Zobacz wyniki ankiety: jaki sposób wymiany frezów w frezarce preferujesz?

Głosujących
231. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • na kluczyk

    18 7.79%
  • twist lock

    213 92.21%
Strona 50 z 51 PierwszyPierwszy ... 40464748495051 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 226 do 1 250 z 1253

Temat: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

  1. #1226
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    ŁÓDŹ
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Kupiłam ale nie w Allepaznokcie, tylko w Cosmetic Zone bo zależało mi na czasie a w okresie świątecznym AP podobno było nieczynne. Kupiłam JD700 w zestawie tylko z podstawowymi frezami uznałam że tamte są zbędne bo i tak dokupie lepszej firmy . Jestem bardzo zadowolona Spełnia wszystkie moje oczekiwania

  2. #1227
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Hejka
    Szczerze powiedziawszy to naprawdę ciężko coś wybrać nawet po przeczytaniu tego wątku
    A ja stwierdziłam że chciałabym jednak kupić coś lepszego niż jd500, 700, 800 i przeszukując allegro natrafiłam na takie dwie:
    Marathon Champion Ivory
    FREZARKA MARATHON 90W BIAŁA +35frez+3kaptur13mm+2n (5145756371) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Bausch 360 Profi set
    FREZARKA BAUSCH 360 PROFI SET PROFESJONALNA PROMO (5030964255) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

    I tu mam dylemat którą wybrać.
    Bausch ma o wiele więcej mocy bo aż 110W ale ma tylko 13,5 tys obrotów. Co prawda chwile nią pracowałam w szkole i troszkę ręka odczuła prace ale nie jestem przyzwyczajona do frezarki bo nie za dużo z nich korzystałam.
    Może ktoś pomoże i coś podpowie?

  3. #1228
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    1

    Domyślnie Dla blondyna93

    Witajcie dziewczyny. Zalogowałam się tutaj bo zmusiła mnie sytuacja (szlag mnie trafił) po tym jak zostałam potraktowana przez renomowaną firmę LCN
    Jestem ich wieloletnią klientka i pracuję na ich frezarkach od kilkunastu lat ale czara się przelała..dość..mam dość! Właściciel LCN we Wrocławiu olewa swoich stałych klientów. Do tego stosuje dziwną politykę tzn. przy zakupie frezarki z pochłaniaczem (koszt od 5tys. wzwyż) na fakturę dostajemy gwarancję na uwaga: ROK! 2lata obowiązują paragonu ale cena jest wtedy wyższa Dlaczego rok ponieważ pierwsze usterki pojawiają się już po niespłena pół roku..na koszt firmy do roku!
    Wracam do konkretów: pod konieclistopada 2014r.wysłałam do serwisu jedynego! we Wrocłąwiu swoją popsutą frezarkę. Jeżeli coś siada to albo dotyczy to wymiany łóżysk mikrosilnika w rączce albo wymiany szczotek albo systemu ssania-turbina ssąca. I tak w kółko.... już koniec marca a ja wciąż nie mam frezarki!
    Pare dni temu dostałam propozycje zamiennika! dopiero parę dni temu!?!? na stanie mam małego mathrona bez pochłaniacza na którym robię pedicure..jakiś koszmar! pylica dzień w dzień..3klientki dziennie i tony pyłu na meblach i żyrandolu! telefony do LCN nie przyspieszają napawy..bo włąściciel zapomina zamówić mojej popsutej części! koszt naprawy jaki mam ponieść to 750zł! i co wy na to Powiedziałąm dość! Po raz ostatni mam doczynienia z frezarką tej firmy! poprzednio czekałam max 2mce ale teraz to rpzesada..idzie sezon a ja na lodzie! bo firma ma mnie w szanownej d....ie.
    Moja rada jest taka: jeśli szukacie profesjonalnej frezarki do pedicure (tj.jeśli robicie przynajmniej 3pedicury dziennie to jej naprawdę potrzebujecie) to przede wszystkim szukajcie serwisu albo na miejscu! albo dogadujcie się co do terminu jej naprawy, którego niedotrzymanie będzie wiązało jakieś konsekwencje dla serwisu! Zwracajcie uwagę na mikrosilnik..te szczotkowe wymagają częstszych serwisów, częściej się psują. Na rynku są już dostępne bezszcztkowe i w taką planuję się zaopatrzyć.Rozmawałam ze znajomym elektrykiem i potwierdza, że w mikrosilniku bezszczotkowym tym w rączce nie ma się co psuć
    Na oku mam Frezarka Ruck - PODOLOG ECO z pochłaniaczem pyłu: Frezarka Ruck - PODOLOG ECO z pochłaniaczem pyłu
    Dzięki zmianie technologicznej polegającej na całkowitym odejściu od tradycyjnego silnika „szczotkowego” jaki jest stosowany w poprzednich typach frezarek (również we frezarkach innych firm) oraz dla przykładu we wszystkich odkurzaczach domowych itp. i zastosowaniu specjalnej, pojedynczej turbiny kaskadowej, ilość decybeli po załączeniu frezarki znacznie się zmniejszyła. W frezarce Podolog ECO zastosowano bardzo podobny motor jak w frezarce Podolog Nova 3.
    Pracuję na frezarkach z pochłaniaczem już naprawdę prawie 10 lat i nie wyobrażam sobie innego sprzętu. Jeśi rgularnie wymieniamy worki, czyścimy rączkę z pyłu to frezarka odwdzięczy się wielomiesięczną pracą. Klientka też zwraca uwagę na sprzęt na jakim pracujemy..teraz się przekonałam kiedy nie tylko ja po zabiegu pedicure jestem zapylona Warto zainwestować i cieszyć się zdrowiem i komfortem pracy.
    Pozdrawiam was!
    Jako ciekawostkę podam przykłąd serwisu mojego fotela podologicznego z firmy ACTIV Giovanni MILANO fotel kosmetyczny biały - Fryzomania.pl, fotel działa mi już ok 5 lat i ani razu nie wymagał interwencji serwisanta i dzięki bogu! bo firma ACTIV nie ma serwisanta dojazdowego wiec powinnam wysłać swój fotel do ACTIVa! wyobrażacie sobie pakować 100kg fotel do wysyłki? bo ja nie! dlatego przy zakupie jakiegokolwiek sprzętu bardzo ważny jest jej serwis

    ---------- Dodano o godzinie 20:57 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:43 ----------

    Witaj, a do czego chcesz używać tej frezarki? bo jeśli do pazurków albo pedicure od czasu do czasu to Marathon jest niezła..cena też. \ja osobiście pracuję tymczasowo na Marathonie i daje radę, a robię same padicury. ań przy Marathonie fajna cena do tego pedał! ja nie dostałam wersji z pedałem a bardzo przyspiesza to pracę muszę dokupić..
    Spójrz na tę przepiękną frezarkę jaką oferuje firma ACTIV...cena podobna ale ma mniej obrotów tak więc zost
    FREZARKA ACTIV 90 RED, Frezarki PRO, Frezarki, Kosmetyka i wyposażenie - ACTIV

  4. #1229

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Dziewczyny .
    Ostatnio w sklepach Lidla pojawiły się domowe frezarki do paznokci. Wiem że to jest sprzęt do użytku tylko domowego, ale mam pytanie czy któraś z was może ma taką frezarkę? Chciałabym ją sobie kupić i używać na sobie do obróbki paznokci akrylowych. Czy jest w ogóle sens wydawać 70 zł na coś takiego?

  5. #1230
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Żona ma właśnie taką frezarkę. Działa już ponad roku. Nawet elektryk z Krakowa, mój dobry znajomy mówi, że to dobry sprzęt.
    Ostatnio edytowane przez karol.kols ; 27-04-2015 o 15:09

  6. #1231
    Kosmetyczka Avatar Marilyn*
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Postów
    106

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Dziewczyny czy ktoras z was ma moze frezarke Marathon Mighty? Bardzo mnie kusi ale nie znalazlam nigdzie opinii o niej , napiszcie prosze kilka slow

  7. #1232
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2015
    Postów
    1

    Question Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Witam zdecydowałam się na zakup frezarki i to od razu takiej ktora posłuży i do manicure i do pedicure. Proszę, powiedzcie czy ten model to coś konkretnego
    DCD frezarka Strong 210/35
    Ostatnio edytowane przez EleiVelui ; 11-05-2015 o 11:33

  8. #1233

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Podbijam!

    Cześć!
    Chcę zakupić frezarkę FREZARKA MARATHON-3 90W + FREZY NAKŁADKI (5214963620) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    do użytku domowego. Czy da sobie radę z piętami? Kompletnie się na tym nie znam.

  9. #1234
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Jeśli chodzi o pedi to Marathon Champion daje rade
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  10. #1235
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Hejka mam dylemat może Wy mi coś doradzicie otóż nie wiem jaka jest lepsza frezarka jd500 czy jd700. Pomóżcie

  11. #1236
    No to..wpadłam Avatar truskaweczka99
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    śląsk :)
    Postów
    149

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Dziewczyny HELP !
    Mam problem z rączką od frezarki JD 800 dodam, że rączka ma Twist lock. I nieszczęsne zamykanie padło... Frezarka już po gwarancji ... zamykaniem mogę kręcić w prawo i lewo ,i głowica na frez się nie wysuwa.... a mało tego nigdy nic z niej nie wystawało,a teraz przy głowicy pojawił się czarny metal... Frezu nie da się ani włożyć, ani wyjąć
    Czy ktoś też jeszcze tak miał ?
    Nowa rączka kosztuje od 120 - 180 zł ... i teraz zastanawiam się czy kupić rączkę czy frezarkę

    POMOCY !

    Gdybym mogła prosić dziewczyny o zdjęcia waszych rączek , bo nie wiem co z nią jest nie tak
    Chyba ,ze ma któraś jakiegoś supermena złotą rączkę co podjąłby się naprawy na śląsku to chętnie się zgłoszę !

    ---------- Dodano o godzinie 09:20 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:19 ----------

    Cytat Napisał kaa Zobacz post
    Hejka mam dylemat może Wy mi coś doradzicie otóż nie wiem jaka jest lepsza frezarka jd500 czy jd700. Pomóżcie
    kaa Sprawdzaj moc. JD 700 będzie mniej drażliwa dla ucha, nie pracuje tak głośno

  12. #1237
    Rozkręcanko Avatar SylVal
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    Holandia
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    witam,

    zostalam szczesliwa posiadaczka frezarki ,zostaly do kapletu dolaczone frezy i tu moja prosba,czy moglby mi ktos wytlumaczyc ktory frez do czego? przeczytalam caly watek,ale nie moge wszystkiego znalesc,z gory bardzo dziekuje
    Załącznik 79262

  13. #1238
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Hello właśnie jedzie do mnie freazarka JD500 i mam pare pytań,czy mógłby ktoś podpowiedzieć który frez do czego używać przy usuwaniu hybrydy? I jeszcze jedno,żeby usunąć hybryde zakłada się kapturki ale czy są jakieś frezy które można używać do tych celów bez kapturków ?

    Zdjęcie - 12.02.2016 | Fotosik.pl

  14. #1239
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Frez z węglika spiekanego .
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  15. #1240
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Ja bym nie inwestowała w sprzęt słabej jakości, to zupełnie bez sensu. Miałam jedną z Allegro, rozpadła się bardzo szybko. Teraz mam taką za prawie 6 tysięcy ze sklepu Cosnet, bardzo dobry sprzęt, uważam, że tani jak na swoją jakość (a znam się na cenach w kosmetologii).

  16. #1241
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Konkretny i aktualny poradnik - Profesjonalna frezarka do paznokci - jak wybrać najlepszą dla siebie? - Blog fryzjerski Pro-sprzet.pl
    Ogólnie musisz mieć przygotowany budżet na poziomie 1000 zeta. Pamiętaj także, że szukasz czegoś stabilnego - na lata, nie na kilka miesięcy.

  17. #1242
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Dziewczyny, co myslicie o takiej frezarce? Nie mialam jeszcze do czynienia z zadna, poczytalam troche watek i zaczelam poszukiwania. Dodam, ze mieszkam w UK i nie wiem czy dostane tu te modele ktore polecacie

    Full Set 30000RPM LED Electric Nail Art Drill Manicure File Acrylic Digital Set | eBay
    lub
    http://www.ebay.co.uk/itm/36bits-Ele...EAAOSw2GlXKuk9

  18. #1243
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Postów
    56

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Mnie się podoba taki efekt syrenki na paznokciach, szczególnie kiedy jak zwykle u mnie nie ma czasu zbyt wiele, raz dwa i na imprezę.

  19. #1244
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    natalianna
    te frezareczki na początek sa ok.oczywiscie możesz kupic mocniejsza ale po co.ja pierwsza tez miałam z takich jak pokazujesz zanim nauczysz się dobrej obsługi to ci w zupelnosci wystarczy.a dopiero potem sobie możesz kupic mocniejsza jak opanujesz ta.ale to tylko taka moja opinia.kazdy może mieć inna.

  20. #1245
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Witam. Zaczynam przygodę z robieniem paznokci żel - hybryda. Chciałabym dokupić frezarkę, która będzie do użytku własnego, ewentualnie komuś z rodziny. 10w będzie wystarczająca, czy lepiej dołożyć do 35w ?

  21. #1246
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    jeżeli masz na tyle funduszy to doloz do 35 w bardzo fajne sa np JD500 lub JD700 wygladaja tak i wg mnie sa bardzo fajne obie mocne trwale ja do nich mam JD500 dokupiłam jeszcze frezy specjalne np taki przedtem zrobiłam doszkolenie z frezarki i dużo cwiczylam na sztucznej dloni i dla mnie jest ok.taka frezareczka poki co mi starcza,takze ja polecam ta wlasnie.sama ja sprawdziłam i polecam.

  22. #1247
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Witam. Zastanawiam się nad licytacją Frezarki do Pedicure ORTHOFEX Micro-Air. Czy ona się nadaje też do manicure żel - hybryda, czy tylko jak nazwa wskazuje ?

  23. #1248
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    aduska989
    ta frezareczka o której piszesz Frezarki do Pedicure ORTHOFEX Micro-Air nadaje się do wszystkiego ale nie zaryzykowałabym licytacja tak drogiej rzeczy używanej ponieważ przypuszczam ze była już uzywana do pedii i pewnie w jakiś sposób jest już wyeksplatowana a gwarancji sprzedający pewnie nie udzieli wiem ze pewnie jest duza roznica cenowa ale ja bym nie zaryzykowala taka licytacja .ale ta frezarka na pewno długo Ci posluzy do każdego zabiegu mani pedi itd.wiec ogolenie jest bardzo dobra i ma swietne parametry.

  24. #1249
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Frezarka jd500 czy jd700 ? Czym one tak naprawdę się różnią?

  25. #1250
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Oceńcie mi proszę tą frezarkę - Activ MERC 2500 frezarka - sklep online ? Fryzomania.pl Zainteresowała mnie ze względu na cenę. Czy może którakolwiek z Was z niej korzystała?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •