Zobacz wyniki ankiety: jaki sposób wymiany frezów w frezarce preferujesz?

Głosujących
231. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • na kluczyk

    18 7.79%
  • twist lock

    213 92.21%
Strona 49 z 51 PierwszyPierwszy ... 3945464748495051 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 201 do 1 225 z 1253

Temat: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

  1. #1201
    Kosmetolog Avatar L_TARNOV
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Kraków
    Postów
    35

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Jezeli ktos jest z Krakowa lub okolic to frezarki marathon dostepne od reki sa w hurtowni Atena na ul . Krowoderskiej. Cena 699zl. oblecialam wszystkie hurtownie w miescie i tylko tam pan ma zawsze na miejscu

  2. #1202
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    ja juz jakis czas smigam na frezarce marathon z markosu i polecam

  3. #1203
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Moja JD 500 dzisiaj padła pociągnęła od początku roku. Jeśli dużo pracujecie - ja głownie uzywalam do ściągania masy zelowej, to nie polecam, bo bardzo szybko się zajechala. Na szczęście u mnie w hurtowni maja marathona champion i jutro IDE go obejrzeć mam nadzieje ze nie trafie na podrobe bo jak mam pracować dwa dni bez frezarki to cienko to widzę ...
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  4. #1204
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Postów
    68

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Dziewczyny niesety nie mam czasu żeby czytać całe 49 stron, wiem że dużo z was używa frezarki jd 500 (?), moc 35 watt, na pierwszej stronie pisze, że 10 watt nie wytrzyma pracy całego dnia. A czy do warunków domowych (od czasu do czasu pedicure mój, mamy i żele mamy) te 10 watt wystarczy? Nie chce mi się piłować ręcznie cały czas i chciałam zakupić frezarke a nie mam teraz kasy żeby kupić z wyższej półki... Czy 10W poradzi sobie z pękającymi piętami?

  5. #1205
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Na pewno sobie nie poradzi. Nawet do konca pieewszego pedicureu nie dociagnie

    ---------- Dodano o godzinie 21:41 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:40 ----------

    Nanami ja duzo pracowalam i trzymala mi jd 500 dopoki sama na wlasne zyczenie jej nie spalilam. Mialam ja 3 lata

  6. #1206
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Postów
    68

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Cytat Napisał Mysiaczeq Zobacz post
    Na pewno sobie nie poradzi. Nawet do konca pieewszego pedicureu nie dociagnie

    ---------- Dodano o godzinie 21:41 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:40 ----------

    Nanami ja duzo pracowalam i trzymala mi jd 500 dopoki sama na wlasne zyczenie jej nie spalilam. Mialam ja 3 lata
    dzięki, to jszcze trochę odkładam na pożdny zakup :-)

  7. #1207

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    czyli z makroku marthony polecacie
    kurde juz sama nie wiem .. skad ja zamowic za malo zdjec wrzucaja ... ciezko zobaczyc co jest na raczzce;0

    ---------- Dodano o godzinie 07:32 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 07:25 ----------

    jeszcze mam 2 pytanie w niektorych sa raczki cale szare a w innych srebne i pomaranczonwym paskiem.. wiecie dlaczego
    i ktora wybrac?

  8. #1208
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Sa oryginalne. Zajrzyj na strone producenta podpatrz jak to wyglada

  9. #1209

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Frezarka kosmetyczna Marathon CHAMPION IVORY - - Sprzęt kosmetyczny Frezarki - Sklep internetowy MAR-KOS
    a taka ktoras ma? jest orginalna strasznie boej si ewydac 700zl a dostac podrobe:/

  10. #1210
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    dla mnie ta frezarka to strszaliwy niewypał..zakupilam ja w activ ... i mysląłam ze jest w miare normalna a tu prosze po 2 mcach wtyczka do zmiany<ta która mocujesz do frezarki> , zrobiłam na własna reke bo na reklamacje musiałabym czekac do 30 dni a majac klientke za godz musiałam to prywatnie zrobic, dwa rączka z głowica równiez zaczeła szwankowac ale szczególnie mocowanie kabla do głowicy - kto widział zeby mocowany kabel utrzymywać na 3 malutkich śrubeczkach - no zenada..jedna mi juz wypadła bo one same zaczęły wypadać i co chwile trzeba dokrecac bo inaczej nie dochodzi prad... i dzis co... dzisiaj zaczeła sie masakra, otóz jak mamy przełacznik na prawe i lewe obroty , mimo dochodzacego pradu frezarka dziąła tylko w jedna strone....czy wiecie opłaca sie to naprawiac czy zupełnie nie ?

    naprawde 200 zł wyrzucone w błoto, dziadostwo i syf ... nic poza tym ! :/

  11. #1211
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    ja mam z Activa Marathon Champion, pracuje na niej juz miesiac i jestem baaardzo zadowolona. Mozna rozkrecic raczke samemu w celu odpylenia, latwo sie czysci i wogole nie zaluje tych wydanych 700 zł. Jesli robicie wiecej niz 3 klientki dziennie to uwazam ze taka jd500 dlugo nie pociagnie. Mi dzialala 8 miesiecy i padla. Chyba ze dostalam jakas pechowa (ale to juz i tak byla moja druga .. :/ )
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  12. #1212
    No to..wpadłam Avatar amorek
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Postów
    180

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Gosia-makeup o jakiej frezarce mówisz? Ja mam w domu chyba z 5 takich o których piszesz, faktycznie cena do 200zł. Podziała Ci jakiś czas na jednych obrotach, aż w końcu przestanie działać z każdą tak przerabiałam. Podejrzewam, że to od zapylenia.
    Natomiast ostatnio (jakieś 3tyg temu) zakupiłam tą, którą pokazała malutkaistotkaa
    Z racji krótkiego stażu nie wypowiem się na temat trwałości, ale póki co nie żałuję wydanych oszczędności. W porównaniu z tymi do 200zł, ta chodzi cichutko, sprawnie, a rączka leciutka fajnie leży w ręce i teraz już wcale nie męczę się przy ściąganiu żelu Póki co jestem na fazie szukania fajnego frezu do skórek, bo tego mi jeszcze brakuje


    ---------- Dodano o godzinie 07:29 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 11:24 ----------

    malutkaistotkaa zakupiłam dokładnie tą i z tego sklepu, z którego wrzuciłaś link

  13. #1213

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    a moglabys wstawic zdjecie raczki masz napisana firme przyszla w orginalnym pudelku?

  14. #1214
    Debiutantka Avatar sylka1988
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Myslałam,że po przeczytaniu całego tematu bede w stanie wybrac odpowiednia frezarke...a tu co? No nie do konca.

    Patrząc na opisy wszystkich frezarek odnoszę wrażenie, ze to czy dany model dziala czy nie zależy tylko i wyłącznie od szczescia.

    Jednym dziewczynom dzialają jd500 po 2-3 lata innym 6 miesiecy, jeszcze innym psuje sie Marathon.
    Co wybrac?
    W sumie Marathon podoba mi się najbardziej,ale...
    Gdzie go kupic,zeby nie naciac sie na podróbkę? Wiem,ze polecałyście sklep Marcos i Active.
    A co z NeoNails? Czy to możliwe ze maja w sprzedaży podrobiony towar,bo wszystko na to wskazuje.

    Kolejna sprawa, chyba juz teraz nie mozna kupic modelu Marathon3 tylko Marathon Champion, parametry maja identyczne, tylko wyglad sie zmienil z tego co zrozumialam.
    I jeszcze jedno, Marathon w podstawowej wersji w podstawie ma moc 90W a w raczce 45W . Czyli działa jak frezarka o mocy 90 czy 45W bo nie jestem w stanie pojąć?
    Wiec mozna podpiac raczke z większą moca,dobrze wydumałam? Gdzie ja kupic i za ile?

    A tu takie małe zestawienie:
    JD500 moc 35W,obroty od 500 do 30tys. cena ok 160-200zł

    JD700 moc 35W, obroty od 500 do 30tyś. cena ok 250-350zł

    JD800 moc 35W, obroty od 0 do 30tyś. cena ok 300-350zł

    Jd900 moc 35W,obroty od 0 do 30tyś. cena ok 500zł

    Marathon moc 45W , obroty od 0 do 35tyś. cena ok 700zł

    Ehh przy robieniu tego zestawienia okazało sie,że na kazdej stronie jest napisane co innego!

    Nawet gdzies znalazłam ze jd800 ma moc 40W itd. Marathon na jednej stronie ma moc 45W na innej 90W a obroty raz do 30tys. a innym razem do 35tyś.

    Kto jest producentem JD? tzn. gdzie znajde prawdziwe info. odnosnie ich produktów?
    Te frezarki to jakas załamka!
    Nie wiem co wybrać.

  15. #1215
    No to..wpadłam Avatar mar-kos
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    134

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Cytat Napisał sylka1988 Zobacz post
    Kolejna sprawa, chyba juz teraz nie mozna kupic modelu Marathon3 tylko Marathon Champion, parametry maja identyczne, tylko wyglad sie zmienil z tego co zrozumialam.
    I jeszcze jedno, Marathon w podstawowej wersji w podstawie ma moc 90W a w raczce 45W . Czyli działa jak frezarka o mocy 90 czy 45W bo nie jestem w stanie pojąć?
    Wiec mozna podpiac raczke z większą moca,dobrze wydumałam? Gdzie ja kupic i za ile?
    Jest dokładnie tak jak Pani pisze. Marathony mają 90W (podstawa) zasilacz, jednakże standardowe rączki mają 45W mocy i obroty do 30.000. Nasze marathony oferowane są z lżejszymi rączkami (148g) dokładnie z modelem SDE-SH20N Ivory. Bo z tego co zdążyłem się zorientować można zakupić marathona oryginalnego z różnymi rączkami.

    Zostań fanką na facebook'u | Sprawdź naszą ofertę sklep.mar-kos.pl

  16. #1216

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...


  17. #1217
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Roznia sie wielkoscia mocy nie wzgledniona w opisach aukcji. Champion ma wieksza moc

  18. #1218
    Nałogowiec Avatar karchola
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    406

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Dziewczyny czy któraś miała Timocentrum - MicroNX Anyxing 201N Mikrosilnik frezarka do pedicure 120W

    Zastanawiam się między nią a marathonem. Zależy mi aby na pewno działała jakiś czas i była w stanie pociągnąć pedi. Mam jeszcze ledwo zipiącą jd500 i niestety nawet przy ograniczonej ilości pedi nagrzewała mi się i stawała czasem.

  19. #1219
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    37

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Chciałabym już dodać swoją opinię o JD700 a tak mogę się tylko poskarżyć Zamówiłam frezarkę 20 września -dotarła i w ogóle się nie włączyła.Odesłałam na gwarancję -wróciła i się nie włączyła -odesłałam i dzisiaj dotarła do mnie - niespodzianka - znów się nie włączyła Pan serwisant szok i ja tym bardziej.Już zwątpiłam czy ja jestem zacofana i włączyć nie potrafię czy co Jutro frezarka wraca do firmy i wyślą nową.Mam nadzieję ,że tym razem działającą bo po miesiącu czekania i odsyłania jej sobie jestem tak zniechęcona ,że aż piłować się nie chce

  20. #1220

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    ja bym na Twoim miejscu juz bym chciala zwotu kasy... a zamowila gdzies indziej to juz widac jakie produkty maja...

  21. #1221
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    37

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Chciałam ale powiedzieli ,że nie ma zwrotu kasy tylko nową wyślą

  22. #1222
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    ŁÓDŹ
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Hej dziewczyny, zdecydowałam się na zakup frezarki ponieważ muszę skrócić czas pracy póki co zrobienie nawet zwykłego frencha zajmuje mi 4! godziny ! Kwota jaką moge przeznaczyć to 400 zł. Zastanawiam się nad JD 500 bądź JD 700, którą wybrać ?
    A może polecicie mi coś innego ? I skąd najlepiej zamówić, w hurtowni ALLEPAZNOKCIE mają chyba fajny zestaw
    Frezarka do manicure i pedicure JD500 srebrna 35Watt Gratisy
    Frezarka do manicure i pedicure JD700 różowa 35Watt Gratisy
    Z góry dzięki za pomoc

  23. #1223
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Ostatnio edytowane przez goshka ; 16-12-2014 o 22:26

  24. #1224
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    kupilam AP FREZARKA DO PAZNOKCI AURORA 3000 - 5 KOLORÓW! (4986856315) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i jestem zadowolona bardzo i do tego tania. Tylko że przy malych obrotach frez sie zatrzymuje przy mocniejszym docisnieciu do plytki ale za to od polowy skali [rędkości już ten problem nie występuje. Naprawde jak na własne potrzeby jestem bardzo zadowolona myślałam nad modelem ct1203 ale w końcu ta aurora300 wzięłam chociaż wyglądaja prawie tak samo
    Ostatnio edytowane przez karollaa ; 20-01-2015 o 22:20

  25. #1225

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    przeczytalam wszystko i nic juz nie wiem. 😘 chcialabym kupic frezarke, bo ta ktorej uzywam teraz jest jakas archaiczna, ma mala moc, tak sadze, bo czasem sie scina i to wlasnie glowny powod dla ktorego chce ja wymienic i kupic porzadna. ma byc do wlasnego uzytku, do zwyklych paznokci i do zeli. dam maks 400 zl, poczatkowo myslalam ze ta jd500 jest swietna, ale im dluzej czytalam tym wiecej zlych opinii. tylko nie wiem czy pada po roku przy codziennym uzytkowaniu w salonie czy jesli chodzi o uzytek wlasny. heeelp! moze teraz wyhaczylyscie jakies nowosci frezarkowe? 😃😃

    ---------- Dodano o godzinie 23:43 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:36 ----------

    Cytat Napisał Madziuszka Zobacz post
    Hej dziewczyny, zdecydowałam się na zakup frezarki ponieważ muszę skrócić czas pracy póki co zrobienie nawet zwykłego frencha zajmuje mi 4! godziny ! Kwota jaką moge przeznaczyć to 400 zł. Zastanawiam się nad JD 500 bądź JD 700, którą wybrać ?
    A może polecicie mi coś innego ? I skąd najlepiej zamówić, w hurtowni ALLEPAZNOKCIE mają chyba fajny zestaw
    Frezarka do manicure i pedicure JD500 srebrna 35Watt Gratisy
    Frezarka do manicure i pedicure JD700 różowa 35Watt Gratisy
    Z góry dzięki za pomoc
    Madziuszka, kupilas ktorys z zestawow

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •