Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 26 do 33 z 33

Temat: Nowości paznokciowe.

  1. #26
    No to..wpadłam Avatar Aliz
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Postów
    266

    Domyślnie Odp: Nowości paznokciowe.

    Cytat Napisał natalia268 Zobacz post
    hmm... po części nie zgodze się, ze w kazda strone mozna pedzelkiem machnąć.
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    ta jak widac pierwsze dwa tipsy pomalowałam normalnie i pekły tak samo a trzeci zrobiłam fale i popekał w mikroskopijne kawałeczki. Na tipsie jest to dobrze widoczne (w miarę) ale w rzeczywistosci to juz jest masakra. Nie wyglada to imponująco. Te spękania są tak małe ze TEN efekt nie rzuca sie w oczy. No i jak widac w niektorych miejscach w ogole nie spękał
    ja pisałam to tylko na podstawie lakieru marki Essence, więc ten może się nieznacznie różnić od innych.
    Może ten trzeci tak wyszedł, bo linie nie były proste tylko falowane..?

  2. #27
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Nowości paznokciowe.

    yyy... no o o mi własnie chodzi.. napisałam ze nie mozna romachac pędzelkiem w kada strone bo ładnie nie wyjdzie. Trzeba normalnie pionowo malowac i wychodza normalne spekania, a jak sprobowałam fale to efekt był inny i dodatkowo powiem ze czekałam na ten efekt kilka minut, a we wczesneijszych 'prostych' przypadkach na spekania czeka sie kilka sekund

    ________________________________________


  3. #28
    Molestantka klawiatury Avatar zosia_29
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 683

    Domyślnie Odp: Nowości paznokciowe.

    Do mnie również te lakiery nie przemówiły...

  4. #29
    Totalna maniaczka Avatar luska102
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    1 255

    Domyślnie Odp: Nowości paznokciowe.

    i do mnie tez nie!

  5. #30
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Nowości paznokciowe.

    A ja nie znalazlam u siebie takich w dziale Essence
    Moze beda pozniej, tak jak Matt'y, ktore sie pojawily duzo pozniej niz w Polsce
    Agnieszka

  6. #31
    No to..wpadłam Avatar Aliz
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Postów
    266

    Wink Odp: Nowości paznokciowe.

    mi też jakoś specjalnie do gustu nie przypadły..
    w końcu to trochę inny lakier, ale to wciąż lakier. czego się więcej chcemy spodziewać po nich mając już niezliczoną paletę barw i odcieni oraz marek? wybieramy ten, który się nam podoba, aplikujemy, nosimy tak jakiś czas aż go odświeżymy, bądź zmienimy na inny;p filozofii w tym nie ma, nawet dziecko sobie z tym poradzi, a dla tych bardziej wybrednych stworzono żele, akryl i rozmaite sposoby jeszcze bardziej uoryginalnienia własnych paznokci

  7. #32
    No to..wpadłam Avatar Wena
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    266

    Domyślnie Odp: Nowości paznokciowe.

    Ja tak ogolnie lakierów nie lubię! Z natury zawsze miałam krótką płytkę to i malować nie było co, teraz mam ciagle żel lub akryl, jak pordrosną to na naturlaka kładę, ew. maluję to lakierem czerwonym ;p i koniec. Klasyka.
    Dzisiaj przypomnę koleżance o tych ulotkach, a ktoś coś znalazl nt. tego akrylu?

  8. #33
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    679

    Domyślnie Odp: Nowości paznokciowe.

    Widzę tutaj wiele ciekawych propozycji. Ja może nie będę oryginalna, ale stwierdziłam, że też podzielę się z Wami informacjami o zakupie jaki poczyniłam niedawno. U mnie nowością w świecie paznokciowym jest zestaw do robienia hybryd, w który w końcu zdecydowałam się zainwestować. Od dawna chciałam sama wykonywać sobie paznokcie, ale jakoś ciągle odwlekałam to w czasie. Znajoma pożyczyła mi swoje rzeczy do wykonywana paznokci i od razu wiedziałam, że to jest to Teraz odkąd mam swój zestaw i solidne lakiery hybrydowe mogę zawsze cieszyć się ładnymi, zadbanymi paznokciami. Oprócz tego sporo oszczędzam na tym, że zrezygnowałam z wizyt u kosmetyczki. Wszystkie produkty w tym przede wszystkim lakiery hybrydowe zamówiłam sobie z tej oferty: https://www.ezebra.pl/pl/menu/paznok...dowe-1924.html Ezebra ma sporo propozycji właśnie jeśli chodzi o akcesoria paznokciowe i inne kosmetyki. Dodatkowo mają rozsądne ceny, więc jeśli szukacie akurat sprawdzonej drogerii online to warto wziąć ich pod lupę.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 113
    Ostatni post / autor: 17-04-2013, 13:28
  2. e-sklep Yasmin
    By Asia_Yasmin in forum Sprzedawcy i Produkty
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 01-10-2010, 22:08
  3. Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 22-09-2010, 19:25
  4. Ksiazki,czasopisma zwiazane z pazurkami
    By Jade in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 129
    Ostatni post / autor: 19-09-2010, 11:35
  5. 26 Targi Kosmetyczne, SPA, Paznokciowe i Solaryjne SALON JESIEŃ 2009
    By Kamis in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 07-11-2009, 13:10

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •