Zobacz wyniki ankiety: jaki sposób wymiany frezów w frezarce preferujesz?

Głosujących
231. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • na kluczyk

    18 7.79%
  • twist lock

    213 92.21%
Strona 2 z 51 PierwszyPierwszy 12345612 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 1253

Temat: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

  1. #26
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    a ja mam pytanie do j700plus, czy one się nie przegrzewają jak ściągacie mase, robicie pedicure albo cos?

  2. #27
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    5 w zupelnosci wystarczy zakup sobie jeszcze jeden karbidowy do sciagania masy i bedzie super
    zeby nie przeplacac wybiez sie do sklepu medyczneo zaopatrujacego stomatologow i protetykow, i za frez karbidowy ktory w ef kosztuje ponad 60sl zaplacisz niecale 30

  3. #28
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    do sciagania masy sa frezy walcowate i stozki ale duze ten ktory pokazalas jest za maly
    Frez do ściągania masy
    Frez - karbidowy złoty seria 3 - mocny Emiga (706981566) - Aukcje internetowe Allegro

  4. #29
    Nałogowiec Avatar elinka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wadowice
    Postów
    660

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    a jakie są ceny takiego porządnego zestawu ale z podstawowym zaopatzreniem bo nie chce kupić badziewia ani też przepłacić

  5. #30
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    kupujac frezarke trzeba wziasc rowniez pod uwage czy bedziemy rowniez swiadczyc uslugi kosmetyczne, bo taka jd500 w zyciu pediksa nie pociagnie
    w moim przypadku z racji tego ze zaczynam teraz kosmetyke wchodzi w gre z tych tanszych tylko jd700

    co do linku ktory pokazalas elaxx76 to w zyciu tej jd700 bym nie wzielanie wiem co to jest ale napewno nie jd700 700setka ma obroty regulowane od 500-30 000 a prawdziwe jd500 rozni sie od jd700 tylko moca bo jedna 10W a druga 35W

  6. #31
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    mam jd700 i jestem bardzo zadowolona,srawdzajcie moc, 10 wat, to za malo i najlepiej jak frezarka ma przedzial obrotow od 0 do... jak najwiekszych,ale to, ze od zera jest istotne, latwiej jest nad nia zapanowac przy dopelnieniach np. W kazdym razie od kiedy ja mam wszystkie pilniki poszly w kat tylko blokiem matuje

  7. #32
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    myślalam ze juz wiem wszystko o frezarce jd 700 i prawie byłam zdecydowana na jej zakup aż do dziś . Weszłam wlasnie na stronę allegro wyświetliło mi się 11 frezarek jd7oo zaczełam jeszcze raz czytać pokolei opisy każdej wystawionej frezarki tego modelu no i opis to model jd 700 z wygladu takie same lecz w niektórych opisach roznią się obrotami np. od 500 do 30000 moc 35wat następna 0 - 25 000 moc 35 wat lub nawet przy tych obrotach znalazłam jedna co miała 10 wat, nastepna od 500 - 25000 35 wati co o tym sądzicie żebym tego dokładniej nie przejżała to bym kupila pierwsza z brzegu. CZy faktycznie tak moze być że model rozni sie od d siebie obrotami czy to błąd sprzedawcy

  8. #33
    hehehehe Avatar Agusia_pa2
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cieszyn/Helmstedt
    Postów
    1 421

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Cytat Napisał elaxx76 Zobacz post
    myślalam ze juz wiem wszystko o frezarce jd 700 i prawie byłam zdecydowana na jej zakup aż do dziś . Weszłam wlasnie na stronę allegro wyświetliło mi się 11 frezarek jd7oo zaczełam jeszcze raz czytać pokolei opisy każdej wystawionej frezarki tego modelu no i opis to model jd 700 z wygladu takie same lecz w niektórych opisach roznią się obrotami np. od 500 do 30000 moc 35wat następna 0 - 25 000 moc 35 wat lub nawet przy tych obrotach znalazłam jedna co miała 10 wat, nastepna od 500 - 25000 35 wati co o tym sądzicie żebym tego dokładniej nie przejżała to bym kupila pierwsza z brzegu. CZy faktycznie tak moze być że model rozni sie od d siebie obrotami czy to błąd sprzedawcy
    też mnie to zastanawia..moze ktoś wie Ja właśnie zarobiłam na frezarke i też chce kupić i myślałam o tej ze sklepu Activ za 260 zł
    Nie patrz nigdy na twarz, czy piekna i mila. Patrz tylko na serce, bo w nim dobroć i sila



  9. #34
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    niektóre to pewnie podróby. bierz tą z największą mocą i obrotami, żeby ci się nie spaliła. ja też jeszce nie mam frezarki a i tak boję się, że jak będę używać jd700 i jak się wprawię w frezowaiu (może jakieś doszkolenie) to przy ok 2-3 klientkach dziennie posłuży? bo i tak wydaje mi się że się spali, a kupię frezarkę jak się od nowa zainstaluję w saloniku

  10. #35
    Nałogowiec Avatar minimouse
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    570

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    w sumie to jest wygodna ... ale i tak pilniczek to pilniczek nie wszystko da się frezarką wypiłować ... chociaz ładnie radzi sobie ze skórkami ... trzeba też uwazać bo jezeli dłuzej przytrzymamy w jednym miejscu to wytwarza sie ciepło i można się tak jakby oparzyć ...

  11. #36
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    a dziewczyny jak to jest z frezami? bo one mają przecież jakieś rozmiary wejścia. i z których materiałów najlepsze? tyle tego jest

  12. #37
    No to..wpadłam Avatar pinaaa87
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Legnica
    Postów
    100

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Dobry frez wykonany jest ze specjalnej, twardej, dobrze hartowanej stali nierdzewnej.
    Elementem trącym są równiutko krzyżowo nacięte ząbki o małych ale ostrych krawędziach, które zapewniają cichą, komfortową pracę i bardzo długą żywotność frezu.

    Średnice frezów są różne ale niewiem jak to jest z wielkością wejścia

    ---------- Dodano o godzinie 21:40 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:38 ----------

    Cytat Napisał Pati88 Zobacz post
    proszę bardzo:
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Odpowiednie frezybardzo ciekawe

  13. #38
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    a no właśnie, a ja się zastanawiam czy po kupieniufrezarki nie będzie problemu z frezami no i te wszystkie karbidy, diamenty, do każdej masy inne? czy raczej co kto lubi?

  14. #39
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Właśnie dostałam swoją frezarkę frezy niestety muszę dokupić nowe bo te są chusteczkowe. W Częstochowie frezy karbidowe są po 20 zł więc nawet taniej niż na allegro. Tylko gdyby jakiś dobry człowiek doradził mi jaki kupić do ściągania masy akrylowej czy żelowej to byłabym bardzo wdzięczna

  15. #40
    Nałogowiec Avatar minimouse
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    570

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    ja specjalistką nie jestem ale na początki z grubsza zwykłym kapturkiem ściernym a później czymś delikatnym żeby nie zedrzeć swojego paznokietka ... pozdrawiam

  16. #41
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    minimouse kapturkiem ściernym bardzo fajnie mi się pracowało ale jest taki jeden mankament - zdarł mi się po pierwszym paznokciu dlatego chciałabym kupić normalny frez karbidowy tylko nie wiem który dokładnie.

  17. #42
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    a ja nadal nie wiem jak to jest z tymi wielkościami. już widziałam 2,4mm, 3mm, 3,2mm. któraś jest uniwersalna? w jakiej wielkości oni robią frezy w standardzie? nikt nie wie? a same jakie dokupujecie?

    Ladyss ja bym brała wałek w 2-3 rozmiarach i stożek, też 2 rozmiary. a jak masz ograniczenia to 1 wałek i 1 stożek, średnie albo mniejsze. ale ja nie mam frezarki jeszcze więc ekspertem nie jestem..

  18. #43
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Chyba ten wałek karbidowy kupię ale do tego dokupię dobre kapturki ścierne bo chyba te moje są chusteczkowe i to dlatego tak szybko mi się zdarły.

  19. #44
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Ladyss gdzie w czewie kupujesz karbidy po 20zl

  20. #45
    hehehehe Avatar Agusia_pa2
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cieszyn/Helmstedt
    Postów
    1 421

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    A ja nową frezarką właśnie jedną łapkę ściągnęlam, jezu dziewczyny czemu ja sobie wcześniej frezarki nie kupiła haha no to teraz trzeba się w frezy zaopatrzyć
    Nie patrz nigdy na twarz, czy piekna i mila. Patrz tylko na serce, bo w nim dobroć i sila



  21. #46
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Cytat Napisał agulusia Zobacz post
    Ladyss gdzie w czewie kupujesz karbidy po 20zl
    W hurtowni kosmetycznej koło Placu Czerwonego ostatnio się pytałam o frezy i mi właśnie pokazała te karbidowe po 20 zł mam nadzieję że się nie pomyliła z tą ceną

  22. #47
    Nałogowiec Avatar elinka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wadowice
    Postów
    660

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    20 to chyba tanio nie ?

  23. #48
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    taniej niż na allegro, bo i za przesyłkę nie płacisz

    -----------
    trochę techniki
    właśnie się dowiedziałam że standardowe frezy mają rozmiar czpienia 2,3mm. na frezarkach widziałam różne rozmiary, przeczytałam że są to rozmiary tulei zaciskowych, teraz będę się dowiadywać czy to tulei 2,4 pasuje frez 2,3 czy to musi być ta sama miara
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 12-11-2010 o 17:37

  24. #49

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Ja mam JD800 juz ze 2 lata i jest całkiem ok chociaz ostatnio cos w rączce zaczyna migłośno swistac trudno opisać ten dzwięk ale jakby metal o metal tarł a co do frezów to te karbidowe kojarza mi sie z frezami do obrubki drewna jakie ma mój maz

  25. #50
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Zamówilam dziś Załącznik 7670
    Profesjonalna Frezarka JD700 frezy gratis ! (722593533) - Aukcje internetowe Allegro tyle że w ich sklepie firmowym ( kilka zł. taniej niż na allegro, tyle ze sie trzeba zalogować)
    Byłam w szoku, że tak tanio!
    Ma ktoraś z Was juz taką? Będę wdzięczna za info.
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •