce mi wmowic, ze dziecko przez zapach liquidu, albo przez dawke promieni UV, ktory emituje lampa ma rozszczep kregoslupa to sie zastanawiam kto zwariował... czy lekarz, ktore takie info sprzedaje, czy kobitka, ktora wierzy
    ale kazdy ma prawo do roznych postaw zyciowych.

    Gdyby ktorys z naszych przodków bylby, rzucony do zatloczonej obecnej Warszawy miedzy spaliny, "zdrowe" salaty i pomidorki holenderskie faszerowane związkami chemicznymi prawdopodobnie przekeciłby się na jakas ciezką chorobę związaną z zatruciem organizmu, odwrotnie to też działa wyobrazam sobie panienkę codziennie się kapiącą i uzywającą antyperspirantów w średniowiecznym Paryzu, gdzie odpadki walaly się wszedzie, fekalia byly wylewane wprost z okien na bruk, a smrod niemytych ciał niosl się szeroką falą- pewnie cywilizowany czlowiek zszedłby na dezynterię, albo inną fajną przypadłość

    Ale człowiek to taka zmyslna istota, zreszta jak cała zwierzyna, ze sobie wykształca mechanizmy ochronne i jego geny też się mutują i przystosowują do istniejących warunków, trwa to oczywiscie pokolenia, ale tak jest

    Ale faktem jest ze ja to w ogole hard core jestem, nie wierze w lezenie w ciażach zagrozonych, bo po nas natura wyposazyla w mechanizm poronny, aby bronic się przed rodzeniem dzieci kalekich i chromych

    Nie wierze tez w niefarbowanie wlosow w ciazy, w nierobienie henny, paznokci(wierze w nierobienie np makijazu permanetnego bo to stres, a stres to mozliwosc poronienia) wierze rowniez, ze wszystkiemu złu na swiecie sa winni cyklisci i Zydzi

    Wierzę w stres, ktory powoduje, ze jestesmy coraz slabsi, mniej płodni, mniej witalni. Wierze w intuicję i hormony ktora kobietom w ciazy pozwala robić pewne rzeczy, a pewnych nie.

    Mialam brac mase leków, ktore mi przepisał moj lekarz, a ktorych nie biorę bo mi przeszkadzają w normalnych funkcjonowaniu no slynny juz Fenoterol(8 razy dziennie, objawy drżączka, wymioty, bole glowy, ogolne oslabienie) od trzech miesięcy moj lekarz juz mnie nawet ginekologicznie nie bada, bo on.. sam mowi- nie wiem jak pani udaje sie nosic jeszcze tego dzieciaka, bez szyjki i z rozwarciem- ostatnio krzyczal przez okno w przychodni, Pani Bożeno, zabraniam jezdzic na skuterze!Kiedy to wsiadalam na skuter...jakos trzeba dojechac do domu, nie? cukrzyce ciazowa mialam , juz nie mam(lekow nie bralam) co by tu jeszcze dodać

    Wszystko macie w glowach, wejrzyjcie w glab siebie, a calkiem ciekawe rzeczy tam znajdziecie, sile woli również

    no
    Ostatnio edytowane przez dzikakura ; 02-07-2011 o 13:41

  9. #84

    Domyślnie Odp: Stylizacja paznokci a ciąża

    no i dzikakurka nie robi akrylu :O ooooo.....
    ja nie piszę że noszenie akrylu czy żelu jest szkodliwe tylko WDYCHANIE substancji chemicznych znajdujących się w akrylu. o żelu sie nie wypowiem bo nie wiem nie napisałam nigdzie też że praca jest szkodliwa itd. w farbowanie włosów , noszenie łańcuszków, pasków itd też niewierze sama całą ciążę rozjaśniałam kudły ale tylko na foli ( wszystkie włosy ale zawiniente pasemkami w folię jak balayage) żeby nie wdychać oparów amoniaku przez bite 2 godziny

  10. #85
    Nałogowiec Avatar lenanails
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Kąty wrocławskie
    Postów
    448

    Domyślnie Odp: Stylizacja paznokci a ciąża

    teraz we wszystkim jest chemia... najlepiej to nic nie robić nic nie jeść i będzie dobrze ja tez w ciąży wszystko robiłam..dodam że przez 4 miesiace była nieświadomka...(u mnie to rodzinnie poszło że przez 4 miesiace normlanie plamienia były) w każdym bądź razie wtedy pracowałam na nocne godziny wielokrotnie biegłam na ostatni wieczorny autobus do domu, imprezowałam i inne czynności ktore na co dzień wykonuję i co...i urodziłam zdrowego synka, a tez miałam problemy w świadomej ciąży lekarz co tydz wysyłał mnie do szpitala bo miałąm małopłytkowość i strasznie mu to przeszkadzało dawał leki ktore oczywiscie nie brałam bo źle sie po nich czułam... wszystko zalezy od organizmu tak mi sie wydaje

  11. #86
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: Stylizacja paznokci a ciąża

    wszystkie czynniki szkodliwe jakie posiada liquid zostały wyeleminowane to juz nie te czasy za duzo nas w branzy klientek i samych firm ktore miedzy soba caly czas konkuruja..,
    kiedys niestety gdzies 10lat wstecz bylo to nawet bardzo szkodliwe tylko o tym sie nie mowilo..
    najbardziej niebiezpieczny na dzien dzisiejszy nie jest sam zapach,opary ktore sie unosza ale sam pyl przed ktorym chronmy sie maseczkami i dobra wentylacja pomieszczenia i to wszystko no i jezeli wychodza jakies uczulenia no to wiadomo,odstawiamy,
    sama pracowalam przez dziewiec miesiecy w akrylu,bardzo intensywnie i nic zlego sie nie stało...
    wiec nie panikowac..

    Kurka pieknie to wszystko opisała..

  12. #87
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: Stylizacja paznokci a ciąża

    co innego teoria, a widać inaczej to wygląda w praktyce.
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  13. #88

    Domyślnie Odp: Stylizacja paznokci a ciąża

    z jednej strony macie racje ale nasuwa mi się ciągle taka myśl że gdyby każdy tak podchodził to wszystkie ciężarne by piły i ćpały i bóg wie co jeszcze bo skoro chemia jest w pomidorach to co tam 3 skręty czy gram coxu raz na tydzień :/
    chyba jestem nie z tego świata bo gdy tylko na teście pokazały się 2 kreski pojechałam do sklepu żeby wymienić zawartość lodówki , wywalłam popielniczki na balkon, przestałam pić , imprezować itd. a miałam niespełna 20 lat czyli w dzisiejszych realiach piach w głowie ( bez obrazy dla nikogo , ja akurat przed ciążą miałam piach w głowie, melanże, alko nieraz coś mocniejszego ... spontan po prostu. ) po wizycie u lekarza wiele nnych ograniczeń, nawet od soli się odzwyczaiłam, nie piłam kawy, mocnej herbaty itd.
    Może dlatego jestem taka uczulona na zagrożenia w ciąży , bo u mnie to przebiegło naturalnie. Nie odczuwałam tego jako poświęcenie ale dbanie o moją fasolkę a akrylu nie miałam w domu do skończenia przez moją latorośl roku :O teraz jak robie to przy oknach otwartych a mały w drugim pokoju. Już taki pojeb ze mnie :/

  14. #89
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Stylizacja paznokci a ciąża

    oj nie porównujmy akrylu do narkotyków bez przesady Wiesz nikt nikogo nie zmusza do robienia pazurków w tym czasie (ale nie uwzinajmy sie tak na akryl bo żel ma podobny skład). Ja też wszystko planowałam, dbałam, rok sie szykowałam, mnóstwo ograniczeń itp itd - i co ? i kupa...tak miało być i koniec. Tak jak kurka napisała natura sama siebie obroni.....niestety.A teraz na prawdę są wymogi co do produktów które wchodza na rynek i każdy który może być szkldliwy dla kobiety w ciazy ma (bądź powinien mieć) odpowiednią informacje na opakowaniu. Jak pewnie wiesz leki przeciwbólowe też szkodzą dzidzi i tylko apap wchodzi w gre....
    Uważam,że nie ma co popadać w paranoje oczywiście jeżeli ktoś czuje większy komfort psychiczny nie korzystając z tego typu usług jak najbardziej prosze bardzo
    tylko nie rozsiewać takich plotek wokół klientek bo potem sobie dopowiadają i rodzą się świetnie znane nam mity czasami wręcz absurdalne.... możemy wówczas klientce zaproponowac żel (jeżeli mamy takie poglądy na sprawę) mówiąc że to dla jej komfortu bo zapach jest dosyć intensywny a wiadomo nudności w tym okresie itp itd



  15. #90
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: Stylizacja paznokci a ciąża

    Katarynka Emilka
    Katarynka, to dobrze świadczy o Tobie, o twojej dojrzałości, o tym jak kochasz i dbasz o swoje dziecko i jesteś skłonna do poświęceń i zrezygnowania z wygód, żeby mały był bezpieczny. Ja się zgadzam z Twoim zdaniem.
    Emilko, też masz rację, pewnie tak miało być. Jak już wcześniej mówiłam, to że żel tak nie śmierdzi jak liquid nie znaczy wcale, że jest bezpieczniejszy czy zdrowszy. I to chemia i to chemia. W sumie to każda z Was ma trochę racji- na swój sposób, a wiadomo, ile osób tyle zdań. Ważne, żeby każda postępowała zgodnie ze swoim sumieniem
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  16. #91
    Nałogowiec Avatar lenanails
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Kąty wrocławskie
    Postów
    448

    Domyślnie Odp: Stylizacja paznokci a ciąża

    racja każdy postepuję zgodnie ze swoim sumieniem...ja się tylko cieszę że przez to co robiłam gdy nie wiedziałam że w ciązy jestem że nic sie nie stało bo oczywiscie jak już okazało sie ze w ciązy jestem to od razu soczki warzywka zdrowe jedzonko wysypianie się praca zgodna z moim stanem... wszystko cacy

  17. #92
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    ŚLĄSK
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Stylizacja paznokci a ciąża

    No ja niedawno byłam w ciązy i wszystko piecze, szczypie tak, że się nie da opisać, niezależnie od żelu, grubości warstwy żelowej.

    Wtedy pamiętam mi koleżanka robiła tipsiory i ona zasugerowała, że chyba jestm w ciązy. Bo miała w ciązy tak samo

    ---------- Dodano o godzinie 23:49 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:40 ----------

    katarynka ja to samo miałam jak juz zrobiłam test to zero alko, papierochów, itp nawet kawy nie pilam, baaa ja nie pozwalałam przy mnie palić, nawet jak byłam u kogoś w domu
    o słodyczki trzeba dbać
    i sie przy okazji pochwale bo nie pale do dziś

    ---------- Dodano o godzinie 23:52 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:49 ----------

    dzikakura wszystkie alergie ci miną. Mnie szampon w ciąży uczulił, którego od lat używałam.

  18. #93
    No to..wpadłam Avatar murbania
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    TARNOBRZEG
    Postów
    272

    Domyślnie Odp: Stylizacja paznokci a ciąża

    Ja robiłam sobie i komuś do 4 miesiaca, potem mąż mi zabroniłcam bo własnie wyczytał gdzieś że to szkodzi :/ no żeby jakby co nie było na mnie to siedziałam w domu i sie nudziłam
    A potem dzidzia czasu nie bylo i teraz jak już rok prawie a ja dopiero powram

  19. #94
    No to..wpadłam Avatar lukasiatko
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    granica ...
    Postów
    169

    Domyślnie Odp: Stylizacja paznokci a ciąża

    A ja pracowalam w ciazy do 8 mego miesiaca ,fakt niektore zapachy mnie draznily jak primer czy zmywacz .Prosilam klientki ,zeby same zmywaly sobie paznokcie ,no wkoncu ciazarnej nie odmowia .Ogolnie pracuje na zelu takze smrodku mniej ,a prawie wcale !.Mialam tez pare klientek w ciazy i bylo ok ,raczej przestaly robic pazury po urodzeniu bo nie maja na to czasu :/ .Sama wiem po sobie od pol roku pierwszy raz zrobilam sobie pazury :/ .Jedno wiem ciaza to nie choroba!

  20. #95
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Stylizacja paznokci a ciąża

    O to ja mam dobre klientki, same sobie piłują nawet jak przychodzą na odnowę, to już masa z góry zdjęta razem z wzorkiem, ja tylko matowię. Także jak za kilka lat zajdę w ciążę, to będzie dobrze. Tylko ja się boję jednego, bo mam alergię na pyl, czy to żelowy, czy z naturalków strasznie mnie uczula i wiadomo w ciąży nie wezmę leków, miałyście z tym problem? Nie planuję jeszcze ciąży, bo zamierzam jeszcze popracować, ale wolę wiedzieć na przyszłość
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  21. #96
    Wczytuje się Avatar Kasiao88
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: Stylizacja paznokci a ciąża

    ja pazurki w ciąży robiłam i sobie i klientkom...i mój synek jest mega zdrowy;D w ostatnim miesiącu tylko nie miałam pazurków zażelowanych a jak się urodził Jacek to po 2 tyg. zrobiłam już pazurki i nie miałam żadnych problemów żeby dziecko się uczulało na żel czy akryl przy przewijaniu czy kąpaniu...ale wiadome wszystko zależy od dziecka...jak będzie miało tendencje do alergii to od wszystkiego je będzie miało...
    ja w ciąży włosy farbowałam i wykopki robiłam, i pranie wieszałam z rękoma do góry w 8 miesiącu...i pod drabiną przechodziłam (!;p) to i pazurki robiłam...takie moje przekonanie...że nie należy popadac w paranoje....a jak ktoś się boi chemii to niech na okres ciąży zmieni żele na takie o bezpiecznym składzie...np pina parie albo planując ciąże zacznie zakładać eko farmę przed domem żeby jeść produkty bez chemii, wprowadzić dodatkowy filtr wody w domu, zmienić wszystkie kosmetyki na hipoalergiczne albo całkowicie naturalne samemu wykonywane itp itd...;p he he nie no sorry za sarkazm ale w czasie ciąży się nasłuchałam tylu głupot czego to nie wolno a co wolno, że aż mi się śmiać chce jak sobie nieraz przypominam ;p serio wszystko z głową i przemyśleniem...a przede wszystkim ze zgodą ze swoim sumieniem i przekonaniami...nikt nikogo do niczego zmusić nie może...każdy ma własne zdanie...PS a się rozpisałam;p;p

  22. #97
    No to..wpadłam Avatar murbania
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    TARNOBRZEG
    Postów
    272

    Domyślnie Odp: Stylizacja paznokci a ciąża

    swięta racja w sumie, ale ja miałam nakaz ze strony męża. Jakby cos było nie tak to by bylo że przez pazury i zyc by mi nie dał. Zresztą sama miałabym do siebie pretensje.

  23. #98
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Stylizacja paznokci a ciąża

    po pierwsze ktos tu chyba nie przeczytal tematu od poczatku

    http://forum.wzorki.info/9880-post12.html

    a po drugie telefony komorkowe sa baaardzo szkodliwe a nie znam zadnej ciezarowki ktora by z nich zrezygnowala wiec nie popadajmy ze skrajnosci w skrajnosc

    po trzecie jak ma kogos uspokoic nie robienie akrylu to spoko 'w ciazy nie rob' ale prosze nie szerzyc mitów

    moje dziecko akrylowo-żelowe jest przykladem zdrowego rozwoju przy robieniu pazurow w ciazy wlasnie niedawno sam zaczal chodzic taki 'uszkodzony' jest tfu, tfu!

  24. #99
    No to..wpadłam Avatar murbania
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    TARNOBRZEG
    Postów
    272

    Domyślnie Odp: Stylizacja paznokci a ciąża

    ..dodam jeszcze że niektóre palą i piją w ciąży i rodzą zdrowe dzieci..

  25. #100
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Stylizacja paznokci a ciąża

    Cytat Napisał murbania Zobacz post
    ..dodam jeszcze że niektóre palą i piją w ciąży i rodzą zdrowe dzieci..
    Murbania ale ja nie pilam do ciebie i nie wiem co ma na celu porownanie akrylu z piciem alkoholu i paleniem papierosow... malo przyjemny ten twoj post...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. [Darmowe szkolenie] Stylizacja Paznokci
    By Kamis in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 05-08-2019, 09:23
  2. Pokaz Częstochowa- stylizacja paznokci i makijaże:D:D
    By AtelierStylizacji Carolla in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 31-07-2009, 10:27
  3. Mistrzostwa w zdobieniu paznokci - ślubna stylizacja paznokci ....
    By barbara_kawka in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 13-07-2009, 14:42

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •