Zobacz wyniki ankiety: jaki sposób wymiany frezów w frezarce preferujesz?

Głosujących
231. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • na kluczyk

    18 7.79%
  • twist lock

    213 92.21%
Strona 23 z 51 PierwszyPierwszy ... 1319202122232425262733 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 551 do 575 z 1253

Temat: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

  1. #551
    Nałogowiec Avatar czaplutka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    OK/DJG
    Postów
    413

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Cytat Napisał samaron Zobacz post
    Elka kupiła frezarkę ode mnie, znacznie poniżej kosztów sklepowych, doskonale wiedziała w chwili zakupu, że jest bez gwarancji i na takie warunki się zgodziła.
    Poza tym jd700 nie bardzo nadaje się do pedi, a każdą frezarkę można spalić "naciskając", być może warto zainwestować najpierw w kurs obsługi urządzenia?
    Z Eli pierwszego posta, w którym napisała, że zepsuła Jej się frezarka zrozumiałam, że kupiła w sklepie lub na allegro bez gwarancji. Myślałam, że to była nowa frezarka - dlatego stwierdziłam, że to szwindel. No i nie mogę się wypowiadać na temat rzeczy, które sprzedajesz, bo nic na razie nie kupowałam. Jednak po zapoznaniu się z szerszymi faktami stwierdzam, że skoro wiedziała, że nie ma gwarancji, no to kupowała na własne ryzyko dokładnie tak, jak ja kupując używaną lampę i pochłaniacz. Wiadomo, może być tak, że komuś coś służy jakiś czas bez szwanku, postanawia to jednak sprzedać i po jakimś czasie u nowego właściciela się psuje. Jak to mówią złośliwość rzeczy martwych - bo nie mnie też oceniać poziom wiedzy Eli nt. używania frezarki.

  2. #552
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    witam mam pytanie czy frezarka Jd 700 da sobie rade przy pedicure czy musze kupic JD 800 nie mam wiecej kasy żeby kupic porzadniejszy sprzet za odpowiedz dziekuje z góry

  3. #553
    Totalna maniaczka Avatar klanat
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Belfast
    Postów
    955

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    dziewczyny czym sie różni ta
    jaapee * PROFESJONALNA FREZARKA JD 700 + KAPTURKI (1695452232) - Aukcje internetowe Allegro
    od tej:
    SimplyNails.FREZARKA JD-700 35W, FREZY 36,KAPTURKI (1693693232) - Aukcje internetowe Allegro
    i dlaczego jest taka roznica w cenie?
    bo juz nic nie kumam z tych frezarek niby parametry ma te same troche sie rożni nazwą
    a różnica w cenie duża Dlaczego
    Wypysia

  4. #554
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    w pierwszej jest cos dziwnego co do obrotow na minutę, jakby było od 20 to nie dałoby się jej wyłączyć bez odłączania od prądu tzn za '0' nadal by się delikatnie kręciła.. poza tym roznią sie frezami a roznica w cenie wynika z tego ze osoba nr 1 narzuciłą wyższą marżę

  5. #555
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Dziewczynki planuję zakupić frezarkę . Będzie i do żelu i do pediksa. Raczej JD 700. No i mam problem, bo miałam szkolenie, obsłużyć się umiem, ale jakie frezy , nakładki itd mi są potrzebne to nie wiem? Czy mogłaby któraś napisać co na początek? I w jakiej ilości?
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  6. #556
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    karbid jeden i gumowy trzpień do nakładek do pedi, ewentualnie cos do skórek i więcej na prawdę nie trzeba



  7. #557
    No to..wpadłam Avatar ewelinka:*
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    jestem załamana.... kupiłam od sprzedawcy na allegro (ACTIV z Wrocławia) dwie frezarki.... pierwszą w maju... posłużyła mi dwa tyg. - miałam rano jedną klientkę, wszystko oki, po jakimś czasie porzychodzi druga i .... włączyłam obroty, a tu NIC! nie działa! sprzedawca zastrzega sobie 21 dni na czas naprawy, więc mówię, bez sensu tyle czekać kupię drugą a tamtą wyślę...taak ale nie wysłałam ją dopiero przedwczoraj. dobry sprzedawca, wszyscy polecają - kupiłam drugą taką samą jd 500 - inny kolor tylko. i co? ta mi posłużyła nie cały miesiąc i też taka sama sytuacja! zadzwoniłam wkurzona do tego sprzedawcy, a on mi mówi, żebym rozkręciła ją i spawdziła czy żadne wtyczki nie powypadały, więc tak zrobiłam nic nie powypadało, powiedział, że uzna reklamację rozkręconego sprzetu... mam nadzieję! ale szwagier wziął się za nią i teraz działa na tyle, że mam obroty nożne i dla leworęcznych, ale radzę sobie dobre i to.... masakra! ale frezarka jest mi już niezbędna - trzy lata bez niej, a teraz 3 dni raptem i ciężko piłować pilnikami liczę na to, że naprawią!

  8. #558
    Totalna maniaczka
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    985

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Na pewno naprawią miałaś poprostu strasznego pecha i trafiły się dwie felerne
    PS. Masz prześliczny awatarek

  9. #559
    Totalna maniaczka Avatar kath82
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Postów
    1 046

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Dziwna sprawa, mam nadzieję, że Ci naprawią. Mam frezarkę od tego samego sprzedawcy i działa bez zarzutu. Tyle, że ja nie używam jej tak często bo tylko na sobie lub czasem siostrę torturuję.
    "Kiedy nie wiesz co zrobić - uśmiechnij się". H. Jackson Brown

  10. #560
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Też mam frezarkę od tego sprzedawcy i działa dobrze. Fakt, że nie używam jej codziennie. A "odkurzałaś" rączkę po każdym użyciu? Może przez pył coś się stało?

    Możecie polecić jakiś frez do wypiłowywania naturalka od spodu?

  11. #561
    No to..wpadłam Avatar ewelinka:*
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    hersa głowice w obu frezarkach działają bez zarzutu, bo sprawdziłam z inną frezarką... oczywiście, że odkurzam sprzet i pracuję z pochłaniaczem... no mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze

    Emilka - dzięki;*

  12. #562
    No to..wpadłam Avatar ewelinka:*
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    nooo.... przysłali mi frezarkę... napisali, że wyczyścili przełączniki z pyłu... no i działa! hmm... ciekawe po każdym użyciu odkurzam frezarkę i mam pochłaniacz, więc tego zakurzenia chyba nie mogłam ominąć...

  13. #563
    Rozkręcanko Avatar A-M
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Poznań/Luboń
    Postów
    91

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    08.09.2012r. ;*

    Moje forum o PCO(S) - http://www.pcos.p2a.pl

    Starania o bejbika w toku!

  14. #564
    Nałogowiec Avatar coralick
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Wyspa
    Postów
    362

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    ja tez jestem ciekawa.... i jeszcze o taka zapytam...
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Diabeł wie wszystko, nie wie tylko gdzie kobiety ostrzą swoje noże...

  15. #565
    Totalna maniaczka
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    985

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    A-M nie ma w ogóle podanej mocy tego urządzenia, albo ja nie widzę
    Coralick frezarka ma bardzo małą moc 10 W, nadawała by się głównie do manicure, więc ja bym jej nie kupowała

  16. #566
    Rozkręcanko Avatar A-M
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Poznań/Luboń
    Postów
    91

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Rzeczywiście nie ma... ale trochę osób ją kupiło... pytanie... czy do obróbki warstw, czy naturalnej płytki... poczytam komentarze, może coś znajdę.
    08.09.2012r. ;*

    Moje forum o PCO(S) - http://www.pcos.p2a.pl

    Starania o bejbika w toku!

  17. #567
    Nałogowiec Avatar Nena90
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    prawie Katowice
    Postów
    486

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Ufff przewertowałam calutki wątek
    Mam w planach zakup JD700 i zastanawiam się nad frezami - macie jakiś godnych polecenia sprzedających? Które frezy najlepsze (karbidowe? diamentowe nadają się do czegoś?) i na co zwrócić uwagę przy zakupie? Które powinnam sobie kupić na początek?
    Z góry dziękuję za pomoc początkującej

    http://dobrarada.com.pl/index.php?d=...&szukaj_opis=1 czy te frezy (i ogólnie frezy ze sklepu DR ) są w porządku?
    Ostatnio edytowane przez Nena90 ; 27-07-2011 o 13:56
    Kup swoją etorebkę taniej
    5% kod rabatowy

    Blog kosmetyczny

  18. #568
    Totalna maniaczka
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    985

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Jeżeli chodzi o karbidowy frez do ściągania masy to polecam ten
    PerfectBeauty wszystko do paznokci - Frez do ściągania masy Mocny
    tylko trzeba z nim ostroznie, bo jest naprawdę mocny, dla mnie najlepszy frez na świecie

  19. #569
    Rozkręcanko Avatar poolciaa
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    okolice Gdyni
    Postów
    42

    Domyślnie frezarka- rodzaje, czym się kierować przy wyborze?

    Hey Dziewczyny
    Chce niedługo zakupić frezarke, bo szkoda mi czasu na ciągłe piłowanie. Chodzi mi konkretnie o taką, którą będę mogła robić pedicure i piłować akrryl i żel. Czym mam się kierować przy wyborze? Wiem, że jest dużo modeli, ale zupełnie ich nie ogarniam i nie wiem która do jakich zabiegów. Byłam na kursie pedicure'u frezarkowego, ale z frezarki miałam tylko jej obsluge, tak wiec prosze o pomoc! Z góry dziękuję )

  20. #570
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    poolcia wystarczy cofnąć się do pierwszego posta i będziesz wszystko wiedzieć



  21. #571
    No to..wpadłam Avatar carmenita
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    207

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Pierwszą frezarkę zakupiłam na allegro i potwornie się z niej cieszyłam, jednak nie za długo, bo po paru miesiącach wysiadła. Kupiłam drugą z activa ,też się coś tam zacięło, pojechałam do serwisu okazało się, że to zapylenie. Po wyczyszczeniu działa po dziś dzień od 1,5 roku, więc jest ok. Poradzili mi w tym serwisie, by kupić sobie powietrze pod ciśnieniem np. do czyszczenia klawiatur i w razie problemu potratować tym frezarkę. Myślę, że z poprzednia miała ten sam problem, ale jakoś nigdy nie zabierałam się do czyszczenia jej.

  22. #572
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Mi w JD 500 z activ przestały działać lewe obroty, już wypełniłam formularz reklamacyjny pan zaraz do mnie oddzwonił, bardzo miły, kazał wysłać i mówi że 90% stawia, że to wina pyłu. Przed wysyłką dałam mojemu chłopu żeby spróbował kompresorem przedmuchać. Śmiga elegancko. Na razie serwis nie potrzebny. Dziwi mnie, że nie dają tam lepszych osłonek czy czegoś, bo użyłam jej kilka razy i po każdym użyciu czyściłam.
    Też miałyście w tych frezarkach, że silniczek chodzi jakby łożyska suche były?

  23. #573
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Nena ja polecam ten sam frez co ma Emila uzywam od kilkunastu tyg i jest naprawdę super.

    Co do frezarek. miałam do tej pory jedna JD, ale wyladowała u sprzedawcy, kazali zaplacic za nowa raczke 70 zł... i przesłali nowa... tyle ze zamiast 35 Watt miala 10... wiec znow zawiozłam... i nowka sztuka "obrobiła AZ 1 panią i przestała działac... szlag mnie trafi z tymi frezarkami... teraz jestem bez... wiec we wtorek znow czeka mnie mila wyceczka na zupelnie drugi koniec miasta z kolejną wymianą. Zabawne to nie jest...
    Chetnie zmieniłabym juz model na lepszy (wolę dołozyc pieniazki i miec model, ktory nadaje się do normalnej pracy)
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  24. #574
    Nałogowiec Avatar Nena90
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    prawie Katowice
    Postów
    486

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Edytakon a czym te rączki 10W i 35W się różnią (mam na myśli wygląd )?
    Kup swoją etorebkę taniej
    5% kod rabatowy

    Blog kosmetyczny

  25. #575
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    rączki niczym, ale zaplacilam za raczke a aprzeslali zupelnie nowa frezarke.
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •